آکادمی باشگاه آرسنال

نویسنده: Keivan

وبلاگ من
نویسنده: Keivan
آرسنالو دوست دارم... چون از هر چیزی که فوتبال رو کثیف میکنه به دوره... به شدت عاشق آرسنالم دارم باهاش زندگی میکنم آرزو کنین به پای هم پیر شیم رمز خوشبختیمون اصالت...بی ریایی...بزرگی...و جوونی آرسناله آرزو میکنم که با هم قهرمان همزمان 3 جام بشیم...واقعا می بینم اون روزو!!! آرسنال فقط تیم نیست عشقه...زندگیه...احساسیه که لمسش نمیکنی... ************************** Arsenal IS MY Heart http://www.arse1e.ir/
کل بازدید: 79,832 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

آکادمی باشگاه آرسنال

آکادمی باشگاه آرسنال در Hale Endآکادمی باشگاه آرسنال اکنون یازدهمین فصل فعالیتش را سپری می کند و جزو
اولین باشگاه های انگلیسی است که آکادمی خود را در سال 1998 تأسیس شده است.از بدو تأسیس آکادمی باشگاه همواره بر پرورش بازیکنانی که آماده ی بازی
کردن در تیم بزرگسالان باشند تأکید شده است. چه این تیم بزرگسال تیم آرسنال
باشد و چه حتی تیم های دیگر.مدیریت آکادمی باشگاه آرسنال بر عهده هافبک اسطوره ای تیم آرسنال لیام
بریدی (Liam Brady) می باشد که یکی دیگر از ستارگان سابق توپچی ها یعنی
دیوید کورت (David Court) معاونت او را به عهده دارد و این دو نفر مسؤولیت
توسعه و پیشرفت پسران 9 تا 21 ساله ای که در آکادمی باشگاه ثبت نام می کنند
یا قرارداد می بندند، را به عهده دارند.در پایان فصل 04-2003 تیم های زیر 17 سال و 19 سال از سطح فعالیت آکادمی
های باشگاه ها توسط اتحادیه منحل شدند و به جای آن ها تیم زیر 18 سال وارد
رقابت های جوانان تأسیس شد. تیم زیر 18 سال آرسنال در همان زمین تمرین تیم
اصلی (London Colney Training Centre) به فعالیت می پردازد و توپچی سابق
یعنی استیو بولد (Steve Bould) مربیگری آن ها را به عهده دارد.سطح نوجوانان و کودکان نیز مورد بهره برداری قرار گرفته است که شامل تیم
های زیر 16 سال تا 9 سال هستند و این تیم ها در مرکز تمرینی هیل اند (Hale
End Training Centre) فعالیت خود را انجام می دهند که یکی دیگر از زمین های
تمرینی مدرن تیم آرسنال است که زیر نظر روی ماسی (Roy Massey) می باشد.تیم زیر 18 سال آرسنال همواره در نیمه بالایی لیگ جدول جوانان قرار داشته و
در فصلو گذشته قهرمان لیگ و جام حذفی جوانان نیز شده است. دستاورد ارزشمند
آکادمی از این نظر قابل ملاحظه است که بولد معمولاً از نفرات جوان تر در
تیمش استفاده می کند و نفرات مسن تر را به طور قرضی به تیم های دیگر واگذار
می کنند یا در طول مسابقات بیشتر در اختیار تیم رزرو و تیم اصلی هستند و
کمتر بازی می کنند.البته برای جوانان زیر 18 سال در این سن نتیجه "همه چیز" نیست و پیشرفت
بازیکنان در درجه اهمیت بیشتری قرار دارد. مثال مشهور برای پیشرفت و پرورش
بازیکنان در سیستم کنونی اشلی کول است که از جوانی در پست دفاع چپ و در تیم
آرسنال و تیم ملی خودش را در این پست اثبات کرد و البته در انتها به چلسی
منتقل شد.تعدادی از جوانان آکادمی باشگاه خود توانستند خود را در جام اتحادیه ثابت
کنند و توانستند سه فصل پیاپی به نیمه نهایی جام اتحادیه راه یابند و در
سال 2007 نیز راهی فینال شوند.استیوارت تیلور (Stuart Taylor)، جرمین پنانت (Jermaine Pennant)، دیوید
بنتلی (David Bentley)، استیو سیدول (Steven Sidwell) و جاستین هویت
(Justin Hoyte) همه از اعضای آکادمی باشگاه بودند که با رشد خود توانستند
در تیم زیر 21 سال انگلستان نیز بازی کنند و محصولات دیگر آکادمی مانند
جرمی آلیادیره (Jeremie Aliadiere) نیز برای تیم زیر 21 سال فرانسه
فراخوانده شد. تیلور و آلیادیره به ترتیب توانستند در سال 2002 و 2004
قهرمان لیگ دسته یک شوند.اعضای آکادمی باشگاه در ترکیب تیم رزرو آرسنال نیز به میان می روند و سیر
صعودی ثابتی را طی می کنند تا آماده ی حضور در تیم های بزرگسال شوند. خط
مشی و روند تولید بازیکنان در آکادمی باشگاه به نظر می رسد همچنان به همین
شیوه دنبال داشته باشد و بازیکنانی را به امارات بفرستد که سالیان سال در
آنجا بدرخشند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 6/12/1390 | 18:58 گفت:

مرسی به کیوان و حمید بازم سایت داره به پست های مفیدش بر میگرده عالی بود بچه ها

دانیال در 6/12/1390 | 16:03 گفت:

حمید خوشم میاد اطلاعاتت کامله دمت گرم داش

مرتضی در 6/12/1390 | 13:35 گفت:

از دست دادن دیوید بنتلی واقعا اشتباه بزرگی بود .

حمید فرازی در 6/12/1390 | 13:11 گفت:

مرسی واقعا خیلی خوبه که به این مسئله داره توجه بیشتری میشه.البته آکادمی آرسنال الان داره چهاردهمین فصل خودشو میگذرونه که این مطلب برای یک سال پیش بوده.قطعا آکادمی Hale End بهترین آکادمی بریتانیا و یکی از بهترین آکادمی ها در اروپاست که افراد بزرگی در اون فعالیت میکنن.تا به حال بازیکنان با استعدادی از این آکادمی خارج شدن که همین نمونه آخرش بازیکنایی مانند ویلشر فریمپونگ کوکلین میگل یناریس آنه که آفوبه لنسبوری و دو بازیکنی که خیلی راحت از دستشون دادیم یعنی امانوئل توماس و لوک فریمن هستن که همین الانم چند بازیکن بسیار با استعداد دیگه مانند جاش ریس جان تورال هکتور برلین و گنابری و چندنفر دیگه دراین آکادمی هستن و درآینده نزدیک از اینا بیشتر خواهیم شنید.

ali jamshidi در 6/12/1390 | 10:41 گفت:

دستت درد نکنه.
اسم تیم رزرو میاد من یاد حمید فرازی می افتم.