تزریق خون

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
In arsene we trust
کل بازدید: 198,180 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

تزریق خون

درسی بزرگ از پسربچه ای کوچک


گزارش یک پرستار:
سال ها پیش که من به عنوان داوطلب در بیمارستان کار می کردم دختری به بیماری عجیب و سختی دچار شده بود و تنها شانس زنده ماندنش انتقال کمی از خون خانواده اش به او بود.او فقط یک برادر 5 ساله داشت.دکتر بیمارستان با برادر کوچک دختر صحبت کرد.پسرک از دکتر پرسید : آیا در این صورت خواهرم زنده خواهد ماند؟ دکتر جواب داد:بله و پسرک قبول کرد.پسرک را کنار تخت خواهرش خواباندیم و لوله های تزریق را به بدنش وصل کردیم.پسرک به خواهرش نگاه کرد و لبخندی زد و درحالی که خون از بدنش خارج می شد به دکتر گفت:آیا من به بهشت می روم؟
پسرک فکر می کرد که قرار است تمام خون بدنش را به خواهرش بدهند!


پی نوشت : تمام خونمو در راه آرسنال میدم.........
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 7/11/1390 | 11:53 گفت:

ها ها ها جامد نه میگفتی مایع یا گاز حمید چرا جامد!!!!!!!!!!!!!!!((:

البته منم یه وقت های اینجوری دستم در رفته منتها کسی بهم گیر نداده !
علی ارشدی خیلی بدی چرا حمید رو رسوا کردی هان((:!!!!!

فرهاد جون خیلی عالی نوشتی دمت گرم منم اگه تیم خون خواست با همون نیت بچه حاضرم خون بدم یا بهتر بگم جون بدم!!!!!!!

♥Arsenal♥ در 7/11/1390 | 10:12 گفت:

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

HAMED toopchi در 7/11/1390 | 09:53 گفت:

جامد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اي روزگار

سیدعلی موسوی امامزاده در 7/11/1390 | 03:42 گفت:

ایثار!

aso در 7/11/1390 | 02:06 گفت:

super like!!

علی ارشدی در 7/11/1390 | 01:25 گفت:

حمید جان اختیار داری دست ایصفهانی ها را از پشت بستیم :)))

♥Arsenal♥ در 7/11/1390 | 00:41 گفت:

آخ آخ جامد کیه:))))))))))))))))
چه بچه های باحالی داریم:)))
ممنون از بچه ها:))
ارشدی و فرازی!!
منم از این سوتی ها جدا نیستم:)))

♥Arsenal♥ در 7/11/1390 | 00:39 گفت:

چرا اسم همو خراب مینویسید؟؟؟:)))
باحال بود پست نه ها سوتیه حمید:))
پستم باحال بود ممنون:)))

حمید فرازی در 7/11/1390 | 00:09 گفت:

پس خواهشا رو من سوتی ندیا.میگم مگه مشهدیا هم اقتصادی هستن؟!!!!!!!!1

علی ارشدی در 7/11/1390 | 00:07 گفت:

نه حمید یادمه منم از این سوتیا زیاد میدم تازه ده انگشتی هم تایپ نمی کنم!!!!!!!!

علی ارشدی در 7/11/1390 | 00:06 گفت:

بله ولی خدا وکیلی خون منو بدن به تیم وضع بدتر میشه ها!!!!(فکر کن من مشهدی هستم حسابداری هم می خونم یعنی ته خسیس!!!!!!!!شوخی بود البته)

حمید فرازی در 7/11/1390 | 00:04 گفت:

حالا هیچ کس متوجه نشد تو هم بیا منو رسوا کنا.من هروقت جو گیر میشم ده انگشتی تایپ کنم باید یه سوتی بدم.لرشدیو یادت رفته؟

Farhad Rahbari در 6/11/1390 | 23:51 گفت:

داش علی فعلا تیم به خون نیاز داره
درست نمیگم؟

علی ارشدی در 6/11/1390 | 23:48 گفت:

حمید فرازی جامد کیه؟

ضمنا فرهاد جون داداش اگه قرار خون ریخته بشه ترجیح میدم خون بقیه باشه نه خودمون :)))))))))))

Farhad Rahbari در 6/11/1390 | 23:43 گفت:

اینکه ایرانی جونشوواسه کشورش میده تو 8 سال کل دنیا فهمید
ایرانی جلوی کل دنیا درمیاد
نطق رو حال كردي HAMED toopchi ؟؟؟

(Hooman sam (Dark metal در 6/11/1390 | 23:07 گفت:

خوب بیییییییییییییدددددددددد...

HAMED toopchi در 6/11/1390 | 22:57 گفت:

يهويي بهم الهام شد، نميدونم از كجا، ولي شد! :D

حمید فرازی در 6/11/1390 | 22:55 گفت:

جامد این جمله رو از کجا کش رفتی؟ ها؟!!!!!!!!! راستشو بگو ببینم.ولی جمله زیبایی بود اونم قطعا انجام میدیم ولی زیاد خونریزی میشه.اینقدر حرف کشت و کشتار نزنین

اميرحسين اباذري در 6/11/1390 | 22:54 گفت:

wow

HAMED toopchi در 6/11/1390 | 22:50 گفت:

يه لحظه فك كردم رو منبرم! قشنگ بود داداش، فقط اگه اين دل و روده و خون و اين چيزا رو بيخيال شي فك كنم رمانتيك تره،!

HAMED toopchi در 6/11/1390 | 22:41 گفت:

اونكه بايد تمام خونت رو براش بدي وطنت و ارزشهاته جانم. نه آرسنال. همه ما آرسنال رو دوست داريم. روش فكر كن!

جون من نطق رو حال كردين ؟

علیرضا در 6/11/1390 | 22:33 گفت:

قشنگ بود............مرسی...........

حمید فرازی در 6/11/1390 | 22:18 گفت:

مثل همیشه ادبی و مربوط به آرسنال.نه تنها خون بلکه زنگیمونو میدیم

Farhad Rahbari در 6/11/1390 | 22:15 گفت:

داش علی ناسلامتی لقبمون توپچیه ها !!!! Gunners
آرسنال با توپ میکوبه به شیکم حریف
آروم آروم که خونریزیش کامل شد حریف جلوش زانو میزنه

علی ارشدی در 6/11/1390 | 22:05 گفت:

آقا چرا خونریزی :(

mohammad ali در 6/11/1390 | 22:01 گفت:

das das
raftam sagh bande arsenal gereftam kheyli bahale :)))