لطفا همه شرکت کنن

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
In arsene we trust
کل بازدید: 200,138 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

لطفا همه شرکت کنن

از همتون میخوام مثل سیاوش شاهنامه راستشو بگید
واسه عوض شدن جو سایت بد نیست1)چرا طرفدار آرسنال شدید؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
2)قبلش طرفدار کدوم تیم بودین؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
3)فرض میکنیم ونگر سرمربی یکی از تیمهای ایران شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
طرفدار اون تیم میشید یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Farhad Rahbari در 27/10/1390 | 13:16 گفت:

فرض محال که محال نیست حمیدرضا!!!!!!!!!

حمیدرضا در 27/10/1390 | 12:49 گفت:

بخاطر بازی زیباش طرفدار آرسنال شدم. پیش از این هم طرفدار هیچ تیمی نبودم. شماره ی 3 فرض محال چون ونگر به ایران نمیاد ک مربی گری کنه

محسن شعبانی در 27/10/1390 | 10:16 گفت:

12 سال پیش بود فقط یادمه بازی آرسنال با بلکبرن بود و ما لباس زرد و آبی داشتیم همین
اون موقه ها بازی های آرسنالزیاد پخش می شد و بازی فوق العاده تیم منو مجذوبخودش کرد. ایرانم نمی یاد

مجید در 27/10/1390 | 03:21 گفت:

از وقتی یادم بود فقط ارسنال بودم
بعد از اون باخت 4به 1به منچستر تو امارات تو لیگ قهرمانان اینقدر داغون شدم که رسما اعلام کردم که دیگه هیچ کسی حق نداره اسم ارسنال رو پیش من بیاره و من دیگه بارسایی هستم و بارسا هم به این خاطر که تقریبا شبیه ارسنال بازی میکرد ولی دقیقا بعد از دو هفته که از شروع لیگ جدید گذشت دوباره توبه کنان به جمع هواداران ارسنال برگشتم فقط به امید اینده

مصطفي اكرامي در 27/10/1390 | 02:33 گفت:

1. چون وقتی از یه عاشق بپرسی چرا عاشق معشوقت شدی ، هیچ جوابی نمیتونه بده،میگه عاشق شدم
2. من اول راهنمایی بودم آرسنالی شدم .اولین تیم اروپاییه ک عاشقش شدم آرسناله
3. من استقلالیم . ب غیر استقلال، تو لیگ ایران باشه ،خیر ،حتی اگه ونگر مربیش باشه ،اگه هم استقلال باشه من طرفدار تیمم نه مربی.
4. من عاشق آرسنالم

El Pistolero در 27/10/1390 | 01:06 گفت:

راستش من تاده سال پیش که فقط رئالو میشناختم فکر میکردم که لیگ باشگاه ها همون لیگ قهرمانانه و رئال چند وقت میره ایتالیا بازی میکنه و از این قبیل چیزایی که الن وقتی فکرشو میکنم خندم میگیره.
اما الان به واسطه عشق ارسنال و تحمل سختی هاش و شادی پیروزی هاش درکم از فوتبال خیلی بهتر شده و اطلاعاتم انقدر خوبه که همه به چشم فردوسی پور بهم نگاه میکنن.
من سال سوم ابتدایی رو که تموم کردم از تهران به کرج اومدیم چون اینجا یه باغ داشتیم و به خاطر نزدیکی راه خونمونو آوردیم اینجا.
سال تحصیلی که شروع شد بعد از چند روز توی زنگ ورزش با یکی اشنا شدم که خیلی فوتبالی بود عشق آرسنال.
تا قبل از اون حتی نمیدونستم تیمی با این اسم هم وجود داره.از انگلیس فقط منچستر رو میشناختم.
اون سال سالی بود که آرسنال بدون باخت قهرمان شد و منم عاشقش شدم و تا ابد عاشقش خواهم بود . عشقی که خیلی حفظش پیش این باسایی ها و رئالی ها و منچستری هایی که نفهمن و همه چیزو توی برد میدونن.
راستی با اون دوستم یه تیم داشتیم که اسمشو آرسنال گذاشتیم و کل سال درست مثل ارسنال به تیم حریفمون نباختیم.
من به رفیقم بیشتر پاس گل میدادم و حس میکردم رابرت پیرس کوچک هستم واقعا هیچ تیمی حتی بارسلونا هم جای عشق آرسنالو برام نتونست بگیره.
من معتقدم بهترین تیم تاریخ رو داشتیم و تا پارسال بهترین فوتبال رو هم بازی میکردیم ولی فروش نصری و فابرگاس و مصدومیت های بسیار زیاد مانع از ادامه راهمون شد ولی میتونیم با یه کم شانس که برگشتن مصدومینمون باشه به اون دوران برگردیم.
توی ایران هم فقط تراکتور چه ونگر باشه چه نباشه.

