گازیدیس : کسی با ستاره ساختن مشکل داره طرفداره آرس

نویسنده: T.Vermaelen

وبلاگ من
نویسنده: T.Vermaelen
سلام دوستان عزیزم اسم من کورش مهرآیین، 25 ساله دانشجوی ارشد برق قدرت، از زمانی که عقلم میرسیده و فوتبال رو درک کردم طرفدار آرسنال و رئیس (استاد ونگر)بودم (شاید 13 سالی بشه( روش ونگر باب طبع من بوده و همه کسانی که معنی فوتبال و ورزش واقعی رو میفهمن, بازیکن سازی و کشف استعداد خاص مربیان بزرگ در هر رشته ورزشی ست, بخصوص فوتبال که کشف استعداد برابر با پیروزی و درآمدزایی ست . این روش مربیان بزرگی مانند ونگر، فرگوسن و ... مربیانی ست که در تیم های نه چندان مطرح لیگ جزیره دارن کار میکنن و خودشونو از خرید های چند ده میلیونی بی نیاز میکنن و در عوض همیشه فروشنده بازیکن به تیم های مثل بارسا و میلان(البته میلان داره روشه آرسنال و منچستر رو از امسال اجرا میکنه و جوون شده تیمش) و منچستر سیتی و چلسی و ... تازه به دوران رسیده های دیگه هستن. شما به هر تیم بزرگی نگاه کنید حداقل یک یا چند بازیکن آرسنال داره بازی میکنه واسش. کسب نتیجه و جام هم همه میدونن که آرسنال با بازیکنای ناشناس همیشه نتیجه خوب گرفته هم در لیگ جزیره هم در لیگ قهرمانان، سال های آینده آرسنال یک غول مالی و تیمی خواهد بود. آرسن ونگر با پول و بازیکنایی که تیم هایی مانند رئال و بارسلونا و چلسی و منچستر سیتی داره میتونه حتی با چشم های کور هم تمام جام های دنیارو بگیره ولی ونگر کاری که داره واسه آرسنال و فوتبال انگلیس و دنیا انجام میده, سال های آینده همه فوتبال دوستان درک خواهند کرد(همین طور که تا الان دیدن همه( پس ما باید ونگر و تیمشو هر لحظه حمایت کنیم چون فوتبال قشنگ و جوانمردانه و تماشاگر پسندو داره ارائه میکنه. *** عاشق آرسنال و ونگر باشیم ***
کل بازدید: 50,325 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است
 آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند.... آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند....
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
 با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود
طبق گزارش موندو دپورتیوو، با توجه به مذاکرات و نشانه‌های بدست آمده از آن به نظر می‌رسد دنیس سوارز به زودی به آرسنال می‌پیوندد. طبق گزارش موندو دپورتیوو، با توجه به مذاکرات و نشانه‌های بدست آمده از آن به نظر می‌رسد دنیس سوارز به زودی به آرسنال می‌پیوندد.
آرسنال در ۵ فصل گذشته از بازیکنان جوان و قرضی خود حدود ۴۰ میلیون پوند به دست آورده است، این در حالی است این رقم برای چلسی به ۱۵۰ میلیون پوند می‌رسد.آرسنال در تابستان حدود ۷۰ میلیون پوند بودجه در اختیار خواهد داشت، از نظر پرداخت حقوق بازیکنان آرسنال در مرز رعایت فرپلی مالی قرار دارد، عدم خرید بازیکن کار توپچی‌ها را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان دشوار می‌کند و به نظر می‌رسد هر سال که به این تورنومنت راه نیابند، بازگشت سخت‌تر و دشوارتر می‌شود.
آرسنال در ۵ فصل گذشته از بازیکنان جوان و قرضی خود حدود ۴۰ میلیون پوند به دست آورده است، این در حالی است این رقم برای چلسی به ۱۵۰ میلیون پوند می‌رسد.آرسنال در تابستان حدود ۷۰ میلیون پوند بودجه در اختیار خواهد داشت، از نظر پرداخت حقوق بازیکنان آرسنال در مرز رعایت فرپلی مالی قرار دارد، عدم خرید بازیکن کار توپچی‌ها را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان دشوار می‌کند و به نظر می‌رسد هر سال که به این تورنومنت راه نیابند، بازگشت سخت‌تر و دشوارتر می‌شود.
طبق گزارش ال دسمارک اسپانیا، آرسنال دیگر اور بانگا را نمی‌خواهد، البته یکی از دلایلش این است که آرسنال پولی برای خرید در پنجره زمستانی ندارد.
طبق گزارش ال دسمارک اسپانیا، آرسنال دیگر اور بانگا را نمی‌خواهد، البته یکی از دلایلش این است که آرسنال پولی برای خرید در پنجره زمستانی ندارد.
طبق گزارش کالچو مرکاتو، هنریک میخیتاریان که جایگاهش را در ترکیب اصلی آرسنال از دست داده است، به آث میلان لینک شده است، مینو رایولا مدیر برنامه‌های میخیتاریان رابطه خوبی با روسونری دارد اما با توجه به اینکه میخیتاریان در آرسنال دستمزد بسیار زیادی می‌گیرد، ممکن است مسائل مالی مشکلاتی را در سر راه این انتقال به وجود آورد. طبق گزارش کالچو مرکاتو، هنریک میخیتاریان که جایگاهش را در ترکیب اصلی آرسنال از دست داده است، به آث میلان لینک شده است، مینو رایولا مدیر برنامه‌های میخیتاریان رابطه خوبی با روسونری دارد اما با توجه به اینکه میخیتاریان در آرسنال دستمزد بسیار زیادی می‌گیرد، ممکن است مسائل مالی مشکلاتی را در سر راه این انتقال به وجود آورد.
جانلوکا دی مارزیو ژورنالیست معتبر اسکای اسپرت:آرسنال و بارسلونا بر سر انتقال دنیس سوارز هافبک اسپانیایی باشگاه بارسلونا در حال به توافق رسیدن هستند، این بازیکن یک سال در باشگاه سویا زیر نظر اونای امری فعالیت کرده است. جانلوکا دی مارزیو ژورنالیست معتبر اسکای اسپرت:آرسنال و بارسلونا بر سر انتقال دنیس سوارز هافبک اسپانیایی باشگاه بارسلونا در حال به توافق رسیدن هستند، این بازیکن یک سال در باشگاه سویا زیر نظر اونای امری فعالیت کرده است.
نیکو چیرا ژورنالیست گاتزتا دلو اسپرت:مهدی بن‌عطیه مدافع یوونتوس در هفته‌های گذشته پیشنهاداتی از آرسنال و شالکه داشته است، این بازیکن مراکشی پیشنهادات را بررسی خواهد کرد، اما چون یوونتوس نمی‌خواهد در ژانویه بازیکنی را بفروش برساند، انجام این انتقال به نظر می‌رسد در تابستان محتمل‌تر باشد. نیکو چیرا ژورنالیست گاتزتا دلو اسپرت:مهدی بن‌عطیه مدافع یوونتوس در هفته‌های گذشته پیشنهاداتی از آرسنال و شالکه داشته است، این بازیکن مراکشی پیشنهادات را بررسی خواهد کرد، اما چون یوونتوس نمی‌خواهد در ژانویه بازیکنی را بفروش برساند، انجام این انتقال به نظر می‌رسد در تابستان محتمل‌تر باشد.

