تاریخچه بازی های آرسنال - تاتنهام هاتسپر

نویسنده: Keivan

وبلاگ من
نویسنده: Keivan
آرسنالو دوست دارم... چون از هر چیزی که فوتبال رو کثیف میکنه به دوره... به شدت عاشق آرسنالم دارم باهاش زندگی میکنم آرزو کنین به پای هم پیر شیم رمز خوشبختیمون اصالت...بی ریایی...بزرگی...و جوونی آرسناله آرزو میکنم که با هم قهرمان همزمان 3 جام بشیم...واقعا می بینم اون روزو!!! آرسنال فقط تیم نیست عشقه...زندگیه...احساسیه که لمسش نمیکنی... ************************** Arsenal IS MY Heart http://www.arse1e.ir/
کل بازدید: 79,441 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

تاریخچه بازی های آرسنال - تاتنهام هاتسپر

تاریخچه بازی های آرسنال - تاتنهام هاتسپر


دو تیم آرسنال و تاتنهام هاتسپر تاکنون در رقابت های
مختلف 167 بار به مصاف هم رفته اند. آرسنال موفق به کسب 69 پیروزی شده است.
تاتنهام هاتسپر نیز 53 بازی را برده است. 45 بازی این دو تیم هم با نتیجه
مساوی به پایان رسیده است. آرسنال 255 گل در مقابل تاتنهام هاتسپر به ثمر
رسانده و تاتنهام هاتسپر نیز 225 بار در مقابل آرسنال گلزنی کرده است.

- آرسنال در زمین خود، 79 بار به مصاف تاتنهام هاتسپر
رفته است که 40 بازی را با پیروزی، 19 بازی را با شکست و 20 بازی را با
تساوی پشت سر گذاشته است. در این بازی ها تا کنون 126 بار دروازه تاتنهام
هاتسپر را گشوده است و 86 گل نیز دریافت کرده است.


- تاتنهام هاتسپر در بازی های خانگی خود مقابل آرسنال 83 بار به
میدان رفته است که حاصل آن، 33 پیروزی، 26 شکست و 24 تساوی بوده است. در
این بازی ها 134 گل زده و 123 گل نیز دریافت کرده است.- 5 دیدار نیز در ورزشگاه بی طرف برگزار شده که آرسنال
3 بازی را برده، 1 بازی مساوی شده و 1 بازی را تاتنهام هاتسپر برده است. 6
گل آرسنال زده و 5 گل تاتنهام هاتسپر به ثمر رسانده.


-----------------------------------------


رفت و برگشت (لیگ): 149 بازی، 61 برد آرسنال، 47 برد تاتنهام هاتسپر، 41 مساویدر خانه آرسنال (لیگ): 74 بازی، 37 برد آرسنال، 18 برد تاتنهام هاتسپر، 19 مساویدر خانه تاتنهام هاتسپر (لیگ): 75 بازی، 24 برد آرسنال، 29 برد تاتنهام هاتسپر، 22 مساوی-----------------------------------------رفت و برگشت (لیگ برتر): 39 بازی، 14 برد آرسنال، 8 برد تاتنهام هاتسپر، 17 مساویدر خانه آرسنال (لیگ برتر): 19 بازی، 10 برد آرسنال، 2 برد تاتنهام هاتسپر، 7 مساویدر خانه تاتنهام هاتسپر (لیگ برتر): 20 بازی، 4 برد آرسنال، 6 برد تاتنهام هاتسپر، 10 مساوی-----------------------------------------رفت و برگشت (جام حذفی): 5 بازی، 3 برد آرسنال، 2 برد تاتنهام هاتسپر، 0 مساویدر خانه آرسنال (جام حذفی): 1 بازی، 1 برد آرسنال، 0 برد تاتنهام هاتسپر، 0 مساویدر خانه تاتنهام هاتسپر (جام حذفی): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 1 برد تاتنهام هاتسپر، 0 مساویدر زمین بی طرف (جام حذفی): 3 بازی، 2 برد آرسنال، 1 برد تاتنهام هاتسپر، 0 مساوی-----------------------------------------رفت و برگشت (جام اتحادیه): 12 بازی، 6 برد آرسنال، 3 برد تاتنهام هاتسپر، 3 مساویدر خانه آرسنال (جام اتحادیه): 4 بازی، 2 برد آرسنال، 1 برد تاتنهام هاتسپر، 1 مساویدر خانه تاتنهام هاتسپر (جام اتحادیه): 7 بازی، 3 برد آرسنال، 2 برد تاتنهام هاتسپر، 2 مساویدر زمین بی طرف (جام اتحادیه): 1 بازی، 1 برد آرسنال، 0 برد تاتنهام هاتسپر، 0 مساوی-----------------------------------------رفت و برگشت (جام خیریه): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد تاتنهام هاتسپر، 1 مساویدر خانه آرسنال (جام خیریه): 0 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد تاتنهام هاتسپر، 0 مساویدر خانه تاتنهام هاتسپر (جام خیریه): 0 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد تاتنهام هاتسپر، 0 مساویدر زمین بی طرف (جام خیریه): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد تاتنهام هاتسپر، 1 مساوی-----------------------------------------* پر گل ترین بازی دو تیم، پیروزی 5-4 آرسنال در خارج از خانه و در فصل 2004/2005 بوده است.


* پرگل ترین برد آرسنال مقابل تاتنهام هاتسپر برد 6-0 آن ها در خارج از خانه و در فصل 1934/1935 بوده است.* پرگل ترین برد تاتنهام هاتسپر در مقابل آرسنال، برد 5-0 آن ها در خانه و در فصل 1982/1983 بوده است.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali jamshidi در 2/12/1390 | 08:42 گفت:

خدا کنه 3 4 تا بزنیم و این لیگ زودتر تموم بشه ببینیم فصل بعد چه کاریم

saeed dadyar در 2/12/1390 | 01:53 گفت:

mer30.oon bazi ke 5-4 bordim yadesh bekheir gole akharo pires zad

حمید فرازی در 1/12/1390 | 23:32 گفت:

مرسی حرکت جوانمردانه ای بود

مریم ت در 1/12/1390 | 22:32 گفت:

امید رو ما طرفدارای ارسنال همیشه داریم ولی.............

علی ارشدی در 1/12/1390 | 21:32 گفت:

من که به برد تو این بازی امیدوارم

Keivan در 1/12/1390 | 20:41 گفت:

چاکرتیم

توپچی جنوب در 1/12/1390 | 20:38 گفت:

داغونشون میکنیم و از واسه دومین بار از بحران خارج میشیم مثل بازی با چلسی

مرسی کیوان خان