یادآوری

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
In arsene we trust
کل بازدید: 198,148 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

یادآوری

تا حالا دقت کردین تیمای دیگه چندسال حسرت قهرمانی کشیدن؟!
اینجا انگلستانه نه اسپانیاابتدا لک لک ها:
3 دوره طولانی حسرت بردن لیگو دارن(15سال-23سال-22سال)
11سال حسرت بردن FA Cup
10سال حسرت بردن League Cup


شانچستر:
2 دوره طولانی حسرت بردن لیگو چشیدن(41 سال-26 سال)
39 سال در حسرت بردن FA Cupو در آخر آرسنال بزرگو میگم برای مقایسه:
لیگ(10-18-18)
2 دوره 14 ساله و 1 دوره 21 ساله FA Cup

اون سالهایی که تاسیس شدن تا جام بگیرنو حساب نکردم

حرف آخر: همونطور که میبینید آرسنال وضعش بهتر بوده
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد اصغری در 29/10/1390 | 00:09 گفت:

جالب بود.
ولی بیشتر انتقادها مربوط به حظور
1:بازیکن های بی کیفیت
2:رکود کیفیت بازی های ارسنال
3: از دست رفتن شخصیت ارسنال به عنوان ابر قدرت لیگ انگلستان
4:مصدوم های زیاد
میشه.
وگرنه انتقاد نسبت به بی جامی خیلی کمتر از انتقاد به موارد فوق بوده

محسن آزاده در 28/10/1390 | 23:39 گفت:

کلا وجود نداشتن که بخوان در حسرت جام باشن :)))
******
سام کلا این جمله جنبه تحقیر داشت ، یعنی این که به عنوان مدعی بروز و ظهور نداشتن !!!

Farhad Rahbari در 28/10/1390 | 21:59 گفت:

محض اطلاع دوستان: چلسی
50 سال در به دری واسه بردن لیگ
از سال 1905 65سال طول کشیده تا FA Cup ببرن(1970) بعد 27 سال دوباره FA Cup بردن(1997)
از سال 1905 60 سال طول کشیده تا League Cup ببرن(1965) بعد 33 سال دوباره FA Cup بردن(1998)

sam baygan در 28/10/1390 | 21:21 گفت:

خوبه محسن جان جواب خودتو خودت دادی و من لازم نمیبینم توضیحی بدم ولی هنوز منظورتو از جمله اولت نفهمیدم؟

محسن آزاده در 28/10/1390 | 19:50 گفت:

@sam :
بله . . . چرا که نه . . . فکر می کنم همه ما خوب تاریخ چلسی رو بدونیم ، واسه اینکه همه با استفاده از آمار در مورد تاریخ این تیم قضاوت کنیم :
Fa کاپ : 6 قهرمانی ( که جالب این جاست که 5 تا این قهرمانی ها به بعد از سال 96 بر می گرده )
اتحادیه : 4 قهرمانی ( که 3 تا از اون ها متعلق به بعد از سال 97 است )
و لیگ : کلا 4 قهرمانی ( و نکته اینجاست که 3 تا از اون ها بعد از سال 2004 بدست اومده )
اگر هم منظورت از قدمت ، سال تاسیس باشگاهه ، درست میگی این تیم سال 1905 تاسیس شده و سن زیادی داره ، اما این افتخار محسوب نمیشه و حرف من هم مربوط به سن باشگاه نبود و منظورم این بود که چلسی تیمی نبوده که بخواد حتی رویای جام گرفتن رو تو ذهنش داشته باشه که بخواد واسه جام گرفتن حسرت بخوره !
در مجموع سام جون ، فکر نمی کنم حرف بی اساسی زده باشم !

sam baygan در 28/10/1390 | 18:54 گفت:

آقا محسن شما قدمت چلسی رو میدونین که این حرفو میزنی؟

♥Arsenal♥ در 28/10/1390 | 18:32 گفت:

بفرما هنوز من هوادارای لیورپول رو میشناسم که مث شیر از داگلیش حمایت میکنن!!!از بازیکناشون!!
اینم مال ماست دیگه فلانی اخ اخ پیف پیف!!آرسن ونگر اخ اخ پیف پیف میکنن!!

hamed در 28/10/1390 | 17:19 گفت:

چلسی فکر کنم کلا روی همدیگه 4 الی 5 تا جام بیشتر نداره اصلا قابل قیاس نیست......

علی ارشدی در 28/10/1390 | 17:17 گفت:

چه جالب به اینش دقت نکرده بودم!!!!!

حمید فرازی در 28/10/1390 | 17:11 گفت:

جالب بود.به نظر منم هر تیمی یه دوره کابوس وار در تاریخش هست که هیچ تیمی از این قاعده مستثنی نیست.حالا کابوس ما بیشتر به جان نگرفتن برمیگرده که مطمئنم این نیز بگذرد

محسن آزاده در 28/10/1390 | 16:37 گفت:

خوب از چلسی هم می گفتی دیگه !!!!!!!!!!!
کلا وجود نداشتن که بخوان در حسرت جام باشن :)))

davood در 28/10/1390 | 16:19 گفت:

جالب بود ممنون