گازیدیس : کسی با ستاره ساختن مشکل داره طرفداره آرس

گازیدیس:
"من مخالف پول نیستم و آن چیز مهمی است اما ما یر
اساس یک سیستم ارزشی کارهایمان را بنا کرده ایم.ما بر این اساس اینجا بازیکن ستاره
میسازیم و ستاره نمی خریم."گازیدیس:

"ما درباره اتفاقاتی که در تیم روی میدهد،ارتباط
بین بازیکن ها فکر میکنیم نه بازیکن ستاره،و این الهام بخش مردم دنیاست.ما نمی
توانیم با پول نفت رقابت کنیم،ما نمی توانیم با افراد فوق العاده ثروتمند روسی
رقابت کنیم."


"اما مهم ترین چیزی که در این مدل ما وجود دارد پایداری آن
است.مدل کسب و کار ما (بیزینس) به این معنی است که ما می توانیم راه را ادامه بدهیم
و خودمان را در رقابت برای همیشه حفظ کنیم."

"ما به این روش افتخار می کنیم
و همچنین به نتایجی که با این روش بدست می اوریم نیز افتخار میکنیم."

.......................
ختم کلام هرکی با ستاره ساختن مشکل داره طرفداره آرسنال نباشه .. بره طرفداره من سیتی بشه یا رئال یا چلسی .... که هنوز با این پولا یه جام محلاتی هم نیاوردن....

هه هه هه هه هه .............
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arash در 12/11/1390 | 01:00 گفت:

این بازیکن 19 ساله در رده جوانان بوندسلیگا عملکرد قابل توجهی ارائه کرد و استعداد یاب های آرسنال عملکرد او که شامل 6 گل و 6 پاس گل در 12 بازی در رده زیر 19 سال است را دنبال کردند.در تیم ملی جوانان آلمان عملکرد برجسته ای داشته و کاپیتان تیم زیر 15 سال آلمان نیز بوده است.

