والکات: من در اصل مهاجم هستم

نویسنده: ali jamshidi

وبلاگ من
نویسنده: ali jamshidi
درود بر دوستان آرسنالی. دقیقاً از اولین سال های حضور ونگر در آرسنال باری های این تیمو پیگیر بودم. سال 1998 عاشق آرسنال بودم. دلم تنگه آرسنالی هست که 49 بازی نباخت. دلم تنگ آرسنالیه که تاتنهام 10 سال برای بردنش انتظار کشید. دلم تنگه میل به پیروزی در تیمه. جنگندگیه. یادمه سال 2004-2005 که بود اون سالی که بدون باخت قهرمان شدیم با میدلزبورو بازی داشتیم. 3-1 عقب افتادیم. ولی تو 30 دقیقه 3-5 جلو افتادیم. اون تیم رو هیچ وقت فراموش نمی کنم. لعنت به این ورزشگاه نفرین شده...
کل بازدید: 11,859 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد. قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد.
آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است. آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است.
پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند. پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند.
سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد. سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
 پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود. پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود.
گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است. گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است.
طبق گزارش میرور، سول کمپل در حال مذاکره برای حضور روی نیمکت تیم مکلسفیلد تاون است.مکلسفیلد در حال حاضر در انتهای جدول لیگ دو قرار دارد، و تا حاشیه امنیت هفت امتیاز فاصله دارد، و این در حالی است که آنها از هجده بازی تنها یک پیروزی کسب کرده‌اند.این باشگاه اخیراً سرمربی اسبق تیم جان ییتس را پیرو نتایج بسیار ضعیفش اخراج کرده است و به دنبال جذب یک سرمربی جدید و باثبات است، گفته می‌شود که کمپل روز جمعه با مدیر عامل باشگاه مارک بلوور گفتگو کرده است و بر سر حضور روی نیمکت این تیم به توافق رسیده است. طبق گزارش میرور، سول کمپل در حال مذاکره برای حضور روی نیمکت تیم مکلسفیلد تاون است.مکلسفیلد در حال حاضر در انتهای جدول لیگ دو قرار دارد، و تا حاشیه امنیت هفت امتیاز فاصله دارد، و این در حالی است که آنها از هجده بازی تنها یک پیروزی کسب کرده‌اند.این باشگاه اخیراً سرمربی اسبق تیم جان ییتس را پیرو نتایج بسیار ضعیفش اخراج کرده است و به دنبال جذب یک سرمربی جدید و باثبات است، گفته می‌شود که کمپل روز جمعه با مدیر عامل باشگاه مارک بلوور گفتگو کرده است و بر سر حضور روی نیمکت این تیم به توافق رسیده است.
الکساندر لاکازت در مصاحبه با ایان رایت در سایت لیگ برتر جزیره در مورد عملکرد تیم در پایان فصل گفت:اگر قرار باشد عملکرد ما را در پایان فصل بررسی کنند و به عنوان یک فصل موفقیت آمیز از او یاد کنند باید در انتهای فصل جامی را بالای سر ببریم، بردن جام بهترین اتفاق ممکن برای ما و هوادارانمان است. الکساندر لاکازت در مصاحبه با ایان رایت در سایت لیگ برتر جزیره در مورد عملکرد تیم در پایان فصل گفت:اگر قرار باشد عملکرد ما را در پایان فصل بررسی کنند و به عنوان یک فصل موفقیت آمیز از او یاد کنند باید در انتهای فصل جامی را بالای سر ببریم، بردن جام بهترین اتفاق ممکن برای ما و هوادارانمان است.

والکات: من در اصل مهاجم هستم

ستاره مطرح تيم فوتبال آرسنال گفت: به جاي گوش راست يا چپ دوست دارم مهاجم نوک حمله باشم.


به نقل از دیلی‌تلگراف، تئو والکات اظهار داشت: تا به امروز امکان حضوری مستمر در مرکز خط حمله یعنی مهاجم نوک برای من ممکن نشده است. بیشتر در نقش بازیکن گوش راست یا چپ برای آرسنال بازی کرده‌ام. فکر می‌کنم قدرتم بیشتر در نوک حمله باشد تا حضور در گوش‌ها. از این رو مایلم امکان بازی در پیشانی خط حمله را بیابم.
این بازیکن ۲۲ ساله که از ۶ فصل قبل به عضویت تیم‌های رده سنی پایه توپچی‌ها درآمد، توانسته در ۱۳۶ بازی ۲۱ گل به ثمر برساند.
وی در این‌باره افزود: البته برای حضور در جلوی خط حمله نظر آرسن ونگر مربی‌ام شرط است. امیدوارم بتوانم در تمرینات او را برای این منظور متقاعد کنم.

