بدون شرح اضافی

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
In arsene we trust
کل بازدید: 198,194 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

بدون شرح اضافی

هرجور دوست دارین برداشت کنیدپسر یک شیخ عرب برای تحصیل به آلمان رفت.یک ماه بعد نامه ای به این مضمون برای پدرش فرستاد:برلین فوق العاده است مردمش خوب هستند و من واقعا اینجا را دوست دارم ولی یک مقدار احساس شرم میکنم که با مرسدس طلاییم به مدرسه بروم در حالی که تمام دبیرانم با ترن جابجا می شوند
مدتی بعد نامه ای به این شرح همراه با یک چک یک میلیون دلاری از پدرش برایش رسید: بیش از این ما را خجالت نده تو هم برو و برای خودت یک ترن بگیر!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

آرمان امیراحمدی در 28/10/1390 | 15:10 گفت:

برداشت من .... ما باید از عرب ها بسیار پوا دار تر باشیم ! باشگاه های اروپا باید در دستان ما ایرانی ها باشد ! چرا نیست ؟!

علی ارشدی در 28/10/1390 | 11:41 گفت:

برداشت فوتبالی من:
اگه عربایی مثل مالک سیتی پاشون به فوتبال باز نمی شد خیلی بهتر بود خیلی

محسن آزاده در 28/10/1390 | 01:08 گفت:

برداشت فوتبالی من از داستان :
عربا خیلی دوست دارن هر چی که بقیه دارن ( تازه حتی چیزایی که واقعا بقیه هم ندارن ) رو داشته باشن ، از جمله تیم فوتبال ، که این شد شروع به قهقرا رفتن فوتبال . . .

محسن آزاده در 28/10/1390 | 01:05 گفت:

به نظر میرسه بار سیاسی این موضوع به و بار ورزشیش می چربه!! حالا واسه اینکه پیشاپیش از شیلتر شدن سایت جولوگیری کنیم ، شروع کنیم برداشتای فوتبالیمونو از این داستان بگیم !!!

علی ارشدی در 27/10/1390 | 23:25 گفت:

دوست عزیز همون طور که گفتم اگه یک ایرانی سر منو ببره ولو نا حق برام بهتر از اینه که مثل عربا جلوی بیگانه خم بشم

Farhad Rahbari در 27/10/1390 | 22:39 گفت:

قابلی نداشت داش حمید توپچی
فقط یکی بگه کی میتینگ داریم؟!؟!
تو این فضای مسموم به میتینگ احتیاج داریم
آخرین میتینگی که اومدم تو گیشا بود(دکترصدرم بود)

حمیدرضا در 27/10/1390 | 22:35 گفت:

چه لبنانیا چه فلسطینیا همشون به خونه ایرانیا تشنه هستن

حمیدرضا در 27/10/1390 | 22:34 گفت:

چه کنیم که با قاتل اماما همسایه شدیم. بخدا قسم به خون ایرانیا تشنه هستن ولی مسوولین الکی بهشون بها میدن. فلسطینی ها نمیزارن که هشون خون ایرانی تزریق بشه.

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 22:31 گفت:

نامش نه زبونش:)
آفرین خوشم اومد

حمید فرازی در 27/10/1390 | 22:30 گفت:

اهل شعارو این حرفا نیستم ولی ما هنوزم یه پارسی هستیم.عربا چیزی ندارن که بخوایم خودمونو باهاشون مقایسه کنیم.من خودم از وضعیت جامعه راضی نیستم اما واقعا ما هم اون مردمی بودیم که بخوایم کشورمونو سربلند کنیم؟ دقیقا ما مصداق هوادارای یه تیم هستیم که فقط تو خوشی هوادار تیمن."در کشوری زندگی میکنم که نامش پارس هست اما چون زبان عربی پ ندارد به آن فارس میگویند"

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 22:26 گفت:

بابا با فرهاد بودما:)

حمیدرضا در 27/10/1390 | 22:05 گفت:

کدوم داستان؟

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 22:04 گفت:

داستانت با حال بود نافهمیه عربای اونور خلیج فارس رو نشون میده!!

