گازیدیس : کسی با ستاره ساختن مشکل داره طرفداره آرس

نویسنده: T.Vermaelen

وبلاگ من
نویسنده: T.Vermaelen
سلام دوستان عزیزم اسم من کورش مهرآیین، 25 ساله دانشجوی ارشد برق قدرت، از زمانی که عقلم میرسیده و فوتبال رو درک کردم طرفدار آرسنال و رئیس (استاد ونگر)بودم (شاید 13 سالی بشه( روش ونگر باب طبع من بوده و همه کسانی که معنی فوتبال و ورزش واقعی رو میفهمن, بازیکن سازی و کشف استعداد خاص مربیان بزرگ در هر رشته ورزشی ست, بخصوص فوتبال که کشف استعداد برابر با پیروزی و درآمدزایی ست . این روش مربیان بزرگی مانند ونگر، فرگوسن و ... مربیانی ست که در تیم های نه چندان مطرح لیگ جزیره دارن کار میکنن و خودشونو از خرید های چند ده میلیونی بی نیاز میکنن و در عوض همیشه فروشنده بازیکن به تیم های مثل بارسا و میلان(البته میلان داره روشه آرسنال و منچستر رو از امسال اجرا میکنه و جوون شده تیمش) و منچستر سیتی و چلسی و ... تازه به دوران رسیده های دیگه هستن. شما به هر تیم بزرگی نگاه کنید حداقل یک یا چند بازیکن آرسنال داره بازی میکنه واسش. کسب نتیجه و جام هم همه میدونن که آرسنال با بازیکنای ناشناس همیشه نتیجه خوب گرفته هم در لیگ جزیره هم در لیگ قهرمانان، سال های آینده آرسنال یک غول مالی و تیمی خواهد بود. آرسن ونگر با پول و بازیکنایی که تیم هایی مانند رئال و بارسلونا و چلسی و منچستر سیتی داره میتونه حتی با چشم های کور هم تمام جام های دنیارو بگیره ولی ونگر کاری که داره واسه آرسنال و فوتبال انگلیس و دنیا انجام میده, سال های آینده همه فوتبال دوستان درک خواهند کرد(همین طور که تا الان دیدن همه( پس ما باید ونگر و تیمشو هر لحظه حمایت کنیم چون فوتبال قشنگ و جوانمردانه و تماشاگر پسندو داره ارائه میکنه. *** عاشق آرسنال و ونگر باشیم ***
کل بازدید: 49,974 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش دیلی میل، آرسنال همچنان در حال تلاش است تا کریستین پاون وینگر تیم ملی آرژانتین و بوکاجونیورز را با مبلغی حدود ۴۴ میلیون پوند به خدمت درآورد. طبق گزارش دیلی میل، آرسنال همچنان در حال تلاش است تا کریستین پاون وینگر تیم ملی آرژانتین و بوکاجونیورز را با مبلغی حدود ۴۴ میلیون پوند به خدمت درآورد.
صحبت های وینای ونکتشام پس از انتصاب به عنوان مدیر اجرایی باشگاه آرسنال: "از زمانی که من به آرسنال پیوستم، من همیشه بهترین امتیازات را به این باشگاه فوتبال دادم، ما با کارکنان فوق العاده ای که در آرسنال داریم، احترام و بهبود تاریخ، منشور و ارزش های منحصر به فرد ما، با هدف کلی برای آوردن موفقیت به میلیون ها نفر از طرفداران خود در سراسر جهان و ایجاد افتخار آنها در باشگاه خود کار می کنند."
صحبت های وینای ونکتشام پس از انتصاب به عنوان مدیر اجرایی باشگاه آرسنال: "از زمانی که من به آرسنال پیوستم، من همیشه بهترین امتیازات را به این باشگاه فوتبال دادم، ما با کارکنان فوق العاده ای که در آرسنال داریم، احترام و بهبود تاریخ، منشور و ارزش های منحصر به فرد ما، با هدف کلی برای آوردن موفقیت به میلیون ها نفر از طرفداران خود در سراسر جهان و ایجاد افتخار آنها در باشگاه خود کار می کنند."
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا حسینی را به رهروان واقعی آن حضرت تسلیت عرض میکند. انشالله عزاداری‌های شما مقبول درگاه حق قرار گرفته باشد. کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا حسینی را به رهروان واقعی آن حضرت تسلیت عرض میکند. انشالله عزاداری‌های شما مقبول درگاه حق قرار گرفته باشد.
اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم. اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم.
تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!! تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!!
آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد . آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد .
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال] کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال]
نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال] نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال]
برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال] برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال]

گازیدیس : کسی با ستاره ساختن مشکل داره طرفداره آرس

گازیدیس:
"من مخالف پول نیستم و آن چیز مهمی است اما ما یر
اساس یک سیستم ارزشی کارهایمان را بنا کرده ایم.ما بر این اساس اینجا بازیکن ستاره
میسازیم و ستاره نمی خریم."گازیدیس:

"ما درباره اتفاقاتی که در تیم روی میدهد،ارتباط
بین بازیکن ها فکر میکنیم نه بازیکن ستاره،و این الهام بخش مردم دنیاست.ما نمی
توانیم با پول نفت رقابت کنیم،ما نمی توانیم با افراد فوق العاده ثروتمند روسی
رقابت کنیم."


"اما مهم ترین چیزی که در این مدل ما وجود دارد پایداری آن
است.مدل کسب و کار ما (بیزینس) به این معنی است که ما می توانیم راه را ادامه بدهیم
و خودمان را در رقابت برای همیشه حفظ کنیم."

