هنوز به روسیچکی ایمان دارید

نویسنده: saeed

وبلاگ من
نویسنده: saeed
16 sale ashegh van persie vermaelen
کل بازدید: 3,902 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

هنوز به روسیچکی ایمان دارید


روسیچکی بازیکن 30 ساله ی آرسنال 


وی در اسلاویا پراگ در 41 بازی به میدان رفت و موفق شد 8 گل به ثمر برساند
در بورسیا دورتموند در 149 بازی که به میدان رفت موفق شد 20 گل بزند
در آرسنال نیز در 44 بازی به میدان رفت و 9 گل برای باشگاه به ثمر رساند
در تیم زیر 21 سال جمهوری چک فقط 2 بازی انجام داد و گلی نزد
اما در تیم بزرگسالان جمهوری چک در 68 بازی انجام داده 18 گل برای این تیم به ثمر رساند
توماس روسیچکی بازیکن خوش تکنیک اهل جمهوری چک در سال 1980 به دنیا آمد . این بازیکن با لقب موتزارت کوچه یک برادر فوتبالیست دیگر به نام جیری دارد . لقب موزارت کوچک یا موزارت فوتبالیست نیز ار آنجایی به توماس نسبت داده شد که وی توانایی فوق العاده ای در رهبری تیم در زمین دارد . _ موزارت یکی از مسیقی دانان و رهبران موسیقی مشهور در جهان است )

بورسیا دورتموند
وی در سال 2001 از اسلاویا با مبلغ سنگین 18 میلیون پوند به دورتموند آمد و رکورد گرانترین بازیکن بوندسلیگا را ازان خود کرد . توماس عمده شهرت و افتخاراتش در دورتمون رقم خورد . اوج بازی وی در دورتموند بود . زمانی که همه وی را به خاطر پاس ها و شوت های دقیقش تحسین کردند . در همین سال ها بود که برای توماس از باشگاه هایی مثل رئال مادرید - چلسی - اتلتیکو مادرید و تاتنهام پیشنهاد هایی روانه باشگاه دورتموند شد . آرسنال نیز که رابرت پیرس را از دست داده بود به دنبال جایگزین وی می گشت و این خصوصیات را در توماس دید . توماس نیز از باشگاهش خواست تا در پایان سال 2005 - 2006 اجازه دهند تا وی آن ها را ترک کند و به سوی پله های بالاتر برود .

آرسنال
2006 - 2007 :: وی آرسنال را برگزید و در می 2006 به جمع توپچی های لندن در ورزشگاه جدید خود امارات پیوست . اهداف زیادی را دنبال می کرد و برای رسیدن به آن ها با آرسنال تلاش خود را شروع کرد . بازی های خوب او بار دیگر تحسین برانگیز شد اما تیم در آن سال احوال خوبی نداشت . مصدومیت های بسیار هانری و تکیه زیاد از حد تیم به این بازیکن لطمه زیادی به تیم زد . جالب است بدانید روسیچکی با مبلغ 8 / 6 میلیون پوند راهی آرسنال شد و در بدو ورود شماره 7 پیروس به وی رسید . در 8 آگوست 2006 اولین بازی خود را برای آرسنال انجام داد و در 13 سپتامبر اولین گل خود را برای هامبورگ در آلمان به ثمر رساند . گلی بسیار زیبا که شروع وی را تبریک گفت . شوتی که از فاصله دور( حدود 30 یاردی ) دروازه هامبورگ را فرو ریزاند . در 11 فوریه 2007 نیز اولین گل خود را در لیگ برتر برابر ویگان به ثمر رساند . روسیچکی در این فصل خیلی در گلزنی موفق نبود . در همین احوال بود که ونگر از روسیچکی و هلب که هر دو در بوندسلیگا هافبک وسط بودند خواست تا در کناره های چپ و راست بازی کنند . به این ترتیب توماس به سمت چپ تیم رفت تا همه او را با پیروس مقایسه کنند .
در فصل بعدی یعنی 07 - 08 توماس به عنوان هافبک چپ بازی های را شروع کرد . در فصلی که هانری رفته بود نگرانی ها در خط حمله بسیار شدید شده بود اما درخشش تمام بازیکنان آرسنال و در خط حمله فان پرسی و در ادامه آدبایور این خلا را پر کرد و بازی بسیار زیبا و شناور آرسنال در آن سال چشم تمام طرفداران فوتبال را به خود جلب کرد . اولین گل این فصل توماس در 29 آگوست در برابر تیم سابق خود اسلاویا پراگ به ثمر رسید .اولین گل لیگ برتر وی نیز در بازی برابر پورتموث به ثمر رسید . فرم ایده آل توماس در فصل ادامه داشت و تیم در وضعیت بسیار خوبی قرار داشت . با درخشش ادورادو نیز مصدومیت فان پرسی به چشم نیامد . اما کم کم اتفاقات بدی در انتظار تیم بود . در همین اوایل سال توماس از مصدومیت همستیرینگی رنج می برد و به مدت های کوتاه به مداوا می پرداخت و به بازی های بر می گشت . در این توماس گل های بیشتری به ثمر رساند . گل های در بازی های نظیر اورتون - میدلزبورو - بولتون و ... به ثبت رسید . اما در بازی جام حذفی برابر نیوکاسل بود که پس از 9 دقیقه بازی توماس دچار مصدومیتی از ناحیه همسترینگ شد و حدود 18 ماه دور از میادین بود . ونگر پس از این بازی اعلام کرد مصدومیت توماس شدید نیست ما بسیار حساس است و باید مراقبت ها ویژه ای انجام گیرد . در این مدت توماس با درمان های گوناگون و 3 عمل جراحی توانست در نهایت به تمرینات آرسنال بازگردد . یک فصل کامل به علاوه یک نیم فصل دوری از فوتبال برای او بسیار غم انگیز بود هم چنین که تیم وی از بدو ورود او هنوز موفق به کسب عنوانی نشده است .

