همه چیز در باره بازی امروز (2)

نویسنده: Keivan

وبلاگ من
نویسنده: Keivan
آرسنالو دوست دارم... چون از هر چیزی که فوتبال رو کثیف میکنه به دوره... به شدت عاشق آرسنالم دارم باهاش زندگی میکنم آرزو کنین به پای هم پیر شیم رمز خوشبختیمون اصالت...بی ریایی...بزرگی...و جوونی آرسناله آرزو میکنم که با هم قهرمان همزمان 3 جام بشیم...واقعا می بینم اون روزو!!! آرسنال فقط تیم نیست عشقه...زندگیه...احساسیه که لمسش نمیکنی... ************************** Arsenal IS MY Heart http://www.arse1e.ir/
کل بازدید: 79,877 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

همه چیز در باره بازی امروز (2)

همه چیز در باره بازی امروز

آرسنال - تاتنهامعملکرد و آمار دو تیم تا به این جای فصل:

آرسنال:توپچی ها در شش بازی آخر رسمی خود سه برد، یک تساوی و دو باخت کسب کرده
اند. آن ها در شش بازی آخر خود در لیگ برتر نیز دو برد، یک تساوی و سه باخت
کسب کرده اند که به طور مشترک رتبه ی نهم جدول را در شش بازی گذشته ی لیگ
برتر به خود اختصاص داده اند و با کسب ۴۳ امتیاز از بیست و پنج بازی در
مکان چهارم جدول قرار دارند.توپچی ها تا به اینجای کار سیزده برد داشته اند که هشت برد آن ها در
خانه بوده است و هشت باخت کسب کرده اند که دو باخت آن ها در خانه بوده است.
آن ها چهار تساوی نیز داشته اند که دو تساوی آن ها در خانه بوده است. در
رقابت های داخل خانه در بین تیم های لیگ برتر آرسنال در رتبه ی چهارم قرار
گرفته است. (۱۲ بازی ۲۶ امتیاز؛ ۲۴ گل زده، ۹ گل خورده)آرسنال تا به اینجای کار ۴۸ گل زده داشته که چهارمین خط حمله ی لیگ برتر
بوده و با دریافت ۳۵ گل به طور مشترک دهمین خط دفاع لیگ برتر می باشد.آرسنال بیشتر گل های خود را در دقایق ۷۵ تا ۹۰ (۱۱ گل از ۴۸ گل) به ثمر
رسانده و بیشتر گل های خود را نیز در دقایق ۳۰ تا ۴۵، ۶۰ تا ۷۵ و ۷۵ تا ۹۰
دریافت کرده است. (در هر یک از سه زمان ۸ گل از ۳۵ گل)بهترین گلزن آرسنال در لیگ برتر رابین ون پرسی با ۲۲ گل زده می باشد و
جروینیو و میکل آرتتا هر یک با ۴ گل در رتبه های بعدی می باشند. همچنین در
لیگ برتر ووجیچ ژسنی با ۲۲۵۰ دقیقه حضور بیشترین حضور را در لیگ برتر داشته
اند و رابین ون پرسی و لورن کوسیلنی به ترتیب با ۲۱۶۴ و ۱۹۷۴ دقیقه در
رتبه های بعدی قرار دارند.تاتنهام هاتسپر:تاتنهام هاتسپر در شش بازی آخر رسمی خود سه برد، دو تساوی و یک باخت کسب
کرده است. آن ها در شش بازی آخر خود در لیگ برتر نیز سه برد، دو تساوی و یک
باخت را کسب کردند که رتبه ی ششم جدول را در شش بازی گذشته ی لیگ برتر به
خود اختصاص داده اند و با کسب ۵۳ امتیاز از بیست و پنج بازی در مکان سوم
جدول قرار گرفته اند.اسپرز تا به اینجای کار شانزده برد داشته اند که شش برد آن ها در خارج
از خانه بوده است و چهار باخت نیز داشته است که سه باخت آن ها در خارج از
خانه بوده است. آن ها پنج تساوی در این فصل کسب کرده اند که سه تساوی آن ها
در خارج از خانه بوده است. آن ها در رقابت های خارج از خانه در بین تیم
های لیگ برتر در رتبه ی سوم قرار دارند. (۱۲ بازی ۲۱ امتیاز؛ ۲۰ گل زده، ۲۵
گل خورده)تاتنهام در این فصل ۴۹ گل زده داشته که سومین خط حمله ی لیگ برتر بوده و
با دریافت ۲۵ گل، به طور مشترک سومین خط دفاع لیگ برتر می باشد.تاتنهام بیشتر گل های خود را در دقایق ۶۰ تا ۷۵ (۱۵ گل از ۴۹ گل) به ثمر
رسانده و بیشتر گل های خود را در دقایق ۴۵ تا ۶۰ دریافت کرده است. (۸ گل
از ۲۵ گل)بهترین گلزن این تیم در لیگ برتر امانوئل آدبایور با ۱۰ گل زده می باشد و
گرت بیل و جرمین دفو به ترتیب با ۹ و ۸ گل زده در رتبه های بعدی می باشند.
همچنین در لیگ برتر برد فریدل با ۲۲۵۰ دقیقه بیشترین حضور را در زمین برای
این تیم داشته است و بنو آسو اکوتو و گرت بیل به ترتیب با ۲۱۷۸ و ۲۱۳۷
دقیقه در رتبه های بعدی قرار دارند.بازی های رو در رو:- دو تیم آرسنال و تاتنهام هاتسپر تاکنون در رقابت های مختلف ۱۶۷ بار به
مصاف هم رفته اند. آرسنال موفق به کسب ۶۹ پیروزی شده است. تاتنهام هاتسپر
نیز ۵۳ بازی را برده است. ۴۵ بازی این دو تیم هم با نتیجه مساوی به پایان
