والکات: من در اصل مهاجم هستم

نویسنده: ali jamshidi

وبلاگ من
نویسنده: ali jamshidi
درود بر دوستان آرسنالی. دقیقاً از اولین سال های حضور ونگر در آرسنال باری های این تیمو پیگیر بودم. سال 1998 عاشق آرسنال بودم. دلم تنگه آرسنالی هست که 49 بازی نباخت. دلم تنگ آرسنالیه که تاتنهام 10 سال برای بردنش انتظار کشید. دلم تنگه میل به پیروزی در تیمه. جنگندگیه. یادمه سال 2004-2005 که بود اون سالی که بدون باخت قهرمان شدیم با میدلزبورو بازی داشتیم. 3-1 عقب افتادیم. ولی تو 30 دقیقه 3-5 جلو افتادیم. اون تیم رو هیچ وقت فراموش نمی کنم. لعنت به این ورزشگاه نفرین شده...
کل بازدید: 11,973 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

والکات: من در اصل مهاجم هستم

ستاره مطرح تيم فوتبال آرسنال گفت: به جاي گوش راست يا چپ دوست دارم مهاجم نوک حمله باشم.


به نقل از دیلی‌تلگراف، تئو والکات اظهار داشت: تا به امروز امکان حضوری مستمر در مرکز خط حمله یعنی مهاجم نوک برای من ممکن نشده است. بیشتر در نقش بازیکن گوش راست یا چپ برای آرسنال بازی کرده‌ام. فکر می‌کنم قدرتم بیشتر در نوک حمله باشد تا حضور در گوش‌ها. از این رو مایلم امکان بازی در پیشانی خط حمله را بیابم.
این بازیکن ۲۲ ساله که از ۶ فصل قبل به عضویت تیم‌های رده سنی پایه توپچی‌ها درآمد، توانسته در ۱۳۶ بازی ۲۱ گل به ثمر برساند.
وی در این‌باره افزود: البته برای حضور در جلوی خط حمله نظر آرسن ونگر مربی‌ام شرط است. امیدوارم بتوانم در تمرینات او را برای این منظور متقاعد کنم.

والکات که ۲۱ بازی ملی برای انگلیس را در کارنامه ورزشی خود دارد، اضافه کرد: شکی نیست که هدف اصلی من کمک به آرسنال است و هر جا نیاز باشد، بازی می‌کنم. ظاهرا چون در کناره‌ها زیاد بازی کرده‌ام، مردم فراموش‌ کرده‌اند من در اصل مهاجم هستم. به هرحال امیدوارم فرصتی فراهم شود که بتوانم در نوک‌ حمله بازی کنم و قدرتم را بهتر نشان دهم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 9/11/1390 | 01:51 گفت:

تئو همون تی تی هستش با یه ورژن ضعیف تر سرعت خوبی داره حتی یه بار تو روزنامه خوندم تو 100متر تی تی رو جا گذاشته ولی هوش و قدرت بدنی تی تی رو اصلا نداره امیدوارم با تیم بمونه و پیشرفت کنه و تبدیل به تی تی جدید بشه هرچند سخته ولی میتونه

حمید فرازی در 8/11/1390 | 21:12 گفت:

نه احسان جان.من خودم فقط 20 گل برترشو دارم.از این آمارش بالاتره ولی دقیقشو نمیدونم

احسان در 8/11/1390 | 19:14 گفت:

عشق من هیچ جا نمیره میمونه تو ارسنال و یه روزی نیری هانری جدید میشه

راستی بچه این امار درسته ؟؟؟ ۱۳۶ بازی ۲۱ گل ؟؟؟


حمید فرازی در 8/11/1390 | 18:52 گفت:

بهتره این موقعیتایی که امسال از دست داده رو نشونش بدن تا بره" مرکز غلط کردم" باشگاه بگه منو بذارین دفاع راست.ولی انصافا اگه بتونه یه کم رو مغزش فشار بیاره و تمرینات اخنصاصی واسش بذارن خیلی به کارمون میاد

♥Arsenal♥ در 8/11/1390 | 18:38 گفت:

ولکات عالیه و اصلا دئست ندارم از دست بره

hamed در 8/11/1390 | 18:23 گفت:

به نظر من از ژروینیو خیلی بهتره.....

hamed در 8/11/1390 | 18:23 گفت:

چون سن و سال زیادی نداره هنوز جای پیشرفت داره برای همین نمیشه گفت بازیکن بدیه ولی از سرعت بالایی برخورداره امیدوارم با آرسنال تمدید کنه و در آینده بهتر از این حرفا بازی کنه و در گلزنی هم موفق باشه......

استارت های خوبی میزنه....

ali jamshidi در 8/11/1390 | 18:05 گفت:

لیورپول 2 - 1 منچستر
درک کویت دقیقه 88

ali jamshidi در 8/11/1390 | 17:31 گفت:

چلسی 1 - QPR 0 تمام.
چلسی اومد بالا

ali jamshidi در 8/11/1390 | 17:16 گفت:

امیدوارم. فعلا برای بازی با استون ویلا نگرانم.

MILAD در 8/11/1390 | 17:13 گفت:

چلس بیا بالا چه بهتر راحت میبریمش

MILAD در 8/11/1390 | 17:11 گفت:


ليورپول 1 : 1 منچستريونايتد

21 ' دانيل اگر 1 : 0

39 ' 1 : 1 جي سونگ پارك

ali jamshidi در 8/11/1390 | 17:10 گفت:

چلسی تا 75 با QPR با پنالتی خوان ماتا جلو هستش.
شفته یونایتد هم با لیورپول نیمه رو 1 -1 کرده

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:59 گفت:

پارک بازی منچستر و لیورپول رو مساوی کرد.
بازیکن کره ای ما داریم. بقیه بازیکن دارن ما هم داریم.

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:57 گفت:

کوچیکتم میلاد جون.
ما 49 بازی بدون باخت دیدیم.
4 تا گل در 10 دقیقه دیدیم.
5 تا 5 تا تو اروپا گل زدیم.
جام می خوایم چه کار.
غرور و بزرگی رو وقتی حس کردم که وقتی یه فصل بدون باخت بودیم.
قبول دارم الان با خاطره ها داریم زندگی می کنیم.
مخصوصاً ماها که فاصله زمانی 04-97 رو یادمه مونه

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:51 گفت:

اه
خوان ماتا گل زد. چلسی 1 - کوئیز پارک 0
پنالتی زد

MILAD در 8/11/1390 | 16:50 گفت:

با غیرت ترین بازیکن آرسنال؟حتما شرکت کنید

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:50 گفت:

چسلی تا دقیقه 60 همچنان 0-0
خدا کنه حذف شه.
اون وقت مائیمو این جام و لیورپول

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:49 گفت:

بعید میدونم بمونه. خودم ازش خوشم میاد. تموم کننده خوبی نیست اصلاً. خوب میدوه ولی از نظر هوشی در سطح پائینی هستش. به هر حال دستمزد نجومی خواسته از طرفی هم چمبرلین هم خوب داره رشد می کنه. چشم شیطون کور گوش شیطون کر

MILAD در 8/11/1390 | 16:47 گفت:

بازی زیبا برای ما فوتبال فهم ها،جام مال تازه به فوتبال رسیده ها> جمله زیبایی دمت گرم داداش

MILAD در 8/11/1390 | 16:45 گفت:

بازیکن عالی وسرعتی اگر نره

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:41 گفت:

دانیل اگر گل زده

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:40 گفت:

لیورپول یک هیچ جلو افتاد.
چلسی هم تا 50 صفر صفر مساویه