حقیقت تلخ

نویسنده: ali jamshidi

وبلاگ من
نویسنده: ali jamshidi
درود بر دوستان آرسنالی. دقیقاً از اولین سال های حضور ونگر در آرسنال باری های این تیمو پیگیر بودم. سال 1998 عاشق آرسنال بودم. دلم تنگه آرسنالی هست که 49 بازی نباخت. دلم تنگ آرسنالیه که تاتنهام 10 سال برای بردنش انتظار کشید. دلم تنگه میل به پیروزی در تیمه. جنگندگیه. یادمه سال 2004-2005 که بود اون سالی که بدون باخت قهرمان شدیم با میدلزبورو بازی داشتیم. 3-1 عقب افتادیم. ولی تو 30 دقیقه 3-5 جلو افتادیم. اون تیم رو هیچ وقت فراموش نمی کنم. لعنت به این ورزشگاه نفرین شده...
کل بازدید: 11,936 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

حقیقت تلخ

ناکامی در بازار نقل وانتقالات پس از ناکامی در کسب جام

نمی دونم چرا این تیم استعدادیابی آرسنال
با اینکه به عنوان اولین و قوی ترین تیم استعداد یابی تو جهان دارن فعالیت می کنن
و در همه جای دنیا به بازیکنای با استعداد چشم دارن ولی تیم ما روز به روز داره به
لحاظ سطح فنی بازیکنا افت می کنه.

 با این تیم متوسطی که توی این چند سال از
باشگاه ساخته شده بازیکنای متوسط هم دودل هستند که بیان یا نیان. وقتی آرسنال پیرس
رو می خواست بخره، پیرس از رئال هم پیشنهاد داشت از ایتالیا هم پیشنهاد داشت ولی
با اینکه مارسی مخالف رفتنش به آرسنال بود اومد آرسنال. ولی حالا چی... کدو
بازیکنا راضی میشن بیان؟ همین عرب سیتی شایعه شده که کار انتقال دانیل ده روسی رو  هم تموم کرده. با این همه هافبکی که داره یکی
مثله ده روسی تو این سن و سال چرا بیاد بیاد عرب سیتی؟؟؟

 چون عرب سیتی روحیه جاه طلبی داره تشنه
جامه. ولی ما چی؟ الان باشگاه رو میگم نه تاریخ کلی باشگاه رو. چه جذابه ای داریم
که بازیکنای بزرگ به خاطرش بیان آرسنال؟ نه دستمزد بالا به جاه طلبی نه شانس
قهرمانی. نتیجه این میشه که ادن هازارد وقتی ازش می پرسن مقصدت تو نقل و انتقالات
کجاس اصلاً اسمی از آرسنال نمیاره و این یه حقیقت تلخه.

 باید قبول کنیم بدجوری تیم مون رو با یه
سری بازیکنای معمولی ، متوسط کردن. کاش این روزها سریعتر بگذره. برای مائی که
آرسنال سال 97 رو دیدیم آرسنال 2000 تا 2005 رو دیدیم دیدن این روزای آرسنال سخته
خیلی هم عذاب آوره.

 به نظرم با رفتن ونگر هم درست نمیشه چون
تیم برای ستاره ها جذابیتی نداره. به نظر من باید بازیکنای با استعدادمون رو حفظ
کنیم تا ستاره شن و عاملی ببشن برای جذب ستاره ها.

 میدونم غیر ممکن غیر ممکنه ولی این چند
سال خرید و حفظ ستاره تو آرسنال غیر ممکن بوده.

 شما چاره کار رو در کجا می دونید؟ تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 14/10/1390 | 20:46 گفت:

