بدون شرح اضافی

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
In arsene we trust
کل بازدید: 197,758 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

بدون شرح اضافی

هرجور دوست دارین برداشت کنیدپسر یک شیخ عرب برای تحصیل به آلمان رفت.یک ماه بعد نامه ای به این مضمون برای پدرش فرستاد:برلین فوق العاده است مردمش خوب هستند و من واقعا اینجا را دوست دارم ولی یک مقدار احساس شرم میکنم که با مرسدس طلاییم به مدرسه بروم در حالی که تمام دبیرانم با ترن جابجا می شوند
مدتی بعد نامه ای به این شرح همراه با یک چک یک میلیون دلاری از پدرش برایش رسید: بیش از این ما را خجالت نده تو هم برو و برای خودت یک ترن بگیر!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

آرمان امیراحمدی در 28/10/1390 | 15:10 گفت:

برداشت من .... ما باید از عرب ها بسیار پوا دار تر باشیم ! باشگاه های اروپا باید در دستان ما ایرانی ها باشد ! چرا نیست ؟!

علی ارشدی در 28/10/1390 | 11:41 گفت:

برداشت فوتبالی من:
اگه عربایی مثل مالک سیتی پاشون به فوتبال باز نمی شد خیلی بهتر بود خیلی

محسن آزاده در 28/10/1390 | 01:08 گفت:

برداشت فوتبالی من از داستان :
عربا خیلی دوست دارن هر چی که بقیه دارن ( تازه حتی چیزایی که واقعا بقیه هم ندارن ) رو داشته باشن ، از جمله تیم فوتبال ، که این شد شروع به قهقرا رفتن فوتبال . . .

محسن آزاده در 28/10/1390 | 01:05 گفت:

به نظر میرسه بار سیاسی این موضوع به و بار ورزشیش می چربه!! حالا واسه اینکه پیشاپیش از شیلتر شدن سایت جولوگیری کنیم ، شروع کنیم برداشتای فوتبالیمونو از این داستان بگیم !!!

علی ارشدی در 27/10/1390 | 23:25 گفت:

دوست عزیز همون طور که گفتم اگه یک ایرانی سر منو ببره ولو نا حق برام بهتر از اینه که مثل عربا جلوی بیگانه خم بشم

Farhad Rahbari در 27/10/1390 | 22:39 گفت:

قابلی نداشت داش حمید توپچی
فقط یکی بگه کی میتینگ داریم؟!؟!
تو این فضای مسموم به میتینگ احتیاج داریم
آخرین میتینگی که اومدم تو گیشا بود(دکترصدرم بود)

حمیدرضا در 27/10/1390 | 22:35 گفت:

چه لبنانیا چه فلسطینیا همشون به خونه ایرانیا تشنه هستن

حمیدرضا در 27/10/1390 | 22:34 گفت:

چه کنیم که با قاتل اماما همسایه شدیم. بخدا قسم به خون ایرانیا تشنه هستن ولی مسوولین الکی بهشون بها میدن. فلسطینی ها نمیزارن که هشون خون ایرانی تزریق بشه.

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 22:31 گفت:

نامش نه زبونش:)
آفرین خوشم اومد

حمید فرازی در 27/10/1390 | 22:30 گفت:

اهل شعارو این حرفا نیستم ولی ما هنوزم یه پارسی هستیم.عربا چیزی ندارن که بخوایم خودمونو باهاشون مقایسه کنیم.من خودم از وضعیت جامعه راضی نیستم اما واقعا ما هم اون مردمی بودیم که بخوایم کشورمونو سربلند کنیم؟ دقیقا ما مصداق هوادارای یه تیم هستیم که فقط تو خوشی هوادار تیمن."در کشوری زندگی میکنم که نامش پارس هست اما چون زبان عربی پ ندارد به آن فارس میگویند"

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 22:26 گفت:

بابا با فرهاد بودما:)

حمیدرضا در 27/10/1390 | 22:05 گفت:

کدوم داستان؟

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 22:04 گفت:

داستانت با حال بود نافهمیه عربای اونور خلیج فارس رو نشون میده!!