رسیده است. آرسنال ۲۵۵ گل در مقابل تاتنهام هاتسپر به ثمر رسانده و تاتنهام
هاتسپر نیز ۲۲۵ بار در مقابل آرسنال گلزنی کرده است.- آرسنال در زمین خود، ۷۹ بار به مصاف تاتنهام هاتسپر رفته است که ۴۰
بازی را با پیروزی، ۱۹ بازی را با شکست و ۲۰ بازی را با تساوی پشت سر
گذاشته است. در این بازی ها تا کنون ۱۲۶ بار دروازه تاتنهام هاتسپر را
گشوده است و ۸۶ گل نیز دریافت کرده است.رفت و برگشت (لیگ): ۱۴۹ بازی، ۶۱ برد آرسنال، ۴۷ برد تاتنهام هاتسپر، ۴۱ مساویرفت و برگشت (لیگ برتر): ۳۹ بازی، ۱۴ برد آرسنال، ۸ برد تاتنهام هاتسپر، ۱۷ مساویدر خانه آرسنال (لیگ): ۷۴ بازی، ۳۷ برد آرسنال، ۱۸ برد تاتنهام هاتسپر، ۱۹ مساویدر خانه آرسنال (لیگ برتر): ۱۹ بازی، ۱۰ برد آرسنال، ۲ برد تاتنهام هاتسپر، ۷ مساوی* پر گل ترین بازی دو تیم، پیروزی ۵-۴ آرسنال در خارج از خانه و در فصل ۲۰۰۴/۲۰۰۵ بوده است.* پرگل ترین برد آرسنال مقابل تاتنهام هاتسپر برد ۶-۰ آن ها در خارج از خانه و در فصل ۱۹۳۴/۱۹۳۵ بوده است.* پرگل ترین برد تاتنهام هاتسپر در مقابل آرسنال، برد ۵-۰ آن ها در خانه و در فصل ۱۹۸۲/۱۹۸۳ بوده است.آخرین بازی دو تیم در همین فصل و در چارچوب رقابت های لیگ برتر (هفته
هفتم) و در ورزشگاه وایت هارت لین برگزار شد و با پیروزی ۲-۱ تاتنهام
هاتسپر پایان یافت. (یکشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۰ | ۲ اکتبر ۲۰۱۱). در آن بازی
رافائل ون در وارت (دقیقه ۴۰) و کایل واکر (دقیقه ۷۳) برای تاتنهام هاتسپر و
آرون رمسی (دقیقه ۵۱) برای آرسنال گلزنی کردند.نکات حاشیه ای بازی:* رافائل ون در وارت در سه بازی خود در لیگ برتر مقابل آرسنال چهار گل به ثمر رسانده است.* از زمانی که هری ردنپ سرمربی تاتنهام شده است اسپرز در هشت دیدار خود
مقابل آرسنال در تمامی رقابت ها سه پیروزی، سه تساوی و دو باخت کسب کرده
است.* تاتنهام در ۳۲ دیدار اخیر خود مقابل آرسنال در تمامی رقابت ها تنها یک
کلین شیت داشته است که آن هم تساوی ۰-۰ دو تیم در فصل ۲۰۰۸/۰۹ بوده است.* هری ردنپ در سه دیداری که با تاتنهام در ورزشگاه امارات داشته است در
مقطعی از مسابقه دو گل عقب افتاده است اما یک دیدار را با پیروزی، یک دیدار
را با تساوی و یک دیدار را با شکست به پایان رسانده است.* اسپرز تنها در یک دیدار از هفت دیدار اخیر دو تیم در لیگ بازنده بوده
است (۳ پیروزی، ۳ تساوی، ۱ باخت) و در چهار دیدار اخیر سه پیروزی داشته
است. (۳ پیروزی، ۱ تساوی، ۰ باخت)* رابین ون پرسی در پنج دیدار اخیرش مقابل تاتنهام در لیگ برتر که در ترکیب ثابت قرار گرفته است چهار گل به ثمر رسانده است.گرت بیل سه گل در مقابل آرسنال به ثمر رسانده است که بهترین رکورد گلزنی
او در لیگ برتر مقابل یک تیم (به طور مشترک با ویگان) می باشد.* آرسنال این فصل کمترین امتیاز را مقابل ۷ تیم بالای جدول این فصل لیگ برتر را کسب کرده است. (۴ امتیاز)* توپچی ها تحت نظر آرسن ونگر ۲۴۸ گل در داربی های لندن به ثمر رسانده اند.* پیروزی اسپرز در ورزشگاه امارات در فصل گذشته به رکورد ۱۷ بازی بدون برد خارج از خانه ی آن ها مقابل آرسنال پایان داد.* تنها داوید سیلوا (۱۲ پاس گل) پاس گل های بیشتری نسبت به امانوئل آدبایور (۱۰ پاس گل) در این فصل از لیگ برتر داشته است.* آخرین باری که اسپرز موفق شد آرسنال را دابل کند در فصل ۱۹۹۲/۹۳ بود که در خانه ۱-۰ و در هایبوری ۳-۱ پیروز شد.* آرسنال پس از چهار بازی بدون برد در سال نو توانسته است پیروزی های پیاپی در لیگ برتر به دست بیاورد.* توپچی ها توانسته اند در بازی های که در مقطعی از مسابقه بازنده بوده
اند ۱۰ امتیاز بگیرند که تنها رکورد ولوز و استون ویلا از آن ها بهتر است.* با این حال توپچی ها در سه مسابقه که در مقطعی از مسابقه پیروز بوده
اند شکست خورده اند که تنها وست بروم رکورد بدتری از آن ها دارد.* رابین ون پرسی در این فصل ۲۲ گل در لیگ برتر به ثمر رسانده است که ۲۱ گل او در ۲۰ بازی اخیرش بوده است.* بنا بر آمار اپتا، تئو والکات در ۱۰۳ سانتری که در طول جریان بازی در
این فصل لیگ برتر داشته است (نه روی ضربات کاشته) تنها ۱۴ بار هم تیمی های
خود را صاحب توپ کرده است.

