رویای من

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
In arsene we trust
کل بازدید: 197,750 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

رویای من

رویای من


تو ورزشگاه آرسنال نشسته بودم! جو وحشتناکی حاکم بود.قبلافکرمیکردم هایبوری پرسروصداتره! دقیقه 80 بود و به نتیجه روی اسکوربورد نگاه میکردم:آرسنال 3 میلان 0

میلان ضدحمله زد!!! توپ رسید به زلاتان.جورو مقابلش بود...

Arsenal..............Pass the ball

از خواب پریدم! صدای زنگ گوشیم بصورت آزاردهنده ای بهم تلنگر میزد از رویا بیام بیرون    Arsenal..............Pass the ball

از پنجره بیرونو داشتم دید میزدم...

تاتنهامیه داشت جوجه بازی میکرد! حوصله نداشتم باهاش کلکل کنم واسه همین پنجره اتاقم بسته شد...

تلویزیونو روشن کردم.عادت داشتم کانالی که کنفرانسهای ورزشی پخش میکردو ببینم

کنفرانس امروز: کیفیت در فوتبال مفسر: آرسن ونگر!!!

تلویزیونو خاموش کردم

فقط به رویام فکر میکردم...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سروش در 3/3/1391 | 12:48 گفت:

آورین

محمد حسینی در 29/12/1390 | 17:37 گفت:

انجمن ادبی آرسنال
آفرین

(Hooman sam (Dark metal در 19/12/1390 | 23:24 گفت:

باید تا تهش رو بخونیا:
حالا کابوس من: یه روز که اعصابم از دست پخش بازی های شانسولا از بارساtv ایران خورد بود رفتم یه ژلوفن انداختم بالا خوابیدم
در خواب: رفتم خونه دوستم دیدم داره شبکه 3 بازی بارسا هرکولس رو نگاه میکنه زدم بیرون رفتم مغازه اون یکی دوستم دیدم داره هایلایت بازی بارسا ختافه رو نگاه میکنه ... خلاصه هر جا رفتم مغازه پارک ورزشگاه دستشویی بازار همه جا این بارسا نفوذ کرده بود...
شاکی شدم رفتم پیش خدا گله کنم که دیدم خدا داره تخمه میخوره بهم گفت بیا بشین بازی جالبیه بازی بارسا رئاله زمینیا بهش میگن ال کلاسیکو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بیدار شدم دیدم علیفر داره میگه عجب گلی میزنه این مسی کوتوله!!!!!!!!
خدایا توبه...

sam baygan در 2/12/1390 | 11:07 گفت:

واقعا آورین

ali jamshidi در 2/12/1390 | 08:53 گفت:

قشنگ بود. از این ناراحتم قبلاً به خاطر بازی های قشنگ آرسنال نخواب به چشممون نمیومد ولی الان به جای واقعیت تو رویا سیر می کنیم.

Sajad در 2/12/1390 | 03:43 گفت:

عـــــــــــــــــــالی بود!

محسن آزاده در 1/12/1390 | 23:29 گفت:

آورین !!!

مریم ت در 1/12/1390 | 22:46 گفت:

هیچ وقت یادم نمیره دو سال پیش که بارسا رو اوج بود و همه تیم ها ازش میترسیدن .شب قرعه کشی مرحله حذفی لیگ قهرمانان که خوابیدم .خواب دیدم ارسنال خورده به بارسا و من ناراحتم و ونگر و گواردیولا دارن مصاحبه میکنن .از خواب بلند شدم تلوزیون رو روشن کردم دیدم بلهههههههههههههههههه .ارسنال-بارسلونا

علیرضا در 1/12/1390 | 22:35 گفت:

خیلی جالب بود فرهاد جان..............دمت گرم.................

Farhad Rahbari در 1/12/1390 | 22:18 گفت:


از محبت تمامی دوستان توپچی ممنونم

توپچی جنوب در 1/12/1390 | 21:57 گفت:

نه دوباره خوندم دوباره خوشم اومد افرین فرهاد.

Hossein mo در 1/12/1390 | 19:59 گفت:

به جان خودم دیشب خواب دیدم آرسنال داره با میلان بازی میکنه آخر سر دو هیچ میبره.خیلی خواب باحالی بود.انقده دقیق بود.گل اول رو که زدیم آلگری دستپاچه شد زلاتان رو که رو نیمکت گذاشته بود رو آورد تو زمین.دی: بخدا راس میگم

moeinem در 1/12/1390 | 18:56 گفت:

آقا قرهاد من مطمئنم آرسنال به آث میلان 5 تا میزنه و گلی نمیخوره و در کمال ناباوری صعود میکنیم(مث بازی با اینتر که البته 5 تا رو تو خونشون زدیم)

moeinem در 1/12/1390 | 18:56 گفت:

آقا قرهاد من مطمئنم آرسنال به آث میلان 5 تا میزنه و گلی نمیخوره و در کمال ناباوری صعود میکنیم(مث بازی با اینتر که البته 5 تا رو تو خونشون زدیم)

علی ارشدی در 1/12/1390 | 18:52 گفت:

جالب بر انگیز

علی ارشدی در 1/12/1390 | 18:52 گفت:

آفرین جالبن بر انگیز بود :دی

مجتبی عابدی در 1/12/1390 | 17:59 گفت:

شزنی سانیا کوشیل ورما به ینس سونگ هازارد کابلا رابین چمبو توز نیمکت = روزیسکی هانری مانونه ورتونگن مرته ساکر اگبونلاهور جاگیه لکا رویای منه و از همه مهمتر رفتن جورو به ترکیب ثابت چلسی!!!!!!!

مرتضی در 1/12/1390 | 17:33 گفت:

رویای من :

صبح طبق معمول زدم شبکه خبر اخبار ورزشی 7:30 شبکه خبر رو ببینم . اخبار لیگ برتر انگلیس رو میگفت : آرسنال با پیروزی 4 بر صفر مقابل منچستر یونایتد با 13 امتیاز اختلاف نسبت به چلسی در صدر جدول قرار گرفت . و تیم منچستر با این باخت به رده 12 جدول سقوط کرد . گلهای این بازی رو ونپرسی 3 بار و هانتلار یکبار به ثمر رساندند .

توپچی جنوب در 1/12/1390 | 17:13 گفت:

خیلی با حال بود فرهاد جان تو باید بری و رمان و داستان و از این جور چیز ها بنویسی خیلی خوب مینویسی

کاش یه چیزی به این تاتنهامیه میگفتی!!!!

حمید فرازی در 1/12/1390 | 16:59 گفت:

جالب بود فرهاد جان.کاملا استعداد تبدیل شدن به یه نویسنده خوبو داری که امیدوارم در آینده نزدیک در کنار ما در همین سایت این کارو انجام بدی

masoud mahmudpur در 1/12/1390 | 16:57 گفت:

این واقعی بود یا الکی؟