علی ارشدی در 11/11/1390 | 22:25 گفت:

آرمان خوبی بابا جون؟ الان با کی هستی؟ :)

محمودرضا معینی در 11/11/1390 | 22:06 گفت:

چرا باید اینطور صحبت کرد ؟؟ من از این حرف استقبال نمی کنم که باید صبور بود و گرنه برو طرفداره یه تیم پر خرج باش،اتفاقا اکثر کسایی که الان به سیستم باشگاه معترضن حداقل 8-7 سال هوادار آرسنال بودن و اگه صبور نبودن تا الان رفته بودن همون طرفدارای تیمهای پر خرج بودن!!!!!!!!!هر کس عقیده ای داره و لطفا برای هم تکلیف تعیین نکنیم و هم رو به بی تعصب بودن نسبت ندیم !!!!!!!!!!!! بازهم می گم برای هم تکلیف تعیین نکنیم این تیم تیمه عشقمون و هر کی دوست داره یه جور با عشقش ارتباط برقرار کنه و به کسی هم ربطی نداره

محسن آزاده در 11/11/1390 | 21:53 گفت:

من از اونایی هستم که با سیاست کنونی باشگاه تا حدودی موافقم اما به نظر من هم دیگه باید این ماجرای طرفدار تیم دیگه شدن و از این جور حرفا رو تمومش کنیم ، باز داستان میشه !!!

میلاد کشوری در 11/11/1390 | 21:21 گفت:

میشه این حرف رو که هرکی آرسنال این مدلی دوست نداره بره طرفدار سیتی و رئال و بارسلونا شه؟ آخه مگه ما با اجازه ی شما آرسنالی شدیم، مگه تو این 7 سال بی جامی به خاطر جنابعالی بهش وفادار موندیم که به حرف شما هم بزاریم بریم.
مگه امثال من که اعتقاد می کنن یه بار به کسی گفتن اگه استعداد یابی دوست داری برو طرفدار لستر و پارما شو که اینو همیشه تکرار می کنین؟ از وقتی که اومدم این سایت به اندازه ی موهای سرم این جمله رو شنیدم. هرکی که تا حالا مونده طرفدار واقعیه و تا آخرش هم می مونه، اما انگار باشگاه ارث پدری بعضیاست که هر روز میگن مربی رو نمیخای برو طرفدار بارسلونا شو، بازیکنای ضعیف و بی کیفیت رو نمی خوای طرفدار رئال شو، سیاست های احمقانه در سطح مدیریتی رو قبول نداری طرفدار سیتی شو و ...
باشه، از لطف شما و سایر دوستانی که اینقدر با سخاوت رضایت نامه ی خروج رو به ما میدین از صمیم قلب متشکرم. روش فکر می کنم. اینقدر هم بیشعور یا بی حافظه نیستم که هر روز نیاز باشه بهم گوشزد بشه. شما هم دیگه بیخیال این جمله شو.

حمید فرازی در 11/11/1390 | 20:41 گفت:

آرمان با کی هستی؟

Farhad Rahbari در 11/11/1390 | 20:22 گفت:

آرمان؟!

آرمان امیراحمدی در 11/11/1390 | 19:58 گفت:

1- احسان راست میگه
2- شام رو بذار
3- برو بابا
4- ما خیلی قبل از شما ارسنالی بودیم

احسان در 11/11/1390 | 19:41 گفت:

اونایی که میشازین رو چرا نگه نمیدارین پس؟؟؟؟

sepehr najafian در 11/11/1390 | 19:34 گفت:

با اين هال آرسنال خيلي پولداره.اسپانسر هاي زيادي داريم.مثل:fly emirates , nike , carlsberg , citroen , EA sports , indesit و غيره

توپچی جنوب در 11/11/1390 | 19:27 گفت:

مرسی کورش ولی چند خرید خوب مثل یه هافبک بازی ساز و شوت زن نیاز داریم ولی من هم با خریدن ستاره هایی که دست مزد های نجومی مخوان کاملا مخالفم

sepehr najafian در 11/11/1390 | 19:26 گفت:

البته وقتي ما بازيکني ستاره رو ميفروشيم بايد يک ستاره جاش بگيريم.در اين بين ستاره هم بسازيم

حمید فرازی در 11/11/1390 | 19:20 گفت:

البته دیگه شرایط فوتبال مثل گذشته نیست و باید یه خرجایی کرد چون مجبوری و قطعا تیمی مثل رئال با اینکه زیاد ازش خوشم نمیاد نه تیم کم سابقه ایست و نه بدون افتخار.