آرسنال یکی از مرموزترین باشگاه های انگلیسه.باشگاه خودشو جز سه باشگاه ثروتمند جهان میدونه،مدیر و سرمربی از وضعیت مالی خوب و عالی تیم حرف میزنن درحالیکه نمیتونن رو خرید یه بازیکن 18 ساله با تیمای دیگه رقابت کنه!
ادعا میکنن که استادیوم جدید تیم با کمترین هزینه (نسبت به ورزشگاه های دیگه)ساخته شده.بدهی این ورزشگاه هم تا دو سال قبل رسید به 50،40 میلیون که بسبت به 6 ماه قبلش نصف شده بود(از محل تغییر کاربری هایبوری)،پس الان باید بدهی اون به کمترین حد خودش رسیده باشه که اونم تو دراز مدت باید پرداخت بشه.
درامد باشگاه هم از بلیت فروشی حداقل دوبرابر شده .هم گنجایش ورزشگاه دو برابر شده هم قیمت بلیت بازی آرسنال الان گرونترین بلیت جزیره ست...حق پخش و اسپانسرای مالی ام سر جاش...
ولی نکته مبهم کجاست؟ آیا گزینه ی دیگه ای جز خود شخص ونگر باقی میمونه؟ونگر نمیتونه یا نمیخواد دست از این سیاست هاش برداره؟ سوالا ایناست.

علی ارشدی در 14/10/1390 | 18:27 گفت:

بابا گند ترین مدیرا رو داریم به خدا!!! تیم اگه قهرمان بشه که بیشتر گیرشون میاد آخه! جایزه نقدی تبلیغات بیشتر فروش بیشتر محصولات حتی طرفدارا بیشتر میشن

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 15:46 گفت:

تنها ضعف ما حفظ نکردن بازیکنانمونه باور کنید اگه دست مزد بالا بهشون بدن هیج جا نمیرن و باعث قهرمان شدن تیممون میشن

من موندم این کرونکه دیگه کی میخواد بدرد ارسنال بخوره!!!!!!!!!!!!

ali jamshidi در 14/10/1390 | 15:36 گفت:

مصطفی ، حمید فرازی و حمید تویچی عزیز شدیداً باهاتون هم عقیده هم. اینکه به گذشته نگاه می کنم می بینم چی بودیم و الان چی هستیم اذیتم می کنه. یه جورائی مثله تمدن کشورم می مونه. واقعاً افسوس که فعلاً جایگاه مون رو تو لیگ از دست دادیم. ولی می تونیم اگه مدیرای باشگاه بخوان...

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 15:29 گفت:

بچه ها شرمنده باز این عبدالعزیز پسر خاله کودن من اومده پای لب تاب تو سایت از کامنت من چیز تلاوت کرده شما به دل نگیرید من از همه معذرت میخوام بچه ها بازم شرمنده!!!!!!!!!!!

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 14:11 گفت:

فقط دلیل اینکه نمیان اینه که قهرمان نمیشیم!!
و دلیل اینکه قهرمان نمیشیم اینه که نفوذ نداریم:(

mostafaa در 14/10/1390 | 13:59 گفت:

دوستان من همه ی ما دلمون واسه اون روزای خوب آرسنال تنگ شده.همه ی ما دوست داریم بازی ها رو ببریم و با اختلاف و برتری هم ببریم ولی واقعیت اینه که متاسفانه ما تو این 7 ، 8 سال بهترین بازیکن ها مونو از دست دادیم و داریم می دیم و هدف باشگاه تو این چند ساله بیشتر اهداف اقتصادی بوده تا رسیدن به موفقیت. تا زمانی که باشگاه نخاد سیاست هاشو عوض کنه وضع ما همینه و سرتون درد نیارم خلاصه کلام بهتون بگم کاسه ی داغ تر از آش نباشید. تیم ما الن یه چیزی شده مثل لیورپول(البته وضع ما بهتره از اوناست) .بهترین بازیکن ها مونو به راحتی از دست می دیم و تا بیایم به خودمون بجنبیم ترکیب ثابت رو پیدا کنیم یه نیم فصل گذشته و باید واسه چهارمی رقابت کنیم. تاتنهام چرا الان تو جایگاهییه که ما داریم حسرتشو می خوریم ؟ چون نه تنها بازیکن ها شو از دست نمی ده و شدیدا نگه شون می داره. بلکه تو نقل انتقال ها بسیار فرصت طلبه.نمونش.گالاس رو که از خود ما گرفت.فن در فارتو گرفت.آدبایور رو هم که رو هوا قاپید.هر کدومشون هم تو تیم مهره ی اصلی هستند.چرا ما نباید بازیکن هایی مثل فن در فارت رو بگیریم.نمونش همین الان پودولسکی.بابا سر کیسه رو شل کنین بیارین تو آرسنال دیگه.چه قدر ولکات و جروینهو باید شکم سیری بازی کنن.دو بار ذخیره ی پودولسکی بشینن می فهمن چجوری باید گل زد.

