همه با هم برای بارسا !

نویسنده: محسن آزاده

وبلاگ من
نویسنده: محسن آزاده
-
کل بازدید: 5,930 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

همه با هم برای بارسا !

دیدن دقایق پایانی برنامه  90 دیشب بهانه ای شد تا من اولین پست خودم را نه به عنوان یک تازه وارد ، بلکه به عنوان یکی از قدیمی های ناشناخته سایت، در سایت قرار دهم


مدت هاست که همه ما از تصمیمات صدا و سیما در پخش بازی ها ، در نهایت تعجب به سر می بریم، و گه گاه این بهت و حیرت را با نامیدن صدا و سیما با عنوان بارسا تی وی بروز می دهیم تا شاید روزی نتیجه ای حاصل شود!! اما دیشب نمونه ای جدید و منحصر بفرد از بارسا نوازی را با همکاری عادل از برنامه 90 شاهد بودم که دیگر خونم به جوش آمد . . . 

دیشب وقتی متوجه شدم که قرار است برنامه 90 پخش شود کمی تعجب کردم و با خودم گفتم: " چه عجیب چه طور شده 90 رو کنسل نکردن، جاش بازی بارسا رو پخش کنن ؟! " اما انگار اتفاقی دیگر در راه بود . . . اتفاقی به مراتب عجیب تر از همه این ها . . .

اواخر برنامه 90 بود که به یکباره عادل گفت" خب امشب بازی بارسا هم انجام شده که با هم گل های اون رو می بینیم" و بعد از اون در فواصل مختلف اقدام به پخش گل ها کرد!!
شاید این اتفاق به ظاهر اتفاق کوچک و بی اهمیتی برسد، اما این اتفاق بار دیگر بر عشق زاید الوصف مسئولان صدا وسیما به بارسلونا صحه گذاشت! 

این صحنه های هر چند کوتاه، پخش شد، تا بار دیگر نشان دهد که ما هواداران آرسنال و حتی هواداران خیلی از تیم های دیگر سهمی از صدا و سیمای ( دولتی) مان نداریم، تا بار دیگر نشان دهد ما ایرانی هستیم، نه اینکه ایرانی بودن بد باشد یا خدایی نکرده ننگ باشد ، نه ، بلکه ما ایرانی هستیم از آن جهت که مسئولانمان و کسانی که برای ما تصمیم می گیرند افرادی بی دانش اند و زحمت فکر کردن به خودشان نمی دهند . . . 
( به راستی مسولیت برنامه 90 چیست ؟! آیا وظیفه اش پخش گل های بازی بارساست؟! )

؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad ali در 24/10/1390 | 00:17 گفت:

محسن جون قبل از تو 100 نفر دیگه این ایدرو دادن :)))))
آرمان سرش خیلی شلوغه بذار کار فروشگاه تموم شه...

محسن آزاده در 23/10/1390 | 21:01 گفت:

@ سروش ، آخه نکته اینجاست که اتفاقا این از معدود بازی هایی بود که نکونام هم اصلا بازی نکرد !!

♥Arsenal♥ در 23/10/1390 | 20:34 گفت:

بابا بی خیال عادت میکنید مث من!!!
من خودم که همیشه سعی میکنم بازی های آرسنال رو نبینم این اواخر هرکدوم رو دیدم یا یادم بود که دنبالش کنم باختیم:(

سروش در 23/10/1390 | 18:25 گفت:

برنامه نود معمولا بازی های نکونام رو تو اوساسونا نشون میداد.
تنها دلیلی که گل های بازی بارسا و اوساسونا رو نشون دادن "تیم اوساسونا " بود. من این رو به پای بارسا تیوی بودن شبکه 3 نمذارم.ولی به این جمله ایمان دارم :
**** شبکه ی 3 شبکه هر بارسایی... ****

arash در 23/10/1390 | 17:20 گفت:

خیلی خوشحالم که به خاطر 4تا جام عاشق تیمی نشدم!

ali mhm در 23/10/1390 | 17:06 گفت:

همین الن برید سایت varzesh3 از 5تا خبر اصلی 3تاش پرچم یا لباس بارسا تو عکساشه!!!

ali mhm در 23/10/1390 | 17:02 گفت:

بازی آرسنال منچستر و آرسنال چاسی به خاطر نود پخش نشد
البته اینا مثل بوقلمون رنگ عوض میکنن و دوران بارسا هم به سر میاد
ولی خوب با این کارا بارسا شده منفورترین تیم ایران

مصطفی در 23/10/1390 | 15:48 گفت:

منچستر هم کمتر از این آقایون جام نبرده ها ولی به نظر شما اگه همون موقع بازی منچستر بود گلاشو نشون میداد؟
مرد حسابی اینا حتی تو اخبار ورزشی نمی گن چه برسه نود
دیگه فک کنم اخبار ورزشی مختصر تر از خبر 14 نباشه ولی اونجا هم اخبار این تیمو میگن

