مرغ های کثیف

نویسنده: ali jamshidi

وبلاگ من
نویسنده: ali jamshidi
درود بر دوستان آرسنالی. دقیقاً از اولین سال های حضور ونگر در آرسنال باری های این تیمو پیگیر بودم. سال 1998 عاشق آرسنال بودم. دلم تنگه آرسنالی هست که 49 بازی نباخت. دلم تنگ آرسنالیه که تاتنهام 10 سال برای بردنش انتظار کشید. دلم تنگه میل به پیروزی در تیمه. جنگندگیه. یادمه سال 2004-2005 که بود اون سالی که بدون باخت قهرمان شدیم با میدلزبورو بازی داشتیم. 3-1 عقب افتادیم. ولی تو 30 دقیقه 3-5 جلو افتادیم. اون تیم رو هیچ وقت فراموش نمی کنم. لعنت به این ورزشگاه نفرین شده...
کل بازدید: 11,814 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

مرغ های کثیف

کنایه ردنپ در ارتباط با بازگشت هانری.مردک کوته فکر احمق وقتی خبرنگارها ازش پرسیدن تو بازی آرسنال - تاتنهام چه جوری هانری رو متوقف می کنی، به کنایه گفته :

 4 تا بازیکن سابق تیم تاتنهام، گلن هادل (54 ساله)، اوسی اردیز
(59 ساله)، گراهام رابرتز (52 ساله) و پل میلنر (52 ساله) را برای مقابله با هانری
زیر نظر داره می خواد به تیم اضافه کنه تا هانری رو متوقف کنن.

ای خدا تو بازی تاتنهام گل بزنه.

خدایا دلم گرفته این مصاحبه رو حوندم. ما تیم اول لندن هستیم. من نمی دونم اینا مرغ هستن یا الاغ ولی می دونم 10 سال 10 سال صبر می کردن تا ما رو ببرن.

I HATE TOTTENHAM

خیلی هم HATE 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farshad khadem در 22/10/1390 | 12:27 گفت:

اَرسنال وهواداران جواب اَقای رنپ باشه واسه روز بازی وقتی اَب سربالا بره رو شنیدین لابد

hamed در 21/10/1390 | 20:46 گفت:

وای چی میشه آرسنال با تیری آنری مقابل آرسنال بازی کنه و گل هم بزنه اون وقت این پیروزی چند برابر شیرین میشه.........

شاهین فدوی در 21/10/1390 | 17:25 گفت:

گلابی

reeza در 21/10/1390 | 16:28 گفت:

اگه از منم با همین شرایط اسطوره ام هانری یه مجسمه می ساختن از نحوه خوشحالی بعد از گلم به تاتنهام بعدش باهام قرارداد می بستن این عقده ای همین چیزا رو می گفت

محسن شعبانی در 21/10/1390 | 14:37 گفت:

دیوانه

ali jamshidi در 21/10/1390 | 14:20 گفت:

سام میاد. خوب یه عکس از صفحه ات بگیر داداش. با دکمه print screen ، می دونم بلدیا ولی این راحت تره و بعد سری ایمیل کن بیا دیگه.
کارت درسته دیدیم تا حالا. من تازه عضو شدم ولی 8 ماهی هست به سایت سر می زدم. آمار دانگل و کد و شبکه هایی که اطلاع رسانی می کردی رو دارم.

رضاشاماخ چوک بندر در 21/10/1390 | 14:15 گفت:

آره میل دادم جوابم رودادآرمان ولی گفت عکس صفحه ای که خرابه روبفرسته ولی من نتونستم البته فکرمیکنم منوسیدوبیرون کردین سام هم معلوم نیست کجاست

رضاشاماخ چوک بندر در 21/10/1390 | 14:13 گفت:

هرهفته کانالهایی که بازی آرسنال رونشون میدادرومیذاشتم میخواستم کداشونوبذارم که مشکل اومد

ali jamshidi در 21/10/1390 | 14:09 گفت:

رضا به آرمان جان email دادی؟
البته منم مشکل داشتم pm دادم ولی جاوب روندادن.
محمد رستگار کمکم کرد.
بابا رضا شاماخ جان ما فرکانس و کد اینا می خوایم

ali jamshidi در 21/10/1390 | 14:06 گفت:

محمد رستگار می مبینی داداش چه وضعیه؟
البته متشکرم ازت خیلی به من لطف داشتی.

رضاشاماخ چوک بندر در 21/10/1390 | 14:06 گفت:

نه علی جان حل نشدبی خیالش شدم داداش

مجید در 21/10/1390 | 14:01 گفت:

اخ

محمد رستگار در 21/10/1390 | 14:01 گفت:

خدایا دنیارو میبینی به کجا رسیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا ردنپ با تاتنهام میاد واسه ما شاخ و شونه می کشه کار دنیا عوض شده!!!!!

محسن در 21/10/1390 | 13:38 گفت:

خدایا دنیارو میبینی به کجا رسیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا ردنپ با تاتنهام میاد واسه ما شاخ و شونه می کشه کار دنیا عوض شده!!!!!

ali jamshidi در 21/10/1390 | 13:38 گفت:

داداش رضا (شاماخ) ما خیلی باهات حال می کنیم . مشکلت برطرف شد؟

mohammad ali در 21/10/1390 | 13:23 گفت:

redknapp gharar nabood ba babat shookhi konia !

رضاشاماخ چوک بندر در 21/10/1390 | 13:14 گفت:

سلام علی آقاماشاالله همه جوان توسایت جای مادیگه نمیشه..ردنپ بایدبرقصه .ردنپ بایدبرقصه

رضا در 21/10/1390 | 13:06 گفت:

ردنپ باید بذاره که باد بیاد
باید بره ............ بزنه عوضی اشغال!!!!!!!

ali jamshidi در 21/10/1390 | 12:12 گفت:

آقا رضا کم پیدایی؟ مصدومیتت خوب شد داداش؟
نیستی کلاً؟

رضاشاماخ چوک بندر در 21/10/1390 | 12:10 گفت:

کی؟همین ردنپ کوتوله؟سرش مثل تن ماهییه.امشبم بازی عقب افتاده بااورتون دارن انشاالله که میبازن

ali jamshidi در 21/10/1390 | 11:42 گفت:

مدیریت قاطی کرده همگی قایم شیم.
ولی اون دوستمون تازه وارد بود فکر کنم نمی دونست چی گذشته و نباید از اون منبع ....
به هر حال باید آگاهش کرد که چرا کارش اشتباه بوده.

ایمان بهادران در 21/10/1390 | 11:27 گفت:

zoram migire ke ye zamani in timaro arsenal be hesab nemiyovord hala bayad betarsim azeshon

ali jamshidi در 21/10/1390 | 11:20 گفت:

آخه من واقعاً داغ کردم. مردتیکه تا دیروز ....
حیف محیط عمومیه و ما هم آرسنالی و فهیم هستیم...

علی ارشدی در 21/10/1390 | 11:03 گفت:

زر زده(با کمال پوزش) من در این جور مواقع میگم:
میتونه بره بمیره