ستاره در آرسنال؟؟؟!!!!!!!!!

نویسنده: مهران کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مهران کاظمی
1
کل بازدید: 44,385 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

ستاره در آرسنال؟؟؟!!!!!!!!!

به نظر شما تا وقتی که ونگر تو آرسنال هست یه روزی یه ستاره از یه تیم دیگه رو تو آرسنال می بینید؟من خودم یکی از طرفدارای پر و پا قرص آرسن ونگر هستم ولی به شخصه هیچ امیدی به دیدن یه ستاره تو تیم تا وقتی که ونگر تو این تیم باشه ندارم.
در حالی که ما به خاطر نداشتن مدافع کناری تمام بازی های مهم ژانویه رو باختیم( به جزء با بولتون که اونم مساوی کردیم) و خبر واقعاً نا امید کننده ی مصدومیت دوباره ویلشر چه کسی تو ژانویه خریداری شد؟ بازیکن همیشه مصدوم تیم جوانان دورتمند.
19 سالشه ولی تو تیم فوق العاده جوون یورگن کلوپ که ستاره تیمش گوتزه ی 19 ساله هست جایی نداشته و ونگر عزیز با افتخار اعلام می کنه یه هافبک آینده دار دیگه خریداری کرده، شایدم آینده دار باشه، ولی در حالی که ما یه مدافع کناری نداریم که بهش دلمون خوش باشه و تازه بعد از مدت ها سانیا و گیبز برگشتن و در حالی که ویلشر دوباره مصدوم شده آیا ما به یه بازیکنی شبیه اسنایدر نیمکت نشین در اینتر احتیاج نداشتیم؟ آیا به حضور قرضی وین بریج احتیاج نداشتیم؟ این در حالیه که مدیران آرسنال ادعا داشتن با دست پر وارد بازار نقل و انتقالات ژانویه شدن و توانایی پرداخت مبالغ بالایی دارن ولی تنها بازیکنی که خریداری شد ایسفیلد 750000 یورویی است.
حالا سوالی که من از شما دارم اینه که:
به نظر شما تا وقتی که ونگر تو آرسنال هست یه روزی یه ستاره از یه تیم دیگه رو تو آرسنال می بینید؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamid saadi در 7/1/1391 | 16:14 گفت:

مشکل ما پرداخت پول برای خرید نیست. مشکل ما پرداخت حقوق هفتگیه بازیکن هاست.

حمید فرازی در 15/11/1390 | 15:11 گفت:

مهران جان من فعلا سرم شلوغه ولی اگه وقت کردم یعدا بحثو ادامه میدیم ولی اینم بگم من به هیچ وجه قصد قانع کردن کسیو ندارم و اینا صرفا نظرات شخصی بود و همچنین منم از این وضع خسته شدم ولی ناامید نشدم و مثل شما منتقدم.البته امیدوارم فردا به من انگ ونگر پرستی و این چیزا رو نزنن چون خودمم به بعضی کاراش منتقدم و یه مقاله درمورد دوران مبریگری ونگر گذاشتم که هم انتقاد هم تمجید داره و پیشنهاد میکنم بخونیش

مهناز پرتوی در 15/11/1390 | 15:09 گفت:

ستاره در آرسنال نداریم...اگه داشتیم که...

مهناز پرتوی در 15/11/1390 | 15:08 گفت:

ستاره در آرسنال نداریم...اگه داشتیم که...

حمید فرازی در 15/11/1390 | 15:02 گفت:

خب منم نمیگم میمونن ولی مطمئن باش بالخره این سیاست تموم میشه و مطمئن باش بازیکنا حفظ میشن.همینجور که خودت میگی آرستال خونه ویلشره باری خیلی از بازیکنای دیگه هم همینجوره.الان سانگ اینجا بزرگ شده.بخوام مثال بزنم زیاد میشه ولی آرسنال این سالا داره بازیکنا یانگلیشو بیشتر میکنه و قطعا در سالای آینده این کار افزایش پیدا میکنه و قطعا حفظشون راحت تره

حمید فرازی در 15/11/1390 | 14:59 گفت:

در مورد دست مزد هم فعلا تیمایی مثل آرسنال و منچستر و چلسی که بیشتر درآمد زایی داخل یدارن در همین حد حقوق میدن و فقط تیمای متمولی مثل سیتی که پول نفتو دارن حاضرن اون دستمزدای کلانو بدن.قبلا هم مثالشو زدم تو یه بازی مثل فیفا 12 وقتی مربی تیمی هستی 50 میلیون بودجه خرید و 200 هزارتا برای حقوق بازیکنا اختصاص میدن.حالا شما میری یه بازیکن با قیمت 30 میلیون بخری ولی میبینی دستمزد تمام بازیکنای خوب و ستاره بالای 150 تاست.خب چیکار میکنی؟ راهی جز خرید بازیکنای ارزون تر داری؟ الانم وضعیت ونگر همینطوره دیگه مجبوره کنار بیاد و واقعا خوب کار کرده.به عنوان مثال شما دز ایران 1 گیگ فایل دانلود میکنی وقتی میای به من میگی خیلی تعجب میکنم و تحسینت میکنم ولی اگه بری تو ژاپن یگی من 4 گیگ دانلود کردم میگن خب که چی؟ الانم وضعیت آرسنال و ونگر همینجوره و ما همون ایرانیا هستیم که باید از این عملکرد راضی باشیم ولی اون طرفدارای تیمای پرقدرت دیگه هستن که نباید این واسشون عجیب بیاد مه ما.در مورد نصری هم بگم به نظر من حتی اگه حقوقشو بیشر میکریممم نمیموند چون سه بازیکن جاه طلب بود که میخواست به جام برسه و بازیکنی که یک سال از قرارداش مونده و 25 میلیون میخوانش دیگه حتما باید فروختش.واقعا یه پیشنهاد رویایی بود که تا حالا نددیه بودم

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 14:56 گفت:

بله اگه ویلشر و ون پرسی و سونگ و کوشیلنی و ژسنی حفظ بشن، خدایی چه قدر امید داری اینا بمونن؟ البته قضیه ویلشر فرق می کنه چون آرسنال خونه ویلشره، ولی بقیشون چی؟ همین الان بارسا مثل لاشخور بالا سر سونگ و ولکات و ژسنی نشسته، منچستر سیتی بالا سر ون پرسی، تا یه 3 4 ماه دیگه هم میان سراغ کوشیلنی

حمید فرازی در 15/11/1390 | 14:50 گفت:

منم در کل بهت بگم نترس چون در این شرایط ترس کارو سخت تر میکنه و باید امید داشته باشی.در مورد همون چلسی که منم مثل شما مثال زدم باید بگم اگه سری به خبرگزاری های مختلف چلسی بزنی متوجه میشی در حال حاضر چه شرایط بدی پیدا کردن حتی اونا در فکر خرید و بازسازی ورزشگاهشون هستن که اگه این کارم انجام بدن مظمئن باش خیلی وضعیتشون از حالا ما بدتر میشه.در مورد ونگرم به نظر من این سالا حمایت خوبی ازش نکردن وگرنه شما نگاه کن با این بازیکنا چقدر خوب کار کرده.ما میگیم 6 سال هست جام نگرفتیم بله درست ولی همیشه تیم خوبی داشتیم و اگه یادت بیاد دوفصل پیش تا هفته 34 ام در کورس بودیم و با اون افتضاخات داوری از کورس خارج شدیم ولی در عوض منچستر میاد و با بازی بی کیفت تر از آرسنال و کمک داوران همیشه طرفدارش مثل فیل داود قهرمانیو به دست میاره.فصل گذشته هم که اون منسائل به وجود اومد و اوجش در بازی با نیوکاسل بود ولی...با همه این اوصاف به نظر من آرسنال فقط به یکی دوتا بازیکن نیاز داره اینایی که مثال زدی بهتر از هیگواینو خودمون داریم کاکا که شرایط خوبی نداره و مطمئن باش یکی دوسال دیگه ویلشر و آنه که بهتز از اون میشن یا اسنایدر که الان با بحران مصدومیت روبه رو شده و درواقع نیمکت نشین نیست.

