فن پرسی :" برای بازی کردن در رئال هیجان زده ام "

نویسنده: جواد تی تی

وبلاگ من
نویسنده: جواد تی تی
.
کل بازدید: 7,914 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

فن پرسی :" برای بازی کردن در رئال هیجان زده ام "
آرسنال فعلا حاضر نیست فن پرسی را به کمتر از 40 میلیون بفروشد


مرجع خبري رئال مادريد : رابین فن پرسی ،
صبحانه را روز سه شنبه در مرکز تمرین شنلی سرو کرد . بازیکن هلندی از خبر
تمایل رئال به خریدنش خوشحال به نظر می رسید .

فن
پرسی ، به مارکا گفت که از احتمال حضور در رئال خرسند است . اما می داند
که آرسنال اجازه رفتنش را نمی دهد . :" خوشحالم که می دانم باشگاه مهمی
نظیر رئال مادرید مرا می خواهد . بی تردید برای بازی در آن جا هیجان زده
هستم ."

او که هشت سال در تیم
لندنی بازی کرده گفت :" فکر نمی کنم که آرسنال راضی به معامله شود " ونگر ،
که تمامی قدرت را در باشگاه لندنی در اختیار دارد ، بعید است که اجازه
رفتن او را بدهد . بازیکنی که در این فصل با زدن بیست و دو گل ، آقای گل
تیمش بوده است .
آرسنال فعلا حاضر نیست فن پرسی را به کمتر از 40 میلیون بفروشد


با این که آرسنال می داند که در صورتی که
فن پرسی را نفروشد ، با توجه به این که بازیکن هلندی قراردادش را تمدید
نکرده باید او را رایگان از دست بدهد ، فعلا برنامه ای برای فروختنش ندارند

ونگر می داند که پس از رفتن
سسک ، فن پرسی تبدیل به مهمترین بازیکن آرسنال شده است . بازیکن هلندی در
این فصل بیست و دو گل زده تا هم آقای گل لیگ انگلیس باشد و با رونالدو و
مسی ، برای عنوان کفش طلا رقابت کند .

آرسنال
می داند که قیمت بازار فن پرسی ، چیزی در حدود چهل میلیون یوروست . به
همین علت ، در حال حاضر باشگاه لندنی حاضر به مذاکره نیست . هر چند که اگر
در تابستان ، فن پرسی تمدید نکند آرسنال چاره ای به جز فروش ستاره بیست و
هشت ساله خود با قیمتی پائین تر نخواهد داشت .تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohsen در 22/11/1390 | 22:08 گفت:

نهایتا فصل بعد تو آرسنال باشه .. بعد از اون میره اگه تیم جام نگیره .
مگه همین اسطورمون هانری نبود ؟ فابرگاس نبود ؟

حمید فرازی در 22/11/1390 | 15:54 گفت:

رضا جان مشکل ایم سالای ما عدم حفظ ستاره هامون بوده.درسته که کوکوئلین بازی قبل خوب بود ولی اون یه هافبک دفاعیه و در پست دفاع راست هم راحت نیست و نمیشه زیاد روش حساب کرد.یناریس هم که شرایطش شبیه کوکوئلین هست و هنوز خیلی جوونه.به نظر من حفظ سانیا خیلی بهتره چون به جز یووه که فصل پیش بهش پیشنهاد داد مشتری جدی نداشت و در ضمن رقم یووه بالا هم نبود

farhad bj در 22/11/1390 | 15:33 گفت:

chert kho0desh to0 facebook takzib kardeeeeeee

masoud mahmudpur در 22/11/1390 | 11:20 گفت:

دروغه!

رضا عالم در 22/11/1390 | 01:58 گفت:

حمید خان، حق با توئه، اما سن سانیا کم کم داره به 30 نزدیک میشه و ضمنا با این مصدومیتی هم که داشت، بعیده دیگه اون بازیکن قبلی بشه !
ضمنا لازم نیست کسی را بخریم، این یناری و جنکینسون به اندازه ی کافی خوب هستن که جای سانیا را پر کنن و نبودنش احساس نشه !
من میگیم امسال بفروشیمش، بهتر از اینه که 1 سال به قراردادش بمونه و ازمون مرده خر کنن، بعد مجبور شیممفت ردش کنیم بره و برای جبران 20 میلیون سود سالانه،مثلا جک ویلشیر از تیم بره !!!

♥Arsenal♥ در 22/11/1390 | 01:10 گفت:

آرسنال در حال حاضر برای ون پرسی بهترین جاست....بعد آرسنال میتونه تو منیوتد موفق باشه....

سعيد غلامي در 22/11/1390 | 00:49 گفت:

عمرا رابين جايي نميره

مرتضی هادیان در 22/11/1390 | 00:42 گفت:

فن پرسی تو توییرش گفته
اینا حرفای من نیست،و اصلأ با مارکا مصاحبه نکردم.از روزتون لذت ببرید.

حمید فرازی در 22/11/1390 | 00:40 گفت:

یه نصیحت بهتون میکنم.از روزنامه ها فقط اخبار مصدومینو باور کنید.شاید برخی از اخبارشون درست باشه ولی اکثرا شایعه هست.مگه همین روزنامه ها هازاردو تا تست پزشکی آرسنالم نکشوندن؟ در حالی که شایعه ای بیش نبود.البته امیدوارم این خبرم دروغ باشه.رضا جان الان سانیا رو رد کردیم کیو بگیریم؟ سانیا در حالحاضر از دفاع راستای خوب لیگ برتره ونمیشه به این راحتی جایگزینشو پیدا کرد

اميرحسين اباذري در 22/11/1390 | 00:39 گفت:

كدوم خبر ماركا درست بوده كه اين دوميش باشه

رضا عالم در 22/11/1390 | 00:26 گفت:

من همچنان معتقدم تابستون باید ون پرسی و سانیا را بدیم برن و در عوض یه مهاجم جوون با تجربه بگیریم !!!
مثلا رابین را به رئال بفروشیم و بعد اگه شد نیمار، را بخریم. اگه هم رئال خریدش، بنزما یا هیگوواین یا هردوشون را از رئال بگیریم !!!

سیدعلی موسوی امامزاده در 22/11/1390 | 00:18 گفت:

عمرا".
همه که سسک نیستن!!!!
رابین با آرسنال نفس میکشه!!!
اگه کمی-فقط کمی- عاقل باشه به نصیحتای فوتبالیست تمام عیار و سرد و گرم چشیده ای چون " مارکو فن باستن" گوش میده : " در تیمت بمان، برای همیشه!!!!!!! "

علی ارشدی در 22/11/1390 | 00:08 گفت:

آره سجاد فریزر بوده(فری+زر=حرف مفت) شما به دل نگیر

سید سجاد حسینی در 22/11/1390 | 00:03 گفت:

نظرات رئالي ها خیلی جالبه. می گن بنزما و هیگواین بهتر از rvp هستند!!!!!!!!!!!

جواد تی تی در 22/11/1390 | 00:00 گفت:

فکر می کنم معتبر باشه ( مارکا ) به هر صورت تعریف و تمجید از باشگاه های دیگه طبیعیه و چیز عجیبی نیست و هر بازیکنی این کاررو می کنه
اما این رئالی ها یه خورده اب و تابش رو زیاد می کنن !

علی ارشدی در 21/11/1390 | 23:56 گفت:

معتبره؟ من اینطور فکر نمی کنم

مهدی افسرده در 21/11/1390 | 23:51 گفت:

غیرت دیگه مرده!!!!!!!!