ارسنال بر بام همه

نویسنده: رضا اوغازی

وبلاگ من
نویسنده: رضا اوغازی
کل بازدید: 797 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

ارسنال بر بام همه

باسلام وعرض خسته نباشید خدمت ارسنالی های با مرام.من رضاوغازی14سالو6ماه دارم فوتبال را از5سالگی شروع واز8سالگی طرفدار ارسنال بودم.من در ارسنال عاشق هانری بودم ولی اوارسنال را تنها گذاشت وبعداز4و5سال دوباره برگشت این خبر مرا واقعن خوشحال کرد البته وقتی فهمیدم 2ماه بیشتر قرارداد ندارد کمی ناراحت شدم به حرحال مهم نیست هانری2ماه قرارداددارد مهم این استکه ارسنال موفق باشد وان روز برسد که ارسنال افتخار ندهد با منچسترسیتی.من یونید.لیورپول.چلسی.تاتنهام.و..بازیکند.حالا اطلاعاتی از خودم.نام.رضا                            نام خانوادگی.اوغازی متولد1376/3/29 بازیکن تیم تام تکنیک خراسان رضوی شماره10 پست مهاجم هدف بازیکن تیم ملی وارسنال چیه خنده داره قد159 وزن42کیلو وضیت ورزشی خانواده/پدر والیبالی/مادر.بدمینتون باز/برادر بزر گ کشتی گیر/برادر کوچک وشو کار/وخودم فوتبالی....برای اطلاع از  تیم من درMYFCتیم اوغازیان را جستجو کنید.نوکر همه ی ارسنالی ها رضا اوغازی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 14/10/1390 | 19:56 گفت:

خیلی خوش اومدی
جالبه که آرسنال هوادارایی تو این سن داره

Hossein mo در 14/10/1390 | 19:15 گفت:

سلام.خوش اومدی.من تیمم تو myfc "آرسنال رودسر" هست.بهت پیغام دوستی دادم.تایید کن.خواستی یه دوستانه بزنیم

عليرضا عمراني در 14/10/1390 | 18:48 گفت:

ايشالا موفق بشي.به افتخار تمام ارسناليها دس دس

میثم در 14/10/1390 | 18:42 گفت:

عشقی خدا کنه روزی تو آرسنال شماره 14 بپوشی
آ

میثم در 14/10/1390 | 18:42 گفت:

عشقی خدا کنه روزی تو آرسنال شماره 14 بپوشی
آ

Hossein Y در 14/10/1390 | 18:41 گفت:

داداش به هر حال اوليش با ه دوچشمه!!!

reeza در 14/10/1390 | 18:39 گفت:

سلام مطمئنی نیومدی واسه خواستگاری :) شوخی کردم من هم از همین سن ها بود که عاشق آرسنال شدم و الان 24 سالمه میشه 11 - 12 سال امیدوارم به جایی برسی که استحقاقش رو داری پس خوب تلاش کن تا به جاهای بالا برسی

علی ارشدی در 14/10/1390 | 18:39 گفت:

خوش اومدی آرسنالی نوجوان من مشهدیم همیشه هم تو سایت هستم کمک خواستی بگو !!!

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 18:26 گفت:

خوش آمدی هی هی کف سوت به افتخارش:)

سروش در 14/10/1390 | 18:16 گفت:

حمید جان نگران نباش.من از بابل میام شیراز.
اصلا نگران نباش...

حمید فرازی در 14/10/1390 | 17:51 گفت:

خیلی خوش اومدی داداش.خدایی ما داریم اینجا هم یه آکادمی هوادارا راه میندازیم.اولش بچه های 18 ساله داشتیم.بعدش شد 17 بعدشم 16 و حالا 14.واقعا خیلی امیدوارکننده هست.امیدوارم یه روز با پسر ژورو هم بازی بشی.چقدر آرسنال تو مشهد و شمال مجبوبه.فکر کنم از شیراز فقط منو محمد صادق ابنجا عضو باشیم.راستی دفعه بعد یه کم پستاتو با فونت بزرگتر تایپ کن.چشمم کور شد

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 17:32 گفت:

سلام خوش اومدی رضا سر تیتر با حالی هم داشتی ارسنال بر بام همه!!!!!

ali jamshidi در 14/10/1390 | 17:28 گفت:

حامد داداش نوجوون آقا رضا. شما از جورو ناراحتی این بنده خدا با ذوق و اشتیاق پست گذاشته.
آدما هر چی بزرگتر میشن مشکلات و غم هاشون و دغدغه هاشون بزرگتر میشن. بذار تو سن خودش حال کنه.

HAMED toopchi در 14/10/1390 | 17:12 گفت:

دل خوش سيري چند؟

ali jamshidi در 14/10/1390 | 16:42 گفت:

آقا رضا اومدنت رو خوش آمد میگم. ان شا الله تو آرسنال بازی کنی یه روز. هر چند اگه قرار باشه آرسنال بیاد بخردت تو همین سنا میاد دنبالت. الان میانگین سنی تیم 11 ساله!!!
شوخی کردم باهات داداش گلم موفق باشی.