تاریخچه بازی های آرسنال - تاتنهام هاتسپر

نویسنده: Keivan

وبلاگ من
نویسنده: Keivan
آرسنالو دوست دارم... چون از هر چیزی که فوتبال رو کثیف میکنه به دوره... به شدت عاشق آرسنالم دارم باهاش زندگی میکنم آرزو کنین به پای هم پیر شیم رمز خوشبختیمون اصالت...بی ریایی...بزرگی...و جوونی آرسناله آرزو میکنم که با هم قهرمان همزمان 3 جام بشیم...واقعا می بینم اون روزو!!! آرسنال فقط تیم نیست عشقه...زندگیه...احساسیه که لمسش نمیکنی... ************************** Arsenal IS MY Heart http://www.arse1e.ir/
کل بازدید: 79,848 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

تاریخچه بازی های آرسنال - تاتنهام هاتسپر

تاریخچه بازی های آرسنال - تاتنهام هاتسپر


دو تیم آرسنال و تاتنهام هاتسپر تاکنون در رقابت های
مختلف 167 بار به مصاف هم رفته اند. آرسنال موفق به کسب 69 پیروزی شده است.
تاتنهام هاتسپر نیز 53 بازی را برده است. 45 بازی این دو تیم هم با نتیجه
مساوی به پایان رسیده است. آرسنال 255 گل در مقابل تاتنهام هاتسپر به ثمر
رسانده و تاتنهام هاتسپر نیز 225 بار در مقابل آرسنال گلزنی کرده است.

- آرسنال در زمین خود، 79 بار به مصاف تاتنهام هاتسپر
رفته است که 40 بازی را با پیروزی، 19 بازی را با شکست و 20 بازی را با
تساوی پشت سر گذاشته است. در این بازی ها تا کنون 126 بار دروازه تاتنهام
هاتسپر را گشوده است و 86 گل نیز دریافت کرده است.


- تاتنهام هاتسپر در بازی های خانگی خود مقابل آرسنال 83 بار به
میدان رفته است که حاصل آن، 33 پیروزی، 26 شکست و 24 تساوی بوده است. در
این بازی ها 134 گل زده و 123 گل نیز دریافت کرده است.- 5 دیدار نیز در ورزشگاه بی طرف برگزار شده که آرسنال
3 بازی را برده، 1 بازی مساوی شده و 1 بازی را تاتنهام هاتسپر برده است. 6
گل آرسنال زده و 5 گل تاتنهام هاتسپر به ثمر رسانده.


-----------------------------------------


رفت و برگشت (لیگ): 149 بازی، 61 برد آرسنال، 47 برد تاتنهام هاتسپر، 41 مساویدر خانه آرسنال (لیگ): 74 بازی، 37 برد آرسنال، 18 برد تاتنهام هاتسپر، 19 مساویدر خانه تاتنهام هاتسپر (لیگ): 75 بازی، 24 برد آرسنال، 29 برد تاتنهام هاتسپر، 22 مساوی-----------------------------------------رفت و برگشت (لیگ برتر): 39 بازی، 14 برد آرسنال، 8 برد تاتنهام هاتسپر، 17 مساویدر خانه آرسنال (لیگ برتر): 19 بازی، 10 برد آرسنال، 2 برد تاتنهام هاتسپر، 7 مساویدر خانه تاتنهام هاتسپر (لیگ برتر): 20 بازی، 4 برد آرسنال، 6 برد تاتنهام هاتسپر، 10 مساوی-----------------------------------------رفت و برگشت (جام حذفی): 5 بازی، 3 برد آرسنال، 2 برد تاتنهام هاتسپر، 0 مساویدر خانه آرسنال (جام حذفی): 1 بازی، 1 برد آرسنال، 0 برد تاتنهام هاتسپر، 0 مساویدر خانه تاتنهام هاتسپر (جام حذفی): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 1 برد تاتنهام هاتسپر، 0 مساویدر زمین بی طرف (جام حذفی): 3 بازی، 2 برد آرسنال، 1 برد تاتنهام هاتسپر، 0 مساوی-----------------------------------------رفت و برگشت (جام اتحادیه): 12 بازی، 6 برد آرسنال، 3 برد تاتنهام هاتسپر، 3 مساویدر خانه آرسنال (جام اتحادیه): 4 بازی، 2 برد آرسنال، 1 برد تاتنهام هاتسپر، 1 مساویدر خانه تاتنهام هاتسپر (جام اتحادیه): 7 بازی، 3 برد آرسنال، 2 برد تاتنهام هاتسپر، 2 مساویدر زمین بی طرف (جام اتحادیه): 1 بازی، 1 برد آرسنال، 0 برد تاتنهام هاتسپر، 0 مساوی-----------------------------------------رفت و برگشت (جام خیریه): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد تاتنهام هاتسپر، 1 مساویدر خانه آرسنال (جام خیریه): 0 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد تاتنهام هاتسپر، 0 مساویدر خانه تاتنهام هاتسپر (جام خیریه): 0 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد تاتنهام هاتسپر، 0 مساویدر زمین بی طرف (جام خیریه): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد تاتنهام هاتسپر، 1 مساوی-----------------------------------------* پر گل ترین بازی دو تیم، پیروزی 5-4 آرسنال در خارج از خانه و در فصل 2004/2005 بوده است.


* پرگل ترین برد آرسنال مقابل تاتنهام هاتسپر برد 6-0 آن ها در خارج از خانه و در فصل 1934/1935 بوده است.* پرگل ترین برد تاتنهام هاتسپر در مقابل آرسنال، برد 5-0 آن ها در خانه و در فصل 1982/1983 بوده است.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali jamshidi در 2/12/1390 | 08:42 گفت:

خدا کنه 3 4 تا بزنیم و این لیگ زودتر تموم بشه ببینیم فصل بعد چه کاریم

saeed dadyar در 2/12/1390 | 01:53 گفت:

mer30.oon bazi ke 5-4 bordim yadesh bekheir gole akharo pires zad

حمید فرازی در 1/12/1390 | 23:32 گفت:

مرسی حرکت جوانمردانه ای بود

مریم ت در 1/12/1390 | 22:32 گفت:

امید رو ما طرفدارای ارسنال همیشه داریم ولی.............

علی ارشدی در 1/12/1390 | 21:32 گفت:

من که به برد تو این بازی امیدوارم

Keivan در 1/12/1390 | 20:41 گفت:

چاکرتیم

توپچی جنوب در 1/12/1390 | 20:38 گفت:

داغونشون میکنیم و از واسه دومین بار از بحران خارج میشیم مثل بازی با چلسی

مرسی کیوان خان