حمید فرازی در 15/11/1390 | 14:39 گفت:

علی مگه دست خودته اگه کامنت نذاری بعذا تلافیشو میکنم:))))
ببین مهران عزیز تا حذودی ما حرفات موافقم ولی اینکه میگی ونگر حاضر نیست بیشتر از 100 تا تو هفته بده اصلا حرف اصولی و منطقی نیست.مگه ونگر مالک یا سهام داره باشگاهه؟ اگه عضو هیئت مدیره هم بود میشد این احتمالو داد.اصلا فرض کنیم که اینجور باشه چرا وقتی رئال بهش پیشنهاد داد گفت من واقعا دوست دارم با ستاره ها یگران قیمت رئال کار کنم؟ در یک کلام بگم ونگر در کارای مالی برای باشگاه "عددی نیست"" و لی در فوتبال و کارای فنیه که عدد محسوب میشه.بازم میگم ما اینجا نشستیم و به راحتی در مورد خرج پول صحبت میکنیم ولی واقعا باشگاه شرایط مناسبی نداره با این وجود مطمئن باش اهداف منطقی و خاصیو دارن که باید صبر کرد و نمیشه فقط اظهار نظر کرد و قطعا افراد بیرون از باشگاه از تمام مسائل خبر ندارن

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 14:27 گفت:

در کل یه کلام اونم این که من از روزی می ترسم روزی که به نظر می رسه چندان دور هم نیست، اونم روزی که قهرمانی در لیگ برتر برای آرسنال مثل لیورپول تبدیل به یک رویا بشه نه یک هدف، این اتفاق فقطدر یه صورت نمیافته، اونم بازگشت اعتماد به نفس و روح قهرمانی تو تیمه، که به نظر من این اعتماد به نفس تنها با خرید یک ستاره مثل اسنایدر یا کاکا یا هیگواین قابل بازگشته

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 14:23 گفت:

به علاوه درسته که بارسا الان داره با بازیکنای خودش جام میاره ولی خوب اونا رو حفظ کرده، با افزایش حقوقشون، ونگر به هیچ عنوان حاضر نیست بیشتر از 100000 پوند در هفته پول بده به بازیکنش در صورتی که مطمئناً پولش تو باشگاه وجود داره، خوب نصری حق داره وقتی که تیم دیگه ای حاضر دو برابر این پول بهش بده به فکر رفتن باشه، همه چی رو نندازیم تقصیر مدیران، توی خرید بازیکن و قرارداد بازیکنای فعلی ونگر بیش ترین تأثیر رو داره، فرگوسن و ونگر در واقع آزاد ترین مربیان جهان تو این چیزا هستن، حتی مورینیو هم خرید بازیکناش دست خودش نیست و بیش تر پرس تصمیم می گیره، با این وضعیت بازیکنای آرسنال حفظ نخواهند شد، من یادمه ونگر 3 4 سال پیش گفت حالا که جوان گرایی نتیجه داده و ستاره ساخته حاضر نیست اونا رو بفروشه، دیدیم که چی شد، الان تنها آرزوی همه آرسنالیا نرفتن ون پرسیه

علی ارشدی در 15/11/1390 | 14:21 گفت:

بحث داغیه ولی حوصله ندارم کامنتا رو بخونم :((((((

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 14:15 گفت:

اولاً که من مثال زدم، آمارو از جایی نیاوردم، دوماً چلسی بازیکن دیگه ای مثل رائول میرلس هم خریده در کنار بازیکنای فصل پیشش مثل فورس و داوید لوییز و رامیرس، فکر نمی کنم اصلاً تو خرید بازیکن این دو تیم قابل مقایسه باشن، به علاوه به نظر من خرید بازیکنی مثل تورس هیچ تأثیری رو قدرت خرید چلسی نداشته، به این دلیل که بعد از خرید تورس بازیکنای گرونی مثل ماتا، میرلس و کیهیل رو خریده(کیهیل با توجه به پستش بازیکن گرونی هست) تو ژانویه هم اگه رئال می ذاشت مسلماً الان کاکا تو چلسی داشت بازی می کرد، حالا اینا رو گفتم که بگم درسته که ما نمی تونیم مثل چلسی بازیکن بخریم ولی سالی یه بازیکن خوب که دیگه آرسنال می تونه بخره، یا حداقل بازیکناشو می تونه حفظ کنه، یعنی می خوام بگم آرسنال اونقدری که فکر می کنید پول نداره ولی پولی که داره برای قهرمانی کافیه مخصوصاً با این فروش ستاره هاش

حمید فرازی در 15/11/1390 | 12:54 گفت:

البته در آخرم باید اینو بگم من خودمم از مدیرا ناراضی هستم چون با اون اشتباه بزرگشون در انتخاب اسپانسر این طرح و رفع بدهی ها و درآمدزایی باشگاهو کند کردن ولی دیگه نمیشه کاریش کرد و باید تا اتمام قرارداد منتظر موند

حمید فرازی در 15/11/1390 | 12:52 گفت:

من از تمام تصمیمات باشگاه مطلع نیستم ولی اینو بگم آرسنال این چندساله طرحش درآمدرایی از طریق فروش ستاره بوده تا بحران مالیشو حل کنه.اینم بگم خیلی رو جام گرفتن حساب نکن چون طرح این چندساله این بوده و قطعا برنامه خاصی واسه قهرمانی نداشتن.ولی اینم بگم که فکر این کارم کردن.در کل هدف این طرح اینه که پس از رفع بدهی ها از نو شروع کنن.شما تیمی مثل بارسا رو ببین که قطعا الان بهترین تیم جهانه و کاری به مسائل داوری و این چیزا ندارم ولی واقعا این تیمو با چه خرجی به اینجا رسوندن؟ الان بیشتر بازیکنای این تیم محصول آکادمی خودش هستن و حتی بازیکنایی مثل دنی آلور هم اونقدر گرون نخریدن و فقط به فکر جذب ستاره نبودن ولی به فکر تقویت نقاط ضعفشون بودن.آرسنالم دقیقا سالای قبل همین سیاستو داشت و تنها تفاوتش با الان حفظ ستاره ها بود که قطعا پس از پایان این طرح بازم سیاست قبلو در پیش میگیرن.قبلا هم گفتم آرسنال آکادمی Hale End رو داره که حتی میتونم بگم از آکادمی بارسا و آزاکس هم بهتره و به راحتی میتونه استعدادای دیگه ای رو پرورش بده.به نظر من فعلا باید صبر کنیم و به تیم ایمان داشته باشیم چون اینم بالاخره تموم میشه

حمید فرازی در 15/11/1390 | 12:42 گفت:

اما در مرود صحبت شما مهران جان این آمارو از کجا آوردی؟ من که همچین چیزیو نشنیدم.برعکس امسال آرسنال خرج بیشتری نسبت به فروش بازیکن کرد که یکی از دلایل نزولش به رده چهارم همین بود.مگه چلسی امسال چقدر خرج کرد؟ یه ماتا رو خریدن 25 میلیون و چندبازیکن جوون مثل لوکاکو و پیازون و رومئو که سرجمع قیمتشون به 20 هم نمیرسهژانویه هم کیهیلو با رقم 7 میلیون پوند خریدن.یعنی در واقع اونا خرج بیشتری نسبت به ما نکردن حتی از فروش آنلکا هم پول خوبی به دست آوردن. خب به نظرت دلیلش چیه؟ یعنی مربوط به خرید تورس نیست؟ قطعا اونا بعد از اون تجربه بدی که داشتن از این به بعد خیلی محتاط تر عمل میکنن.ما فقط با زبون میگیم فلان میلیون و حرف یکی دو میلیون نیست و برای باشگاهی مثل ما که درآمدزایی داخلی داره یه اشتباه کوچیک میتونه جبران ناپذیر تموم شه و به سرنوشت تیمی مثل میدلزبلو گرفتار شیم.

حمید فرازی در 15/11/1390 | 12:34 گفت:

حب آقا سعید شما میگی با پول نصری و فابرگاس اشنایدر و کیهیلو میخرید.بله اینم یه راهکاره که من خودمم باهاش موافق بودم ولی به نظرت اشنایدر حقوق هفتگیش چقدره؟ ما الان رابین که بهترین بازیکنمونه حقوقش 100 هزار پوند در هفته هست اونوقت اشنایدر که اولا قیمتش اون موقع حداقل 45 میلیون بود با یه حقوق هفتگی بالا رو چطور میخریدیم.منچستر که در حال حاضر ثروتمندترین باشگاه جهانه نتونست اونو بخره حالا ما بیایم بخریم؟ بعدشم معلوم نبود که بیاد.به نظر من تیم فعلی فقط دو بازیکن نباز داره چون در جاهای دیگه مشکلی نداریم و به علاوه فصل آینده هم چند بازیکن جوون و خوب که الان وضعیت خوبی دارن به تیم اضافه و در شرایط فعلی نیازی به جذب بازیکنای نجومی نیست.قطعا یه بازیساز و یه وینگ کافیه و امیدوارم فصل آینده این کار انجام بشه

محمد رستگار در 15/11/1390 | 10:33 گفت:

اگر ستاره هامون ک خودمون پرورششون دادیم رو حفظ می کردیم الان نیازی به خریدن بازیکن ستاره نبود.