"ما به این روش افتخار می کنیم
و همچنین به نتایجی که با این روش بدست می اوریم نیز افتخار میکنیم."

.......................
ختم کلام هرکی با ستاره ساختن مشکل داره طرفداره آرسنال نباشه .. بره طرفداره من سیتی بشه یا رئال یا چلسی .... که هنوز با این پولا یه جام محلاتی هم نیاوردن....

هه هه هه هه هه .............
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arash در 12/11/1390 | 01:00 گفت:

این بازیکن 19 ساله در رده جوانان بوندسلیگا عملکرد قابل توجهی ارائه کرد و استعداد یاب های آرسنال عملکرد او که شامل 6 گل و 6 پاس گل در 12 بازی در رده زیر 19 سال است را دنبال کردند.در تیم ملی جوانان آلمان عملکرد برجسته ای داشته و کاپیتان تیم زیر 15 سال آلمان نیز بوده است.

علی ارشدی در 11/11/1390 | 22:25 گفت:

آرمان خوبی بابا جون؟ الان با کی هستی؟ :)

محمودرضا معینی در 11/11/1390 | 22:06 گفت:

چرا باید اینطور صحبت کرد ؟؟ من از این حرف استقبال نمی کنم که باید صبور بود و گرنه برو طرفداره یه تیم پر خرج باش،اتفاقا اکثر کسایی که الان به سیستم باشگاه معترضن حداقل 8-7 سال هوادار آرسنال بودن و اگه صبور نبودن تا الان رفته بودن همون طرفدارای تیمهای پر خرج بودن!!!!!!!!!هر کس عقیده ای داره و لطفا برای هم تکلیف تعیین نکنیم و هم رو به بی تعصب بودن نسبت ندیم !!!!!!!!!!!! بازهم می گم برای هم تکلیف تعیین نکنیم این تیم تیمه عشقمون و هر کی دوست داره یه جور با عشقش ارتباط برقرار کنه و به کسی هم ربطی نداره

محسن آزاده در 11/11/1390 | 21:53 گفت:

من از اونایی هستم که با سیاست کنونی باشگاه تا حدودی موافقم اما به نظر من هم دیگه باید این ماجرای طرفدار تیم دیگه شدن و از این جور حرفا رو تمومش کنیم ، باز داستان میشه !!!

میلاد کشوری در 11/11/1390 | 21:21 گفت:

میشه این حرف رو که هرکی آرسنال این مدلی دوست نداره بره طرفدار سیتی و رئال و بارسلونا شه؟ آخه مگه ما با اجازه ی شما آرسنالی شدیم، مگه تو این 7 سال بی جامی به خاطر جنابعالی بهش وفادار موندیم که به حرف شما هم بزاریم بریم.
مگه امثال من که اعتقاد می کنن یه بار به کسی گفتن اگه استعداد یابی دوست داری برو طرفدار لستر و پارما شو که اینو همیشه تکرار می کنین؟ از وقتی که اومدم این سایت به اندازه ی موهای سرم این جمله رو شنیدم. هرکی که تا حالا مونده طرفدار واقعیه و تا آخرش هم می مونه، اما انگار باشگاه ارث پدری بعضیاست که هر روز میگن مربی رو نمیخای برو طرفدار بارسلونا شو، بازیکنای ضعیف و بی کیفیت رو نمی خوای طرفدار رئال شو، سیاست های احمقانه در سطح مدیریتی رو قبول نداری طرفدار سیتی شو و ...
باشه، از لطف شما و سایر دوستانی که اینقدر با سخاوت رضایت نامه ی خروج رو به ما میدین از صمیم قلب متشکرم. روش فکر می کنم. اینقدر هم بیشعور یا بی حافظه نیستم که هر روز نیاز باشه بهم گوشزد بشه. شما هم دیگه بیخیال این جمله شو.

حمید فرازی در 11/11/1390 | 20:41 گفت:

آرمان با کی هستی؟

Farhad Rahbari در 11/11/1390 | 20:22 گفت:

آرمان؟!

آرمان امیراحمدی در 11/11/1390 | 19:58 گفت:

1- احسان راست میگه
2- شام رو بذار
3- برو بابا
4- ما خیلی قبل از شما ارسنالی بودیم

احسان در 11/11/1390 | 19:41 گفت:

اونایی که میشازین رو چرا نگه نمیدارین پس؟؟؟؟

sepehr najafian در 11/11/1390 | 19:34 گفت:

با اين هال آرسنال خيلي پولداره.اسپانسر هاي زيادي داريم.مثل:fly emirates , nike , carlsberg , citroen , EA sports , indesit و غيره

توپچی جنوب در 11/11/1390 | 19:27 گفت:

مرسی کورش ولی چند خرید خوب مثل یه هافبک بازی ساز و شوت زن نیاز داریم ولی من هم با خریدن ستاره هایی که دست مزد های نجومی مخوان کاملا مخالفم

sepehr najafian در 11/11/1390 | 19:26 گفت:

البته وقتي ما بازيکني ستاره رو ميفروشيم بايد يک ستاره جاش بگيريم.در اين بين ستاره هم بسازيم

حمید فرازی در 11/11/1390 | 19:20 گفت:

البته دیگه شرایط فوتبال مثل گذشته نیست و باید یه خرجایی کرد چون مجبوری و قطعا تیمی مثل رئال با اینکه زیاد ازش خوشم نمیاد نه تیم کم سابقه ایست و نه بدون افتخار.