شاهین فدوی در 23/10/1390 | 15:25 گفت:

بمیرررررررررررررررررررررررررررن همشون

داییم طرفدار بارساست خیلی باهم کل کل داریم اومده بودخونمون باهم فیفا زدیم فقط مسی و زاوی وپویول رو میشناخت همون جا بهش گفتم توچه جور طرفداری هستی بازیکنای اصلی تیمو نمیشناسی من بازیکنایی رزرو ارسنالم میشناسم با بیوگرافی شون درجواب گفت ما فقط جام میگیریم منم گفتم با داوری

حمیدرضا در 23/10/1390 | 15:15 گفت:

من دیگه از عادل خوشم نمیاد. اونم به آدم های پست صدا و سیما اضافه شد. از این به بعد بهش میگم عادل لونا

davood در 23/10/1390 | 15:02 گفت:

یادمه پارسال بازی ارسنال و چلسی بخاطر همین برنامه پخش نشد چرا اونموقع گلهای اون بازی پخش نشد؟؟؟
الان تو ایران مردم 2 دسته شدن یا هوادار بارسا یا مثل ما متنفر از بارسا

محسن آزاده در 23/10/1390 | 14:44 گفت:

در همین لحظه احساس یک خلاء کردم، اومدم موافقتم رو با نظر بعضی دوستان اعلام کنم ، جای خالی گزینه لایک رو احساس کردم، آقا آرمان امکانش هست گزینه لایک و دیسلاک واسه نظرا اضافه کنی؟
میدونم که خیلی سرت شلوغه ولی دیگه چه کنیم، ایدست دیگه، یبارکی میاد، گفتم گوشه ذهنت باشه ;)

محسن در 23/10/1390 | 14:34 گفت:

از این چیزیا زیاد دیدیم واسه همینه که میگیم بارسا tv

mohammad ali در 23/10/1390 | 14:25 گفت:

دیگه گندشو در آوردن

محسن آزاده در 23/10/1390 | 14:19 گفت:

ممنون علی ، خوشم میاد خوب مطلبو گرفتی

علی ارشدی در 23/10/1390 | 14:12 گفت:

نه عزیز من اصلا بحث یه چیز دیگست: به این نکته دقت کنید: برنامه نود بله برنامه نود که فقط مخصوص لیگ ایرانه اومده از بازی بارسا حرف زده این دیگه به قهرمانی و این حرفا ربطی نداره یعنی بارسا اونقدر برای اینا مهمه که تو نود هم که تا الان سابقه همچین کالری رو نداشته پاشو باز کردن وا مصیبتا
خیلی خوشحالم که به خاطر 4تا جام عاشق تیمی نشدم! از این جملت خیلی خوشم اومد محسن

ایمان کریمی در 23/10/1390 | 13:50 گفت:

آرمان امیر احمدی درست میگه!
واقعا به جام نیاز داریم
کسی که میگه من طرفدار آرسنالم و جام نمیخوام رو قبول ندارم

میر حسین در 23/10/1390 | 13:32 گفت:

آرمان جان اگه یه سر به سایت گل بزنی میبنی پر طرفدار ترین تیم دنیا رئال مادریدِ و دومین تیم پر طرفدار دنیا آرسنالِ

حتی توی ایران هم همینه

فقط چون قدرت دستِ صدا و سیماس داره همینطور واسه بارسا تبلیغ میکنه

من به یه نکته توجه کردم

تاثیر گذارترین مجری های تلوزیون توی تمام کشورها واسه بارسا تبلیغ میکنن..تو ایران هم عادل اینجوریه

شاید کاسه ای زیر نیم کاسه باشه....شاید...خدا میدونه

ramin kazemi در 23/10/1390 | 13:25 گفت:

من خیلی وقته تلویزیون و برنامه های مسخرش رو نگاه نمیکنم شما هم برای اینکه اعصابت راحت باشه نبین! همین اینترنت لاکپشتی خیلی بهتره!

محسن آزاده در 23/10/1390 | 13:23 گفت:

ممنون آقا آرمان، یه جورایی درست می گی، ولی این یعنی فاجعه، یعنی این که اون 30% یا باید قید تلوزیون ملی رو بزنن ، یا دق کنن بمیرن ;) یا اینکه اونا هم طرفدار قهرمان بشن که پناه می برم به خدا از اون روز . . .

آرمان امیراحمدی در 23/10/1390 | 13:14 گفت:

حقیقت اینکه 70% طرفدارای فوتبال همواره طرفدار قهرمان هستند !!!
تو سالی های 2004 ( اون ورا ) آرسنال همش تو تلویزیون بود :D
من مقصر رو تلویزیون نمیدونم :(

رضاشاماخ چوک بندر در 23/10/1390 | 13:14 گفت:

من ازبارسامتنفرم متنفرم متنفرم انشاالله توسفربرای بازی هواپیماشون سقوط کنه وبه طرزفجیع بمیرن