شد آنچه نباید میشد

نویسنده: mehrshad

وبلاگ من
نویسنده: mehrshad
21 SALE GHAD 188 VAZN 87
کل بازدید: 6,523 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است. طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است.
استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد. استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد.
طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد. طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد.
طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند. طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند.
طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند. طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند.
طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد. طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد.
طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است. طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است.
طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید. طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید.
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
تبلیغات توپچی

شد آنچه نباید میشد

باشگاه باز به سیاست آلوده خودش ادامه داد و طبق معمول ونگر.....


سلام خدمت دوستان!!
الان داشتم شبکه ورزش رو نگاه میکردم که یه دفعه چشمم به زیر نویسش خورد که نوشته بود!!!
باشگاه آرسنال به جدایی باکاری سانیا مدافع و تئو والکات مهاجم خود رضایت داده
حالا باز دم از این باشگاه بزنید ببینم به کجا میرسیم باز بگید: ونگر ونگر....ونگر با این گازیدیس دستش تو یه کاسس میگی نه .دلیل سکوتشم همینه زیرش خیسه
از اون طرفم فرگی میخواد اوزیل هافبک مادریدو بگیره
حالا ما میریم مهاجم کریستال پالاس رو بگیریم هه هه هه هه که اونم نمیتونیم بگیریم
لعنت به این هواداری که همش برام غصه داره نه شادی !!قبول کنید باشگاه آلودس
ونگر به درد ما نمیخوره اووون آدمیه که از هواداری با تعصب ما به نفع جیب خودش استفاده میکنه باز سرتونو بکنید سر برف!!!
حتما گذشته ونگرو به رخ من میکشید گذشته ها گذشته داشتم داشتم حساب نیست دارم دارم حسابه
آرشاوین بره تئو بره سانیا بره بنتنر بره
گازیدیس با استیو بولد با پت رایس باز نشسته با ونگرو میذارن جاش حتما!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Mustafa در 10/9/1391 | 13:07 گفت:

آرسنال بدهی زیاد داره،450 میلیون پوند برای ورزشگاه ... با اینکه Fly Emirates ده سال اسمشو رو ورزشگاه گذاشته ولی بازم باید رنج فروش بازیکنارو تا چند سال بکشیم!!
سخت بشه آرسنالی موند و باور کرد که آینده روشنه ولی فراموش کردن آرسنال برای من سخت تره.

Arsenalito در 10/9/1391 | 02:57 گفت:

حالا کجاشو دیدید.توی سایت ورزش 3 نوشته شده بود که یوفا می خواد لیگ اروپا یا همون لیگ یوفا رو تا سال 2014 شاید حذف کنه و جاش تیمهای چمپیونز لیگ بشه 64 تیم و تیمهای انگلیسی در این صورت تا رده هفتم لیگشون می تونند در این مسابقات شرکت کنند.اگه اینطور بشه ، خوش به حالت ونگر دیگه زحمتت کمتر میشه و زور می زنی با نیوکسل،اورتون،فولهام و بقیه تیمها باید رقابت کنی تا حداقل رده هفتم بشی و اون موقع با افتخار باز بگی که ما سهمیه چمپیونز لیگ رو گرفتیم!!!متاسفم واقعا".ما طرفدار آرسنالیم و نه ونگر و امثال اون و اگه یه بچه از کوچه و خیابون پیدا بشه و تیم رو به جایگاه اصلیش برسونه در اون موقع ازش حمایت می کنیم.پس بازیکنا و مربیا همگی بهانه اند و هر کی به تیم کمک کنه چه بازیکن و چه مربی محبوب ما هواداراست و برعکس باشه باید بره.

مهدی باقری در 10/9/1391 | 02:16 گفت:

منم اینو دیدم دیگه گندشو در اوردن انگار هرکی خوب بازی می کنه باید بره میترسم یک روز اسکیل وشماک وژورو هم تیم رو به دلیل عدم جاه طلبی ول کنند برند این ولکات بدبختم حق داره چرانباید پول بیشتر بگیر بازیکن هایی که نصف اینم نیستن تو تیم های دیگ دوبرابر این میگیرند

mahdi rajaei در 10/9/1391 | 00:56 گفت:

اصلا برن جفتشون بخصوص سانیا که ساله دیگه می شه 30 ساله.من خودم فیفا هم که بازی می کنم بازیکن بالا 30 رو می دم بره.ولکاتم بیشتر از 80 هزار پوند در ماه نمی ارزه.این دوتا رو بفروشیم 3 تا بازیکن خوب میشه خرید.این رو میگن اقتصاددای حالا 100 جام بگیری و کلی بدهکاری داشته باشی هنره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ادم باید با فک بره جلو جوری که فردا روزی اگه یه جام هم نگرف نگه وای کلی بدهی داریم.