حمیدرضا در 27/10/1390 | 22:03 گفت:

علی ارشدی جون پس خیلی دوست داری سرتو به نا حق ببرن آره؟ همون جوری که سر خیلیرو به نا حق بریدن

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 22:02 گفت:

با علی موافقم اینجارو!!
ز شیر شتر خوردن سوسمار عرب را به جایی رسیده است کار
که تاج کیانی کند آرزو تفوبر تو ای چرخ گردون تفو
عربا بعد از نفت از صنعت بزرگ تورسیتیشون استفاده میکنن!!
امارات ، قطر و به خصوص عربستان که 2تا شهر داره به اسم مکه و مدینه و 1صحرا که سالانه میلیون ها مسلمان میرن به اونجا!!

علی ارشدی در 27/10/1390 | 22:00 گفت:

ایول خوشم اومد

ضمنا من ترجیح میدم یک هم وطن سرمو ببره بذاره رو سینه ام ولی زیر یوغ بیگانه نرم اسمشو هر چی دلتون می خواد بذارین

Farhad Rahbari در 27/10/1390 | 21:49 گفت:

داش علی بالاخره شیمیستیم دیگه
یکی از کارایی که میشه کرد واسه انجام بهتر واکنش شیمیایی بالا بردن دماست
منم واسه حل شدن بیشتر تو حلالم که آرسناله نوشتم دمارو ببر بالا(محلول آرسنالم)

حمیدرضا در 27/10/1390 | 21:46 گفت:

حلقه به گوش بیگانه نیستیم نه. ولی بازیچه ی دست مسولینیم. یازیچه ی دست اون که سر قدرته تا اونی که خیابون ها رو تمیز می کنه

علی ارشدی در 27/10/1390 | 21:43 گفت:

راستی فرهاد دمای چی رو باید ببریم بالا؟

علی ارشدی در 27/10/1390 | 21:43 گفت:

عزیزم ما هر چی باشیم نوکر حلقه به گوش بیگانه ها نیستیم

ali در 27/10/1390 | 21:07 گفت:

عربا بعد از نفت می خوان چی کار کنن؟ سیتی چطور؟
*************************************
همون کاری که شما ایرانی ها میکنید؟!!
بنده خدا کشور ما که خیلی بیشتر از این اعراب به نفتش وابسته هست.بعد توی میخوای به اینا متلک بندازی!؟
برو کشور خودت رو به ببین به چه اشغال دونی تبدیل شده بعد شروع کن به مسخره کردن اینا.
اینا خوب میدونن چکار میکنن اما مسئول های کشور ما!؟!
حیف که نمیشه 30یاسی حرف زد و گرنه برات توضیح میدادم که مابدبختیم یا این اعراب

حمیدرضا در 27/10/1390 | 20:30 گفت:

من باور میکنم. چون از وضع مالیشون خبر دارم. همینجوری هم هست.علی جا فدات شم بازم از اون حرفا زدی ها. خوب اونا اینقد پول دارن و اینقد برای خودشون جم کردن که بعد از نفت هم سود پول های داخل بانک های سوییسشونو میگیرن. فک کردی مردم اونجا مثل ایجا برای نون شب دغدغه دارن هه زرشک. تف به این مسولین کشور که این همه زندگی رو برای ما سخت کردن. طوری که عربایی که ما ایرانیا که چشم دیدنشونو نداریم. به جز غیرت تو همه چی از ما سرن. تف به مسولین تف

علی ارشدی در 27/10/1390 | 20:15 گفت:

عربا بعد از نفت می خوان چی کار کنن؟ سیتی چطور؟

mostafaa در 27/10/1390 | 19:46 گفت:

چه جالب.مرسی