لطفا همه شرکت کنن

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
In arsene we trust
کل بازدید: 198,081 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش دیلی میل، آرسنال همچنان در حال تلاش است تا کریستین پاون وینگر تیم ملی آرژانتین و بوکاجونیورز را با مبلغی حدود ۴۴ میلیون پوند به خدمت درآورد. طبق گزارش دیلی میل، آرسنال همچنان در حال تلاش است تا کریستین پاون وینگر تیم ملی آرژانتین و بوکاجونیورز را با مبلغی حدود ۴۴ میلیون پوند به خدمت درآورد.
صحبت های وینای ونکتشام پس از انتصاب به عنوان مدیر اجرایی باشگاه آرسنال: "از زمانی که من به آرسنال پیوستم، من همیشه بهترین امتیازات را به این باشگاه فوتبال دادم، ما با کارکنان فوق العاده ای که در آرسنال داریم، احترام و بهبود تاریخ، منشور و ارزش های منحصر به فرد ما، با هدف کلی برای آوردن موفقیت به میلیون ها نفر از طرفداران خود در سراسر جهان و ایجاد افتخار آنها در باشگاه خود کار می کنند."
صحبت های وینای ونکتشام پس از انتصاب به عنوان مدیر اجرایی باشگاه آرسنال: "از زمانی که من به آرسنال پیوستم، من همیشه بهترین امتیازات را به این باشگاه فوتبال دادم، ما با کارکنان فوق العاده ای که در آرسنال داریم، احترام و بهبود تاریخ، منشور و ارزش های منحصر به فرد ما، با هدف کلی برای آوردن موفقیت به میلیون ها نفر از طرفداران خود در سراسر جهان و ایجاد افتخار آنها در باشگاه خود کار می کنند."
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا حسینی را به رهروان واقعی آن حضرت تسلیت عرض میکند. انشالله عزاداری‌های شما مقبول درگاه حق قرار گرفته باشد. کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا حسینی را به رهروان واقعی آن حضرت تسلیت عرض میکند. انشالله عزاداری‌های شما مقبول درگاه حق قرار گرفته باشد.
اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم. اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم.
تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!! تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!!
آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد . آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد .
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال] کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال]
نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال] نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال]
برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال] برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال]

لطفا همه شرکت کنن

از همتون میخوام مثل سیاوش شاهنامه راستشو بگید
واسه عوض شدن جو سایت بد نیست1)چرا طرفدار آرسنال شدید؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
2)قبلش طرفدار کدوم تیم بودین؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
3)فرض میکنیم ونگر سرمربی یکی از تیمهای ایران شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
طرفدار اون تیم میشید یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Farhad Rahbari در 27/10/1390 | 13:16 گفت:

فرض محال که محال نیست حمیدرضا!!!!!!!!!

حمیدرضا در 27/10/1390 | 12:49 گفت:

بخاطر بازی زیباش طرفدار آرسنال شدم. پیش از این هم طرفدار هیچ تیمی نبودم. شماره ی 3 فرض محال چون ونگر به ایران نمیاد ک مربی گری کنه

محسن شعبانی در 27/10/1390 | 10:16 گفت:

12 سال پیش بود فقط یادمه بازی آرسنال با بلکبرن بود و ما لباس زرد و آبی داشتیم همین
اون موقه ها بازی های آرسنالزیاد پخش می شد و بازی فوق العاده تیم منو مجذوبخودش کرد. ایرانم نمی یاد

مجید در 27/10/1390 | 03:21 گفت:

از وقتی یادم بود فقط ارسنال بودم
بعد از اون باخت 4به 1به منچستر تو امارات تو لیگ قهرمانان اینقدر داغون شدم که رسما اعلام کردم که دیگه هیچ کسی حق نداره اسم ارسنال رو پیش من بیاره و من دیگه بارسایی هستم و بارسا هم به این خاطر که تقریبا شبیه ارسنال بازی میکرد ولی دقیقا بعد از دو هفته که از شروع لیگ جدید گذشت دوباره توبه کنان به جمع هواداران ارسنال برگشتم فقط به امید اینده

مصطفي اكرامي در 27/10/1390 | 02:33 گفت:

1. چون وقتی از یه عاشق بپرسی چرا عاشق معشوقت شدی ، هیچ جوابی نمیتونه بده،میگه عاشق شدم
2. من اول راهنمایی بودم آرسنالی شدم .اولین تیم اروپاییه ک عاشقش شدم آرسناله
3. من استقلالیم . ب غیر استقلال، تو لیگ ایران باشه ،خیر ،حتی اگه ونگر مربیش باشه ،اگه هم استقلال باشه من طرفدار تیمم نه مربی.
4. من عاشق آرسنالم

El Pistolero در 27/10/1390 | 01:06 گفت:

راستش من تاده سال پیش که فقط رئالو میشناختم فکر میکردم که لیگ باشگاه ها همون لیگ قهرمانانه و رئال چند وقت میره ایتالیا بازی میکنه و از این قبیل چیزایی که الن وقتی فکرشو میکنم خندم میگیره.
اما الان به واسطه عشق ارسنال و تحمل سختی هاش و شادی پیروزی هاش درکم از فوتبال خیلی بهتر شده و اطلاعاتم انقدر خوبه که همه به چشم فردوسی پور بهم نگاه میکنن.
من سال سوم ابتدایی رو که تموم کردم از تهران به کرج اومدیم چون اینجا یه باغ داشتیم و به خاطر نزدیکی راه خونمونو آوردیم اینجا.
سال تحصیلی که شروع شد بعد از چند روز توی زنگ ورزش با یکی اشنا شدم که خیلی فوتبالی بود عشق آرسنال.
تا قبل از اون حتی نمیدونستم تیمی با این اسم هم وجود داره.از انگلیس فقط منچستر رو میشناختم.
اون سال سالی بود که آرسنال بدون باخت قهرمان شد و منم عاشقش شدم و تا ابد عاشقش خواهم بود . عشقی که خیلی حفظش پیش این باسایی ها و رئالی ها و منچستری هایی که نفهمن و همه چیزو توی برد میدونن.
راستی با اون دوستم یه تیم داشتیم که اسمشو آرسنال گذاشتیم و کل سال درست مثل ارسنال به تیم حریفمون نباختیم.
من به رفیقم بیشتر پاس گل میدادم و حس میکردم رابرت پیرس کوچک هستم واقعا هیچ تیمی حتی بارسلونا هم جای عشق آرسنالو برام نتونست بگیره.
من معتقدم بهترین تیم تاریخ رو داشتیم و تا پارسال بهترین فوتبال رو هم بازی میکردیم ولی فروش نصری و فابرگاس و مصدومیت های بسیار زیاد مانع از ادامه راهمون شد ولی میتونیم با یه کم شانس که برگشتن مصدومینمون باشه به اون دوران برگردیم.
توی ایران هم فقط تراکتور چه ونگر باشه چه نباشه.

حمید فرازی در 26/10/1390 | 23:57 گفت:

سال 2002 بود که تو بازیای کامپیوتری برگکمپو شناختم.بعد فهمیدم باشگاهش آرسناله.دیگه کم کم نمک گیرش شدیم والان یه توپچی هستم.قبلش هوادار تیم خاصی نبودم و فقط از سبک بازی یووه خوشم میومو اما هوادارش نبودم.تیم من آرسناله و ونگرو با اینکه دوست دارم تا وقتی در آرسناله هوادارشم و برام شخصیتا فرقی نمیکنه.از فوتبال ایرانم چیزی ندیدم که بخوام هوادارش باشم فقط بعضی وقتا از سر مجبوری بازی ... نگاه میکنم

محسن آزاده در 26/10/1390 | 23:09 گفت:

1- خیلی وقتا پیش بود ، حدود 10 سال پیش ، دادشم طرفدار لیورپول بودو هی در مورد لیورپول می گفت و پسرخاله هام بحث می کرد ، خوب منم حسودیم می شد ، داییم بهم گفت که خوب تو هم بگو من طرفدار آرسنالم باهاشون کل کل کن، این جوری شد که این شد و الان عاشقشم ، در حقیقت من خودمو مدیون داییم می دونم : دی
2- شاید اگه بخام یه تیمو بگم، می گم میلان ، اونم چون یکی از فامیلامون ، -یادم نیست کی- واسه تولدم یه لباس میلان خریده بود ، ولی یه بچه 7-8 ساله که این چیزا رو نمی فهمه ، در حقیقت بیشتر لباسرو دوست داشتم تا میلانو ، البته الانم تو ایتالیا باهاش حال می کنم
3- بازیها و نتایج اون تیمو حتما دنبال می کنم ، ولی هیچ وقت خودم رو طرفدار اون تیم نمیدونم ، البته فرض محال اگه پرسپولیس یا ابومسلم بیاد ، عشقم به این تیمایی که طرفدارشونم بیشتر میشه !