والکات که ۲۱ بازی ملی برای انگلیس را در کارنامه ورزشی خود دارد، اضافه کرد: شکی نیست که هدف اصلی من کمک به آرسنال است و هر جا نیاز باشد، بازی می‌کنم. ظاهرا چون در کناره‌ها زیاد بازی کرده‌ام، مردم فراموش‌ کرده‌اند من در اصل مهاجم هستم. به هرحال امیدوارم فرصتی فراهم شود که بتوانم در نوک‌ حمله بازی کنم و قدرتم را بهتر نشان دهم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 9/11/1390 | 01:51 گفت:

تئو همون تی تی هستش با یه ورژن ضعیف تر سرعت خوبی داره حتی یه بار تو روزنامه خوندم تو 100متر تی تی رو جا گذاشته ولی هوش و قدرت بدنی تی تی رو اصلا نداره امیدوارم با تیم بمونه و پیشرفت کنه و تبدیل به تی تی جدید بشه هرچند سخته ولی میتونه

حمید فرازی در 8/11/1390 | 21:12 گفت:

نه احسان جان.من خودم فقط 20 گل برترشو دارم.از این آمارش بالاتره ولی دقیقشو نمیدونم

احسان در 8/11/1390 | 19:14 گفت:

عشق من هیچ جا نمیره میمونه تو ارسنال و یه روزی نیری هانری جدید میشه

راستی بچه این امار درسته ؟؟؟ ۱۳۶ بازی ۲۱ گل ؟؟؟


حمید فرازی در 8/11/1390 | 18:52 گفت:

بهتره این موقعیتایی که امسال از دست داده رو نشونش بدن تا بره" مرکز غلط کردم" باشگاه بگه منو بذارین دفاع راست.ولی انصافا اگه بتونه یه کم رو مغزش فشار بیاره و تمرینات اخنصاصی واسش بذارن خیلی به کارمون میاد

♥Arsenal♥ در 8/11/1390 | 18:38 گفت:

ولکات عالیه و اصلا دئست ندارم از دست بره

hamed در 8/11/1390 | 18:23 گفت:

به نظر من از ژروینیو خیلی بهتره.....

hamed در 8/11/1390 | 18:23 گفت:

چون سن و سال زیادی نداره هنوز جای پیشرفت داره برای همین نمیشه گفت بازیکن بدیه ولی از سرعت بالایی برخورداره امیدوارم با آرسنال تمدید کنه و در آینده بهتر از این حرفا بازی کنه و در گلزنی هم موفق باشه......

استارت های خوبی میزنه....

ali jamshidi در 8/11/1390 | 18:05 گفت:

لیورپول 2 - 1 منچستر
درک کویت دقیقه 88

ali jamshidi در 8/11/1390 | 17:31 گفت:

چلسی 1 - QPR 0 تمام.
چلسی اومد بالا

ali jamshidi در 8/11/1390 | 17:16 گفت:

امیدوارم. فعلا برای بازی با استون ویلا نگرانم.

MILAD در 8/11/1390 | 17:13 گفت:

چلس بیا بالا چه بهتر راحت میبریمش

MILAD در 8/11/1390 | 17:11 گفت:


ليورپول 1 : 1 منچستريونايتد

21 ' دانيل اگر 1 : 0

39 ' 1 : 1 جي سونگ پارك

ali jamshidi در 8/11/1390 | 17:10 گفت:

چلسی تا 75 با QPR با پنالتی خوان ماتا جلو هستش.
شفته یونایتد هم با لیورپول نیمه رو 1 -1 کرده

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:59 گفت:

پارک بازی منچستر و لیورپول رو مساوی کرد.
بازیکن کره ای ما داریم. بقیه بازیکن دارن ما هم داریم.

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:57 گفت:

کوچیکتم میلاد جون.
ما 49 بازی بدون باخت دیدیم.
4 تا گل در 10 دقیقه دیدیم.
5 تا 5 تا تو اروپا گل زدیم.
جام می خوایم چه کار.
غرور و بزرگی رو وقتی حس کردم که وقتی یه فصل بدون باخت بودیم.
قبول دارم الان با خاطره ها داریم زندگی می کنیم.
مخصوصاً ماها که فاصله زمانی 04-97 رو یادمه مونه

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:51 گفت:

اه
خوان ماتا گل زد. چلسی 1 - کوئیز پارک 0
پنالتی زد

MILAD در 8/11/1390 | 16:50 گفت:

با غیرت ترین بازیکن آرسنال؟حتما شرکت کنید

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:50 گفت:

چسلی تا دقیقه 60 همچنان 0-0
خدا کنه حذف شه.
اون وقت مائیمو این جام و لیورپول

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:49 گفت:

بعید میدونم بمونه. خودم ازش خوشم میاد. تموم کننده خوبی نیست اصلاً. خوب میدوه ولی از نظر هوشی در سطح پائینی هستش. به هر حال دستمزد نجومی خواسته از طرفی هم چمبرلین هم خوب داره رشد می کنه. چشم شیطون کور گوش شیطون کر

MILAD در 8/11/1390 | 16:47 گفت:

بازی زیبا برای ما فوتبال فهم ها،جام مال تازه به فوتبال رسیده ها> جمله زیبایی دمت گرم داداش

MILAD در 8/11/1390 | 16:45 گفت:

بازیکن عالی وسرعتی اگر نره

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:41 گفت:

دانیل اگر گل زده

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:40 گفت:

لیورپول یک هیچ جلو افتاد.
چلسی هم تا 50 صفر صفر مساویه