طرفدار واقعی آرسنالی؟

نویسنده: مهران کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مهران کاظمی
1
کل بازدید: 44,388 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

طرفدار واقعی آرسنالی؟

اگه طرفدار واقعی آرسنالی بدون که تا وقتی ونگر تو تیم هست تیم جام نمیاره، نه اشتباه نکنید منظور من این نیست که فقط ونگر مقصره ولی فقط با رفتن ونگر هست که مشکل حل میشه.بازی دیشب یکی از بدترین بازیایی بود که من از آرسنال دیدم، حتی شکست جلوی منچسترم براش هزارتا دلیل و عذر میشه آورد ولی باخت دیشب هیچ توجیهی نداره، تیم آرسنال کاملاً بدون برنامه رفت تو زمین، چه قبل از کل اول چه بعد از گل اول چه شروع نیمه دوم چه 10 دقیقه آخر، تیم هیچ حرفی برای گفتن نداشت، کاشکی ونگر این همه کری نمی خوند، لااقل نمی گفت این بازی تفاوت های لیگ انگلیس و ایتالایا رو نشون میده، با هیچ استدلالی مثل زمین خراب بود و توپ بیضی بود و داور کچل بود و از این حرفا چیزی عوض نمیشه.
انگار ونگر فقط منتظر بود تیم حالا با کمک خدا یه گل بزنه بعد ببینه چی میشه، وقتی که گل اول و دوم رو خورد کاملاً مشخص بود فقط منتظر که نیمه اول تموم بشه آنری رو بفرسته تو، بیچاره آنری، 90 دقیقه کامل رو نیمکت نشسته بود. حتی تو قیافش ناراحتی هم دیده نمیشد، برادر کوچیک من داشت بازی رو نگاه می کرد وقتی گزارشگر گفت ناراحتی از صورت ونگر مشخص هست خندید و گفت این که اصلاً ناراحت نیست. می دونید چرا؟
چون می دونست این تیم چیزی نمی شه، از اول فصل می دونست، چون مدیراشو میشناسه، چون می دونه جام برای اونا مهم نیست فقط پول مهمه، چون برای خودشم دیگه مهم نیست، چون احساس می کنه همین روندی که داره بهش اعتبار کافی رو میده، نیازی نیست ریسک کنه و چند تا ستاره رو بخره بعد اگه نتیجه نگرفت آبروش بره.
تو مصاحبه های از اول فصلش تا حالا کاملاً مشخص بود که هدف اول جام اتحادیه بود بعدش اگه شد جام حذفی، لیگ برتر چهارمی، لیگ قهرمانانم فقط صعود از مرحله گروهی، تیم به یک رخوت رسیده که فقط درجا میزنه، عاملشم مدیران پولی و ونگری که جاه طلبی خودش رو از دست داده.
خیلی مسخرست الان دیگه هیچ کس از اول فصل از آرسنال انتظار جام نداره غیر از هوادارای آرسنال، همه منتظرن ببینن امسال ونگر چه بازیکنی رو می کنه، هیچ چیز بدتر از این رخوت نیست از اینکه همه به همین مرحله رسیدن هم ارضاشون می کنه.
پس به نظر من فقط دو راه هست، مدیران و صاحبان که عوض نمی شن، پس یا باید ونگر رودنشو عوض کنه و چند تا ستاره توپ بخره که اعتبارو به تیم برگردونه( الان خیلیا میگن که فقط دسته ونگر نیست که، اتفاقاً کاملاً دست ونگر هست، مطمئن باشید) یا این که ونگر بره و یه مربی بیاد که هم جاه طلب باشه هم زیر بار حرفای مدیرا نره، من خودم دومی رو ترجیح می دم.
دیشب واقعاً خجالت کشیدم نه به خاطر 4 تایی که خوردیم چون از این شکستا ما تو این سالا زیاد داشتیم، مثل 5-1 به تاتنهام، مثل 4-0 و 8-2 به منچستر، مثل 4-1 به بارسا، مثل 3-0 به چلسی، از این ناراحت شدم که چرا تیم هیچ غلطی نکرد، انگار هیچ غیرتی تو وجود این بازیکنا نیست، اوجش هم صحنه پنالتی بود که قیافه های بازیکنای آرسنال حالمو به هم میزد.
خلاصه این تیم تا وقتی ونگر هست جام نمیاره ولی من همچنان این تیم رو دوست دارم، چون برای جام طرفدار آرسنال نشدم، ولی این تیم و این هوادارا لیاقتشون بیشتر از صعود تنها از مرحله گروهی و چهارمی لیگ هست.
حالا اگه کسی دنبال جام می گرده بهتره بره طرفدار یه تیم دیگه بشه.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 28/11/1390 | 00:37 گفت:

مخالفم با بعضیا! ونگر بهترینه تو دنیا.همین الآن اگه بخواد از آرسنال بره 10تیم مطرح دنبالشن.مشکل مدیریت و مالکان باشگاه هستن که پول خرج نمیکنن

Benyamin Esmaili در 28/11/1390 | 00:26 گفت:

همه اینا کنار کسی دنبال جام نیست کسی هم الکی نیومده تو این سایت عضو بشه مشکل تیمو میگیم ربطی به غیرت و ... نداره مشکل تیم ونگره و عقایدش

saeed در 27/11/1390 | 23:18 گفت:

bravo عالی گفتی دمت گرم

ایمان بهادران در 27/11/1390 | 22:12 گفت:

in fasl dige shahkare ba ekhtelafe 4-5-6-7 mibaze

ایمان بهادران در 27/11/1390 | 22:11 گفت:

agha venger behtarim morabi tarikh vali dige be dard arsenal nemikhore hamin

Hossein Y در 27/11/1390 | 20:25 گفت:

تا سياست مهد كودك تو آرسناله همينه و بس...

مجتبی عابدی در 27/11/1390 | 20:01 گفت:

ما اخر نفهمیدیم این گند کاریا که داره مث خوره مغزمون و میخوره تقصیر ونگره یا کرونیکه یا گازیدیس؟؟؟؟ونگر انقدرا هم خشک نبود خوب خرید میکرد ره یس ـ کمپبل ـ شوکر ـ ویرا ـ روزیسکی ـ گیلبرتو ... اگه اشتباه نکنم واسه همشون به زمان خودشون پولهای خوبی پرداخت شد.اما چند سالیه مارو باردار میکنه تا بازیکن بخره.ارشاوین و تا زندم یادم نمیره مردیم تا ثانیه اخر خریدنش!!! چرا این مرد نمیخواد قبول کنه که این سیاست گندش خیلی وقته شکست خورده؟؟به نظر من از شکست 5ـ1 و 4ـ0 فصل 2007 2008 به تاتنهم و من یو و دعوای بندتنر و اده خایور مشخص بود این سیاستش شکست خورده.این تحقیرهای طرفدارا و تیم واقعا تقصیر کیه؟؟تا کی؟؟عاقبت تیم هایی مث ناتیگهم و لیدز بد جور ادمو میترسونه.

جواد تی تی در 27/11/1390 | 19:58 گفت:

بابا ما هم از صبح همین رو می گیم دیگه مثل روز روشنه که این مدیرا فقط فکر پول هستن و نام و اعتبار باشگاه براشون مهم نیست ونگر هم هرچی میگذره بی خیال تر میشه اصلا معلوم نیست تو این تیم چی می گذره

مهران کاظمی در 27/11/1390 | 19:05 گفت:

منظورم ونگر بود که 90 دقیقه رو نیمکت نشسته بود نه آنری