یادآوری

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
از حوالی ۲۰۰۰ عاشق آرسنال شدم و این عشق همچنان پابرجاست
کل بازدید: 200,413 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

یادآوری

تا حالا دقت کردین تیمای دیگه چندسال حسرت قهرمانی کشیدن؟!
اینجا انگلستانه نه اسپانیاابتدا لک لک ها:
3 دوره طولانی حسرت بردن لیگو دارن(15سال-23سال-22سال)
11سال حسرت بردن FA Cup
10سال حسرت بردن League Cup


شانچستر:
2 دوره طولانی حسرت بردن لیگو چشیدن(41 سال-26 سال)
39 سال در حسرت بردن FA Cupو در آخر آرسنال بزرگو میگم برای مقایسه:
لیگ(10-18-18)
2 دوره 14 ساله و 1 دوره 21 ساله FA Cup

اون سالهایی که تاسیس شدن تا جام بگیرنو حساب نکردم

حرف آخر: همونطور که میبینید آرسنال وضعش بهتر بوده
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد اصغری در 29/10/1390 | 00:09 گفت:

جالب بود.
ولی بیشتر انتقادها مربوط به حظور
1:بازیکن های بی کیفیت
2:رکود کیفیت بازی های ارسنال
3: از دست رفتن شخصیت ارسنال به عنوان ابر قدرت لیگ انگلستان
4:مصدوم های زیاد
میشه.
وگرنه انتقاد نسبت به بی جامی خیلی کمتر از انتقاد به موارد فوق بوده

محسن آزاده در 28/10/1390 | 23:39 گفت:

کلا وجود نداشتن که بخوان در حسرت جام باشن :)))
******
سام کلا این جمله جنبه تحقیر داشت ، یعنی این که به عنوان مدعی بروز و ظهور نداشتن !!!

Farhad Rahbari در 28/10/1390 | 21:59 گفت:

محض اطلاع دوستان: چلسی
50 سال در به دری واسه بردن لیگ
از سال 1905 65سال طول کشیده تا FA Cup ببرن(1970) بعد 27 سال دوباره FA Cup بردن(1997)
از سال 1905 60 سال طول کشیده تا League Cup ببرن(1965) بعد 33 سال دوباره FA Cup بردن(1998)

sam baygan در 28/10/1390 | 21:21 گفت:

خوبه محسن جان جواب خودتو خودت دادی و من لازم نمیبینم توضیحی بدم ولی هنوز منظورتو از جمله اولت نفهمیدم؟

محسن آزاده در 28/10/1390 | 19:50 گفت:

@sam :
بله . . . چرا که نه . . . فکر می کنم همه ما خوب تاریخ چلسی رو بدونیم ، واسه اینکه همه با استفاده از آمار در مورد تاریخ این تیم قضاوت کنیم :
Fa کاپ : 6 قهرمانی ( که جالب این جاست که 5 تا این قهرمانی ها به بعد از سال 96 بر می گرده )
اتحادیه : 4 قهرمانی ( که 3 تا از اون ها متعلق به بعد از سال 97 است )
و لیگ : کلا 4 قهرمانی ( و نکته اینجاست که 3 تا از اون ها بعد از سال 2004 بدست اومده )
اگر هم منظورت از قدمت ، سال تاسیس باشگاهه ، درست میگی این تیم سال 1905 تاسیس شده و سن زیادی داره ، اما این افتخار محسوب نمیشه و حرف من هم مربوط به سن باشگاه نبود و منظورم این بود که چلسی تیمی نبوده که بخواد حتی رویای جام گرفتن رو تو ذهنش داشته باشه که بخواد واسه جام گرفتن حسرت بخوره !
در مجموع سام جون ، فکر نمی کنم حرف بی اساسی زده باشم !

sam baygan در 28/10/1390 | 18:54 گفت:

آقا محسن شما قدمت چلسی رو میدونین که این حرفو میزنی؟

♥Arsenal♥ در 28/10/1390 | 18:32 گفت:

بفرما هنوز من هوادارای لیورپول رو میشناسم که مث شیر از داگلیش حمایت میکنن!!!از بازیکناشون!!
اینم مال ماست دیگه فلانی اخ اخ پیف پیف!!آرسن ونگر اخ اخ پیف پیف میکنن!!

hamed در 28/10/1390 | 17:19 گفت:

چلسی فکر کنم کلا روی همدیگه 4 الی 5 تا جام بیشتر نداره اصلا قابل قیاس نیست......

علی ارشدی در 28/10/1390 | 17:17 گفت:

چه جالب به اینش دقت نکرده بودم!!!!!

حمید فرازی در 28/10/1390 | 17:11 گفت:

جالب بود.به نظر منم هر تیمی یه دوره کابوس وار در تاریخش هست که هیچ تیمی از این قاعده مستثنی نیست.حالا کابوس ما بیشتر به جان نگرفتن برمیگرده که مطمئنم این نیز بگذرد

محسن آزاده در 28/10/1390 | 16:37 گفت:

خوب از چلسی هم می گفتی دیگه !!!!!!!!!!!
کلا وجود نداشتن که بخوان در حسرت جام باشن :)))

davood در 28/10/1390 | 16:19 گفت:

جالب بود ممنون