جلوه درون

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
In arsene we trust
کل بازدید: 198,183 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

جلوه درون


همگی مشارکت داشته باشید
آرسنال:کلمه ای که فوتبال را به من آموختهایبوری:میعادگاه عشاقونگر:از خود گذشتهسیمن:محافظ قلعهآدامز:مدافع مستحکم قلعهویرا:زحمت کش باغیرتبرگ کمپ:انتقام سردشاه تی تی:فرشته مرگ رقیبانمن یو:منفور ابدیتاتنهام:تافی کره ای توپچی هاچلسی:شیر شیشه ایلیورپول:دوست و دشمننظر
شما دوستان توپچی چیه؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 5/12/1390 | 23:13 گفت:

جالب بود...

احسان در 5/12/1390 | 22:48 گفت:

همه ی اینایی که گفتــــــــــــی لایـــــــــــــــــــک ...


و اما چند از خودم

ادبایور: منفوری که عاشق اون گل برگردونش به ویارئالم!!

تئو : خودمم نمیدونم چطوری عاشق این بازیکن شدم!!

هاوارد وب: گَر بی خاصیت !!

تاتی : سوژه خنده :)))))))

Farhad Rahbari در 5/12/1390 | 22:01 گفت:


داش علی هروقت کامنت میذاری حال میکنیم!

علی ارشدی در 5/12/1390 | 21:34 گفت:

فرهاد داداش حال کردی؟ همه اونا روش فکر شده بود ها ! خدایی خیلی باحال گفتم(چه نوشابه ای واسه خودم باز کردم)

moeinem در 5/12/1390 | 21:30 گفت:

جک ویلشر:اسطوره ی تعصب
روبین ون پرسی:عاشق آرسنال
ژورو:استاد اسدی بزرگ!
چمبرلین:بزرگ مرد کوچک
فریمپونگ:کوه غیرت
سانیا:در خدمت تیم
ولکات:چیتایه گل نزن!
رمسی:آدم کش!
سانگ:دیوار چین
ورمایلن:ورمیناتور
شاماخ:عشق داش رضا
و درآخر
جواد خیابانی:سلطان سوتی!

moeinem در 5/12/1390 | 20:12 گفت:

آرسنال:بیشتر از عشقم دوسش دارم
هایبوری:خاطرات بیاد ماندنی
ونگر:عاشق جوانان
سیمن:تونستی گل بزن
آدامز:با غیرت
برگکمپ:گل زن یخی
تی تی:گل بزن
من یو:شانچستر
تاتنهام:منفور
چلسی:در حد تیم ما نیست
لیورپول:رفیق و دشمن

مرتضی در 5/12/1390 | 19:33 گفت:

ویرا : مردی برای تمام فصول

مرتضی در 5/12/1390 | 19:31 گفت:

آرسنال = زندگی
هایبوری = خاطرات خوش
ونگر = زحمت کش
سیمن = عقاب
آدامز=تعصب
برگکمپ= فراموش نشدنی
تی تی = معجزه
من یو = رقیب خوش شانس
تاتنهام= یه تیم مثل همه تیما !!
چلسی = $$$$
لیورپول= پوزبند منچستر

و اما

جورو= مترسک آرسنال

میلاد کشوری در 5/12/1390 | 19:08 گفت:


آرسنال: عشق ابدی
هایبوری: برگردیم
ونگر: رئال بهت بیشتر نیاز داره
سیمن: شیر
آدامز: اسطوره
ویرا: بزرگ
برگکمپ: در صدر
تی تی: قهرمان
من یو: لعنتی
تاتنهام: تاتنهام
چلسی: دروگبا
لیورپول: روزی روزگاری

Farhad Rahbari در 5/12/1390 | 18:55 گفت:

ممنون توپچی ها
نخواستم از بازیکنان فعلی استفاده کنم
پررو میشن!!!

علی ارشدی در 5/12/1390 | 18:02 گفت:

لیورپول: no contry for old men

علی ارشدی در 5/12/1390 | 18:01 گفت:

آرسنال: My LOVE
هایبوری: Valhala
ونگر: The BOSS
سیمن: Eagle
آدامز: Knight of Highbuty
ویرا: The dark knight
برگکمپ: The ice cube
تی تی: King of Highbury
من یو: inglorious bastards
تاتنهام: chikes
چلسی: abramovich
لیورپول: no contry fot old men

♥Arsenal♥ در 5/12/1390 | 17:28 گفت:

شوخی کردم خوبه....

اقلا بهتر اینه ژورو دیوار چین *خنده*

♥Arsenal♥ در 5/12/1390 | 17:27 گفت:

نظرم اینه!!!

این چیزا چیه مینویسید؟؟؟؟

دانیال در 5/12/1390 | 17:20 گفت:

خوش اومدی داش محسن،عضو شدنت رو تبریک می گم.

sepehr najafian در 5/12/1390 | 17:15 گفت:

اسکيلاچي:پيرمرد فرسوده
رمزي:ستاره ي آينده
ويلشر:ستاره ي آينده تر
رابين:تفنگدار اصلي
والکات:پر کننده ي خشاب تفنگ{پاس گل}
نسري:خود کشي
ژورو:ديوار ناقص
ژسني:دژ در حال ساخت

حمید فرازی در 5/12/1390 | 17:09 گفت:

سلام محسن جان.خیلی خوش اومدی.قدمت رو چشم بچه ها.آره فرهاد یادت رفت استاد ژورو رو هم اضافه کنی

Gunner در 5/12/1390 | 16:56 گفت:

سلام بچه ها من تازه عضو شدم خیلی پست جالبی بود ولی اضافه کنم استاد جورو رو از قلم انداختی به نظر من جورو =توفیق اجباری

حمید فرازی در 5/12/1390 | 16:19 گفت:

عالی بود نظرات بقیه هم جالب بود.

دانیال در 5/12/1390 | 16:05 گفت:

عالی بود ممنون.
دما رو بردی بالا!

فرهاد در 5/12/1390 | 15:48 گفت:

آرسنال:زندگی بدون اون محاله
هایبوری:دالان قهرمانی
ونگر:رئیس شکست خورده(البته خودش این بلا رو سر خودش اورد)
سیمن:تسلیم ناپذیر
آدامز:غیر قابل عبور
ویرا:مرد بتنی(پت بزرگ)
برگکمپ:غیر قابل وصف(علشق این جملشم:عقب بایستید من یک توپچی هستم)
تی تی:نابودگر
من یو:متنفرم ازش
تاتی:مرغ بی بال و پر
چلسی:شیرهای در حال مرگ
لیورپول:احساس بد

reeza در 5/12/1390 | 15:26 گفت:

با سمن و برگکمپ خیلی حال کردم در کل عالی دمت گرم

sepehr najafian در 5/12/1390 | 15:25 گفت:

آرسنال:فوتبال تميز
هايبوري:عمارت قهرمانان
ونگر:فرمانده ي کل
سيمن:دژبان
آدامز:محافظ شخصي دژبان
ويرا:نيروي کمکي
برگکمپ:نيروي پشتيبان
تي تي:مسئول تخريب
من يو:دشمن قسم خورده
تاتي:مرغ سوخاري
چلسي:شير هاي زخمي
ليورپول:ارتش شکست خورده

reza در 5/12/1390 | 15:20 گفت:

عالی بود