همه با هم برای بارسا !

نویسنده: محسن آزاده

وبلاگ من
نویسنده: محسن آزاده
-
کل بازدید: 5,956 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند. اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند.
آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد. آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد.
 جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول
الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد. الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد.
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.

همه با هم برای بارسا !

دیدن دقایق پایانی برنامه  90 دیشب بهانه ای شد تا من اولین پست خودم را نه به عنوان یک تازه وارد ، بلکه به عنوان یکی از قدیمی های ناشناخته سایت، در سایت قرار دهم


مدت هاست که همه ما از تصمیمات صدا و سیما در پخش بازی ها ، در نهایت تعجب به سر می بریم، و گه گاه این بهت و حیرت را با نامیدن صدا و سیما با عنوان بارسا تی وی بروز می دهیم تا شاید روزی نتیجه ای حاصل شود!! اما دیشب نمونه ای جدید و منحصر بفرد از بارسا نوازی را با همکاری عادل از برنامه 90 شاهد بودم که دیگر خونم به جوش آمد . . . 

دیشب وقتی متوجه شدم که قرار است برنامه 90 پخش شود کمی تعجب کردم و با خودم گفتم: " چه عجیب چه طور شده 90 رو کنسل نکردن، جاش بازی بارسا رو پخش کنن ؟! " اما انگار اتفاقی دیگر در راه بود . . . اتفاقی به مراتب عجیب تر از همه این ها . . .

اواخر برنامه 90 بود که به یکباره عادل گفت" خب امشب بازی بارسا هم انجام شده که با هم گل های اون رو می بینیم" و بعد از اون در فواصل مختلف اقدام به پخش گل ها کرد!!
شاید این اتفاق به ظاهر اتفاق کوچک و بی اهمیتی برسد، اما این اتفاق بار دیگر بر عشق زاید الوصف مسئولان صدا وسیما به بارسلونا صحه گذاشت! 

این صحنه های هر چند کوتاه، پخش شد، تا بار دیگر نشان دهد که ما هواداران آرسنال و حتی هواداران خیلی از تیم های دیگر سهمی از صدا و سیمای ( دولتی) مان نداریم، تا بار دیگر نشان دهد ما ایرانی هستیم، نه اینکه ایرانی بودن بد باشد یا خدایی نکرده ننگ باشد ، نه ، بلکه ما ایرانی هستیم از آن جهت که مسئولانمان و کسانی که برای ما تصمیم می گیرند افرادی بی دانش اند و زحمت فکر کردن به خودشان نمی دهند . . . 
( به راستی مسولیت برنامه 90 چیست ؟! آیا وظیفه اش پخش گل های بازی بارساست؟! )

؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad ali در 24/10/1390 | 00:17 گفت:

محسن جون قبل از تو 100 نفر دیگه این ایدرو دادن :)))))
آرمان سرش خیلی شلوغه بذار کار فروشگاه تموم شه...

محسن آزاده در 23/10/1390 | 21:01 گفت:

@ سروش ، آخه نکته اینجاست که اتفاقا این از معدود بازی هایی بود که نکونام هم اصلا بازی نکرد !!

♥Arsenal♥ در 23/10/1390 | 20:34 گفت:

بابا بی خیال عادت میکنید مث من!!!
من خودم که همیشه سعی میکنم بازی های آرسنال رو نبینم این اواخر هرکدوم رو دیدم یا یادم بود که دنبالش کنم باختیم:(

سروش در 23/10/1390 | 18:25 گفت:

برنامه نود معمولا بازی های نکونام رو تو اوساسونا نشون میداد.
تنها دلیلی که گل های بازی بارسا و اوساسونا رو نشون دادن "تیم اوساسونا " بود. من این رو به پای بارسا تیوی بودن شبکه 3 نمذارم.ولی به این جمله ایمان دارم :
**** شبکه ی 3 شبکه هر بارسایی... ****

arash در 23/10/1390 | 17:20 گفت:

خیلی خوشحالم که به خاطر 4تا جام عاشق تیمی نشدم!

ali mhm در 23/10/1390 | 17:06 گفت:

همین الن برید سایت varzesh3 از 5تا خبر اصلی 3تاش پرچم یا لباس بارسا تو عکساشه!!!

ali mhm در 23/10/1390 | 17:02 گفت:

بازی آرسنال منچستر و آرسنال چاسی به خاطر نود پخش نشد
البته اینا مثل بوقلمون رنگ عوض میکنن و دوران بارسا هم به سر میاد
ولی خوب با این کارا بارسا شده منفورترین تیم ایران

مصطفی در 23/10/1390 | 15:48 گفت:

منچستر هم کمتر از این آقایون جام نبرده ها ولی به نظر شما اگه همون موقع بازی منچستر بود گلاشو نشون میداد؟
مرد حسابی اینا حتی تو اخبار ورزشی نمی گن چه برسه نود
دیگه فک کنم اخبار ورزشی مختصر تر از خبر 14 نباشه ولی اونجا هم اخبار این تیمو میگن