حمیدرضا در 27/10/1390 | 22:03 گفت:

علی ارشدی جون پس خیلی دوست داری سرتو به نا حق ببرن آره؟ همون جوری که سر خیلیرو به نا حق بریدن

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 22:02 گفت:

با علی موافقم اینجارو!!
ز شیر شتر خوردن سوسمار عرب را به جایی رسیده است کار
که تاج کیانی کند آرزو تفوبر تو ای چرخ گردون تفو
عربا بعد از نفت از صنعت بزرگ تورسیتیشون استفاده میکنن!!
امارات ، قطر و به خصوص عربستان که 2تا شهر داره به اسم مکه و مدینه و 1صحرا که سالانه میلیون ها مسلمان میرن به اونجا!!

علی ارشدی در 27/10/1390 | 22:00 گفت:

ایول خوشم اومد

ضمنا من ترجیح میدم یک هم وطن سرمو ببره بذاره رو سینه ام ولی زیر یوغ بیگانه نرم اسمشو هر چی دلتون می خواد بذارین

Farhad Rahbari در 27/10/1390 | 21:49 گفت:

داش علی بالاخره شیمیستیم دیگه
یکی از کارایی که میشه کرد واسه انجام بهتر واکنش شیمیایی بالا بردن دماست
منم واسه حل شدن بیشتر تو حلالم که آرسناله نوشتم دمارو ببر بالا(محلول آرسنالم)

حمیدرضا در 27/10/1390 | 21:46 گفت:

حلقه به گوش بیگانه نیستیم نه. ولی بازیچه ی دست مسولینیم. یازیچه ی دست اون که سر قدرته تا اونی که خیابون ها رو تمیز می کنه

علی ارشدی در 27/10/1390 | 21:43 گفت:

راستی فرهاد دمای چی رو باید ببریم بالا؟

علی ارشدی در 27/10/1390 | 21:43 گفت:

عزیزم ما هر چی باشیم نوکر حلقه به گوش بیگانه ها نیستیم

ali در 27/10/1390 | 21:07 گفت:

عربا بعد از نفت می خوان چی کار کنن؟ سیتی چطور؟
*************************************
همون کاری که شما ایرانی ها میکنید؟!!
بنده خدا کشور ما که خیلی بیشتر از این اعراب به نفتش وابسته هست.بعد توی میخوای به اینا متلک بندازی!؟
برو کشور خودت رو به ببین به چه اشغال دونی تبدیل شده بعد شروع کن به مسخره کردن اینا.
اینا خوب میدونن چکار میکنن اما مسئول های کشور ما!؟!
حیف که نمیشه 30یاسی حرف زد و گرنه برات توضیح میدادم که مابدبختیم یا این اعراب

حمیدرضا در 27/10/1390 | 20:30 گفت:

من باور میکنم. چون از وضع مالیشون خبر دارم. همینجوری هم هست.علی جا فدات شم بازم از اون حرفا زدی ها. خوب اونا اینقد پول دارن و اینقد برای خودشون جم کردن که بعد از نفت هم سود پول های داخل بانک های سوییسشونو میگیرن. فک کردی مردم اونجا مثل ایجا برای نون شب دغدغه دارن هه زرشک. تف به این مسولین کشور که این همه زندگی رو برای ما سخت کردن. طوری که عربایی که ما ایرانیا که چشم دیدنشونو نداریم. به جز غیرت تو همه چی از ما سرن. تف به مسولین تف

علی ارشدی در 27/10/1390 | 20:15 گفت:

عربا بعد از نفت می خوان چی کار کنن؟ سیتی چطور؟

mostafaa در 27/10/1390 | 19:46 گفت:

چه جالب.مرسی