آفرین

نویسنده: T.Vermaelen

وبلاگ من
نویسنده: T.Vermaelen
سلام دوستان عزیزم اسم من کورش مهرآیین، 25 ساله دانشجوی ارشد برق قدرت، از زمانی که عقلم میرسیده و فوتبال رو درک کردم طرفدار آرسنال و رئیس (استاد ونگر)بودم (شاید 13 سالی بشه( روش ونگر باب طبع من بوده و همه کسانی که معنی فوتبال و ورزش واقعی رو میفهمن, بازیکن سازی و کشف استعداد خاص مربیان بزرگ در هر رشته ورزشی ست, بخصوص فوتبال که کشف استعداد برابر با پیروزی و درآمدزایی ست . این روش مربیان بزرگی مانند ونگر، فرگوسن و ... مربیانی ست که در تیم های نه چندان مطرح لیگ جزیره دارن کار میکنن و خودشونو از خرید های چند ده میلیونی بی نیاز میکنن و در عوض همیشه فروشنده بازیکن به تیم های مثل بارسا و میلان(البته میلان داره روشه آرسنال و منچستر رو از امسال اجرا میکنه و جوون شده تیمش) و منچستر سیتی و چلسی و ... تازه به دوران رسیده های دیگه هستن. شما به هر تیم بزرگی نگاه کنید حداقل یک یا چند بازیکن آرسنال داره بازی میکنه واسش. کسب نتیجه و جام هم همه میدونن که آرسنال با بازیکنای ناشناس همیشه نتیجه خوب گرفته هم در لیگ جزیره هم در لیگ قهرمانان، سال های آینده آرسنال یک غول مالی و تیمی خواهد بود. آرسن ونگر با پول و بازیکنایی که تیم هایی مانند رئال و بارسلونا و چلسی و منچستر سیتی داره میتونه حتی با چشم های کور هم تمام جام های دنیارو بگیره ولی ونگر کاری که داره واسه آرسنال و فوتبال انگلیس و دنیا انجام میده, سال های آینده همه فوتبال دوستان درک خواهند کرد(همین طور که تا الان دیدن همه( پس ما باید ونگر و تیمشو هر لحظه حمایت کنیم چون فوتبال قشنگ و جوانمردانه و تماشاگر پسندو داره ارائه میکنه. *** عاشق آرسنال و ونگر باشیم ***
کل بازدید: 49,978 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش دیلی میل، آرسنال همچنان در حال تلاش است تا کریستین پاون وینگر تیم ملی آرژانتین و بوکاجونیورز را با مبلغی حدود ۴۴ میلیون پوند به خدمت درآورد. طبق گزارش دیلی میل، آرسنال همچنان در حال تلاش است تا کریستین پاون وینگر تیم ملی آرژانتین و بوکاجونیورز را با مبلغی حدود ۴۴ میلیون پوند به خدمت درآورد.
صحبت های وینای ونکتشام پس از انتصاب به عنوان مدیر اجرایی باشگاه آرسنال: "از زمانی که من به آرسنال پیوستم، من همیشه بهترین امتیازات را به این باشگاه فوتبال دادم، ما با کارکنان فوق العاده ای که در آرسنال داریم، احترام و بهبود تاریخ، منشور و ارزش های منحصر به فرد ما، با هدف کلی برای آوردن موفقیت به میلیون ها نفر از طرفداران خود در سراسر جهان و ایجاد افتخار آنها در باشگاه خود کار می کنند."
صحبت های وینای ونکتشام پس از انتصاب به عنوان مدیر اجرایی باشگاه آرسنال: "از زمانی که من به آرسنال پیوستم، من همیشه بهترین امتیازات را به این باشگاه فوتبال دادم، ما با کارکنان فوق العاده ای که در آرسنال داریم، احترام و بهبود تاریخ، منشور و ارزش های منحصر به فرد ما، با هدف کلی برای آوردن موفقیت به میلیون ها نفر از طرفداران خود در سراسر جهان و ایجاد افتخار آنها در باشگاه خود کار می کنند."
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا حسینی را به رهروان واقعی آن حضرت تسلیت عرض میکند. انشالله عزاداری‌های شما مقبول درگاه حق قرار گرفته باشد. کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا حسینی را به رهروان واقعی آن حضرت تسلیت عرض میکند. انشالله عزاداری‌های شما مقبول درگاه حق قرار گرفته باشد.
اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم. اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم.
تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!! تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!!
آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد . آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد .
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال] کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال]
نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال] نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال]
برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال] برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال]

آفرین



بازی امشب هم بازی زیبایی بود مثه بقیه بازیهای
آرسنال, مخصوصا در نیمه اول و این نشون میده که بازی رفت به دلیل بی کیفیتی زمین
این 4 گل به سود میلان شد و بازیکنان آرسنال تلاش خودشون رو همیشه انجام میدن..


آفرین بر ونگر که با افتخار تیم آرسنال حذف حذف
شد


آفرین بر کوشلینی که عالی کار کرد..آفرین بر song که
با غیرت بازی کرد مثه همیشه...آفرین بر روسیچکی که با سرعت و ذکاوتش دفاع های باتجربه
میلان رو عصبی کرد...آفرین بر والکات که نشون داد با کیفیته ولی با نامردی الان
مصدومش کردن...آفرین با کاپتان که 4 نفری هم بزور کنترلش کردن دفاع میلان...آفرین
بر سانیا که زلاتان رو متوقف کرد به کمک کوشیلینی..


