نقل وانتقال احتمالی مربیان...

نویسنده: MILAD

وبلاگ من
نویسنده: MILAD
عاشق توپچی های لندن . زندگی من فقط باعشق آرسنال جریان داره.آرسنال لیلی و من مجنون
کل بازدید: 6,985 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

نقل وانتقال احتمالی مربیان...

جانشین ونگر : گواردیولا...


با توجه به باخت های پی در پی رئال مقابل بارسا فصل بعد ونگر جانشین مورینیو میشودو جانشین ونگر به احتمال قوی و با توجه به علاقمندی  گواردیولا به آرسنال گواردیولا خواهد بود .گواردیولا بعد از انتخاب جانشینش در بارسا به علاقمندی خود را برای مربیگری آرسنال اعلام کرد واین تیم را مورد ستایش قراردادو آرزوی مرببیگری آرسنال رو اعلام کرد..
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 7/11/1390 | 00:36 گفت:

عمرا.........
اگه آرسن بخواد بره شاید تنها کسی که اینجا موفق باشه مورینهو باشه چون هرکی بخواد سری درخدمت میگیره:)

محمد اصغری در 7/11/1390 | 00:04 گفت:

هرررررررررررگززززززززززز.

حمید فرازی در 6/11/1390 | 23:14 گفت:

الان واسه نیوکاسل خیلی خوب شده.دمبا با دیگه برمیگرده

حمید فرازی در 6/11/1390 | 23:14 گفت:

نه.ساحل عاجی

MILAD در 6/11/1390 | 23:11 گفت:

جروینهو سنگالی بود یا نه. تیم سنگال حذف شدزود تر میاد کمک تیم

(Hooman sam (Dark metal در 6/11/1390 | 23:09 گفت:

از این یارو گواردیولا متنفرم...از کثیف بودن سبک بازیش دیگه نگو و نپرس....
@@@@@@@@@@@@@@@@
بخدا اگه این مردک بیاد باید تو بازیا فقط پاسکاریتو دفاع و پاس رو به عقب ببینیم!!!!که من حالم از این نوع بازی بهم میخوره...
حاضرم 100 دیگه جام نیاریم ولی بازیمون به کثیفیه بارسا نشه...

حمید فرازی در 6/11/1390 | 23:03 گفت:

میری قسمت بلاگ نویسی(همونجایی که پست میذاری) بعدش گزینه ویرایش اطلاعات نمایش داده شده رو میزنی از اونجا میشه ادیت کرد.سعی کن اگه اون قسمتو پاک کردی جاش یه چیزی بنویسی.یه چیزی که همیشه به یادت بمونه

MILAD در 6/11/1390 | 23:02 گفت:

تمام. حمید داداشی

حمید فرازی در 6/11/1390 | 22:51 گفت:

مرسی میلاد جان

حمید فرازی در 6/11/1390 | 22:50 گفت:

آره نگاش کردم ولی این خبر واسه چندهفته پیشه و اینو میدونم که مسئولین رئال این سالا فقط از رو موفقیت اخیر مربیا اونا رو انتخاب میکنن نمونشم همین مورینیو پلگرینی که واقعا در لالیگا فوق العاده کار کرده بود و قبلشم شوستر و کاپلو ولی خوشبختانه یا متاسفانه ونگر این 6 سال اخیر اصلا موفق نبوده و خیلی بعیده که گزینه یک مادرید باشه و با توجه به موفقیت یواخیم لو احتمال اینکه اون و انتخاب کننن بیشتره .به هر حال امیدوارم هر اتفاقی این وسط افتاد آرسنال ضرر نکنه.ولی اینم همیشه به خاطر داشته باش این آرسنال بوده که مربیا رو بزرگ کرده نه برعکس.البته به جز هربرت چاپمن که اون یه استثنا بوده.به هرحال من هیچ منظور بدی نداشتم و امیدوارم ازم ناراحت نشده باشی.اون ویرایشم فقط به خاطر جو سایت گفتم نه چیز دیگه

MILAD در 6/11/1390 | 22:48 گفت:

روی چشم داداشیم حتما شما بهتر میدونی

حمید فرازی در 6/11/1390 | 22:39 گفت:

میلاد جان میشه بگی من به چندتا نوشته گیر دادم؟ اصلا از بچه ها بپرس من تا حالا به کدوم نوشته گیر دادم.برعکس اصلا با این پستت هم مخالف نیستم فقط گفتم شاید منابع رسمی خبر داده باشن واسه همین سوال کردم.در ضمن من خودم منتقد ونگرم و قطعا فرگی خیلی بهتر کار کرده ولی الان هوادار آرسنالم و نمیخوام به کسی توهینی بشه.بازم خواهش میکنم این آخرشو درست کن به خدا فقط به خاطر جو سایت گفتم الان یکی از بچه های طرفدار ونگر میگه اصلا چرا اینو نوشتی اونوقت شما یه جواب میدی اون یه جواب میده و بازم میشه مثل قبل.نمیدونم قبلا بودی یا نه ولی جو کانونو به همین راحتی آروم نکردیم.پس لطفا آخرشو ویرایش کن.توهین ممنوع ولی انتقاد و طرفداری آزاد آزاد