علی ارشدی در 26/10/1390 | 22:26 گفت:

1)داستان من مفصله فقط بدون اول اول از لوگو باشگاه خوشم اومد بعدا دیدم چیزای خوب دیگه ای هم به جز لوگو هست :))
2)قبلش اصلا نمی دونستم فوتبال چیه!!!!!!!!
3)بستگی داره که چه تیمی باشه

Hossein Y در 26/10/1390 | 22:13 گفت:

1)من از بچگي فوتبال رو خيلي دوست داشتم وچيزي از آرسنال نميدونستم و وقتي براي اولين بار رفتم يه پيرهن ورزشي بخرم كه كلاس سوم دبستان بودم فقط لباس شاره 7 آرسنال يعني پيرس رو داشت و خريدم!اولا چيزي از آرسنال نميدونستم و بارسا رو هم دوست داشتم به خاطر رونالدينيو بعد كم كم تصميم گرفتم ببينم اصلا آرسنال چي هست فقط بازياشو ميديدم و خيلي هم علاقه نداشتم تا اون فينال تاريخي جام باشگاه ها بازي آرسنال و بارسا!با اين كه بارسارو دوست داشتم ولي بيشتر ميخواستم كه آرسنال ببره و وقتي اونجوري 2 بر يك باختيم شبش كلي گريه كردم!!!از اون به بعد عاشقش شدم.
2)هيچ تيمي فقط بارسا به خاطر رونالدينيو
3)عمرا

Hossein Y در 26/10/1390 | 22:08 گفت:

1)به شما ربطي نداره!
2)ايزن
3)ايزن!!!
D:

kimia ketabchi در 26/10/1390 | 21:39 گفت:

arsen wenger mage ali daeiie ke be khateresh tarafdare ye team beshim?

hamidarsenal در 26/10/1390 | 21:34 گفت:

فوتبال زیبا؛آرسنال و فقط آرسنال؛آره

davood در 26/10/1390 | 21:24 گفت:

دلیلش رو مطمئن نیستم ولی فکر کنم بخاطر سیاست تیم
قبلش طرفدار چلسی بودم البته الان هم چلسی رو دوست دارم و اون سالهایی که ارسنال تو اوج بود از ارسنال به شدت بدم میومد
کلا فوتبال ایران ارزش طرفداری نداره ولی احتمالا میشم

محمودرضا معینی در 26/10/1390 | 21:20 گفت:

اولش به خاطر داداشم بود!دروازه بانی خوب بود بهم میگفت سیمن،خودش برگکمپ،پسر عموم اورمارس،پسر خالم پتیت! یه چیزی حدود 11-12سال پیش!کم کم بازیهای آرسنال رو دیدم! عاشقش شدم!بعد کم کم شدم لیونبرگ! بعدشم بازیکن مورد علاقم شد dna و حالا آرتتا و ویلشر بازیکنای مورد علاقمن!قبلش فوتبال نمیفهمیدم!به لیگ ایران علاقه ای ندارم حتی اگه ونگ مربیش باشه

محسن در 26/10/1390 | 21:16 گفت:

1. به خاطر بازی های زیباش
2.تو اروپا هیچ تیمی.،الانم فقط طرفدار آرسنالم
3.ایران فقط پرسپولیس.

hamid mehdizadeh در 26/10/1390 | 21:06 گفت:

فقط میتونم بگم ارسنال اخه خیلی عادتکردم شب و روز فقط ارسنال و این چند تا خاطر هاست که منو ارسنالی نگه داشته البته تا اخرعمربیشترخاطراطم بمیگرده به فصل 2009-2010 اینبازیها : باتیم لیورپول تو انفیلد و امارات با تیم منچستر تو امارات با تاتنهام تو لندوایت هارت باچلسی توامارات وتوسال 2008-2009 باتیم رم توامارات در شامپیون لیگ بازیکه 1-0 شد و تو سال 2010-2011 با تیم بارسلونا در امارات و نوکمپ فقط این بازیها منو تا اخر ارسنالی نگهمیداره البته اینبازیها جریاناتی دارن تو ذهن من دوستدارهمه ارسنالیها
جواب سوال دوم :من لیگ ایران رو نگاه نمیکنم این سوالو بیخیال