حمید فرازی در 26/10/1390 | 23:57 گفت:

سال 2002 بود که تو بازیای کامپیوتری برگکمپو شناختم.بعد فهمیدم باشگاهش آرسناله.دیگه کم کم نمک گیرش شدیم والان یه توپچی هستم.قبلش هوادار تیم خاصی نبودم و فقط از سبک بازی یووه خوشم میومو اما هوادارش نبودم.تیم من آرسناله و ونگرو با اینکه دوست دارم تا وقتی در آرسناله هوادارشم و برام شخصیتا فرقی نمیکنه.از فوتبال ایرانم چیزی ندیدم که بخوام هوادارش باشم فقط بعضی وقتا از سر مجبوری بازی ... نگاه میکنم

محسن آزاده در 26/10/1390 | 23:09 گفت:

1- خیلی وقتا پیش بود ، حدود 10 سال پیش ، دادشم طرفدار لیورپول بودو هی در مورد لیورپول می گفت و پسرخاله هام بحث می کرد ، خوب منم حسودیم می شد ، داییم بهم گفت که خوب تو هم بگو من طرفدار آرسنالم باهاشون کل کل کن، این جوری شد که این شد و الان عاشقشم ، در حقیقت من خودمو مدیون داییم می دونم : دی
2- شاید اگه بخام یه تیمو بگم، می گم میلان ، اونم چون یکی از فامیلامون ، -یادم نیست کی- واسه تولدم یه لباس میلان خریده بود ، ولی یه بچه 7-8 ساله که این چیزا رو نمی فهمه ، در حقیقت بیشتر لباسرو دوست داشتم تا میلانو ، البته الانم تو ایتالیا باهاش حال می کنم
3- بازیها و نتایج اون تیمو حتما دنبال می کنم ، ولی هیچ وقت خودم رو طرفدار اون تیم نمیدونم ، البته فرض محال اگه پرسپولیس یا ابومسلم بیاد ، عشقم به این تیمایی که طرفدارشونم بیشتر میشه !

علی ارشدی در 26/10/1390 | 22:26 گفت:

1)داستان من مفصله فقط بدون اول اول از لوگو باشگاه خوشم اومد بعدا دیدم چیزای خوب دیگه ای هم به جز لوگو هست :))
2)قبلش اصلا نمی دونستم فوتبال چیه!!!!!!!!
3)بستگی داره که چه تیمی باشه

Hossein Y در 26/10/1390 | 22:13 گفت:

1)من از بچگي فوتبال رو خيلي دوست داشتم وچيزي از آرسنال نميدونستم و وقتي براي اولين بار رفتم يه پيرهن ورزشي بخرم كه كلاس سوم دبستان بودم فقط لباس شاره 7 آرسنال يعني پيرس رو داشت و خريدم!اولا چيزي از آرسنال نميدونستم و بارسا رو هم دوست داشتم به خاطر رونالدينيو بعد كم كم تصميم گرفتم ببينم اصلا آرسنال چي هست فقط بازياشو ميديدم و خيلي هم علاقه نداشتم تا اون فينال تاريخي جام باشگاه ها بازي آرسنال و بارسا!با اين كه بارسارو دوست داشتم ولي بيشتر ميخواستم كه آرسنال ببره و وقتي اونجوري 2 بر يك باختيم شبش كلي گريه كردم!!!از اون به بعد عاشقش شدم.
2)هيچ تيمي فقط بارسا به خاطر رونالدينيو
3)عمرا

Hossein Y در 26/10/1390 | 22:08 گفت:

1)به شما ربطي نداره!
2)ايزن
3)ايزن!!!
D:

kimia ketabchi در 26/10/1390 | 21:39 گفت:

arsen wenger mage ali daeiie ke be khateresh tarafdare ye team beshim?

hamidarsenal در 26/10/1390 | 21:34 گفت:

فوتبال زیبا؛آرسنال و فقط آرسنال؛آره

davood در 26/10/1390 | 21:24 گفت:

دلیلش رو مطمئن نیستم ولی فکر کنم بخاطر سیاست تیم
قبلش طرفدار چلسی بودم البته الان هم چلسی رو دوست دارم و اون سالهایی که ارسنال تو اوج بود از ارسنال به شدت بدم میومد
کلا فوتبال ایران ارزش طرفداری نداره ولی احتمالا میشم

محمودرضا معینی در 26/10/1390 | 21:20 گفت:

اولش به خاطر داداشم بود!دروازه بانی خوب بود بهم میگفت سیمن،خودش برگکمپ،پسر عموم اورمارس،پسر خالم پتیت! یه چیزی حدود 11-12سال پیش!کم کم بازیهای آرسنال رو دیدم! عاشقش شدم!بعد کم کم شدم لیونبرگ! بعدشم بازیکن مورد علاقم شد dna و حالا آرتتا و ویلشر بازیکنای مورد علاقمن!قبلش فوتبال نمیفهمیدم!به لیگ ایران علاقه ای ندارم حتی اگه ونگ مربیش باشه

محسن در 26/10/1390 | 21:16 گفت:

1. به خاطر بازی های زیباش
2.تو اروپا هیچ تیمی.،الانم فقط طرفدار آرسنالم
3.ایران فقط پرسپولیس.

hamid mehdizadeh در 26/10/1390 | 21:06 گفت:

فقط میتونم بگم ارسنال اخه خیلی عادتکردم شب و روز فقط ارسنال و این چند تا خاطر هاست که منو ارسنالی نگه داشته البته تا اخرعمربیشترخاطراطم بمیگرده به فصل 2009-2010 اینبازیها : باتیم لیورپول تو انفیلد و امارات با تیم منچستر تو امارات با تاتنهام تو لندوایت هارت باچلسی توامارات وتوسال 2008-2009 باتیم رم توامارات در شامپیون لیگ بازیکه 1-0 شد و تو سال 2010-2011 با تیم بارسلونا در امارات و نوکمپ فقط این بازیها منو تا اخر ارسنالی نگهمیداره البته اینبازیها جریاناتی دارن تو ذهن من دوستدارهمه ارسنالیها
جواب سوال دوم :من لیگ ایران رو نگاه نمیکنم این سوالو بیخیال