شاهین فدوی در 23/10/1390 | 15:25 گفت:

بمیرررررررررررررررررررررررررررن همشون

داییم طرفدار بارساست خیلی باهم کل کل داریم اومده بودخونمون باهم فیفا زدیم فقط مسی و زاوی وپویول رو میشناخت همون جا بهش گفتم توچه جور طرفداری هستی بازیکنای اصلی تیمو نمیشناسی من بازیکنایی رزرو ارسنالم میشناسم با بیوگرافی شون درجواب گفت ما فقط جام میگیریم منم گفتم با داوری

حمیدرضا در 23/10/1390 | 15:15 گفت:

من دیگه از عادل خوشم نمیاد. اونم به آدم های پست صدا و سیما اضافه شد. از این به بعد بهش میگم عادل لونا

davood در 23/10/1390 | 15:02 گفت:

یادمه پارسال بازی ارسنال و چلسی بخاطر همین برنامه پخش نشد چرا اونموقع گلهای اون بازی پخش نشد؟؟؟
الان تو ایران مردم 2 دسته شدن یا هوادار بارسا یا مثل ما متنفر از بارسا

محسن آزاده در 23/10/1390 | 14:44 گفت:

در همین لحظه احساس یک خلاء کردم، اومدم موافقتم رو با نظر بعضی دوستان اعلام کنم ، جای خالی گزینه لایک رو احساس کردم، آقا آرمان امکانش هست گزینه لایک و دیسلاک واسه نظرا اضافه کنی؟
میدونم که خیلی سرت شلوغه ولی دیگه چه کنیم، ایدست دیگه، یبارکی میاد، گفتم گوشه ذهنت باشه ;)

محسن در 23/10/1390 | 14:34 گفت:

از این چیزیا زیاد دیدیم واسه همینه که میگیم بارسا tv

mohammad ali در 23/10/1390 | 14:25 گفت:

دیگه گندشو در آوردن

محسن آزاده در 23/10/1390 | 14:19 گفت:

ممنون علی ، خوشم میاد خوب مطلبو گرفتی

علی ارشدی در 23/10/1390 | 14:12 گفت:

نه عزیز من اصلا بحث یه چیز دیگست: به این نکته دقت کنید: برنامه نود بله برنامه نود که فقط مخصوص لیگ ایرانه اومده از بازی بارسا حرف زده این دیگه به قهرمانی و این حرفا ربطی نداره یعنی بارسا اونقدر برای اینا مهمه که تو نود هم که تا الان سابقه همچین کالری رو نداشته پاشو باز کردن وا مصیبتا
خیلی خوشحالم که به خاطر 4تا جام عاشق تیمی نشدم! از این جملت خیلی خوشم اومد محسن

ایمان کریمی در 23/10/1390 | 13:50 گفت:

آرمان امیر احمدی درست میگه!
واقعا به جام نیاز داریم
کسی که میگه من طرفدار آرسنالم و جام نمیخوام رو قبول ندارم

میر حسین در 23/10/1390 | 13:32 گفت:

آرمان جان اگه یه سر به سایت گل بزنی میبنی پر طرفدار ترین تیم دنیا رئال مادریدِ و دومین تیم پر طرفدار دنیا آرسنالِ

حتی توی ایران هم همینه

فقط چون قدرت دستِ صدا و سیماس داره همینطور واسه بارسا تبلیغ میکنه

من به یه نکته توجه کردم

تاثیر گذارترین مجری های تلوزیون توی تمام کشورها واسه بارسا تبلیغ میکنن..تو ایران هم عادل اینجوریه

شاید کاسه ای زیر نیم کاسه باشه....شاید...خدا میدونه

ramin kazemi در 23/10/1390 | 13:25 گفت:

من خیلی وقته تلویزیون و برنامه های مسخرش رو نگاه نمیکنم شما هم برای اینکه اعصابت راحت باشه نبین! همین اینترنت لاکپشتی خیلی بهتره!

محسن آزاده در 23/10/1390 | 13:23 گفت:

ممنون آقا آرمان، یه جورایی درست می گی، ولی این یعنی فاجعه، یعنی این که اون 30% یا باید قید تلوزیون ملی رو بزنن ، یا دق کنن بمیرن ;) یا اینکه اونا هم طرفدار قهرمان بشن که پناه می برم به خدا از اون روز . . .

آرمان امیراحمدی در 23/10/1390 | 13:14 گفت:

حقیقت اینکه 70% طرفدارای فوتبال همواره طرفدار قهرمان هستند !!!
تو سالی های 2004 ( اون ورا ) آرسنال همش تو تلویزیون بود :D
من مقصر رو تلویزیون نمیدونم :(

رضاشاماخ چوک بندر در 23/10/1390 | 13:14 گفت:

من ازبارسامتنفرم متنفرم متنفرم انشاالله توسفربرای بازی هواپیماشون سقوط کنه وبه طرزفجیع بمیرن