خوب چهارشنبه چی کاره ایم؟؟؟

نویسنده: حامد مبينى

وبلاگ من
نویسنده: حامد مبينى
حامد هستم امسال کنکور دادم... رشتم ریاضی-فیزیک هست....حدود 10 سال پیش توسط کاپیتان تی تی با آرسنال آشنا شدم و دیگه دیوونه ی آرسنال شدم ...همیشه باهاش بودم و هستم و خواهم بود....از اومدن آنری هم دارم از خوشحالی دیوونه میشم...می دونستم یه روز میاد..ایشالا که هر وقت خواست خداحافظی کنه با 14 آرسنال باشه...آرزو هم دارم از نزدیک ببینمش....Be A Gunner For Ever....
کل بازدید: 43,030 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند

خوب چهارشنبه چی کاره ایم؟؟؟

آقا با این گندی که ساحل عاج بالا اوورده ( حالا چه جورینیو چه دروگبا- اگه دروگبا گند زده بازم فرصت بوده که اون پنالتی گل شه ...به هر حال  ) روحیه پوکییده





حالا تو این اوضاع مرتساکر هم که خوابیده !!!
فرمالن میاد وسط و ژورو ی اسطوره (!!!!!!!!) میاد تو بازی که میترکونیم دیگه وا...توپ نمیزاره رد شه ازش کوووولاااااااااکککک !!!
اون جلو هم ایشالا چمبرلین و آنری و رابین هستن و اگه روحیه جورینیو پوکیده ایشااالا نذازتش....تازه تیم درست شده بودااا...اه اه..:دی
ایشااالا که روانشناسا بجنبند ( البته نه مثل بدن ساز ها )
چه حالی میده 7.1 ببریمشون ::)))))
آنری هم میترکونه چون بازی خداحافظی این مدتشه....


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

مهران کاظمی در 25/11/1390 | 22:09 گفت:

بچه ها می دونستید یه عکسی شبیه همین آواتار حامد که البته قاب خیلی قشنگ تر و background خیلی بهتری هم داشت با همین حرکت آنری تو یه سالی که الان یادم نمیاد شد بهترین عکس ورزشی سال؟

حامد مبينى در 25/11/1390 | 17:51 گفت:

تئو بود یا سسک؟ یادمه دروازبان 2 شونا گذاشته بودن....کاشکی عقب بیفتیم بعد آنری بیارمون به بازی ...پشت سرشم گارت و گارت بزنیم...:))))

حامد مبينى در 25/11/1390 | 17:37 گفت:

مرسی واسه ابراز احساستون به آواتارم X:X:: :دی
واااای اگه آنری دقیقه 90 به بعد دوباره گل بزنه...مثل همیشه....ایشااالا تئو از پشت 18 به یاد قدیما میچسبونه توپ را به تور....

شاهین فدوی در 25/11/1390 | 17:05 گفت:

میبریییییییییییییییییییییییم
خداکنه ژورو نباشه

احسان در 25/11/1390 | 16:11 گفت:

به تماشاگرای پشت زمینه عکس دقت کنید دهنشون از تعجب وا مونده !!!!!!!!

احسان در 25/11/1390 | 16:11 گفت:

به تماشاگرای پشت زمینه عکس دقت کنید دهنشون از تعجب وا مونده !!!!!!!!

توپچی جنوب در 25/11/1390 | 15:40 گفت:

پسر عکس اواتارت فوق العاده است از اون استپ های مخصوص خودش....

بازی رو میبریم 2بر1

ali jamshidi در 25/11/1390 | 15:26 گفت:

آقا من می گم به خاطر عکست هم که شده هانری گل میزنه.
14 نمک نذر امامزاده صالح که هانری بزنه دوست دارم 2-0 ببریم

ali jamshidi در 25/11/1390 | 15:25 گفت:

وای عجب عکسی پسر

♥Arsenal♥ در 25/11/1390 | 15:16 گفت:

هیچکاره فقط برنده ایم......

رضا عالم در 25/11/1390 | 15:08 گفت:

ترکیب همون ترکیب بازی قبله، فقط ورما میآد دفاع وسط و اگه گیبز هنوز آماده بازی در چنین سطحی نباشه، کوکولین میآد به جاش.
احتمال دیگه ای هم که وجود داره،
با توجه به گلزنی رمزی در بازی قبل و اینکه توی سن سیرو به تحرک بیشتری در خط میانی احتیاج داریم، احتمال حضور رمزی به جای روسیچکی هست.

تعویض های بازی هم اگه اتفاق خاصی نیُفته و مصدوم هم ندیم،
آنری به جای چمبرلین میآد و روسیچکی یا کوکولین (بسته به اینکه جلو باشیم یا عقب!) با رمزی تعویض میشن و در آخر هم آرشا با والکات !

من میگم 3-1 میبریییییم !!!

حمید فرازی در 25/11/1390 | 15:00 گفت:

امیدوارم ببریم

علی ارشدی در 25/11/1390 | 14:57 گفت:

آقا منم فکر می کنم آنری گل بزنه

احسان در 25/11/1390 | 14:47 گفت:

در ضمن لایکککککک آواتار :x

احسان در 25/11/1390 | 14:46 گفت:

حامد جون خودتو کنترل من نگرانتم :D

عزیزم وقتی سانیا و ورما و کوشیلنی اماده هستن نیازی به ژورو نداریم !

در ضمن بعیده هانری از ابتدا بازی کنه احتمالا تئو و چمبو و RVP نوک بازی کنن ! هانری هم تعویضی میاد تو من به دلم افتاده بازم گل میزنه