بازیکنایی که باید بفروشیم؟

نویسنده: T.Vermaelen

وبلاگ من
نویسنده: T.Vermaelen
سلام دوستان عزیزم اسم من کورش مهرآیین، 25 ساله دانشجوی ارشد برق قدرت، از زمانی که عقلم میرسیده و فوتبال رو درک کردم طرفدار آرسنال و رئیس (استاد ونگر)بودم (شاید 13 سالی بشه( روش ونگر باب طبع من بوده و همه کسانی که معنی فوتبال و ورزش واقعی رو میفهمن, بازیکن سازی و کشف استعداد خاص مربیان بزرگ در هر رشته ورزشی ست, بخصوص فوتبال که کشف استعداد برابر با پیروزی و درآمدزایی ست . این روش مربیان بزرگی مانند ونگر، فرگوسن و ... مربیانی ست که در تیم های نه چندان مطرح لیگ جزیره دارن کار میکنن و خودشونو از خرید های چند ده میلیونی بی نیاز میکنن و در عوض همیشه فروشنده بازیکن به تیم های مثل بارسا و میلان(البته میلان داره روشه آرسنال و منچستر رو از امسال اجرا میکنه و جوون شده تیمش) و منچستر سیتی و چلسی و ... تازه به دوران رسیده های دیگه هستن. شما به هر تیم بزرگی نگاه کنید حداقل یک یا چند بازیکن آرسنال داره بازی میکنه واسش. کسب نتیجه و جام هم همه میدونن که آرسنال با بازیکنای ناشناس همیشه نتیجه خوب گرفته هم در لیگ جزیره هم در لیگ قهرمانان، سال های آینده آرسنال یک غول مالی و تیمی خواهد بود. آرسن ونگر با پول و بازیکنایی که تیم هایی مانند رئال و بارسلونا و چلسی و منچستر سیتی داره میتونه حتی با چشم های کور هم تمام جام های دنیارو بگیره ولی ونگر کاری که داره واسه آرسنال و فوتبال انگلیس و دنیا انجام میده, سال های آینده همه فوتبال دوستان درک خواهند کرد(همین طور که تا الان دیدن همه( پس ما باید ونگر و تیمشو هر لحظه حمایت کنیم چون فوتبال قشنگ و جوانمردانه و تماشاگر پسندو داره ارائه میکنه. *** عاشق آرسنال و ونگر باشیم ***
کل بازدید: 50,463 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

بازیکنایی که باید بفروشیم؟

سلام

بازیکنایی که باید بفروشیم تا نفس راحتی بکشیم و جایگزین های مناسبی بذاره تیم(البته نظر شخصیمه, رئیس که خودش بهتر از هر کسی صلاح کارو میدونه):

1-فابیانسکی

2-شاماخ

بازیکنایی
که باید بفروشیم تا نفس راحتی بکشیم و جایگزین های مناسبی بذاره تیم(البته
نظر شخصیمه, رئیس که خودش بهتر از هر کسی صلاح کارو میدونه):

1-فابیانسکی

2-شاماخ

3-اسکیلاچی

4-آرشاوین

5-دنیلسون( هم که دیگه برنگرده بهتره)

6-یوهان ژورو

هرچی فک کردم بازیکنی که سنش بالا باشه یا بی کیفیت بفکرم نرسید..واقعا تیم جونه و جای پیشرفت دارن همه بازیکناحالا شما چی فک میکنید؟چندتا بازیکن داریک که جای پیشرفت بیشتر ندارن؟

ژورو که اصلن جای پیشرفت نداره, هر وقت میبینمش یاد سندروس میفتم که همیشه دقیقه 90 میزد تو گل خودمون و میباختیم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 19/10/1390 | 23:42 گفت:

داش حمید تا این ژورو بازی یاد بیگره مارو فرستاده دسته یک و باید اونجا جام بگیریم....از ما که گفتن بود!!!!!

♥Arsenal♥ در 19/10/1390 | 22:07 گفت:

ژورو رو نباید بفروشیم
جدی گفتم نه شوخی
آخه جورو هنوز جوونه و اشتباهاش به تجربش در بازی اضاف میکنه
خوب میشه سرطان که نداره

سروش در 19/10/1390 | 19:57 گفت:

*فکر کنم

*پیدا میکنه

(2 جا اشتباه کردم! شرمنده!)