فوتبال ملی
توماس در سن 19 سالگی و در سال 2000 توانست اولین بازی خود را برای تیم ملی کشورش برابر ایرلند انجام دهد . سپس توانست در یورو 2000 و یورو 2004 نیز به میدان برود ولی به دلیل مصدومیت نتوانست در یورو 2008 تیم کشورش را همراهی کند . هم چنین در جام جهانی 2006 آلمان نیز حضوری فعال داشت و در دور مقدماتی بازی های توانست گلی زیبا را به تیم آمریکا بزند . توماس تا کنون در بازی های ملی موفق شده 68 بار به میدان برود و 18 گل به ثمر برساند .
مهم ترین افتخارات توماس عبارتند از :
قهرمانی لیگ برتر جمهوری چک با اسلاویا پراک ( 3 مرتبه )
قهرمانی بوندسلیگا با دورتموند و تجربه فینال جام یوفا با همین تیم
تجربه فینال کارلینگ کاپ با آرسنال
هم چنین وی توانسته به عنوان بهترین بازیکن سال جمهوری چک در سال های 2002 و 2006 انتخاب شود . هم چنین در سال 2005 دومیت بازیکن برتر کشورش لقب گرفت .

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سروش در 2/11/1390 | 19:35 گفت:

با اینکه افت کرده ولی هنوز بازیکن خوبیه و واقعا دوست داشتنیه! خروجش از آرسنال اشتباهه...

محسن شعبانی در 2/11/1390 | 16:47 گفت:

عشق است روسیچکی

محسن شعبانی در 2/11/1390 | 16:47 گفت:

عشق است روسیچکی

محسن شعبانی در 2/11/1390 | 16:46 گفت:

واقعا واسه کسایی که اعتقاد دارن روسیچکی باید از این تیم بره و کارایی نداره متاسفم. اگه قرار باشه یه تیم راحت بازیکناشو بگه برن که بازیکنایی چون گوتزه یا پودولفسکی نمیان آرسنال. می گن این تیم لیاقت نگه داشتن بازیکناشو نداره. واقعا که روسیچکی تو یه تیم باشه اونوقت یکی اسم آواتارشو بزاره شاماخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخره

محسن شعبانی در 2/11/1390 | 16:42 گفت:

اگه ازمن بپرسید عاشق کدوم بازیکن هستین من اول می گم روسیچکی. لباس شماره 7 ارسنال رو هم بخاطر اون گرفتم این بازیکن فوق العادس بازی هاش در کنارهلپ فوق العاده بود اما این ونگر خول و چل هلپ راحت فروخت و بهش بازی نداد تا روسیچکی به این روزافتاد. امیدوارم تا پایان دوران فوتبالیش توآرسنال باشه اصلا واسه همیشه

saeed در 2/11/1390 | 11:20 گفت:

این هم کلیپی از روسیچکیhttp://www.aparat.com/v/dec7cef08936713b8ef6dd77449d67ec64023

رضا عالم در 2/11/1390 | 11:07 گفت:

بازیکن محبوب منه که ونگر خیلی بهش کم لطفی کرده.
به نظرم خیییییلی بهتر از رمزی میتونه نقش هافبک تهاجمی را بازی کنه !
واقعا دوست داشتنی هست و از اون دست بازیکناست که حتی از نیمکت نشینیش هم هیچوقت جنگ و جدال نساخته !
به نظرم باید تو آرسنال بمونه تا از فوتبال خداحافظی کنه ...
به شدت برای نیمکت و تیم لازمه !

سید سجاد حسینی در 2/11/1390 | 10:11 گفت:

همین الان هم از آرتتا و رمزی بهتره

محمد اصغری در 2/11/1390 | 06:35 گفت:

مصدومیت.............
بزرگترین عامل بدبختی ارسنال.
نمی دونم چه دلیلی داره که بازیکن های ارسنال اینقدر مصدومیت هاشون سنگینه؟؟؟؟؟؟؟
توماس هم یکی از قربانی های مصدومیت بود.

hamid mehdizadeh در 2/11/1390 | 04:51 گفت:

عاشق پاس با بیرونه پاش هستم

علی ارشدی در 2/11/1390 | 02:14 گفت:

روسیچکی به حقش نرسید حیف شد :(

علی ارشدی در 2/11/1390 | 02:12 گفت:

سعید خوش اومدی

محسن در 2/11/1390 | 02:08 گفت:

فوق العاده بود حیف که همیشه مصدوم بود الان اون بازیکن قبلی نیس

saeed در 2/11/1390 | 00:28 گفت:

واقعا به اون چیزی میبایست نرسید حالا ببینیم فردا چی میکنه

حمید فرازی در 2/11/1390 | 00:26 گفت:

راستی داداش سعید شروع وبلاگ نویسیت(ورودت به خانواده آرسنالو) تبریگ میگم.امیدوارم بیش از این در جمع ما حضور و فعالیت داشته باشی

حمید فرازی در 2/11/1390 | 00:24 گفت:

من قبلا خیلی بهش اعتقاد داشتم ولی همچین بازیکنی حقشو از فوتبال نگرفت و با بحران مصدومیت مواجه شد.شاید بهتر باشه در یه تیم کوچیکتر دوزان فوتبال خودشو تموم کنه تا بیشتر از این به فنا نره

عليرضا عمراني در 2/11/1390 | 00:21 گفت:

مصدوميتهاش نميذاره كه به دوران حتي معموليش برگرده

sepehr najafian در 2/11/1390 | 00:15 گفت:

ديگه کاراييه قبلو نداره.