ارسنال بر بام همه

نویسنده: رضا اوغازی

وبلاگ من
نویسنده: رضا اوغازی
کل بازدید: 800 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

ارسنال بر بام همه

باسلام وعرض خسته نباشید خدمت ارسنالی های با مرام.من رضاوغازی14سالو6ماه دارم فوتبال را از5سالگی شروع واز8سالگی طرفدار ارسنال بودم.من در ارسنال عاشق هانری بودم ولی اوارسنال را تنها گذاشت وبعداز4و5سال دوباره برگشت این خبر مرا واقعن خوشحال کرد البته وقتی فهمیدم 2ماه بیشتر قرارداد ندارد کمی ناراحت شدم به حرحال مهم نیست هانری2ماه قرارداددارد مهم این استکه ارسنال موفق باشد وان روز برسد که ارسنال افتخار ندهد با منچسترسیتی.من یونید.لیورپول.چلسی.تاتنهام.و..بازیکند.حالا اطلاعاتی از خودم.نام.رضا                            نام خانوادگی.اوغازی متولد1376/3/29 بازیکن تیم تام تکنیک خراسان رضوی شماره10 پست مهاجم هدف بازیکن تیم ملی وارسنال چیه خنده داره قد159 وزن42کیلو وضیت ورزشی خانواده/پدر والیبالی/مادر.بدمینتون باز/برادر بزر گ کشتی گیر/برادر کوچک وشو کار/وخودم فوتبالی....برای اطلاع از  تیم من درMYFCتیم اوغازیان را جستجو کنید.نوکر همه ی ارسنالی ها رضا اوغازی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 14/10/1390 | 19:56 گفت:

خیلی خوش اومدی
جالبه که آرسنال هوادارایی تو این سن داره

Hossein mo در 14/10/1390 | 19:15 گفت:

سلام.خوش اومدی.من تیمم تو myfc "آرسنال رودسر" هست.بهت پیغام دوستی دادم.تایید کن.خواستی یه دوستانه بزنیم

عليرضا عمراني در 14/10/1390 | 18:48 گفت:

ايشالا موفق بشي.به افتخار تمام ارسناليها دس دس

میثم در 14/10/1390 | 18:42 گفت:

عشقی خدا کنه روزی تو آرسنال شماره 14 بپوشی
آ

میثم در 14/10/1390 | 18:42 گفت:

عشقی خدا کنه روزی تو آرسنال شماره 14 بپوشی
آ

Hossein Y در 14/10/1390 | 18:41 گفت:

داداش به هر حال اوليش با ه دوچشمه!!!

reeza در 14/10/1390 | 18:39 گفت:

سلام مطمئنی نیومدی واسه خواستگاری :) شوخی کردم من هم از همین سن ها بود که عاشق آرسنال شدم و الان 24 سالمه میشه 11 - 12 سال امیدوارم به جایی برسی که استحقاقش رو داری پس خوب تلاش کن تا به جاهای بالا برسی

علی ارشدی در 14/10/1390 | 18:39 گفت:

خوش اومدی آرسنالی نوجوان من مشهدیم همیشه هم تو سایت هستم کمک خواستی بگو !!!

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 18:26 گفت:

خوش آمدی هی هی کف سوت به افتخارش:)

سروش در 14/10/1390 | 18:16 گفت:

حمید جان نگران نباش.من از بابل میام شیراز.
اصلا نگران نباش...

حمید فرازی در 14/10/1390 | 17:51 گفت:

خیلی خوش اومدی داداش.خدایی ما داریم اینجا هم یه آکادمی هوادارا راه میندازیم.اولش بچه های 18 ساله داشتیم.بعدش شد 17 بعدشم 16 و حالا 14.واقعا خیلی امیدوارکننده هست.امیدوارم یه روز با پسر ژورو هم بازی بشی.چقدر آرسنال تو مشهد و شمال مجبوبه.فکر کنم از شیراز فقط منو محمد صادق ابنجا عضو باشیم.راستی دفعه بعد یه کم پستاتو با فونت بزرگتر تایپ کن.چشمم کور شد

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 17:32 گفت:

سلام خوش اومدی رضا سر تیتر با حالی هم داشتی ارسنال بر بام همه!!!!!

ali jamshidi در 14/10/1390 | 17:28 گفت:

حامد داداش نوجوون آقا رضا. شما از جورو ناراحتی این بنده خدا با ذوق و اشتیاق پست گذاشته.
آدما هر چی بزرگتر میشن مشکلات و غم هاشون و دغدغه هاشون بزرگتر میشن. بذار تو سن خودش حال کنه.

HAMED toopchi در 14/10/1390 | 17:12 گفت:

دل خوش سيري چند؟

ali jamshidi در 14/10/1390 | 16:42 گفت:

آقا رضا اومدنت رو خوش آمد میگم. ان شا الله تو آرسنال بازی کنی یه روز. هر چند اگه قرار باشه آرسنال بیاد بخردت تو همین سنا میاد دنبالت. الان میانگین سنی تیم 11 ساله!!!
شوخی کردم باهات داداش گلم موفق باشی.