سروش در 19/10/1390 | 19:55 گفت:

من با اینایی که گفتی موافقم. پارک رو نظری ندارم روش. باید بش بیشتر بازی برسه. دلم نمیاد آرشاوین رو بفروشیم! ولی فکر

فروشش عقلانی باشه! دنیلسون هم تو تیم باشه خوبه ولی فروختنش بهتره... در کل اینا برن بیرون واقعا تیم سبک میشه و

تیم یه جونی واسه خرید بازیکنای شاخ میکنه...:)

سروش در 19/10/1390 | 19:55 گفت:

من با اینایی که گفتی موافقم. پارک رو نظری ندارم روش. باید بش بیشتر بازی برسه. دلم نمیاد آرشاوین رو بفروشیم! ولی فکر

فروشش عقلانی باشه! دنیلسون هم تو تیم باشه خوبه ولی فروختنش بهتره... در کل اینا برن بیرون واقعا تیم سبک میشه و

تیم یه جونی واسه خرید بازیکنای شاخ میکنه...:)

masoud mahmudpur در 19/10/1390 | 19:47 گفت:

بابا بدیش اینه که اینارو میفروشن به جاش یه بازیکن درست حسابی نمیگیرن.به جای فابرگاس کی گرفتن؟

مجید در 19/10/1390 | 19:01 گفت:

فروش هم خوبههههه خرید هم بهتر

مهران کاظمی در 19/10/1390 | 18:00 گفت:

بابا مصدومیت دیابی هم عین همه بازیکنای آرسنال که همیشه خدا مصدومن هست، دیابی کپی برابر با اصل ویراست، هروقت تو بازی بود پارسال من که خیالم از هر جهت راحت بود، تازه ویرا دفاعی بازی می کرد دیابی هجومی، ندیدید چه دریبلایی می زنه با این قدش؟
آقا حمید بازی رفت با منچستر تو الدترافورد آرشاوین پشت محوطه یه دفعه یه شوتی زد که فن درسار اصلاً نفهمید چی شد، قشنگترین گلی بود که تو این چند سال اخیر آرسنال به منچستر زده، حتی شاید بهترین گل آرشاوین تو آرسنال، البته بگم من خودم موافق رفتن آرشاوینم

شاهین فدوی در 19/10/1390 | 17:55 گفت:

مانونه وفابیانسکی والمونیافروش به مارتینزبازی میدیم
دیابی همش مصدومه حیف بهتره بفروشیم
جورو واسکلاچی فروش
ایستموند هم بازیکن بشونیست فروش مث جورو
ارشاوین فصل بعد با اومدن ولینگتون دیگه بازی بهش نمیرسه وپارک فروش
شاماخ هم یه کانال دیگه ای رومیگیره فروش
بنایون پیره برگرده به تیمش

فصل بعد ولینگتون سیلوا وبوتیلهو ولانزبوری وبواتنگ و...برای تیم اصلی بازی میکنن
خرید=گوتزه زیادناز میکنه وقیمتش بالا رفته بهتره اریکسون روبگیریم هم جووونه هم خوبه بازیکنایی که از ازاکس به ارسنال میای باغیرتن

توپچی جنوب در 19/10/1390 | 17:07 گفت:

بچه ها میدونید ارسنال رفته دنبال کی؟؟؟؟

دنبال اریک ابیدال واسه دفاع چپ تو فیسبوک خوندمش البته عربی نوشته من زیاد عربیم خوب نیست فکر کنم منبعش رو گفته اسکای اسپورت!!!!!!!!!!!!!!
یعنی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رضا عالم در 19/10/1390 | 16:37 گفت:

علی ارشدی، آقایی تو ... :)
ضمنا این پَت رایس را هم دیگه باید بندازیم بیرون ...
خدایی روی جنتی را هم کم کرده !!! :دی
اگه تیم منتخب جهان را هم میدادن زیر دست این همه پیر و پاتال، خدای بهتر از این نتیجه نمی گرفت ...
فکر جانشینش را هم کردم، سالار همه ی بازیکنای دنیا، دنیس برگکمپ را میگیم بیاد، هم انرژی و عطش بیشتری داره، هم میتونه کلی برای بازیکنای جوون تیم اسطوره باشه و بهشون انرژی بده !
بعدش هم میشه جانشین ونگر...

