دوزخی ها

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
In arsene we trust
کل بازدید: 197,688 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

دوزخی ها

برداشت فوتبالیتو بگومردی با اسب و سگش در جاده ای راه می رفتند.هنگام عبور از کنار درخت عظیمی صاعقه ای فرود آمد و آن ها را کشت.اما مرد نفهمید که دیگر این دنیا را ترک کرده است و همچنان با دو جانورش پیش رفت.گاهی مدت ها طول می کشد تا مرده ها به شرایط جدید خودشان پی ببرند.پیاده روی درازی بود تپه بلندی بود آفتاب تندی بود عرق می ریختند و به شدت تشنه بودند.در یک پیچ جاده دروازه تمام مرمری عظیمی دیدند که به میدانی با سنگفرش طلا باز می شد و در وسط آن چشمه ای بود که آب زلالی از آن جاری بود.
رهگذر رو به مرد دروازه بان کرد و گفت:روز به خیر اینجا کجاست که انقدر قشنگ است؟
دروازه بان
: روز به خیر اینجا بهشت است
رهگذر:چه خوب که به بهشت رسیدیم خیلی تشنه ایم
دروازه بان به چشمه اشاره کرد و گفت:می توانید وارد شوید و هر چقدر دلتان می خواهد بنوشید
رهگذر:اسب و سگم هم تشنه اند
دروازه بان:واقعا متاسفم.ورود حیوانات به بهشت ممنوع است
مرد خیلی ناامیدشد چون خیلی تشنه بود اما حاضرنبودتنهایی آب بنوشد.از نگهبان تشکرکردوبه راهش ادامه داد.پس ازاینکه مدت درازی ازتپه بالارفتند به مزرعه ای رسیدند.راه ورودبه این مزرعه دروازه ای قدیمی بودکه به یک جاده خاکی بادرختانی دردوطرفش باز می شد.مردی درزیرسایه درخت هادرازکشیده بود و صورتش راباکلاهی پوشانده بود احتمالاخوابیده بود
رهگذرگفت
:روز به خیر
مردباسرش جواب داد
رهگذر:ماخیلی تشنه ایم من اسبم و سگم
مردبه جایی اشاره کردوگفت:میان آن سنگ هاچشمه ای است.هرقدرکه می خواهیدبنوشید.مرد اسب و سگ به کنارچشمه رفتندوتشنگی شان رافرونشاندند.رهگذرازمردتشکرکرد.مردگفت:هروقت که دوست داشتید می توانیدبرگردید
رهگذرپرسید:فقط می خواهم بدانم نام اینجا چیست؟
مردپاسخ داد:بهشت
رهگذر:بهشت؟! اما نگهبان دروازه مرمری هم گفت آنجا بهشت است!
مرد:آنجا بهشت نیست دوزخ است
رهگذر حیران ماند و گفت:باید جلوی دیگران را بگیرید تا از نام شما استفاده نکنند! این اطلاعات غلط باعث سردرگمی زیادی می شود!
مرد گفت: کاملا برعکس در حقیقت لطف بزرگی به ما می کنند.چون تمام آن هایی که حاضرند بهترین دوستانشان را ترک کنند همانجا می مانند..........
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 30/10/1390 | 18:56 گفت:

رهگذر : تیم آرسنال
سگ : فابرگاس :-)
اسب : نصری :-)
جاده : لیگ برتر
دوزخ : سیتی و بارسا
بهشت : آرسنال 2004 تا 1995 :-)

♥Arsenal♥ در 30/10/1390 | 14:45 گفت:

نزدیک بود از دستم پریده بود!!
عالی بود عالی

محمد در 30/10/1390 | 13:36 گفت:

واقعا عالی بود
دمت گرم.....

محمدرضاجاشي در 30/10/1390 | 01:20 گفت:

ممنونم بسیار زیبا بود

Farhad Rahbari در 29/10/1390 | 23:05 گفت:

آقا حمیدرضا آرسنال رو سرمون جا داره ولی فعلا مردی که هدایت گر ما به سمت بهشته(سروری آرسنال)ونگره
خیلیا تو این جاده اومدنو رفتن
ولی آرسنال همیشه پابرجاست

حمیدرضا در 29/10/1390 | 23:00 گفت:

مرد: آرسنال

اسب و سگ: فابرگاس و نسری و کلیشی. اشتباه کردی یه حیوونه دیگه هم تو جمعشون بود.

محمد اصغری در 29/10/1390 | 22:38 گفت:

خیلی جالب بود دمت گرم.....

Farhad Rahbari در 29/10/1390 | 22:07 گفت:

مرد:ونگر
اسب و سگ:نصری و کلیچی(نمک نشناس)
جاده:لیگ برتر
صاعقه:ورودپولدارها
دروازه تمام مرمری عظیم:منچسترسیتی
مزرعه:بهشت گمشده آرسنال...

حمید فرازی در 29/10/1390 | 21:11 گفت:

جالب بود فرهاد.ما همیشه پشت تیم هستیم.آرسنالی به دنیا اومدیم آرسنالی هم میمیریم

فرهاد در 29/10/1390 | 20:44 گفت:

مرسی خوب بود

علی ارشدی در 29/10/1390 | 20:37 گفت:

منم همون که محسن میگه :))

علیرضا در 29/10/1390 | 19:22 گفت:

زیبا بود.........آفرین...........

Farhad Rahbari در 29/10/1390 | 18:49 گفت:

قابلی نداره توپچی های بامرام
آقا محسن برداشت توام کلکانه! بودا(دمت گرم)

Sajad در 29/10/1390 | 18:34 گفت:

Nice Note !

رضا در 29/10/1390 | 18:33 گفت:

یکی بود یکی نبود ، وقتی این یکی بود اون یکی نبود، وقتی اون یکی بود این یکی نبود، مهم نیست کی بود و کی نبود، ولی حیف که هیچوقت این یکی با اون یکی نبود،

HAMED toopchi در 29/10/1390 | 18:26 گفت:

گراتسيو سينيور، گراتسيو

توپچی جنوب در 29/10/1390 | 18:25 گفت:

بله کاملا درسته عالی بود فرهاد.

من که همیشه همه جوره با تیم هستم و در بدترین شرایط هم از تیمم در مقابل بیگانگان دفاع میکنم چه 8-2 از شانچستر بخوره و چه 5-3 به چلسی بزنه!!!!!!!!!
و هوادار واقعی اونیکه تو سختی ها با تیم باشه و ازش حمایت کنه...........

و مطمئنم هواداران ارسنال از اونایی هستن که میرن بهشت نه دوزخ .

تیمور احمدی در 29/10/1390 | 18:07 گفت:

قبلا شنیده بودم اما قشنگیش به اینه که شما تایپش کردی

aso در 29/10/1390 | 18:00 گفت:

واقعا عالی بود.
خوشم اومد.
اما داداش من اونایی که انتقاد میکنن خیانت کار نیستن، فقط دلسوز تیمن.

محسن آزاده در 29/10/1390 | 17:07 گفت:

ای کلک!!!!! منظورت این بود که تیممونو در هیچ شرایطی تنها نذاریم ، تو این شرایط سخت هم فقط به فکر خودمون نباشیم و خیاتب نکنیم ، تا برسیم به بهشت واقعی ( دورا ن طلایی آرسنال )
از این حکایتات خیلی خوشم میاد !!! ادامه بده :)