رویای من

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
In arsene we trust
کل بازدید: 198,160 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

رویای من

رویای من


تو ورزشگاه آرسنال نشسته بودم! جو وحشتناکی حاکم بود.قبلافکرمیکردم هایبوری پرسروصداتره! دقیقه 80 بود و به نتیجه روی اسکوربورد نگاه میکردم:آرسنال 3 میلان 0

میلان ضدحمله زد!!! توپ رسید به زلاتان.جورو مقابلش بود...

Arsenal..............Pass the ball

از خواب پریدم! صدای زنگ گوشیم بصورت آزاردهنده ای بهم تلنگر میزد از رویا بیام بیرون    Arsenal..............Pass the ball

از پنجره بیرونو داشتم دید میزدم...

تاتنهامیه داشت جوجه بازی میکرد! حوصله نداشتم باهاش کلکل کنم واسه همین پنجره اتاقم بسته شد...

تلویزیونو روشن کردم.عادت داشتم کانالی که کنفرانسهای ورزشی پخش میکردو ببینم

کنفرانس امروز: کیفیت در فوتبال مفسر: آرسن ونگر!!!

تلویزیونو خاموش کردم

فقط به رویام فکر میکردم...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سروش در 3/3/1391 | 12:48 گفت:

آورین

محمد حسینی در 29/12/1390 | 17:37 گفت:

انجمن ادبی آرسنال
آفرین

(Hooman sam (Dark metal در 19/12/1390 | 23:24 گفت:

باید تا تهش رو بخونیا:
حالا کابوس من: یه روز که اعصابم از دست پخش بازی های شانسولا از بارساtv ایران خورد بود رفتم یه ژلوفن انداختم بالا خوابیدم
در خواب: رفتم خونه دوستم دیدم داره شبکه 3 بازی بارسا هرکولس رو نگاه میکنه زدم بیرون رفتم مغازه اون یکی دوستم دیدم داره هایلایت بازی بارسا ختافه رو نگاه میکنه ... خلاصه هر جا رفتم مغازه پارک ورزشگاه دستشویی بازار همه جا این بارسا نفوذ کرده بود...
شاکی شدم رفتم پیش خدا گله کنم که دیدم خدا داره تخمه میخوره بهم گفت بیا بشین بازی جالبیه بازی بارسا رئاله زمینیا بهش میگن ال کلاسیکو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بیدار شدم دیدم علیفر داره میگه عجب گلی میزنه این مسی کوتوله!!!!!!!!
خدایا توبه...

sam baygan در 2/12/1390 | 11:07 گفت:

واقعا آورین

ali jamshidi در 2/12/1390 | 08:53 گفت:

قشنگ بود. از این ناراحتم قبلاً به خاطر بازی های قشنگ آرسنال نخواب به چشممون نمیومد ولی الان به جای واقعیت تو رویا سیر می کنیم.

Sajad در 2/12/1390 | 03:43 گفت:

عـــــــــــــــــــالی بود!

محسن آزاده در 1/12/1390 | 23:29 گفت:

آورین !!!

مریم ت در 1/12/1390 | 22:46 گفت:

هیچ وقت یادم نمیره دو سال پیش که بارسا رو اوج بود و همه تیم ها ازش میترسیدن .شب قرعه کشی مرحله حذفی لیگ قهرمانان که خوابیدم .خواب دیدم ارسنال خورده به بارسا و من ناراحتم و ونگر و گواردیولا دارن مصاحبه میکنن .از خواب بلند شدم تلوزیون رو روشن کردم دیدم بلهههههههههههههههههه .ارسنال-بارسلونا

علیرضا در 1/12/1390 | 22:35 گفت:

خیلی جالب بود فرهاد جان..............دمت گرم.................

Farhad Rahbari در 1/12/1390 | 22:18 گفت:


از محبت تمامی دوستان توپچی ممنونم

توپچی جنوب در 1/12/1390 | 21:57 گفت:

نه دوباره خوندم دوباره خوشم اومد افرین فرهاد.

Hossein mo در 1/12/1390 | 19:59 گفت:

به جان خودم دیشب خواب دیدم آرسنال داره با میلان بازی میکنه آخر سر دو هیچ میبره.خیلی خواب باحالی بود.انقده دقیق بود.گل اول رو که زدیم آلگری دستپاچه شد زلاتان رو که رو نیمکت گذاشته بود رو آورد تو زمین.دی: بخدا راس میگم

moeinem در 1/12/1390 | 18:56 گفت:

آقا قرهاد من مطمئنم آرسنال به آث میلان 5 تا میزنه و گلی نمیخوره و در کمال ناباوری صعود میکنیم(مث بازی با اینتر که البته 5 تا رو تو خونشون زدیم)

moeinem در 1/12/1390 | 18:56 گفت:

آقا قرهاد من مطمئنم آرسنال به آث میلان 5 تا میزنه و گلی نمیخوره و در کمال ناباوری صعود میکنیم(مث بازی با اینتر که البته 5 تا رو تو خونشون زدیم)

علی ارشدی در 1/12/1390 | 18:52 گفت:

جالب بر انگیز

علی ارشدی در 1/12/1390 | 18:52 گفت:

آفرین جالبن بر انگیز بود :دی

مجتبی عابدی در 1/12/1390 | 17:59 گفت:

شزنی سانیا کوشیل ورما به ینس سونگ هازارد کابلا رابین چمبو توز نیمکت = روزیسکی هانری مانونه ورتونگن مرته ساکر اگبونلاهور جاگیه لکا رویای منه و از همه مهمتر رفتن جورو به ترکیب ثابت چلسی!!!!!!!

مرتضی در 1/12/1390 | 17:33 گفت:

رویای من :

صبح طبق معمول زدم شبکه خبر اخبار ورزشی 7:30 شبکه خبر رو ببینم . اخبار لیگ برتر انگلیس رو میگفت : آرسنال با پیروزی 4 بر صفر مقابل منچستر یونایتد با 13 امتیاز اختلاف نسبت به چلسی در صدر جدول قرار گرفت . و تیم منچستر با این باخت به رده 12 جدول سقوط کرد . گلهای این بازی رو ونپرسی 3 بار و هانتلار یکبار به ثمر رساندند .

توپچی جنوب در 1/12/1390 | 17:13 گفت:

خیلی با حال بود فرهاد جان تو باید بری و رمان و داستان و از این جور چیز ها بنویسی خیلی خوب مینویسی

کاش یه چیزی به این تاتنهامیه میگفتی!!!!

حمید فرازی در 1/12/1390 | 16:59 گفت:

جالب بود فرهاد جان.کاملا استعداد تبدیل شدن به یه نویسنده خوبو داری که امیدوارم در آینده نزدیک در کنار ما در همین سایت این کارو انجام بدی

masoud mahmudpur در 1/12/1390 | 16:57 گفت:

این واقعی بود یا الکی؟