صبر ، سیاست ، اینده !؟!!!!!!!

نویسنده: جواد تی تی

وبلاگ من
نویسنده: جواد تی تی
.
کل بازدید: 7,787 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

صبر ، سیاست ، اینده !؟!!!!!!!

بدهی و سازندگی فقط یک بهانه هست مگه بارسلونا سازنده نیست ولی در کنارش فابرگاس و الکسیس رو میخرن و همین الکسیس اگه این فصل نبود معلوم نبود وضعیت بارسا چی میشد
بحث ما سیاست گذاری های باشگاه و ونگر هست که مثل روز مشخصه اشتباهه اما همچنان ادامه پیدا می کنه و در کمال تعجب طرفدار هم داره !!!!!!!!!!!!!
 
 میگن بدهی داریم به خاطر استادیوم الان ااس رم هم داره استادیوم میسازه اما همین فصل ده بازیکن جدید گرفتن و یا بایرن مونیخ مگه استادیومش رو با ما افتتاح نکرد اونا پشت سر هم قهرمان میشن و دو سال پیش فینال اروپا رو برگزار کردن و این همه ستاره هم خریدن .

میگن باید دو سه سال صبر کرد تا چمبرین و ... رشد کنن و شکوفا بشن بله درسته ولی
اولا که این بازیکن ها تا مطرح شدن مثل فابرگاس و نصری و ... ول می کنن میرن
ثانیا ایا اشکال داره الان  که فابرگاس و نصری رفتن یکی دو بازیکن مثل گوتزه یا هازارد رو جایگزینشون کنن تا تو همین دو سه سال هم مدعی موند اگه اشکال داره بگید

اومدیمو سه سال هم صبر کردیم باز یک سال موفق و دوباره رفتن ستاره ها و جایگزین نشدن اونها و اغاز ناکامی ها . مگه همین 7-8 سال اینجوری نبوده یک سال نسبتا خوب و چند سال ضعیف

این یک اصل در تمامی تیم های بزرگ هست : وقتی ستاره ای باشگاه رو ترک میکنه باید ستاره ای دیگر جایگزینش شود

بدهی فقط یک بهانه برای توجیه ناکامی هاست همین یونایتد پارسال اعلام شد 200-300 میلیون بدهی دارن این جور بدهی ها برای تیم های بزرگ طبیعیه

ونگر یا باید بره و یا باید سیاست های باشگاه رو عوض کنه و خریدهای گسترده ای انجام بدن که من میگم بمونه ولی تغییر سیاست بده بهتره ولی چون ونگر یک دنده و لجوجه و قبول نمیکنه پس بره بهتره !!!

قابل توجه به ظاهر وفادارها و با تعصب ها خود هواداران ارسنال تو امارات ونگرو هو می کنن چه برسه به ما !

سیاست های ونگر احمقانه است احمقانه است احمقانه است
 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeed در 28/11/1390 | 01:16 گفت:

just gooooooooooooooooooo

سید امین هاشمی در 28/11/1390 | 00:30 گفت:

مشکل از مدیریت باشگاس

ایمان بهادران در 27/11/1390 | 22:19 گفت:

agha toro khoda bikhod az venger tarfdari nakonin gand zade be tim 7 sale

♥Arsenal♥ در 27/11/1390 | 21:52 گفت:

سیاست ونگر خوبه عالیه حرف نداره ولی اینکار نیاز به پول بیشتر داره.....

شما بازیکن میخرید با قیمت پایین و بعد که قوی شد با قیمت بالا اون رو از شما میخرند چون شما پول ندارید نگهش دارید.....

یا نمیخواید با پول بالا نگهش دارید.....

خداحافظکاپیتان....

Hossein Y در 27/11/1390 | 20:27 گفت:

يه هفته دو هقته ونگر حموم نرفته!!!!!
دي:

El Pistolero در 27/11/1390 | 16:31 گفت:

آره داداش. آرسنال یه هوای تازه لازم داره.و با این مدیریت و تیمداری موفقیت تقریبا غیر ممکنه.

به نظر من ونگر باید مدیر تیم های پایه باشه و جایگزینش هم یه مربی خوب مثل یورگن کلوپ باشه.

خود گواردیولا هم بد نیست و فلسفش با ما میخونه.

Saeed Milani در 27/11/1390 | 15:43 گفت:

موافقم