چرا تمدید نمیکنه؟؟؟؟

نویسنده: حامد مبينى

وبلاگ من
نویسنده: حامد مبينى
حامد هستم امسال کنکور دادم... رشتم ریاضی-فیزیک هست....حدود 10 سال پیش توسط کاپیتان تی تی با آرسنال آشنا شدم و دیگه دیوونه ی آرسنال شدم ...همیشه باهاش بودم و هستم و خواهم بود....از اومدن آنری هم دارم از خوشحالی دیوونه میشم...می دونستم یه روز میاد..ایشالا که هر وقت خواست خداحافظی کنه با 14 آرسنال باشه...آرزو هم دارم از نزدیک ببینمش....Be A Gunner For Ever....
کل بازدید: 42,200 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد. گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد.
 ۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.

چرا تمدید نمیکنه؟؟؟؟

بچه ها من یه مشکلی دارن کسی میدونه؟
یعنی این فرارداد قرضی راهی نداره که اسطوره بمونه ؟؟؟؟ رضایت نامه ای؟؟؟ پولی؟؟؟؟

آخه مگه میشه؟؟؟؟؟بچه ها من یه مشکلی دارن کسی میدونه؟

یعنی این فرارداد قرضی راهی نداره که اسطوره بمونه ؟؟؟؟ رضایت نامه ای؟؟؟ پولی؟؟؟؟
آخه مگه میشه؟؟؟؟؟

 آنری که خودش می دونه اسطوره بود دیگه اسطوره ترم شد...اگه راهی باشه و مربی ردبولز نذاره واقعا" سنگ دله...بابا آنری ماله ماست..از ماست...آنری آرسنالیه تا ابد...درسته که آمریکا هیاهو و حاشیه نداره و راحت تره ولی بخدا اگه بمونه هم حذفی را میبریم و هم جام باشگاه ها را ( واقع بین باشیم...لیگ را نمیشه گرفت)

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

dady در 23/11/1390 | 15:01 گفت:

دوستان عزیز در اینکه تی تی اسطوره هست شکی نیست اما چرا اصرار بر این دارید که تی تی باید بمونه ؟
من با موندنش مخالفم چون تی تی دیگه مثل زمان اوجش نیست این حقیقتیست انکار نا پذیر و تی تی ادر حال حاضر
20 دقیقه هم نمی تونه بازی کنه چون می بره اگه بازیای ارسنالو دنبال کنید این قضیه مشهود هست و اون کیفیت لازمو الان نداره تی تی و یه سوال دیگه هم هست چرا سلطان ونگر از یوسی بنایون کم استفاده می کنه ؟
بازیکنی که در هر بازی ارسنال بوده چه ثابت چه ذخیره اومده تو خوش درخشیده وهم play maker خوبیه هم چارچوب شناس هست اینو هنوز به جواب نرسیدم
بازم هرچه سلطان ونگر صلاح بدونه ما مطیع هستیم

علی ارشدی در 23/11/1390 | 12:33 گفت:

از نظر قانونی به نظر نمی رسه راهی وجود داشته باشه فقط باید تی تی اون قراردادو یک طرفه فسخ کنه که کار جالبی نیست تازه باید خسارت هم بده البته اگه بتونه فسخ کنه و تو قرارداد اینکارو ممنوع نکرده باشن
خلاصه که بهتره بی خیال موندن تی تی شیم

حامد مبينى در 23/11/1390 | 12:04 گفت:

آره با نظرت موافقم ولی کاش تو آرسنال با 14 خداحافظی کنه....

T.Vermaelen در 23/11/1390 | 11:28 گفت:

حامد جان, هانری خوبه بمونه ولی زود خداخافظی کنه از فوتبال آدم باید منطقی فک کنه... هانری دیگه توان قبل رو نداره و الان که جون داره از فوتبال بازی کردن خداحافظی کنه تا اسطوره بمونه... نه اینکه نیمکت نشین باشه بعد خداحافظی کنه... چون اتقادات همیشه وجود داره و کاری نداره که کی اسطورست یا نیست...تماشاگر بخصوص نسل جدید بازیکنی میخواد که خوب بتونه 90 دقیقه بدوه و گل بزنه...الان گیگس تو منچستر گفته یکسال دیگه میمونه ولیبنظر من اگه سال دیگه افت کنه خودشو خراب میکنه... ولی حامد لیگ انگلیس و مربیاشون اینقد شعورشون بالاست که یک بازیکن رو در حالی که اسطورست از بازی جدا کنن و بازنشسته تا افت نکرده و مردم بدبین بشن به تیم...زیدان در اوج بازیگری و قدرت و تجربه از بازی کردن خداحافظی کرد تا همیشه در قلبها بمونه...اونجا لیگ ایران نیست که علی دایی هم مربی باشه و هم بازیکن باشگاه هم بازیکن تیم ملی !!! و بعد به علت کهولت سن علی دایی که همیشه هم در قلب ایرانیاست بخاد جلو همه هووووو بشه!!!
پس هانری ما(که همیشه عاشقشیم) خودش بازیکن با اخلاق و مردیه ...پس میره آمریکا بدون حاشیه و با افتخار خداحافظی میکنه و حتما در آینده جزء کادر فنی توپچی ها میشه( هدف ونگر هم از آوردنش انگیزه به جوانهاست چون ونگر همیشه ابداع کننده روش های نو بوده)....
( در ضمن بگم آنری هیچوقت و در هر شرایطی کسی بهش بدبین نمیشه... همیشه باقیست...)