* اسپرز در پنج بازی خارج از خانه اخیر خود در لیگ برتر تنها یک پیروزی داشته است و از ۱۵ امتیاز ممکن ۵ امتیاز کسب کرده است.* تیم هری ردنپ در داربی های لندن این فصل شکست نخورده است و در چهار مسابقه سه پیروزی و یک تساوی به دست آورده است.* اسپرز کمترین ضربات سر درون چارچوب را نسبت به سایر تیم های لیگ برتر در این فصل داشته است. (۶ ضربه)* لوکا مودریچ ۱,۶۹۱ پاس و سانتر در این فصل داشته است که بی رقیب است.* امانوئل آدبایور در روز تولد ۲۸ سالگیش برای اولین بار با پیراهن
تاتنهام در خانه آرسنال بازی خواهد کرد. او در این دربی در نه بازی با
پیراهن آرسنال هشت گل به ثمر رساند. جیمی رابرتسون تنها بازیکنی است که
برای هر دو باشگاه آرسنال و اسپرز در داربی شمال لندن گلزنی کرده است.* مایکل داوسون می تواند دویست و پنجاهمین بازی ثابت دوران حرفه ای خود
در لیگ را تجربه کند. کایل واکر نیز آماده ی صدمین بازی خود در لیگ می شود.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Keivan در 7/12/1390 | 14:42 گفت:

