آفرین

نویسنده: T.Vermaelen

وبلاگ من
نویسنده: T.Vermaelen
سلام دوستان عزیزم اسم من کورش مهرآیین، 25 ساله دانشجوی ارشد برق قدرت، از زمانی که عقلم میرسیده و فوتبال رو درک کردم طرفدار آرسنال و رئیس (استاد ونگر)بودم (شاید 13 سالی بشه( روش ونگر باب طبع من بوده و همه کسانی که معنی فوتبال و ورزش واقعی رو میفهمن, بازیکن سازی و کشف استعداد خاص مربیان بزرگ در هر رشته ورزشی ست, بخصوص فوتبال که کشف استعداد برابر با پیروزی و درآمدزایی ست . این روش مربیان بزرگی مانند ونگر، فرگوسن و ... مربیانی ست که در تیم های نه چندان مطرح لیگ جزیره دارن کار میکنن و خودشونو از خرید های چند ده میلیونی بی نیاز میکنن و در عوض همیشه فروشنده بازیکن به تیم های مثل بارسا و میلان(البته میلان داره روشه آرسنال و منچستر رو از امسال اجرا میکنه و جوون شده تیمش) و منچستر سیتی و چلسی و ... تازه به دوران رسیده های دیگه هستن. شما به هر تیم بزرگی نگاه کنید حداقل یک یا چند بازیکن آرسنال داره بازی میکنه واسش. کسب نتیجه و جام هم همه میدونن که آرسنال با بازیکنای ناشناس همیشه نتیجه خوب گرفته هم در لیگ جزیره هم در لیگ قهرمانان، سال های آینده آرسنال یک غول مالی و تیمی خواهد بود. آرسن ونگر با پول و بازیکنایی که تیم هایی مانند رئال و بارسلونا و چلسی و منچستر سیتی داره میتونه حتی با چشم های کور هم تمام جام های دنیارو بگیره ولی ونگر کاری که داره واسه آرسنال و فوتبال انگلیس و دنیا انجام میده, سال های آینده همه فوتبال دوستان درک خواهند کرد(همین طور که تا الان دیدن همه( پس ما باید ونگر و تیمشو هر لحظه حمایت کنیم چون فوتبال قشنگ و جوانمردانه و تماشاگر پسندو داره ارائه میکنه. *** عاشق آرسنال و ونگر باشیم ***
کل بازدید: 50,468 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

آفرینبازی امشب هم بازی زیبایی بود مثه بقیه بازیهای
آرسنال, مخصوصا در نیمه اول و این نشون میده که بازی رفت به دلیل بی کیفیتی زمین
این 4 گل به سود میلان شد و بازیکنان آرسنال تلاش خودشون رو همیشه انجام میدن..


آفرین بر ونگر که با افتخار تیم آرسنال حذف حذف
شد


آفرین بر کوشلینی که عالی کار کرد..آفرین بر song که
با غیرت بازی کرد مثه همیشه...آفرین بر روسیچکی که با سرعت و ذکاوتش دفاع های باتجربه
میلان رو عصبی کرد...آفرین بر والکات که نشون داد با کیفیته ولی با نامردی الان
مصدومش کردن...آفرین با کاپتان که 4 نفری هم بزور کنترلش کردن دفاع میلان...آفرین
بر سانیا که زلاتان رو متوقف کرد به کمک کوشیلینی..


آفرین بو چمبلرلن که گل سوم رو ساخت.... و آفرین
بر جرینیو.. اما حیف که گل چهارم رو تو تک به تک نزد......


آفرین بر توماس فرمائلن که خطه حمله میلان رو از
کار انداخت و آفسایدگیری  های عالی   دفاع
ما....و میکسس از عصبانیت با آرنجش قصد مصدوم کردنش رو داشت و این کار خطرناک رو
انجام داد...


آفرین بر گیبس که جلوی سانتهای خطرناکو گرفت اما
در حملات فرم خوبی نداشت....


شاماخ و پارک هم که توپ به پاهاشون نخورد ولی
بازم دستشون درد نکنه....


این بازی هم مثه بقیه بازیها آرسنال جوانمردانه
بازی کرد و با کمترین خطا بر روی حریف بازی کرد اما تیم میلان تا تونستن خشونت
بکار بردن تا بازیکنای تکنیکی مارو مصدوم کنن چون توان کنترشونو ندارن......


به امید موفقیت های آینده به همراه ونگر که با
گروه بزرگ مصدومان باز هم تیمی به این بازیکنان گرانقیمتی رو شکست داد....


