عشقی که دباره پا گرفت

نویسنده: saeed asghary

وبلاگ من
نویسنده: saeed asghary
اسمم سعید ، 12 سالی میشه عاشق آرسنالم ، استوره ی زندگی فوتبالیم تیری آنری همیشه فکر میکردم TT از آرسنال بره دیگه آرسنال برای من تمومه ولی وقتی که رفت علاقم به آرسنال 2 برابر شد . درود بر همه ی توپچی ها
کل بازدید: 1,100 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

عشقی که دباره پا گرفت

تی تی با گل پیروزی بخشی که دیشب زد با خاطرات نوجوونی و جوونی ما بازی کردتی تی با گل پیروزی بخشی که دیشب زد با خاطرات نوجوونی و جوونی ما بازی کرد
چقدر شیرن شد زندگی وقتی تی تی با سبک گلزنی معروف خودش سبب پیروزی
توپچیها شد و چقدر دوست داشتنی شد زندگی وقتی تی تی خوشحالی بعد از گلش رو
با هوادارا تقسیم کرد .

بچه ها کسی میدونه آنری میتونه قرار دادش و تمدید کنه یا نه ؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 21/10/1390 | 20:49 گفت:

البته اگه این آرسن ونگر حداقل یک بار هم که شده به حرف هوادارا گوش بده.......

(برای نقل و انتقالات)

hamed در 21/10/1390 | 20:48 گفت:

انشاالله که با آرسنال میمونه و بازنشسته میشه................

فرزین سلامي در 21/10/1390 | 17:08 گفت:

آرزوی همه اینه که هانری با آرسنال از فوتبال خداحافظی کنه ولی خب خودش هم گفته که بعد از این دو ماه حتما باید برگرده چون قرارداد اصلیش با ردبول هست.پس احتمالا الان نمیشه بیشتر تمدید کنه و میره

saeed asghary در 21/10/1390 | 15:15 گفت:

درود بر تی تی و آرســــــــــــــــــــنال

علی ارشدی در 21/10/1390 | 14:58 گفت:

کاش با پیراهن آرسنال از فوتبال خداحافظی کنه

محسن شعبانی در 21/10/1390 | 14:26 گفت:

ان شاالله که می مونه و جام باهاش می بریم

mahdi jannati در 21/10/1390 | 14:09 گفت:

میتونه.فقط باشگاش باید رضایت بده.

saeed asghary در 21/10/1390 | 13:58 گفت:

ایشالا که بمونه من که دعا می کنم قراردادش تمدید بشه
آره آق مهدی من که رو هوا بودم وقتی داشت خوشحالی می کرد

مهدی احتشام در 21/10/1390 | 13:55 گفت:

به احتمال زياد آنري مي مونه و تا يك سال هم قرارداد مي بنده و از هيمن امارات هم خداحافظي مي كنه

ولي واقعاً خوشحالي بعد از گلش همه ما رو به وجد مياره
خدا براي آرسنال نگهش داره

ali jamshidi در 21/10/1390 | 13:52 گفت:

فقط واسه 8 یا 9 روز دیگه قابل تمدید البته بعد از پایان این مدت فعلی که سر جمع میشه 2 ماه و 2 اگه اشتباه نکنم. چون قرارداد الانش 2 ماه نیشت. چند روز کمتره. بعدش بازیکن ردبولز حساب میشه.