سکوت

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
In arsene we trust
کل بازدید: 198,191 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

سکوت

هنوز تو کف تعویض ونگرم!به احترام خارق العاده ترین تعویض سال 2012 یک هفته سکوت......................................................................................................................................................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 3/11/1390 | 21:47 گفت:

حسین درباره من رو از ویرایش نمایه تو امکانات لیست کاربریت درست کن

hosein در 3/11/1390 | 20:47 گفت:

چند تا نکته رو با هم بگم...
فحشم هم بدین باز برمیگردم!!! :-)))) چون 2-3 روز خواستم از سایت دور باشم دیدم نمیشه. شاید روزی 10 بار سر میزدم!!! در کل ... مخلص همه هستیم. ونگر پرست باشه یا آنتی ونگر. دم همه آرسنالیا گرم.
در مورد توضیحات پروفایلم ... اولش اینجوری نوشتم، ولی الان .... هم نیست اون فابرگاس و ... اگه میدونید چطور میشه تغییرش داد بگید لطفا ...

و در مورد این مطلب ... نگید دارم از موضعم میام پایین. نه. من کماکان قدردان زحمات ونگر هستم. ولی بابا جان من دیگه لااقل واقع بین باشیم. ونگرن گاهی بد می .... نه دیگه!!! تا قبل 1-1 چمبرلین OK بود، بد یهو اوف شد!! بد خودش و رابین و کل استادیوم کف کرده بودن از این تعویض. ونگر ترسید و به همین 1-1 قانع شد. در حالیکه فرگی اومده بود برای برد. من تیم فرگوسن رو تحسین میکنم. رفقا توجه داشته باشن که در غیاب ویدیچ، فردیناند و با مصدومیت جونز چه دفاعی کردن جلوی ما... پس نگید مصدومامون زیاده... به نظرم باید بگیم رهبر نداریم!! تیم Leader میخواد.

امیررضا در 3/11/1390 | 19:39 گفت:

کی با کی تعویض شدن؟؟دیدم تو سایتا نوشتن ولی نفهمیم کی با کی تعویض شده

(Hooman sam (Dark metal در 3/11/1390 | 18:58 گفت:

گل گفتی بخدا...

سجاد عطابخش در 3/11/1390 | 18:08 گفت:

تاریخ مصرف ونگذ تمومه.بره تو یه تیم دیکه جوون گرایی کنه.ما دیگه جوون گرایی نخواستیم.بابت جوون گرایی این چند سالم ازش ممنونم.به قران دیگه مویی رو سرم نمونده.همش ریخته تو این چند سال از بس حرص ارسنالو خوردم.بزارین این 2 نخ شیوید واسم بمونه

M o o r I در 3/11/1390 | 16:21 گفت:

vaghean k .... be jaye iknke too in lahazate sakht az arsenalo wenger hemayat konid , mishinid fosho naseza migid behesh . akhe khob age shomam timet inghad masdom dasht behtar az in natije nemigerefti . hala badansazi b wenger hich rabti nadare . age eddea mikonid R3nali hastid bayad hame joore arsenali bashid . az hame chiz v hame kase R3nal hemayat konid .

arash در 3/11/1390 | 15:12 گفت:

یه روونی جای یه ون پرسی مغرور داشتیم
ون پرسی از رونی مغرورتر نیستا!

محسن در 3/11/1390 | 14:17 گفت:

تو مصاحبه بعد از بازی ونگر گفت که چمبرلین به دلیل بیماری که تو طول هفته داشت قادر نبود نود دقیقه بازی کنه و علت تعویضش هم همین موضوع بود ما اینجاییم و از وضعیت آمادگیه بازیکنا خبر نداریم پس پست الکی نذارید

♥Arsenal♥ در 3/11/1390 | 14:12 گفت:

دست بردارین

حمیدرضا در 3/11/1390 | 14:06 گفت:

اینو طرفدار های حریفامونگفتن نه من. بخدا راست میگم.

حمیدرضا در 3/11/1390 | 13:54 گفت:

آره حقمون اینه که حریفامون به خاطر بی شرف بازیای ونگر اینجوری بهمون تیکه بندازن. اگه آرسنالی هستی اینو بخون حتی اگه اشکت در میاد اینو بخون و به ونگر ناسزا بگو چون خیلی بی شرفه

ریمیکس آهنگ یاس در راستای شکست آرسنال ( مختص فوتبالیاش )

از چی بگم؟
شاید آرسنال دوس داری
قصه ی همون آرسنال هشت تایی
اگه قصه تلخه گناه واقعیت
داستان آرسنال و باخت امشب
که نشستن تو الامارات و با افسوس کاشکی
یه روونی جای یه ون پرسی مغرور داشتیم
روونی موقعیت ساخت و آرسنال گر گرفت
اتشی که کل الامارات رو مثله گرگ گرفت
یه آرسنالی با داد و فریاد گفت زود
حمله کنید و گل بزنید ولی وقتم کم بود
چشمام خشک شد یکم بهم اشک بده ایزد
این آرسنالی ها واسه اولترافورد چطور برنامه بریزن

حمیدرضا در 3/11/1390 | 13:51 گفت:

جواد جان میشه دهنتو ببندی ممنون میشم. اگه بهتر از ما بازیکنا رو میشناخت اکنون ما به این فلاکت نمیفتادیم. آخه کجای چمبرلین در حد آرشاوین که آرشاوین به خاطر اون نیمکتنشین شده؟ آره بپذیریم که 90درصد ما حالمون از ونگر بهم میخوره. با این جوون گرایی های مسخرش. من آرسنالیم و آرسنالی میمونمو میمیرم. ولی دوست ندارم آرسنال به نا حق اسیر بی شرف بازیای ونگر بشه.

javad sbo در 3/11/1390 | 13:41 گفت:

الکی قضاوت نکن. اون حداقل از منو تو بهتر بازیکنارو میشناسه.
ما مو میبینیم اون پیچش مو