صبر ، سیاست ، اینده !؟!!!!!!!

نویسنده: جواد تی تی

وبلاگ من
نویسنده: جواد تی تی
.
کل بازدید: 7,818 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

صبر ، سیاست ، اینده !؟!!!!!!!

بدهی و سازندگی فقط یک بهانه هست مگه بارسلونا سازنده نیست ولی در کنارش فابرگاس و الکسیس رو میخرن و همین الکسیس اگه این فصل نبود معلوم نبود وضعیت بارسا چی میشد
بحث ما سیاست گذاری های باشگاه و ونگر هست که مثل روز مشخصه اشتباهه اما همچنان ادامه پیدا می کنه و در کمال تعجب طرفدار هم داره !!!!!!!!!!!!!
 
 میگن بدهی داریم به خاطر استادیوم الان ااس رم هم داره استادیوم میسازه اما همین فصل ده بازیکن جدید گرفتن و یا بایرن مونیخ مگه استادیومش رو با ما افتتاح نکرد اونا پشت سر هم قهرمان میشن و دو سال پیش فینال اروپا رو برگزار کردن و این همه ستاره هم خریدن .

میگن باید دو سه سال صبر کرد تا چمبرین و ... رشد کنن و شکوفا بشن بله درسته ولی
اولا که این بازیکن ها تا مطرح شدن مثل فابرگاس و نصری و ... ول می کنن میرن
ثانیا ایا اشکال داره الان  که فابرگاس و نصری رفتن یکی دو بازیکن مثل گوتزه یا هازارد رو جایگزینشون کنن تا تو همین دو سه سال هم مدعی موند اگه اشکال داره بگید

اومدیمو سه سال هم صبر کردیم باز یک سال موفق و دوباره رفتن ستاره ها و جایگزین نشدن اونها و اغاز ناکامی ها . مگه همین 7-8 سال اینجوری نبوده یک سال نسبتا خوب و چند سال ضعیف

این یک اصل در تمامی تیم های بزرگ هست : وقتی ستاره ای باشگاه رو ترک میکنه باید ستاره ای دیگر جایگزینش شود

بدهی فقط یک بهانه برای توجیه ناکامی هاست همین یونایتد پارسال اعلام شد 200-300 میلیون بدهی دارن این جور بدهی ها برای تیم های بزرگ طبیعیه

ونگر یا باید بره و یا باید سیاست های باشگاه رو عوض کنه و خریدهای گسترده ای انجام بدن که من میگم بمونه ولی تغییر سیاست بده بهتره ولی چون ونگر یک دنده و لجوجه و قبول نمیکنه پس بره بهتره !!!

قابل توجه به ظاهر وفادارها و با تعصب ها خود هواداران ارسنال تو امارات ونگرو هو می کنن چه برسه به ما !

سیاست های ونگر احمقانه است احمقانه است احمقانه است
 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeed در 28/11/1390 | 01:16 گفت:

just gooooooooooooooooooo

سید امین هاشمی در 28/11/1390 | 00:30 گفت:

مشکل از مدیریت باشگاس

ایمان بهادران در 27/11/1390 | 22:19 گفت:

agha toro khoda bikhod az venger tarfdari nakonin gand zade be tim 7 sale

♥Arsenal♥ در 27/11/1390 | 21:52 گفت:

سیاست ونگر خوبه عالیه حرف نداره ولی اینکار نیاز به پول بیشتر داره.....

شما بازیکن میخرید با قیمت پایین و بعد که قوی شد با قیمت بالا اون رو از شما میخرند چون شما پول ندارید نگهش دارید.....

یا نمیخواید با پول بالا نگهش دارید.....

خداحافظکاپیتان....

Hossein Y در 27/11/1390 | 20:27 گفت:

يه هفته دو هقته ونگر حموم نرفته!!!!!
دي:

El Pistolero در 27/11/1390 | 16:31 گفت:

آره داداش. آرسنال یه هوای تازه لازم داره.و با این مدیریت و تیمداری موفقیت تقریبا غیر ممکنه.

به نظر من ونگر باید مدیر تیم های پایه باشه و جایگزینش هم یه مربی خوب مثل یورگن کلوپ باشه.

خود گواردیولا هم بد نیست و فلسفش با ما میخونه.

Saeed Milani در 27/11/1390 | 15:43 گفت:

موافقم