آرسنالی ها در تیم ملی

نویسنده: مهران کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مهران کاظمی
1
کل بازدید: 44,250 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

آرسنالی ها در تیم ملی

یه زمانی تمام بازیکنان فیکس آرسنال در تیم های ملی خودشون بازی می کردن. اما الان اوضاع کاملاً متفاوت از قبله.یه وقتی اسکلت اصلی تیم ملی فرانسه رو بازیکنان ارسنال تشکیل میدادن، بازیکنانی مثل آنری، پتی، آنلکا، ویرا و حتی در سال های اخیر گالاس، سانیا، کلیچی، دیابی و حتی فلامینی و نصری، اما امشب نه تنها هیچ بازیکنی از آرسنال تو برد 2-1 فرانسه از آلمان حضور نداشت بلکه باید گفت تنها شانس حضور یک ارسنالی در ترکیب فرانسه در یورو 2012 یعنی سانیا هم با بازی فوق العاده متیو دبوشی، دفاع راست لیل، که با دادن دو پاس گل همراه بود تقریباً از بین رفت.
با رفتن بازیکنانی مثل نصری، فابرگاس، کلیچی و آرشاوین و مصدومیت بازیکنانی مثل ویلشر و مرتساکر و پست رفت و یا درجا زدن بازیکنانی مثل روسیچکی و تئو ولکات می شه گفت طرفدارای آرسنال، مثل خودم، تقریباً باید قید دیدن بازیکنان تیم محبوبشون رو، به جز ون پرسی و ژسنی، در یورو 2012 بزنن. البته حتماً شنیدین که ون پرسی هم یه کم دچار مصدومیت شده متأسفانه. البته امیدوارم روسیچکی همین جوری روز به روز بهتر بشه و ویلشر هم هرچه زودتر خوب بشه.
ولی در کل مسئله ای که به شدت به چشم میاد همین نکته ایست که رابین اشاره کرده، اینکه این تیم فعلی آرسنال اگه بدترین تیم تاریخ آرسنال نباشه مطمئناً یکی از بدترین تیم های تاریخ آرسناله.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهران کاظمی در 11/12/1390 | 13:18 گفت:

ورمالن که تیمش اصلاً نیست عزیز من، ولکات و کوشیلنی مطمئناً نیمکت نشینن، روسیچکی هم باید بگم احتمال اینکه تیم چک به جاهای بالای یورو برسه خیلی کمه، منظور من این بود که موفقیتی از بازیکنای آرسنال در یورو دیده نمیشه نه اینکه اصلاً نیستن، البته از سالای قبل که خیلی خیلی کمترن، منظورمو خیلی درست نرسوندم آقا سپهر

sepehr najafian در 11/12/1390 | 13:09 گفت:

دقيقا.ديشب احتمالا ميخواست مسي رو بگيره که مسي هتريک کرد.

حمید فرازی در 11/12/1390 | 12:36 گفت:

قبول دارم این سالا خیلی ملی پوشای آرسنال کاهش یافتن ولی اگه نگاه کنیم میبینیم خیلی از بازیکنای ملی پوش هم تا همین یکی دوسال اخیر در آرسنال بودن و این هم به همون فروش ستاره ها برمیگرده.
سپهر ژوور رو یادت رفت :)

sepehr najafian در 11/12/1390 | 10:48 گفت:

در ضمن ديشب آرشا يه گل زد و يه پاس گل داد

sepehr najafian در 11/12/1390 | 10:39 گفت:

در اشتباهي.روسيچکي والکات رابين ورما کوشيليني و... هنوز هستن