تاریخچه بازی های آرسنال - لیورپول

نویسنده: Keivan

وبلاگ من
نویسنده: Keivan
آرسنالو دوست دارم... چون از هر چیزی که فوتبال رو کثیف میکنه به دوره... به شدت عاشق آرسنالم دارم باهاش زندگی میکنم آرزو کنین به پای هم پیر شیم رمز خوشبختیمون اصالت...بی ریایی...بزرگی...و جوونی آرسناله آرزو میکنم که با هم قهرمان همزمان 3 جام بشیم...واقعا می بینم اون روزو!!! آرسنال فقط تیم نیست عشقه...زندگیه...احساسیه که لمسش نمیکنی... ************************** Arsenal IS MY Heart http://www.arse1e.ir/
کل بازدید: 79,471 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد. گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد.
 ۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.

تاریخچه بازی های آرسنال - لیورپول

تاریخچه بازی های آرسنال - لیورپول


دو تیم آرسنال و لیورپول تاکنون در رقابت های مختلف 210
بار به مصاف هم رفته اند. آرسنال موفق به کسب 73 پیروزی شده است. لیورپول
نیز 82 بازی را برده است. 55 بازی این دو تیم هم با نتیجه مساوی به پایان
رسیده است. آرسنال 264 گل در مقابل لیورپول به ثمر رسانده و لیورپول نیز
293 بار در مقابل آرسنال گلزنی کرده است.

- آرسنال در بازی های خانگی خود مقابل لیورپول 101 بار به میدان رفته است
که حاصل آن، 43 پیروزی، 33 تساوی و 25 شکست بوده است. در این بازی ها 141
گل زده و 94 گل نیز دریافت کرده است.- لیورپول در بازی های خانگی خود مقابل آرسنال 98 بار
به میدان رفته است که حاصل آن، 54 پیروزی، 19 تساوی و 25 شکست بوده است. در
این بازی ها 189 گل زده و 111 گل نیز دریافت کرده است.- 11 دیدار نیز در ورزشگاه بی طرف برگزار شده که آرسنال 5 بازی را برده، 3
بازی مساوی شده و 3 بازی را لیورپول برده است. 12 گل آرسنال زده و 10 گل
لیورپول به ثمر رسانده.-----------------------------------------


رفت و برگشت (لیگ): 175 بازی، 60 برد آرسنال، 69 برد لیورپول، 46 مساویدر خانه آرسنال (لیگ): 88 بازی، 38 برد آرسنال، 21 برد لیورپول، 29 مساویدر خانه لیورپول (لیگ): 87 بازی، 22 برد آرسنال، 48 برد لیورپول، 17 مساوی-----------------------------------------رفت و برگشت (لیگ برتر): 39 بازی، 11 برد آرسنال، 15 برد لیورپول، 13 مساویدر خانه آرسنال (لیگ برتر): 20 بازی، 7 برد آرسنال، 6 برد لیورپول، 7 مساویدر خانه لیورپول (لیگ برتر): 19 بازی، 4 برد آرسنال، 9 برد لیورپول، 6 مساوی-----------------------------------------رفت و برگشت (لیگ قهرمانان اروپا): 2 بازی، 0 برد آرسنال، 1 برد لیورپول، 1 مساویدر خانه آرسنال (لیگ قهرمانان اروپا): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد لیورپول، 1 مساویدر خانه لیورپول (لیگ قهرمانان اروپا): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 1 برد لیورپول، 0 مساوی-----------------------------------------رفت و برگشت (جام حذفی): 16 بازی، 7 برد آرسنال، 5 برد لیورپول، 4 مساویدر خانه آرسنال (جام حذفی): 6 بازی، 2 برد آرسنال، 4 برد لیورپول، 0 مساویدر خانه لیورپول (جام حذفی): 3 بازی، 2 برد آرسنال، 0 برد لیورپول، 1 مساویدر زمین بی طرف (جام حذفی): 7 بازی، 3 برد آرسنال، 1 برد لیورپول، 3 مساوی-----------------------------------------رفت و برگشت (جام اتحادیه): 14 بازی، 5 برد آرسنال، 5 برد لیورپول، 4 مساویدر خانه آرسنال (جام اتحادیه): 6 بازی، 3 برد آرسنال، 0 برد لیورپول، 3 مساویدر خانه لیورپول (جام اتحادیه): 7 بازی، 1 برد آرسنال، 5 برد لیورپول، 1 مساویدر زمین بی طرف (جام اتحادیه): 1 بازی، 1 برد آرسنال، 0 برد لیورپول، 0 مساوی-----------------------------------------در زمین بی طرف (جام خیریه): 3 بازی، 1 برد آرسنال، 2 برد لیورپول، 0 مساوی-----------------------------------------* پر گل ترین بازی دو تیم، پیروزی 6-3 آرسنال در خارج از خانه و در فصل 2006/2007 بوده است.* پرگل ترین برد آرسنال مقابل لیورپول برد 8-1 آن ها در خانه در فصل 1934/1935 بوده است.* پرگل ترین برد لیورپول در مقابل آرسنال، برد 5-0 آن ها در خانه و در فصل 1963/1964 بوده است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

peyman007 در 9/12/1390 | 21:58 گفت:

مرسی

hamed در 9/12/1390 | 20:27 گفت:

جالب بود...

(Hooman sam (Dark metal در 9/12/1390 | 16:38 گفت:

مرسی دادا....

مهران کاظمی در 9/12/1390 | 15:42 گفت:

مرسی

علیرضا در 9/12/1390 | 15:39 گفت:

به امید خدا میزنیم لهشون میکنیم..............

دانیال در 9/12/1390 | 13:30 گفت:

مرسی. ببریم یه قدم دیگه به سومی نزدیک شدیم.
تاتنهام-شانچستر

حمید فرازی در 9/12/1390 | 13:22 گفت:

مرسی.به امید برد مقابل لیورپول

ali jamshidi در 9/12/1390 | 13:06 گفت:

ممنون

علی ارشدی در 9/12/1390 | 13:01 گفت:

انشالله که ببریم
آنفیلد 89 هوووووووررررررررررااااااااااااااااااااا