" آرسنال در فلب ماست و رئیس بزرگ
ونگر"


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 17/12/1390 | 15:17 گفت:

دم همه بچه ها گرم.............غیرتشونو نشون دادن.............
ونگر هم که جرات و دلیریش رو نشون داد.............مرسی بچه ها..............

hamed در 17/12/1390 | 13:56 گفت:

راست میگی یادم رفته بود که توی بازی رفت روی علف بازی کردیم به جای چمن...

محسن شعبانی در 17/12/1390 | 12:22 گفت:

زلاتان کثافت ابرام دماغ ، دقیقا سه بار خطا کرد و آفساید بود و بعد سوت داور توپ رو شوت میزد به یه طرف دیگه تا وقت بازی
تلف بشه . اینا کارت نداشت .... داورم که کشت بازیکنای مارو نامرد

(Hooman sam (Dark metal در 17/12/1390 | 10:11 گفت:

عالی بود...

Dariush در 17/12/1390 | 09:20 گفت:

دم همه بچه ها گرم مخصوصا ژسنی که واقعا غیرتمندانه دروازه بانی کرد همینطور سردار بزرگ رابین هود. جوونای ما پیر مردای میلان رو شکست دادن. رابین عاااااااااااااااااااااااااششششششششششششششششششقققققققققتتتتتتتتتتتتتممممممم

محمد حسینی در 17/12/1390 | 02:21 گفت:

آخ آخ سجاد گفتی
موندم کی نفرینمون کرد
یک بار شد داوری به نفع ما اشتباه کنه
حمید فرازی کجایی؟؟؟

محمد حسینی در 17/12/1390 | 02:17 گفت:

آخ آخ سجاد گفتی
موندم کی نفرینمون کرد
یک بار شد داوری به نفع ما اشتباه کنه

محمد حسینی در 17/12/1390 | 02:14 گفت:

علی این کنترل c زیادیش مضره ها هر جا میریم این کامنتو گذاشتی

Lotfali khan zand در 17/12/1390 | 02:11 گفت:

اگه اون داور گاو تو بازی رفت پنالتی رو ی فن پرسی رو میگرفت الان صعود کرده بودیم. حسرت این بدلمون موند که یک بارم داور به نفع ما اشتباه کنه. تف تف تف تو ذات اون یوفایی های بارسایی کثیف. حالم از این فوتبال کثیف به هم میخوره.

saeed asghary در 17/12/1390 | 01:50 گفت:

درود بر روسیچکی
درود بر آرسنال
و ای کاش بازی رفت 1گل زده بودیم !!!!!!!!

علی ارشدی در 17/12/1390 | 01:50 گفت:

برنامه ی ما لیگ قهرمانان نیست.میخوردیم به رئال و بارسا داوری کله مون میکرد.

ونپرسی هم فدای سرش..پنالتی گل زدنش سخت بود..داور کلی سرش قر اومد...بحثم حمایت نیست.این بازی کلی مصدوم میدیم..انرژی تیمو تاتی و لیور گرفتن..بازم به غیرت بازیکنا..

چه جراتی داشت ونگر...شاماک و پارک رو هم آورد !!!!

خیلی خوبه که فقط بخاطر 1 گل حذف شدیم. اینم در نظر بگیرید انتحاری بازی کردیم.1گل میلان یعنی پایان بازی.
کپی از مسعود اسدی

Amirhosein در 17/12/1390 | 01:45 گفت:

واقعا آفرين به آرسنال .

واقعا دلم سوخت كه حذف شديم . دلم سوخت كه چرا بازي رفت رو انقدر راحت چهار تا خورديم .

hesam در 17/12/1390 | 01:42 گفت:

واقعن اين همه ما رو زدند ولي كارتهاي ما بيشر بود!من به داوريم معترضم چون همون كاري كه رابين سال پيش فقط يكبار كرد و كارت زرد دوم رو گرفت امشب زلاتان بعد از سه بار انجام دادن هم كارت نگرفت.تف به اين داوراي بيشرف

Lotfali khan zand در 17/12/1390 | 01:37 گفت:

آخه خدا بگم چیکارت کنه رابین مگه تو زیدانی که بخای به بوفون چیپ بزنی؟ اشکمو درآوردی رابین. دستم ضرب دید با مشت هم چی زدم به دیوار که فک کنم جاش چند ماهی بمونه.

علی ارشدی در 17/12/1390 | 01:36 گفت:

فونتش