فکر کنم اشتباه میکنی در بازیهای رودررو آرسنال 69 بار برده 53 بار باخته بقیه هم مساوی شد
اینم یه لینک دیگه

http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=2450&BlogId=217

dady در 7/12/1390 | 13:59 گفت:

کیوان جان املر کل بازیهی تیم تا اونجا که من اطلاع دارم و در سایت باشگاه زده 60 برد 41 تساوی و 48 شکست اعلام شده که این اشتباهم به فال نیک می گیریم که امروز هم مارو برنده حساب کردی دمت گرم اطلاعات بسیار جامعی بود لذت بردم

علی ارشدی در 7/12/1390 | 13:04 گفت:

البته ظاهرا منبعت از روی اون یکی سایت کپی کرده :دی

علی ارشدی در 7/12/1390 | 13:03 گفت:

http://eplna.ir/index/?p=9454
این لینک خبریه که من گذاشتم
-------------------------------------------

این شد یه چیزی

علی ارشدی در 7/12/1390 | 13:03 گفت:

http://eplna.ir/index/?p=9454
این لینک خبریه که من گذاشتم
-------------------------------------------

این شد یه چیزی

Keivan در 7/12/1390 | 12:56 گفت:

http://eplna.ir/index/?p=9454
این لینک خبریه که من گذاشتم

sina در 7/12/1390 | 12:52 گفت:

GREAT !
tNx !!!

حمید فرازی در 7/12/1390 | 12:32 گفت:

پس من اشتباه کردم.عذر میخوام البته در سایت لیگ جزیره که نگاه میکردم همچین چیزی پیدا نکردم.به هرحال اگه منبعو میذاشتی بهتر بود

Keivan در 7/12/1390 | 12:01 گفت:

حمید این متنو من از پایگاه رسمی فوتبال جزیره برداشتم فکر نکنم مشکلی داشته باشه

حمید فرازی در 7/12/1390 | 11:55 گفت:

مرسی ولی بهتره از سایتای موازی کپی نکنید.متاسفانه مدیران اون سایت هم شاکی شدن

ali jamshidi در 7/12/1390 | 11:18 گفت:

ممنون دوست عزیز. امیدوارم با اختلاف ببریم. کاش فن پرسی هتریک کنه. واقعاً فقط با برد پر گل سیراب میشیم و این فصل لج مال رو فراموش می کنیم.

reeza در 7/12/1390 | 11:10 گفت:

دمت گرم تا آخرشو خوندم

دانیال در 7/12/1390 | 11:00 گفت:

عالی و کامل بود واقعا ممنون.