آفرین بو چمبلرلن که گل سوم رو ساخت.... و آفرین
بر جرینیو.. اما حیف که گل چهارم رو تو تک به تک نزد......


آفرین بر توماس فرمائلن که خطه حمله میلان رو از
کار انداخت و آفسایدگیری  های عالی   دفاع
ما....و میکسس از عصبانیت با آرنجش قصد مصدوم کردنش رو داشت و این کار خطرناک رو
انجام داد...


آفرین بر گیبس که جلوی سانتهای خطرناکو گرفت اما
در حملات فرم خوبی نداشت....


شاماخ و پارک هم که توپ به پاهاشون نخورد ولی
بازم دستشون درد نکنه....


این بازی هم مثه بقیه بازیها آرسنال جوانمردانه
بازی کرد و با کمترین خطا بر روی حریف بازی کرد اما تیم میلان تا تونستن خشونت
بکار بردن تا بازیکنای تکنیکی مارو مصدوم کنن چون توان کنترشونو ندارن......


به امید موفقیت های آینده به همراه ونگر که با
گروه بزرگ مصدومان باز هم تیمی به این بازیکنان گرانقیمتی رو شکست داد....


" آرسنال در فلب ماست و رئیس بزرگ
ونگر"


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

علیرضا در 17/12/1390 | 15:17 گفت:

دم همه بچه ها گرم.............غیرتشونو نشون دادن.............
ونگر هم که جرات و دلیریش رو نشون داد.............مرسی بچه ها..............

hamed در 17/12/1390 | 13:56 گفت:

راست میگی یادم رفته بود که توی بازی رفت روی علف بازی کردیم به جای چمن...

محسن شعبانی در 17/12/1390 | 12:22 گفت:

زلاتان کثافت ابرام دماغ ، دقیقا سه بار خطا کرد و آفساید بود و بعد سوت داور توپ رو شوت میزد به یه طرف دیگه تا وقت بازی
تلف بشه . اینا کارت نداشت .... داورم که کشت بازیکنای مارو نامرد

(Hooman sam (Dark metal در 17/12/1390 | 10:11 گفت:

عالی بود...

Dariush در 17/12/1390 | 09:20 گفت:

دم همه بچه ها گرم مخصوصا ژسنی که واقعا غیرتمندانه دروازه بانی کرد همینطور سردار بزرگ رابین هود. جوونای ما پیر مردای میلان رو شکست دادن. رابین عاااااااااااااااااااااااااششششششششششششششششششقققققققققتتتتتتتتتتتتتممممممم

محمد حسینی در 17/12/1390 | 02:21 گفت:

آخ آخ سجاد گفتی
موندم کی نفرینمون کرد
یک بار شد داوری به نفع ما اشتباه کنه
حمید فرازی کجایی؟؟؟

محمد حسینی در 17/12/1390 | 02:17 گفت:

آخ آخ سجاد گفتی
موندم کی نفرینمون کرد
یک بار شد داوری به نفع ما اشتباه کنه

محمد حسینی در 17/12/1390 | 02:14 گفت:

علی این کنترل c زیادیش مضره ها هر جا میریم این کامنتو گذاشتی

Lotfali khan zand در 17/12/1390 | 02:11 گفت:

اگه اون داور گاو تو بازی رفت پنالتی رو ی فن پرسی رو میگرفت الان صعود کرده بودیم. حسرت این بدلمون موند که یک بارم داور به نفع ما اشتباه کنه. تف تف تف تو ذات اون یوفایی های بارسایی کثیف. حالم از این فوتبال کثیف به هم میخوره.

saeed asghary در 17/12/1390 | 01:50 گفت:

درود بر روسیچکی
درود بر آرسنال
و ای کاش بازی رفت 1گل زده بودیم !!!!!!!!

علی ارشدی در 17/12/1390 | 01:50 گفت:

برنامه ی ما لیگ قهرمانان نیست.میخوردیم به رئال و بارسا داوری کله مون میکرد.

ونپرسی هم فدای سرش..پنالتی گل زدنش سخت بود..داور کلی سرش قر اومد...بحثم حمایت نیست.این بازی کلی مصدوم میدیم..انرژی تیمو تاتی و لیور گرفتن..بازم به غیرت بازیکنا..

چه جراتی داشت ونگر...شاماک و پارک رو هم آورد !!!!

خیلی خوبه که فقط بخاطر 1 گل حذف شدیم. اینم در نظر بگیرید انتحاری بازی کردیم.1گل میلان یعنی پایان بازی.
کپی از مسعود اسدی

Amirhosein در 17/12/1390 | 01:45 گفت:

واقعا آفرين به آرسنال .

واقعا دلم سوخت كه حذف شديم . دلم سوخت كه چرا بازي رفت رو انقدر راحت چهار تا خورديم .

hesam در 17/12/1390 | 01:42 گفت:

واقعن اين همه ما رو زدند ولي كارتهاي ما بيشر بود!من به داوريم معترضم چون همون كاري كه رابين سال پيش فقط يكبار كرد و كارت زرد دوم رو گرفت امشب زلاتان بعد از سه بار انجام دادن هم كارت نگرفت.تف به اين داوراي بيشرف

Lotfali khan zand در 17/12/1390 | 01:37 گفت:

آخه خدا بگم چیکارت کنه رابین مگه تو زیدانی که بخای به بوفون چیپ بزنی؟ اشکمو درآوردی رابین. دستم ضرب دید با مشت هم چی زدم به دیوار که فک کنم جاش چند ماهی بمونه.

علی ارشدی در 17/12/1390 | 01:36 گفت:

فونتش