حمید فرازی در 14/10/1390 | 13:50 گفت:

داغ دلمونو تازه کردی داداش.البته ما همین الانم آکادمی خیلی خوبی داریم ولی متاسفانه قادر به حفظ اونا نیستیم و همچنین یکی از بزرگترین استعدادیابامونو سال گذشته از دست دادیم.

ali jamshidi در 14/10/1390 | 12:05 گفت:

علی جون ممنون. ببخشید من بعد اینکه ارسال کردم پست شما رو خوندم سریع هم معذرت خواهی کردم از همه.
خیلی وقت این حرف تو گلومِ.
بسوزی بارسا که بهترین ها مونو همیشه گرفتی. جیووانی ون بروم کورس- اورمارس - پتی - هانری - فابرگاس
جدیداً هم من سیتی اینجوری شده. توره - آدبایور - کلیچی - نصری
کلا من سیتی سالی 2 بازیکن از ما نگیره فصل رو شروع نمی کنن.
حالم از این سیاست باشگاه داره به هم می خوره. باعث و بانیش هر کی می خواد باشه. اه

علی ارشدی در 14/10/1390 | 12:01 گفت:

خوش اومدی به جمع بلاگ نویسا نظر منم که میدونی یک پست گذاشتم نظرم همونه اشکالی هم نداره که موضوع تکراری شد البته فقط کمی تا قسمتیش تکراری بود :))

Hossein Y در 14/10/1390 | 11:57 گفت:

دقيقا با يه سري بچه تيممون خيلي متوسط شده

ali jamshidi در 14/10/1390 | 11:26 گفت:

نه تنها تلاش نمی کنه ستاره هائی رو هم که داره راحت از دست میده. نگاه کنید یه تیم توپ و خفن رو توی این چند سال فروختیم.
کلیچی - توره - گالاس - فلامینی - فابرگاس - نصری - هلب - آدبایور - ریس و ...
کاری ندارم اینا کی بودن چی شدن کجا رفتن با غیرتن یا بی غریت مهم اینه باشگاه این همه وقت گذاشته انرژی گذاشته اما موقع برداشت به کام بقیه بوده..
کلاً آرسنال شده آکادمی فوتبال منچستر سیتی!!!

اميرحسين اباذري در 14/10/1390 | 11:10 گفت:

ارسنال واسه خريدن بازيكن تلاش نمي کنه

ali jamshidi در 14/10/1390 | 10:37 گفت:

همون باری رو میگی امین جان که روبین و هانری گل زدن مچ ای روبین هم آسیب دید؟

امین در 14/10/1390 | 10:22 گفت:

آخ گفتی پیرس ): یادته یه بازی هانری غایب بود یه ضربه آزاد گرفتیم گزارشگر گفت آیا پیرس میتونه جای هانری رو بگیره و این توپو....؟ بعد پیرس گلی زد که همه دست به دهن موندن؟ یادتونه 1 صفر از منچستر یونایتد عقب بودیم تو 10 دقیقه آخر 2 گل بهشون زدیم؟
آخخخخخ یادتونه؟
ولی الان چی ؟
مقابل 1 تیم بزرگ نه مقابل فولهام تیم 16 جدول 1 صفر چلو بدویم... تو 10 دقیقه نه... تو 5 دقیقه 2 گل خوردیم
آآآآآخخخخخخخخخخ

ali jamshidi در 14/10/1390 | 08:24 گفت:

دوستان گل معذرت اگه پست تکراری میزنه من بدون اینکه پست ها رو بخونم این رو نوشتم. به خدا کلافه بودم. شرمنده. حرف دلم تو این 2 سال بودش. اگه هم به لحاظ ویرایشی مشکل داره بازم ببخشید به بزرگی تون اولین پستم بود آشنائی نداشتم. همگی تاج سر من حقیررید