والکات: من در اصل مهاجم هستم

نویسنده: ali jamshidi

وبلاگ من
نویسنده: ali jamshidi
درود بر دوستان آرسنالی. دقیقاً از اولین سال های حضور ونگر در آرسنال باری های این تیمو پیگیر بودم. سال 1998 عاشق آرسنال بودم. دلم تنگه آرسنالی هست که 49 بازی نباخت. دلم تنگ آرسنالیه که تاتنهام 10 سال برای بردنش انتظار کشید. دلم تنگه میل به پیروزی در تیمه. جنگندگیه. یادمه سال 2004-2005 که بود اون سالی که بدون باخت قهرمان شدیم با میدلزبورو بازی داشتیم. 3-1 عقب افتادیم. ولی تو 30 دقیقه 3-5 جلو افتادیم. اون تیم رو هیچ وقت فراموش نمی کنم. لعنت به این ورزشگاه نفرین شده...
کل بازدید: 11,813 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

والکات: من در اصل مهاجم هستم

ستاره مطرح تيم فوتبال آرسنال گفت: به جاي گوش راست يا چپ دوست دارم مهاجم نوک حمله باشم.


به نقل از دیلی‌تلگراف، تئو والکات اظهار داشت: تا به امروز امکان حضوری مستمر در مرکز خط حمله یعنی مهاجم نوک برای من ممکن نشده است. بیشتر در نقش بازیکن گوش راست یا چپ برای آرسنال بازی کرده‌ام. فکر می‌کنم قدرتم بیشتر در نوک حمله باشد تا حضور در گوش‌ها. از این رو مایلم امکان بازی در پیشانی خط حمله را بیابم.
این بازیکن ۲۲ ساله که از ۶ فصل قبل به عضویت تیم‌های رده سنی پایه توپچی‌ها درآمد، توانسته در ۱۳۶ بازی ۲۱ گل به ثمر برساند.
وی در این‌باره افزود: البته برای حضور در جلوی خط حمله نظر آرسن ونگر مربی‌ام شرط است. امیدوارم بتوانم در تمرینات او را برای این منظور متقاعد کنم.

والکات که ۲۱ بازی ملی برای انگلیس را در کارنامه ورزشی خود دارد، اضافه کرد: شکی نیست که هدف اصلی من کمک به آرسنال است و هر جا نیاز باشد، بازی می‌کنم. ظاهرا چون در کناره‌ها زیاد بازی کرده‌ام، مردم فراموش‌ کرده‌اند من در اصل مهاجم هستم. به هرحال امیدوارم فرصتی فراهم شود که بتوانم در نوک‌ حمله بازی کنم و قدرتم را بهتر نشان دهم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 9/11/1390 | 01:51 گفت:

تئو همون تی تی هستش با یه ورژن ضعیف تر سرعت خوبی داره حتی یه بار تو روزنامه خوندم تو 100متر تی تی رو جا گذاشته ولی هوش و قدرت بدنی تی تی رو اصلا نداره امیدوارم با تیم بمونه و پیشرفت کنه و تبدیل به تی تی جدید بشه هرچند سخته ولی میتونه

حمید فرازی در 8/11/1390 | 21:12 گفت:

نه احسان جان.من خودم فقط 20 گل برترشو دارم.از این آمارش بالاتره ولی دقیقشو نمیدونم

احسان در 8/11/1390 | 19:14 گفت:

عشق من هیچ جا نمیره میمونه تو ارسنال و یه روزی نیری هانری جدید میشه

راستی بچه این امار درسته ؟؟؟ ۱۳۶ بازی ۲۱ گل ؟؟؟


حمید فرازی در 8/11/1390 | 18:52 گفت:

بهتره این موقعیتایی که امسال از دست داده رو نشونش بدن تا بره" مرکز غلط کردم" باشگاه بگه منو بذارین دفاع راست.ولی انصافا اگه بتونه یه کم رو مغزش فشار بیاره و تمرینات اخنصاصی واسش بذارن خیلی به کارمون میاد

♥Arsenal♥ در 8/11/1390 | 18:38 گفت:

ولکات عالیه و اصلا دئست ندارم از دست بره

hamed در 8/11/1390 | 18:23 گفت:

به نظر من از ژروینیو خیلی بهتره.....

hamed در 8/11/1390 | 18:23 گفت:

چون سن و سال زیادی نداره هنوز جای پیشرفت داره برای همین نمیشه گفت بازیکن بدیه ولی از سرعت بالایی برخورداره امیدوارم با آرسنال تمدید کنه و در آینده بهتر از این حرفا بازی کنه و در گلزنی هم موفق باشه......

استارت های خوبی میزنه....

ali jamshidi در 8/11/1390 | 18:05 گفت:

لیورپول 2 - 1 منچستر
درک کویت دقیقه 88

ali jamshidi در 8/11/1390 | 17:31 گفت:

چلسی 1 - QPR 0 تمام.
چلسی اومد بالا

ali jamshidi در 8/11/1390 | 17:16 گفت:

امیدوارم. فعلا برای بازی با استون ویلا نگرانم.

MILAD در 8/11/1390 | 17:13 گفت:

چلس بیا بالا چه بهتر راحت میبریمش

MILAD در 8/11/1390 | 17:11 گفت:


ليورپول 1 : 1 منچستريونايتد

21 ' دانيل اگر 1 : 0

39 ' 1 : 1 جي سونگ پارك

ali jamshidi در 8/11/1390 | 17:10 گفت:

چلسی تا 75 با QPR با پنالتی خوان ماتا جلو هستش.
شفته یونایتد هم با لیورپول نیمه رو 1 -1 کرده

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:59 گفت:

پارک بازی منچستر و لیورپول رو مساوی کرد.
بازیکن کره ای ما داریم. بقیه بازیکن دارن ما هم داریم.

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:57 گفت:

کوچیکتم میلاد جون.
ما 49 بازی بدون باخت دیدیم.
4 تا گل در 10 دقیقه دیدیم.
5 تا 5 تا تو اروپا گل زدیم.
جام می خوایم چه کار.
غرور و بزرگی رو وقتی حس کردم که وقتی یه فصل بدون باخت بودیم.
قبول دارم الان با خاطره ها داریم زندگی می کنیم.
مخصوصاً ماها که فاصله زمانی 04-97 رو یادمه مونه

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:51 گفت:

اه
خوان ماتا گل زد. چلسی 1 - کوئیز پارک 0
پنالتی زد

MILAD در 8/11/1390 | 16:50 گفت:

با غیرت ترین بازیکن آرسنال؟حتما شرکت کنید

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:50 گفت:

چسلی تا دقیقه 60 همچنان 0-0
خدا کنه حذف شه.
اون وقت مائیمو این جام و لیورپول

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:49 گفت:

بعید میدونم بمونه. خودم ازش خوشم میاد. تموم کننده خوبی نیست اصلاً. خوب میدوه ولی از نظر هوشی در سطح پائینی هستش. به هر حال دستمزد نجومی خواسته از طرفی هم چمبرلین هم خوب داره رشد می کنه. چشم شیطون کور گوش شیطون کر

MILAD در 8/11/1390 | 16:47 گفت:

بازی زیبا برای ما فوتبال فهم ها،جام مال تازه به فوتبال رسیده ها> جمله زیبایی دمت گرم داداش

MILAD در 8/11/1390 | 16:45 گفت:

بازیکن عالی وسرعتی اگر نره

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:41 گفت:

دانیل اگر گل زده

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:40 گفت:

لیورپول یک هیچ جلو افتاد.
چلسی هم تا 50 صفر صفر مساویه