محمد رستگار در 15/11/1390 | 10:32 گفت:

به نظر من حفظ ستاره ها کافین.

farhad soleymani در 15/11/1390 | 09:59 گفت:

تیم ما ستاره کم نداره دیگه نیازی به اومدن ستاره از تیم های دیگه نیست.

ناصر در 15/11/1390 | 07:42 گفت:

تا زمانی که طرفداران اعتراض خود رو نسبت به این قبیل سیاست های باشگاه نشون ندن,همین آشه و همین کاسه.
اگه امسال آرسنال نتونه سهمیه لیگ قهرمانان رو کسب کنه,دیگه باید دور خرید یه شهاب سنگ(مثل اسکیلاچی) خط کشید چه برسه به خرید ستاره!!!

توپچی جنوب در 15/11/1390 | 02:23 گفت:

ستاره هم میگیریم فقط یه خورده صبر میخواد!!!
جام ها هم تو را هن فقط یه خورده صبر میخواد!!!!!!!!!!

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 01:39 گفت:

در ضمن راجع به اون یکی بحث که الان خوندم و متوجه شدم منافاتی با این سوال من نداره باید بگم آرسنال با توجه به سرمایه گذاری و درآمدی که در یک فصل داره جزء تیمای ثروتمنده، یعنی چی، یعنی مثلاً اگه آرسنال 100 میلیون در هر فصل خرج می کنه 150 میلیون درآمد داره، این یعنی تراز مالی مثبت، از اون طرف یه تیمی مثل چلسی 300 میلیون در سال خرج می کنه اما 100 میلیون هم نمی تونه در بیاره، این یعنی تراز مالی منفی، اونا بیشتر از آرسنال خرج می کنن اما چون تراز مالیشون منفی هست آرسنال ثروتمند تر به نظر می رسه، برای همینه که آرسنال نمی تونه تو خرید بازیکن با چلسی رقابت کنه(البته فکر کنم همه بچه ها این چیزایی که گفتم می دونن)
آرسنال تو چند سال اول ساخت ورزشگاه مطمئناً پول خرید ستاره رو نداشته، اما از پول حاصل از بلیط ورزشگاه می شه هر سال یه ستاره در حد کاکا رو وارد تیم کرد، بچه ها بیاید خودمونو گول نزنیم، درسته که آرسنال نمی تونه با چلسی از لحاظ خرید بازیکن رقابت کنه اما مطمئناً می تونه سالی یه ستاره بخره، مطمئناً می تونه با قرارداد بالا ستاره های خودشو حفظ کنه، به نظرتون مسخره نیست ستاره ای مثل نصری رو به خاطر پول از دست بدیم؟
مطمئناً با این وضعیت من از رفتن ون پرسی تو تابستون که خدا کنه هیچ وقت این اتفاق نیافته تعجب نمی کنم

مهران کاظمی در 15/11/1390 | 01:22 گفت:

آقا حمید من در جریان بحث شما نبودم، دیگه حالا ببخشید

saeed در 15/11/1390 | 01:16 گفت:

باوجود ونگر نتنها ستاره بلکه خیلی چیزهای دیگه هم برای آرسنال رویایی بیش نیست ونگر از فروش نصری و فابرگاس می تونست اشنایدر و کهیل رو بخره ولی رفت چند تا بازیکن خرید که در حد انتظار نبودن در عوض از این خرید و فروش سود مالی بدست اومد که این برای ونگر ومدیرای پول پرست آرسنال از همه چیز حتی خود باشگاهم مهمتره

حمید فرازی در 15/11/1390 | 00:53 گفت:

مهران جان از دیشب سر همی موضوع و وضعیت مالی باشگاه بحث و تبادل نظر کردیم که به همین پست شما هم مربوط میشه.اگه خواستی تو آدرس زیر میتونی بیبینش و نظرتو بگی:
http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=21&PostID=2062

sepehr najafian در 15/11/1390 | 00:20 گفت:

احتمالا فصل بعد خواهيم ديد.