Farhad Rahbari در 10/9/1391 | 00:06 گفت:

شایعات همیشه هست
به چیزای دیگه فکر کن-وللش

محمد مهدی در 9/9/1391 | 23:53 گفت:

محمد مهدی@ زمان مشخص میکنه کیا رو سیاهند...
باشگاه ما همیشه پاک بوده و خواهد بود
******************
بیخیال پاکی. سانیا و ولکاتو میگم

Farhad Rahbari در 9/9/1391 | 23:47 گفت:

علی قاسمی@ هواداری یعنی اینکه تا آخر عمرت پای به عرش و فرش رفتن تیمت بمونی و مثل کوه پشتش وایسی و حمایتش کنی نه اینکه همش نظرت در مورد تیمت عوض بشه و یه روز مثل بت بپرستیش و یه روز بشکونیش

محمد مهدی@ زمان مشخص میکنه کیا رو سیاهند...
باشگاه ما همیشه پاک بوده و خواهد بود

[email protected] اولا همیشه نمیشه هوادار یه تیم خوشحال باشه و من به شخصه تو این 13 سالی که هوادار آرسنالم روزهای خوشم با این تیم بیشتر از روزهای سرخوردگیم بوده
دوما بهت بگم که جام گرفتنای آرسنالو زیاد دیدمو واسم خاطرات شیرین زندگیمه

hosein-gunner در 9/9/1391 | 21:42 گفت:

اگه اینا برن رسما باید عنوان کنند که مدرسه فوتبال تیمای دیگن وگرنه خیلی نامردن

mehrshad در 9/9/1391 | 21:39 گفت:

آره داش جعفر من جز اووون 95 درصدیم که ونگرو قبول ندارم
داش فرهاد تیمی که خوشحالی تو هوادار براش پشیزی ارزش نداره دیگه طرفداری نداره تو هم طرفداری دیگه نمی دونی جام چیه سنت قد نمیده
آقا حمید گذشت زمانی که هوادار آرسنال مث الماس میدرخشید الان شده مث ذغال سنگ سیاه و فقط خوب میسوزه
اقا مهدی ناراحت درسته هواداری آرسنال جنبه میخواد اوونم جنبه باخت8-2 شما از اووون دسته هوادارایی که باخت زیاد دووست داری تو زندگیت پیروزی برات واژه غریبیه درکت میکنم ایب نداره

jafar در 9/9/1391 | 20:59 گفت:

تو جزو 5 درصدی هستی که با ونگر مخالفن

حمید pires در 9/9/1391 | 19:37 گفت:

مرسی مهدی افسرده حرفت حسابه هوادار آرسنال مثل الماس میمونه وبا هیچی خراش پیدا نمیکنه مگه با الماس یعنی خودش.

محمد مهدی در 9/9/1391 | 18:41 گفت:

جوسازی الکی!
آخه به تو میگن هوادار؟؟؟؟؟
****************************
فرهاد تو رو خدا بگو که اینا اشتباه و همش دروغه

مهدی افسرده در 9/9/1391 | 18:31 گفت:

همه اینا قبول ولی هوادار آرسنال بودن جنبه می خواد

دیگه تو این چند ساله باید عادت کرده باشین که تیم ما بالا و پایین زیاد داره

علی قاسمی در 9/9/1391 | 18:15 گفت:

فرهاد جون هوادار رو ترجمه کن


وقتی خودشون هوای خودشون رو ندارن ما هوای کی رو داشته باشیم
الان دارم پستی توی این راسته میدم

Farhad Rahbari در 9/9/1391 | 17:46 گفت:

جوسازی الکی!
آخه به تو میگن هوادار؟؟؟؟؟

alireza در 9/9/1391 | 17:15 گفت:

چند ساله پیش داشتم یه روزنامه میخوندم که توش یه نقله قول از مربی اون زمان نیوکاسل (که نمیدونم اسمش چی بود ) کرده بود که میگفت ونگر با این غروری که داره به هیچ جا نمیرسه اون موقع که خودم از حامیان ونگر بودم میگفتم داره مزخرف میگه ولی این دو سه سالی وقتی به خاطر کارایی که از ونگر دیدم دیگه بهش اعتقادی ندارم فهمیدم که عین واقعیت رو میگه تمام مشکلات تیم ما ونگره اون بره شاید سال اول به خاطر اینکه ازوقتی خودمون رو طرفدار آرسنال دیدیم اونم دیدیم جدایش برامون سخت باشه ولی یکی دو سال که بگذره مطمئنم هم شرایط آرسنال بهتر میشه هم دیگه به نبود ونگر عادت میکنیم مطمئنم اگه ونگر بره یه کسی مثل یورگن کلوپ بیاد هم میتونه این سالای بی جامی رو خاتمه بده هم از کوچ دسته جمعی بازیکنامون جلوگیری کنه چون مطمئنن ازبازیکنا بهترین کارایی رو میگیره نه مثل ونگر که همیشه باید ترکیبش یه مشکلی داشته باشه

masoud mahmudpur در 9/9/1391 | 17:09 گفت:

نه.تو رو خدا این دفعه دیگه نه.هنوز خبرش جایی اعلام نشده که

Arian در 9/9/1391 | 16:43 گفت:

سانیا؟ بهترین بازیکن دفاعمونه. اگه بجاش جنکینسون بخواد بازی کنه مشکل هجومی پیدا میکنیم. کار هجومی جنکینسون افتضاحه.

سروش در 9/9/1391 | 16:27 گفت:

یاد آهنگ پت و مت افتادم.

محمد مهدی در 9/9/1391 | 16:21 گفت:

واقعا ولکات و سانیا هم برن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehrshad در 9/9/1391 | 15:58 گفت:

ونگرم با گازیدیس دارن بشکن میزنن ببرن چکاشو پاس کنن@: