ترکیب مناسب بازی با شانچستر !؟

نویسنده: رضا عالم

وبلاگ من
نویسنده: رضا عالم
آرسنال را با اورمارس و پت و پتیت و سیمن و آدامز شناختم و توپچی شدم. عاشق پیرس بودم و هستم ...
کل بازدید: 1,866 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

ترکیب مناسب بازی با شانچستر !؟

دوستان به نظرتون برای بازی با منچستر چه ترکیب و بازیکنانی را مناسب میدونید !؟
*به نظرتون هانری (در صورت رسیدن از مصدومیت) باید از اول تو ترکیب باشه یا نه !؟
*اگه آرتتا به بازی نرسه، خط هافبک را ونگر تیم راچجوری میچینه !؟
*حالا که ورمائلن به بازی میرسه، دفاع را چجوری بچینه بهتره !؟خب دوستان، به نظر من،

دروازه
      همه میدونیم که تو دروازه انتخاب خیلی مشکلی نداریم و ژسنی اگه تو فرم خوب خودش باشه، خیالمون راحته. ضمنا ونگر این چپند وقته با توجه به مصدومیت فابیانسکی و قرض دادن مانونه، نشون داده به مارتینز آرژانتینی بیشتر از آلمونیا اعتقاد داره و این جوون 20 ساله ذخیره ژسنی خواهد بود !

دفاع
     تو خط دفاع به خاطر مصدومیت دفاع های کناریمون یه خورده انتخابامون محدودن. تو این چندتا بازی که میگل تو پست دفاع چپ بازی کرده نسبتا خوب نشون داده اما هنوز خیلی جوونه و برای اینچنین بازی سخت و حساسی بهتره از یه دفاع با تجربه تر استفاده بشه ! حوشبختانه ورمائلن برای بازی با شانچستر برگشته و میتونه دفاع چپ وایسه. از طرفی کوشلنی دفاع خیلی پرتحرک و غیرتی نشون داده و برای این بازی ها میتونه حسابی به کارمون بیاد. مرته ساکر هم، علاوه بر اینکه تجربه خیلی خوبی داره و تو این بازی های اخیر (بازی سونسی را نادیده بگیریم !) خیلی خوب کار کرده و تو سانترها واقعا لازمه. اما به نظر من مهمترین مشکل دفاعی ما در جناح راسته ! جایی که ژورو فراز و نشیب خیلی زیادی را داره و تو بازی های حساس اصولا گند زده ! به نظر من یکی مثل نیکو یناریس تو این معدود بازی هایی که بازی کرده، هم تو دفاع خوب عمل کرده و هم سرعت خوبی داره و تو کار های هجومی خیلی خوب اضافه میشه ! گرچه بعید به نظر میرسه که ونگر ریسک کنه و اون را به ژورو ترجیح بده !

هافبک
      اما تو هافبک هم با توجه به مصدومیت ویلشیر که چیزی دیگه به پایان مصدومیتش نمونده، دیابی هم همچنان باعث رونق کادر پزشکی آرسنال هست و آبی ازش واسه ماگرم نمیشه ! سانگ تنها کسی هست که جایگاهش کاملا ثابته و مطمئنا تو ترکیب هست. این وسط آرتتا هنوز مشخص نیست که به بازی میرسه یا نه، اما اگه برسه، فطعا تو ترکیب خواهد بود. اما میرسیم به سومین هافبک ! تو این چندتا بازی رمسی اصلا خوب بازی نکرده و به نظر دچار افت مقطعی شده. گرچه بنا به دلایل نچندان مشخص، با اینکه روسیچکی این چند وقته هرموقع به بازی اومده نسبتا خوب کار کرده و میتونه تا حدودی خلاقیت را به هافبک آرسنال بده، ونگر زیاد بهش اعتماد نداشته و حتی گاهی بنایون را بهش ترجیح داده !!! به نظر انتخاب روسیچکی منطقی میآد اما احتمالا ونگر از همون رمسی استفاده کنه. اما اگه آرتتا به بازی نرسه، با توجه به مصدوم بودن کوکولین، احتمال بازی روسیچکی بیشتر میشه. ضمنا از احتمال کم بازی دادن به چمبرلین اونم تو پست هافبک، نباید چشم پوشید ...