MILAD در 6/11/1390 | 22:35 گفت:

http://www.varzesh3.com/ خودش منبع اخبارشو میگه ولی من منبع اصلیشو به یاد ندارمو حتما از سایت های موثق بوده

MILAD در 6/11/1390 | 22:19 گفت:

داداش حمیدمون به هر نوشته داداشش گیر میده.بیخیال ونگر بهترین ولی نگاه به فرگوسن که ازش متنفر هستم هرسال 4یا5 بازیکن معرفی با2تا جام حداقل.ولی ونگر هرسال5یا6 بازیکن معرفی و0جام رو به میاره.آرسنال افسانه ای رو به تیمی عادی تبدیل کرده

حمید فرازی در 6/11/1390 | 22:13 گفت:

ورزش 3؟ پس منبعش ایرانی بوده.ببین داداش من نویسنده های این سایتا خیلی از خبرا رو از خودشون میذارن چطوره که ورزش 3 این خبرو گذاشته ولی هیچ یک از منابع معتبر خارجی مثل دیلی میل و اسکای اسپورت اینو نذاشتن؟ قبول دارم ونگر باید پاسخگوی ما باشه و خودم منتقد هستم ولی دلیلی واسه توهین نمیبینم چون 15 سال مربی تیم محبوبم بوده.بازم خواهش میکنم این آخر درباره منو ویرایش کن چون بچه ها تصمیم گرفتن از این به بعد بدون کم ترین توهینی انتقاد و طرفداری کنن

علی ارشدی در 6/11/1390 | 22:03 گفت:

ایمان کریمی اصلا اینطور نیست من عاشق ونگرم ولی نه به اندازه آرسنال و گواردیولا هم تا با تیم های دیگه نتیجه نگیره قبولش نمی کنم از نظر فنی چون با این بازیکنا نگهبان چلمن دانشگاه ما هم میتونه نتیجه بگیره فقط کافیه بهشون بگه برین توپو هر جور شده بکنین تو گل(این قسمت آخر حرفامو قبلا هم گفتم لازم بشه بازم میگم:)))))))

MILAD در 6/11/1390 | 21:43 گفت:

دلیل رفتن فابرگاس اول جام نگرفتن بود که به ونگر ربط داره ودومیش به خاطربرگشت به وطنش

MILAD در 6/11/1390 | 21:40 گفت:

همین هفته از ورزش3 خوندم.

kimia ketabchi در 6/11/1390 | 21:11 گفت:

100% motmaenam gouardiyolla tou arsenal mavafagh misheeeeeeeeeeeeeeee
morinio ham in fasl laliga ro migire va fasle bad khodesh mire

ایمان کریمی در 6/11/1390 | 20:55 گفت:

علی ارشدی مثله اینکه شما بیشتر ونگری هستین تا آرسنالی!
بالاخره گواردیولا هم مربیه خوبیه که با بارسا نتیجه گرفته دیگه. داره تبدیل به یه مربی بزرگ میشه.

saeed asghary در 6/11/1390 | 20:45 گفت:

اصلا دوست ندارم
ولی اکه بیادم بازم برای آرسنال جون میدم

علی ارشدی در 6/11/1390 | 20:16 گفت:

میتونه بره بمیره همینمون مونده که گواردیزیلا(گواردیولا+گودزیلا) بیاد سرمربی آرسنال بشه

saeed در 6/11/1390 | 20:09 گفت:

هر مربی با این بازیکن ها بود موفق میشد ونگر بهتره

sepehr najafian در 6/11/1390 | 20:07 گفت:

هرکي بياد من طرفدار آرسنالم.ولي ونگر بهترينه

حمید فرازی در 6/11/1390 | 20:05 گفت:

آقا میلاد اینجا ونگر منتقد و هوادار زیاد داره واسه همین قرار گذاشتیم فقط انتقاد یا طرفداری کنیم و به هیچ کس توهین نشه.من خودم منتقد ونگر هستم ولی دلیلی نمیشه بهش توهین کنم چون همین آقا یه روز مربی همینایی که گفتی عاشقشونم بوده و هنوزم واسه من قابل احترامه.فابرگاسم که خودت میدونی دلیل رفتنش ونگر نبود پس خواهشا اون قسمت آخر درباره منو درست کن

فرهاد در 6/11/1390 | 20:04 گفت:

به نظر من بد نیست

aso در 6/11/1390 | 19:52 گفت:

امکان نداره!

علیرضا در 6/11/1390 | 19:51 گفت:

هرگز..............

حمید فرازی در 6/11/1390 | 19:50 گفت:

میشه منبع خبرو بدی؟

davood در 6/11/1390 | 19:49 گفت:

اگه بیاد ارسنال من دشمن سر سخت ارسنال میشم واقعا این یارو قابل تحمل نیست

masoud mahmudpur در 6/11/1390 | 19:42 گفت:

ارسنال جای نامردایی مثل گواردیولا نیست

توپچی جنوب در 6/11/1390 | 19:24 گفت:

نچ نچ نچ !!!!!!!!!

شایان در 6/11/1390 | 19:14 گفت:

گواردیولا به اینجا نمیاد

شایان در 6/11/1390 | 19:14 گفت:

گواردیولا به اینجا نمیاد