رویای من

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
از حوالی ۲۰۰۰ عاشق آرسنال شدم و این عشق همچنان پابرجاست
کل بازدید: 200,374 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

رویای من

رویای من


تو ورزشگاه آرسنال نشسته بودم! جو وحشتناکی حاکم بود.قبلافکرمیکردم هایبوری پرسروصداتره! دقیقه 80 بود و به نتیجه روی اسکوربورد نگاه میکردم:آرسنال 3 میلان 0

میلان ضدحمله زد!!! توپ رسید به زلاتان.جورو مقابلش بود...

Arsenal..............Pass the ball

از خواب پریدم! صدای زنگ گوشیم بصورت آزاردهنده ای بهم تلنگر میزد از رویا بیام بیرون    Arsenal..............Pass the ball

از پنجره بیرونو داشتم دید میزدم...

تاتنهامیه داشت جوجه بازی میکرد! حوصله نداشتم باهاش کلکل کنم واسه همین پنجره اتاقم بسته شد...

تلویزیونو روشن کردم.عادت داشتم کانالی که کنفرانسهای ورزشی پخش میکردو ببینم

کنفرانس امروز: کیفیت در فوتبال مفسر: آرسن ونگر!!!

تلویزیونو خاموش کردم

فقط به رویام فکر میکردم...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سروش در 3/3/1391 | 12:48 گفت:

آورین

محمد حسینی در 29/12/1390 | 17:37 گفت:

انجمن ادبی آرسنال
آفرین

(Hooman sam (Dark metal در 19/12/1390 | 23:24 گفت:

باید تا تهش رو بخونیا:
حالا کابوس من: یه روز که اعصابم از دست پخش بازی های شانسولا از بارساtv ایران خورد بود رفتم یه ژلوفن انداختم بالا خوابیدم
در خواب: رفتم خونه دوستم دیدم داره شبکه 3 بازی بارسا هرکولس رو نگاه میکنه زدم بیرون رفتم مغازه اون یکی دوستم دیدم داره هایلایت بازی بارسا ختافه رو نگاه میکنه ... خلاصه هر جا رفتم مغازه پارک ورزشگاه دستشویی بازار همه جا این بارسا نفوذ کرده بود...
شاکی شدم رفتم پیش خدا گله کنم که دیدم خدا داره تخمه میخوره بهم گفت بیا بشین بازی جالبیه بازی بارسا رئاله زمینیا بهش میگن ال کلاسیکو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بیدار شدم دیدم علیفر داره میگه عجب گلی میزنه این مسی کوتوله!!!!!!!!
خدایا توبه...

sam baygan در 2/12/1390 | 11:07 گفت:

واقعا آورین

ali jamshidi در 2/12/1390 | 08:53 گفت:

قشنگ بود. از این ناراحتم قبلاً به خاطر بازی های قشنگ آرسنال نخواب به چشممون نمیومد ولی الان به جای واقعیت تو رویا سیر می کنیم.

Sajad در 2/12/1390 | 03:43 گفت:

عـــــــــــــــــــالی بود!

محسن آزاده در 1/12/1390 | 23:29 گفت:

آورین !!!

مریم ت در 1/12/1390 | 22:46 گفت:

هیچ وقت یادم نمیره دو سال پیش که بارسا رو اوج بود و همه تیم ها ازش میترسیدن .شب قرعه کشی مرحله حذفی لیگ قهرمانان که خوابیدم .خواب دیدم ارسنال خورده به بارسا و من ناراحتم و ونگر و گواردیولا دارن مصاحبه میکنن .از خواب بلند شدم تلوزیون رو روشن کردم دیدم بلهههههههههههههههههه .ارسنال-بارسلونا

علیرضا در 1/12/1390 | 22:35 گفت:

خیلی جالب بود فرهاد جان..............دمت گرم.................

Farhad Rahbari در 1/12/1390 | 22:18 گفت:


از محبت تمامی دوستان توپچی ممنونم

توپچی جنوب در 1/12/1390 | 21:57 گفت:

نه دوباره خوندم دوباره خوشم اومد افرین فرهاد.

Hossein mo در 1/12/1390 | 19:59 گفت:

به جان خودم دیشب خواب دیدم آرسنال داره با میلان بازی میکنه آخر سر دو هیچ میبره.خیلی خواب باحالی بود.انقده دقیق بود.گل اول رو که زدیم آلگری دستپاچه شد زلاتان رو که رو نیمکت گذاشته بود رو آورد تو زمین.دی: بخدا راس میگم

moeinem در 1/12/1390 | 18:56 گفت:

آقا قرهاد من مطمئنم آرسنال به آث میلان 5 تا میزنه و گلی نمیخوره و در کمال ناباوری صعود میکنیم(مث بازی با اینتر که البته 5 تا رو تو خونشون زدیم)

moeinem در 1/12/1390 | 18:56 گفت:

آقا قرهاد من مطمئنم آرسنال به آث میلان 5 تا میزنه و گلی نمیخوره و در کمال ناباوری صعود میکنیم(مث بازی با اینتر که البته 5 تا رو تو خونشون زدیم)

علی ارشدی در 1/12/1390 | 18:52 گفت:

جالب بر انگیز

علی ارشدی در 1/12/1390 | 18:52 گفت:

آفرین جالبن بر انگیز بود :دی

مجتبی عابدی در 1/12/1390 | 17:59 گفت:

شزنی سانیا کوشیل ورما به ینس سونگ هازارد کابلا رابین چمبو توز نیمکت = روزیسکی هانری مانونه ورتونگن مرته ساکر اگبونلاهور جاگیه لکا رویای منه و از همه مهمتر رفتن جورو به ترکیب ثابت چلسی!!!!!!!

مرتضی در 1/12/1390 | 17:33 گفت:

رویای من :

صبح طبق معمول زدم شبکه خبر اخبار ورزشی 7:30 شبکه خبر رو ببینم . اخبار لیگ برتر انگلیس رو میگفت : آرسنال با پیروزی 4 بر صفر مقابل منچستر یونایتد با 13 امتیاز اختلاف نسبت به چلسی در صدر جدول قرار گرفت . و تیم منچستر با این باخت به رده 12 جدول سقوط کرد . گلهای این بازی رو ونپرسی 3 بار و هانتلار یکبار به ثمر رساندند .

توپچی جنوب در 1/12/1390 | 17:13 گفت:

خیلی با حال بود فرهاد جان تو باید بری و رمان و داستان و از این جور چیز ها بنویسی خیلی خوب مینویسی

کاش یه چیزی به این تاتنهامیه میگفتی!!!!

حمید فرازی در 1/12/1390 | 16:59 گفت:

جالب بود فرهاد جان.کاملا استعداد تبدیل شدن به یه نویسنده خوبو داری که امیدوارم در آینده نزدیک در کنار ما در همین سایت این کارو انجام بدی

masoud mahmudpur در 1/12/1390 | 16:57 گفت:

این واقعی بود یا الکی؟