محمودرضا معینی در 19/10/1390 | 16:15 گفت:

ولی من با رفتن شاماخ مخالفم!!!!!چون بعضی اوقات میانگین قدیمون اینقدر پایین میاد که کسی رو نداریم هد بزنه! مگر اینکه یه بازیکن خوب و آینده دار رو بگیریم که بشه توی حمله روی قدرت سر زنی هم حساب باز کرد!مثل کاوانی که احتمالش خیلی کمه پس به نظرم اگه به شاماخ بازی بیشتر برسه اون وقت میشه همونی که تو بوردو بود! همچنین در مورد آرشاوین با وجود وینگرهای خوبی که داریم به اون هم بازی کم میرسه و به نظر به عنوان بخشی از قرداد یک هافبک خلاق به یک تیم داده شه خیلی بهتره !!!!!ولی ذخیره های دفاعمون یعنی ژورو و اسکیلاچی باید فروخته شن!!!!!!!!!(یه پیشنهاد بیایم بدیمشون به منچستر تا تلافی سیلوستره رو در بیاریم) دنیلسون هم سبکش به لیگ انگلیس دیگه نمی خوره و باید همون طور که گفتم توی لیگ ایتالیا یه مشتری خوب براش پیدا کنیم(اینجور هافبکا تو ایتالیا موفقترین مث ملو و آکوییلانی)!!!!!!!!!!!اما به نظر من با بازیایی که از مانونه و فابیانسکی دیدم من فابیانسکی رو بیشتر ترجیح میدم!باز هم میگم دلیل اینکه ونگر ولا رو قرضی داد نمی فهمم!!خداییش خیلی بهتر از پارکی که تا الان دیدم بازی می کرد!

رضا کاظمی در 19/10/1390 | 16:01 گفت:

آرشاوین حیفه که بفروشیمش.
بعدش آقای ونگر همین ژورو رو هم نمیفروشه چه برسه آرشاوین

علی ارشدی در 19/10/1390 | 15:54 گفت:

رضا عالم : اینقدر حرفایی که من میخوام بزنم رو میگی که من چاره ای ندارم جز تاییدشون :))

mostafa در 19/10/1390 | 15:06 گفت:

دیگه اون دوران به سر رسیده که ارشاوین وقتی اومد به ارسنال تو یه بازی 4 تا به لیورپول زد هی گل میزدو همه رو محو میکرد الان دیگه مهره سوختست انری رو با اون همه ابهت دادیم رفت الانم وقت ارشاوینه .
من با رضا عالم موافقم البته باید یه خونه تکونی اساسی بدیم

رضا عالم در 19/10/1390 | 14:59 گفت:

به نظر من آرسنال تا آخر فصل یا به مرور زمان، باید اینا را رد کنه برن :