حمله
      
تو خط حمله کسی که به هیچ وجه نمیشه ازش چشم پوشید، فان پرسی هستش. به نظر میرسه والکات هم به هر شکل تو ترکیب اصلی هست و به عنوان وینگر سمت راست بازیکنه. این وسط میمونه رایزنی در مورد وینگر چپ که با توجه به عدم حضور جروینهو، دست ونگر تا حدودی خالی مونده. به نظر نمیرسه ونگر بخواد از  پارک در کنار ون پرسی استفاده کنه. در ضمن با توجه به حضور والکات در سمت راست، انتخاب چمبرلین در ترکیب اولیه کمی دور از ذهن هست ! پس ونگر یه جورایی مجبوره بین 3 کهن سال تیم یعنی آرشاوین، هانری و بنایون یکی را انتخاب کنه !!! با توجه به شواهد، انتخاب ونگر آرشاوینه و از اونجایی که هانری دیگه اون بازیکنی نیست که 90 دقیقه بتونه بازی کنه، انتخاب خیلی بدی هم نیست. اما اگه هانری به بازی برسه (که اگه اخبار مصدومیتش درست باشه با توجه به مصدومیت از ناحیه مچ پا خیلی بعیده آماده بشه!!!) میتونه تو بازی با شانچستر یه برگ برنده روانی در مقابل دفاع شانچستر باشه و به بازیکنای جوون تیم و هوادارهنهم انرژی میده و حتی از اول تو ترکیب قرار بگیره !!!

ترکیب احتمالی ونگر:
ژسنی
ورمائلن، کوشلنی، مرته ساکر، ژورو
رمزی، سانگ، آرتتا
آرشاوین، فان پرسی، والکات
ذخیره:
مارتینز، میگل، روسیچکی، بنایون، چمبرلین، هانری، پارک

ترکیب مورد نظر من:
ژسنی
ورمائلن، کوشلنی، مرته ساکر، یناریس
روسیچکی، سانگ، آرتتا
هانری، فان پرسی، والکات
ذخیره:
مارتینز، ژورو، میگل، رمزی، چمبرلین، آرشاوین، پارک

دوستان ترکیب مورد نظر شما چیه !؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضا عالم در 30/10/1390 | 15:24 گفت:

علی جون، ژورو بیاد وسط که بیشتر گل میخوریم ! آخه اونجوری هم مرته ساکر کند عمل میکنه و هم ژورو جا میمونه. ترکیب کوشیلنی و مرته ساکر خیلی بهتره.
حالا اگه ورمائلن نرسه چکار کنیم !؟ به نظرتون میگل جواب میده !؟

سجاد کریمی در 29/10/1390 | 18:11 گفت:

مرسی حمید جان

حمید فرازی در 29/10/1390 | 13:01 گفت:

نه سجاد.سانیا فعلا نیستش.فقط وما احتمالا میرسه

سجاد کریمی در 29/10/1390 | 11:56 گفت:

بچه ها سانیا به بازی با شانچستر نمیرسه ؟

علی ارشدی در 29/10/1390 | 11:06 گفت:

به نظرم کوشیلنی سمت راست رو به باد نمیده باز جورو بین مرتساکر و ورما باشه شاید(البته شاید) کمتر فاجعه به بار بیاره

رضا عالم در 29/10/1390 | 10:15 گفت:

علی جان تو خودت گلی برادر...،
به روی چشم. :D
راستی حالا چرا ژورو را گذاشتی مرکز دفاع !؟

علی ارشدی در 28/10/1390 | 23:08 گفت:

راستی رضا بازم پست بذار قلمت(بلکه کی بوردت!!!) خیلی روونه

علی ارشدی در 28/10/1390 | 23:07 گفت:

منم با 4-4-2 موافقت بیشتری دارم اما از نوع لوزی
----------------ژسنی-----------------
ورما----ژورو----مرتساکر-----کوشیلنی
-----------------سانگ-----------------
رمسی----------------------------آرتتا
---------------روسیچکی-----------
-----------آرشا--------------------
--------------------رابین---------------

رضا عالم در 28/10/1390 | 22:38 گفت:

حمید فراری عزیز، خیلی ممنون رفیق...
Saeed Milani گل، ارادتمندم ...

ضمنا رو این ترکیب 4-4-2 که فرهاد گفت هم میشه فکر کرد ...

Farhad Rahbari در 28/10/1390 | 21:35 گفت:

سیستم 2-4-4
ژسنی
ورمایلن-مرتساکر-کوشیلنی-ژورو
والکات-سانگ-آرتتا-رمزی
رابین-چمبرلین
تعویضی:آنری-آرشا-روسیکچی

hesam در 28/10/1390 | 21:14 گفت:

بايد ورما جاي ساکر بياد,رمزي هم بايد فيکس باشه,اگه يادتون باشه سال پيش با تک گل رمزي برديمشون!

saeed asghary در 28/10/1390 | 20:52 گفت:

در حال حاظر زیاد ترکیب بزرگی نداریم ( مصدومان ) که بتونیم روش مانور بدیم
به هر حال به نظرم منطقی میاد که باید ژورو تو ترکیب باشه و وینگر چپم آرشاوین باشه و آنری بیاد بجاش نیمه دوم
و امیدوارم روسیچکی ( عشقم ) تو ترکیب اصلی باشه
بقیه هم که دیگه هستن دیگه گزینه دیگه ای نداریم

شاهین فدوی در 28/10/1390 | 20:37 گفت:

ژسنی
ورمایلن-کوشیلنی-مرتساکر-یناریس
سانگ-ارتتا-رمزی
چمبرلین-رابین-ارشاوین

من مطمئنم اگه چمبرلین بازی کنه گل میزنه مطمئنم
والکت و انری تعویضی

محتشم تمیزی در 28/10/1390 | 20:36 گفت:

ژسنی
ورمایلن کوژسیلنی مرتساکر یناریس
روسیچکی آرتتا سانگ
آرشا ون پرسی والکات
ترکیب برنده اینه

حمید فرازی در 28/10/1390 | 20:23 گفت:

ژسنی
ورمایلن-کوشینلی-مرتساکر-یناریس
سانگ-آرتتا-رمزی
چمبو-رابین-ولکات
تعویض: بستگی به شرایط بازی داره شاید مجبور شیم فقط مهاجم بیاریم

حمید فرازی در 28/10/1390 | 20:15 گفت:

آقا رضا شروه بلاگ نویسیتو تبریک میگم.درز ضمن حمیدرضا ژروینیو نیستش.قهر کرده رفته خونه باباش واسه جام ملت ها

روح الله نظری در 28/10/1390 | 19:59 گفت:

والکات در مقابل تیم هایی با دفاع بسته جواب نمی ده باید یکی بیاد که همکاری داشته باشه.
آنری هم از اول باشه بهتره قدرت داره و اگه بتونیم در نیمه اول گل بزنیم خیلی خوب میشه.
ولی تحت هر شرایطی با این دفا راه به جایی نمی بریم.پیش بینی نمی شه کرد.ولی خب روی کاغذ ما ضعیف تر هستیم و نمیشه به داخل خونه بودنمون دل خوش کنیم چون بازیامون تو خونه یا خارج خونه فرق چندانی با هم نداشته.

حمید رضا قزوینیان در 28/10/1390 | 19:37 گفت:

ژسنی
ورما-کوشیلنی-مرتساکر-یناریس

.................سانگ
.......روسیچکی
..........................آرتتا
چمبرلین
.........................ولکات
..............فن پرسی

davood در 28/10/1390 | 19:11 گفت:

ژسنی
ورما-کوشیلنی-مرتساکر-ژورو
سونگ-رمزی-روسیچکی
ارشاوین-فانپرسی-ولکات

حمیدرضا در 28/10/1390 | 19:04 گفت:

البته میشه جای آرشاوین یا ژروینیو. آنری رو اورد

حمیدرضا در 28/10/1390 | 19:03 گفت:

ژورو.........فرمایلن........کوسیلنی..........مرتساکر


سانگ

روسیچکی................ آرتتا


آرشاوین.............فن پرسی...........ژروینیو

از دید من هم منطقیه هم بهترین ترکیب برای هر بازی

فرهاد در 28/10/1390 | 18:48 گفت:

ژسنی
ورما-کوشیلنی-اسکیلاچی-یناریس
سانگ-روسیچکی-بنایون
انری-ون پرسی-ولکات

محسن آزاده در 28/10/1390 | 18:46 گفت:


میگل ......... ورمائلن ....... مرتساکر ........... جورو
.......................... سانگ ...........................
........... رمزی ................... روسیچکی ..........
............................ آرتتا ...........................
............. آرشاوین .....................................
........................ فان پرسی .......................
تعویض ها :
هانری ( روسیچکی )
والکات ( آرشاوین )
چمبرلین ( فان پرسی )

محسن آزاده در 28/10/1390 | 18:45 گفت:

میگل ......... ورمائلن ....... مرتساکر ........... جورو
.......................... سانگ ...........................
........... رمزی ................... روسیچکی ..........
............................ آرتتا ...........................
............. آرشاوین .....................................
........................ فان پرسی .......................
تعویض ها :
هانری ( روسیچکی )
والکات ( آرشاوین )
چمبرلین ( فان پرسی )

♥Arsenal♥ در 28/10/1390 | 18:39 گفت:

بابا بی خیال تا اینو اون رو مصدوم نکردیم!!!والله
دست رو هرکی بزاری مصدوم میشه!!!هرکی بازیکن مورد علاقت شد مصدوم شد!!

محمودرضا معینی در 28/10/1390 | 18:25 گفت:

ژسنی
ورما،ژورو،کوشیلنی،مرترساکر
آرتتا،سانگ،روسیچکی
آنری،ون ون،چمبرلین

Saeed Milani در 28/10/1390 | 18:24 گفت:

خوش اومدی دوست قدیمی

sepehr najafian در 28/10/1390 | 18:19 گفت:

ژسني ورمايلن ژورو کوشيليني ميگل
سانگ روسيچکي آرتتا
آنري رابين والکات
ذ:يناريس رمزي چمبرلين آرشا پارک

mostafaa در 28/10/1390 | 18:16 گفت:

ویلشیر مصدومیتش رفع شد؟

رضا در 28/10/1390 | 18:09 گفت:

ژسنی
ورمایلن کوژسیلنی میگل یناریس
روسیچکی رمسی سانگ
هانری ون پرسی والکات
البته اگه جکی fit باشه رمسی out جکیin