... ...

نویسنده: Farhad Rahbari

وبلاگ من
نویسنده: Farhad Rahbari
In arsene we trust
کل بازدید: 200,139 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

... ...


احساس کردم حمایت از رئیس کم شده...
بیایید ای عزیزان کنیم خدمت به ونگر    نباید پست بذاریم زنیم تهمت به ونگراگر توپچی بمانی بدان گوهرپرستی       کمی کوتاه بیایید ندیم زحمت به ونگرگرت ناآشنایی رجوع کن تو به تاریخ    بباید از سر لطف دهیم لعبت به ونگرهمش ناسازگاری چراسازمخالف؟  دمی گردن بچرخان کنیم صورت به ونگرزیاددیدم دراین سایت فسرده ازنمایش   برای
یک نتیجه نکن پشتت به ونگرهمه حیران وویلان پی شخص جدیدند  شدی برج فسرده؟بازم رحمت به ونگراگرروشن
شدی تو ز بیدادزمانه       هنوزم دیرنشده بکن رجعت به ونگر

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد حسینی در 7/12/1390 | 15:04 گفت:

دمت گرم خیلی حال کردم

♥Arsenal♥ در 7/12/1390 | 13:46 گفت:

لایک

ali jamshidi در 7/12/1390 | 07:55 گفت:

ممنون. استفاده کردیم. آقا با رستم دستانت خیلی حال کردم. درود بر شرفت

پويان در 7/12/1390 | 03:55 گفت:

اقا دمت گرم.استفاده كردم از اشعار گرانقدرت.حرف دل منم بود.به اميد اينکه شعر پيروزى رو شما بسرايى

توپچی جنوب در 7/12/1390 | 01:23 گفت:

به به به عجب شعری خخخخخخخخخخیلی خوب بود دمت گرم سپهر جان ای شاعر قرن معاصر

شاهين در 7/12/1390 | 00:55 گفت:

آفرین ....

حمید فرازی در 6/12/1390 | 23:47 گفت:

مرسی خیلی جالب بود.فقط من بی استعداد نتونستم شعر بگم حتی سعید میلانی هم جلو زده.واقعا هرکس ندونه میگه ادبیات خوندی فرهاد نه شیمی.الان علی ارشدی میاد یه لقب جدید بهت میده :)

علی ارشدی در 6/12/1390 | 23:43 گفت:

حمید توپچی حسین محبی حالا هم تو
آفرین این سایت داره استعداد همه رو شکوفا می کنه

HAMED toopchi در 6/12/1390 | 23:37 گفت:

تو اين هاگير واگير تو هم طبعت گل كرده! آفرين جانم، اسفند دود كن واسه خودت

hesam در 6/12/1390 | 23:25 گفت:

هههههههههه!ته خندس!!!

sepehr najafian در 6/12/1390 | 23:13 گفت:

آورين.آورين

دانیال در 6/12/1390 | 23:08 گفت:

دمت گرم . به دلم نشست چون حرفت حق بود نه طرفداری

اگرچه خودم ی طرفدارشم و بهش عادت کردم.

منم یه دونه نوشتم دو آتیشه بود پاکش کردم.

علیرضا در 6/12/1390 | 23:06 گفت:

خیلی قشنگ بود.........آفرین..............

Farhad Rahbari در 6/12/1390 | 23:05 گفت:


دستت دردنکنه سپهرجان!!!
خودم گفتم

sepehr najafian در 6/12/1390 | 23:01 گفت:

شاعرش کيه؟راستشو بگو