1-آلمونیا : آلمونیا که دیگه به درد تیم نمیخوره.
2-فابیانسکی : با وجود مانون و مارتینز رو نیمکت، به نفع خودش و تیم هست که بره !
3-اسکیلاچی : اسکیلاچی دیگه با وجود این همه مدافع خوب به درد تیم نمی خوره.
4-جورو : نشون داده که هیچ وقت قرار نیست به اندازه ی کافی قابل اطمینان باشه ! بهتره ونگر به بازیکنای جوون تری چون یناریس و بارتلی میدون بده !!!
5-دیابی : دیابی به درد فوتبال محکم و فشرده ی انگلیس نمیخوره.
6-دنیلسون : او هم نتونست تو این همه سال با اینکه ونگر بهش فرصت های بازی زیادی داد، پیشرفت کنه، پس بهتره جاش را به این همه بازیکن جوون و خوش آتیه پشت سرش مثل آفوبه و ... بده!
7-ایستموند : به نظر مراحل پیشرفتش متوقف شده و نتونست خودش را به تیم اول برسونه ! بهتره بفروشیمش تا اولا یه پولی به آرسنال برسه و اون هم الکی تو تیم رزرو جا بقیه را تنگ نکنه !
8-بنایون : آخر همین فصل قراردادش تموم میشه و بعیده ونگر یه بازیکن تو این سن را دائمی کنه !
9-آرشاوین : با توجه بالا رفتن سن و وضعیت فیزیکی نا مناسب آرشا،بهتره تا دیر نشده ردش کنیم بره تا حد اقل یه پولی به آرسنال برسه !
10-شاماک : شاماک نتونست خیلی با سبک بازی آرسنال هماهنگ بشه و با توجه به سیستم بازی آرسنال، بیشتر به یه مهاجم همه کاره نیاز داریم تا قدرتی !
11-پارک : از نظر من این یکی از بدترین خرید های ونگر تو این چند فصل بوده و کاش بشه که همین تابستون نقدش کنیم بره !
12-بندتنر: معتثدم بازیکن خیلی خوبی هست اما خیلی حاشیه سازه !!! یادم نمیره که آدبایور را او بیرون کرد !!! ضمنا پول نسبتا خوبی هم میشه از بابت فروشش گیر آورد !

چند نکته:
*روسیچکی را یا ید حفظ کنه چون هم ذخیره ی بسیار خوبی هست، هم بازیکن وفاداری نشون داده ...
*ولا هم اگه نتونست تو تیم قرضی که هست خوب کار کنه، بهتره بفروشنش !!!

به نظر من تو این زمستون آرسنال باید:
آلمونیا، اسکیلاچی، دیابی را بفروشه (که عمرا این کار را بکنه).
بقیه را هم تو تابستون !!!

عوضش این رمستون،
1-یریج یا سیسوخو را قرضی بگیره.
2-پودولسکی یا یه تمام کننده ی با تجربه خیلی خوب را بخره !
تو تابستون هم خرید
1-ام ویلا،
2-گوتزه یا اریکسون

این بازیکنا هم وقتی از قرارداد قرضی برگزدن باید بیان تو تیم اصلی جا اونایی که رفتن :
1-فریمپونگ
2-بارتلی
3-ولا
4-ولینگتون
5-لانزبوری
6-بوتلهو

نظرتون چیه !؟

T.Vermaelen در 19/10/1390 | 14:43 گفت:

حسین جان
ژروینیو بازیکن آینده داریه, الان 20 سالشه اینجور تکنیکیه و سرعتی و نفوذ میکنه, یه سال زیر نظر ونگر باشه میکندش آنری دوم
آرشاوین بازیکن خوبی بود و هست ولی دیگه سرعت آرسنال و انگیزه نداره, وقت رفتنش به مسکو یا یه تیم در اون سطحه

T.Vermaelen در 19/10/1390 | 14:43 گفت:

حسین جان
ژروینیو بازیکن آینده داریه, الان 20 سالشه اینجور تکنیکیه و سرعتی و نفوذ میکنه, یه سال زیر نظر ونگر باشه میکندش آنری دوم
آرشاوین بازیکن خوبی بود و هست ولی دیگه سرعت آرسنال و انگیزه نداره, وقت رفتنش به مسکو یا یه تیم در اون سطحه

T.Vermaelen در 19/10/1390 | 14:42 گفت:

حسین جان
ژروینیو بازیکن آینده داریه, الن 20 سالشه اینجور تکنیکیه و سرعتی و نفوذ میکنه, یه سال زیر نظر ونگر باشه میکندش آنری دوم
آرشاوین بازیکن خوبی بود و هست ولی دیگه سرعت آرسنال و انگیزه نداره, وقت رفتنش به مسکو یا یه تیم در اون سطحه

Hossein Y در 19/10/1390 | 14:30 گفت:

اصلا تو اين فصل به آرشا بازي نرسيده اگه زياد بازيش ميداد الان وضعش اين نبود همه اش تقصير اين ژروينيو هست كه اومد جاي آرشا رو گرفت.بهترين بازيكن دو فصل پيش آرسناله خيلي هم قبولش دارم

Hossein Y در 19/10/1390 | 14:28 گفت:

آقاي حميد فرازي همين فصل پيش آرشا نميدونم بازي رفت بود يا برگشت كه سسك هم مصدوم بود با لباس دوم (سرمه اي) از پشت محوطه با يه شوت خيلي قشنگ به فندرسار گل زد

Hossein Y در 19/10/1390 | 14:27 گفت:

فقط فقط ژورو بايد بره آرشاوين هم بايد بمونه

saeed asghary در 19/10/1390 | 14:26 گفت:

داداش آرشــــــــــاوین و شـــــــــاماخ و باهات پایه نیستم چون بهشون بازی نرسیده

davood در 19/10/1390 | 13:17 گفت:

به جز فابیانسکی بقیه باید برن+خیلی های دیگه

حمید فرازی در 19/10/1390 | 13:10 گفت:

من حاضرم هیچ خریدی نکنیم ولی آرشا رو بفروشیم.قبول دارم خوب بود ولی بازیکنی که تعصیب نداشته باشه فایده نذاره.الان میشه یه پول خوب از فروشش به دست آورد.مهران من هرچی فکر کردم یادم نمیاد آرشا پارسا مقابل منچستر گل زده باشه.پارسال فقط یه گل به منچستر زدیم که اونم رمزی زد

محمودرضا معینی در 19/10/1390 | 12:55 گفت:

به نظر منم باید آرشاوین بره!بنایون که قرضیه قطعیش نکنن!پارک رو که اصلا نفهمیدیم برا چی گرفتیم فقط لیل رو با خودمون دشمن کردیم!فابیانسکی ولی خوبه اونم مثه ژسنی اعتماد به نفس میخاد که باید بیشتر بازی کنه! شاماخ هم انگیزه میخاد و اعتماد به نفس اون موقع برای حمله یه پلن بی هم خواهیم داشت! ولی اسکیلاچی و ژورو حتما باید برن!که با توجه به سن اسکیل فقط فک کنم به درد تیمهای آسیایی بخوره! ولی ژورو فک کنم تو لیگ هم مشتری داشته باشه! دنیلسون خوبه اما به درد تیمی مث آرسنال نمی خوره چون هر فصل 2-3 بازی بیشتر خوب بازی نمی کنه تو مایه های فیلیپ ملو و میشه به لیگ ایتالیا فروختش!

سروش در 19/10/1390 | 12:51 گفت:

آرشاوین دیگه انگیزه نداره واسه آرسنال بازی کنه.دلیلش هرچی که هست.مهم اینه که آرشاوین برای برگشتن به فرمش زمان زیادی میخاد که با این شرایط آرسنال در جدول رده بندی سازگار نیست.بهتره قرضی بره یه تیم خوب تا به فرم ایدآلش برگرده.

رضاشاماخ چوک بندر در 19/10/1390 | 12:50 گفت:

هرچی دم دستت اومدننویس من آدم شوخی هستم ولی عصبانی زودمیشم البته ببخشیدبچه ها.اصلافکرکنیدشاماخ مرداسمشونبرین دوستان

رضاشاماخ چوک بندر در 19/10/1390 | 12:48 گفت:

آقاکوروش چندباربازی آرسنال تواین فصل رودیدی؟اصلادیدی؟چندباربه شاماخ بازی رسیده؟لطفاپستای اینجوری نذارداداش

hamed در 19/10/1390 | 12:31 گفت:

آرشاوین اگه بهش بازی داده بشه بازیکن خوبیه........

محمد رستگار در 19/10/1390 | 12:26 گفت:

خواهشا آرشاوين رو از ليست خارج كن

مهران کاظمی در 19/10/1390 | 12:21 گفت:

من تعجب می کنم یعنی به نظرت دنیلسون رو باید بفروشن؟ من به شدت دنیلسون رو قبول دارم، پارسال تو بازی با منچستر که آرشاوین یه گل فوق العاده زد یادتون نمیاد چه بازی بی نظیری دنیلسون کرد؟ دنیلسون فقط یه شانس می خواد، اگه قرض نمیدادنش الان جای رمسی بازی می کرد، امسال خودش می خواست بره ولی ونگر نفروختش و فقط قرضش داد، یعنی اینکه ونگرم می دونه چه آینده ای داره.