همه چیز در باره بازی امروز (1)

نویسنده: Keivan

وبلاگ من
نویسنده: Keivan
آرسنالو دوست دارم... چون از هر چیزی که فوتبال رو کثیف میکنه به دوره... به شدت عاشق آرسنالم دارم باهاش زندگی میکنم آرزو کنین به پای هم پیر شیم رمز خوشبختیمون اصالت...بی ریایی...بزرگی...و جوونی آرسناله آرزو میکنم که با هم قهرمان همزمان 3 جام بشیم...واقعا می بینم اون روزو!!! آرسنال فقط تیم نیست عشقه...زندگیه...احساسیه که لمسش نمیکنی... ************************** Arsenal IS MY Heart http://www.arse1e.ir/
کل بازدید: 79,816 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

همه چیز در باره بازی امروز (1)

همه چیز در باره بازی امروز

آرسنال - تاتنهام

چون متن خیلی زیاده به 2 بخش تقسیم کردم

امیدوارم خوشتون بیاد...به گزارش خبرگزاری فوتبال جزیره، آرسنال در هفته بیست و ششم لیگ برتر
میزبان تاتنهام هاتسپر است. در ادامه جزئیات این بازی را مطالعه نمایید.


مصدومین و محرومین دو تیم:


آرسنال: جک ویلشر (مچ پا)، کارل جنکینسون (کمر)،
امانوئل فریمپونگ (لیگامنت زانو)، سباستین اسکیلاچی (کشیدگی کشاله ران)،
فرانسیس کوکلن (همسترینگ)، پر مرته ساکر (مچ پا)، آندره سانتوس (مچ پا)،
آبو دیابی (همسترینگ) از مصدومان آرسنال هستند.

حضور کایرن گیبز (کوفتگی)، مروان شماک (انگشتان پا)، لورن کوسیلنی (مچ پا) و آرون رمسی (مچ پا) در هاله ای از ابهام قرار دارد.تاتنهام هاتسپر:
در این دیوید بنتلی (زانو)، ویلیام گالاس (ساق پا)، جرمین جناس (آشیل) و تام هادلستون (مچ پا) مصدوم هستند.


حضور امانوئل آدبایور (زانو)، بنو آسو اکوتو (کشاله ران)، لوکا مودریچ
(بیماری)، لدلی کینگ (زانو)، رافائل ون در وارت (ساق پا) و ساندرو (ماهیچه
ساق پا) در هاله ای از ابهام است.


دو تیم محرومی برای این بازی ندارند.

لیست دو تیم برای این بازی:


Arsenal: Szczesny, Gibbs, Vermaelen, Koscielny,
Sagna, Song, Arteta, Gervinho, Oxlade-Chamberlain, Walcott, Van Persie,
Fabianski, Benayoun, Arshavin, Chamakh, Park, Rosicky, Miquel


Tottenham: Friedel, Gomes, Cudicini, Assou-Ekotto,
Rose, Kaboul, Khumalo, Walker, King, Dawson, Nelsen, Livermore, Sandro,
Parker, Bale, Kranjcar, Lennon, Dos Santos, Modric, Defoe, Adebayor, Van
der Vaart, Saha, Lancaster, Luongo


اطلاعات تکمیلی بازی:


این بازی روز یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۰ | ۲۶ فوریه ۲۰۱۲، ساعت ۱۷:۰۰ به وقت ایران در ورزشگاه امارات برگزار خواهد شد.


قضاوت این دیدار بر عهده مایک دین (M Dean) می باشد و دستیاران وی چایلد
و لانگ می باشند (S Child, S Long). داور چهارم فیل داود (P Dowd) خواهد
بود. نماینده ی لیگ برتر آقای پایک (G Pike) و نماینده ی کمیته داوران آقای
رید (M Reed) خواهد بود.


تیم آرسنال در بازی قبل خود با نتیجه ۲-۰ مقابل ساندرلند در خارج از
خانه و در جام حذفی شکست خورد و تاتنهام هاتسپر در جام حذفی و در خارج از
خانه ۰-۰ مقابل استونیج به تساوی رسید.


فیفا ۱۲ این بازی را ۲-۱ به نفع آرسنال پیش بینی کرده است.


ترکیب پیش بینی شده برای دو تیم:


اسکای اسپورت:


Arsenal: Szczesny; Sagna, Koscielny, Vermaelen, Gibbs; Song, Arteta, Ramsey, Oxlade-Chamberlain; Walcott, Van Persie


Tottenham: Freidel; Walker, King, Kaboul, Assou-Ekotto; Parker, Modric, Bale, Lennon; Van der Vaart, Adebayor

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Keivan در 7/12/1390 | 14:31 گفت:

حمید جان از سایت های موازی نیست از سایت فوتبال جزیرست لینکشو تو قسمت بعدی گذاشتم

حمید فرازی در 7/12/1390 | 11:56 گفت:

مرسی ولی بهتره از سایتای موازی کپی نکنید.متاسفانه مدیران اون سایت هم شاکی شدن

ali jamshidi در 7/12/1390 | 11:11 گفت:

رمزی و کوسیلنی رو من می خواندم که مصدومن. ولی خدا کنه کوسیلنی برسه البته همینطور گیبس.
واقعاً فکرش رو هم نمی کردم روزی واسه اینکه گیبس به بازی ها برسه بشینم دعا کنم

فرهاد در 7/12/1390 | 11:09 گفت:

رمزی که 100درصد نیستش