سخنی با بچه های سایت...مهم مهم

نویسنده: حامد مبينى

وبلاگ من
نویسنده: حامد مبينى
حامد هستم امسال کنکور دادم... رشتم ریاضی-فیزیک هست....حدود 10 سال پیش توسط کاپیتان تی تی با آرسنال آشنا شدم و دیگه دیوونه ی آرسنال شدم ...همیشه باهاش بودم و هستم و خواهم بود....از اومدن آنری هم دارم از خوشحالی دیوونه میشم...می دونستم یه روز میاد..ایشالا که هر وقت خواست خداحافظی کنه با 14 آرسنال باشه...آرزو هم دارم از نزدیک ببینمش....Be A Gunner For Ever....
کل بازدید: 42,162 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

سخنی با بچه های سایت...مهم مهم

اینجا میخوام بگم چرا دوستان پست تکراری میبینن.... من خودم از اون اول اول که کافه سرخا راه اندازی شده بود طرفداره سایت بودم و هستم و بهش سر میزنم ولی 1 ماه بیشتر نیست که عضو شدم و پست میذارم...

دیدن این اسپم ها دلیل اصلیش دیر به دیر سر زدن به سایت ( بیشتر بعد بازی ها که تا اون موقع پست ها آپدیت شده ) یا اخیرا" عضو سایت شدن دوستان ( مثل من ).....

بنده دیروز پست اسپم  با موضوع  5 دلیل ضعف آرسنال در این فصل به روایت تصویر را گذاشتم که بعضی از دوستان نظر دادن و بعضی هم گفتن تکراری هست...علی ارشدی عزیز لینک پستی را که این بحث اونجا مطرح شده بود گذاشت و من هم پست خودم را پاک کردم تا همه از مطالب اون پست استفاده کنن....

مشکل : عدم توانایی واسه دیدن پست های قدیمی که یکی از مشکلات این ورژن هست و با آرمان عزیز در میان گذاشتیم + چند مشکل دیگه که ایشون قول دادن رفع بشه..
 
راه حل 1 : تا اون موقع که سایت جدید رو بشه و بشه پست های قدیمی تر را دید واسه اینکه پست اسپم ایجاد نشه, لطفا" دوستان اگه کسی میدونه بحث تکراری هست و لینک پست قدیمی تر را داره لینک را کامنت کنه تا پست جدید پاک بشه و از مطالب پست قدیمی استفاده کنیم

راه حل 2 : دوستان زود زود سر بزنید به سایت تا در بحث پست ها شرکت کنید و چند روز بعدش پست اسپم و تکراری نذارید...

ممنون ار همه....

از همگی دوستان به خاطره پست اسپم خودم هم معذرت میخوام...امیدوارم عذر من را پذیرا باشید  
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محتشم تمیزی در 1/12/1390 | 16:34 گفت:

جون خودتون ببینید کل پستا شده تاریخچه بازی های آرسنال .... صد رحمت به ویروس و اسپم و این جور حرفا یکی جلو کیوان بگیره
.... تا تاریخچه بازیا آرسنالو با وینچستر و لانچستر و شفیلد ونزدیو نذاشته

حاکم 26 در 1/12/1390 | 14:31 گفت:

باید هر دو گزینه یک و دو رو اجرا کرد...

حمید فرازی در 1/12/1390 | 14:22 گفت:

پست اسپم و تکراری خیلی با هم فرقدارنودر مورد پست تکراری که علی توضیح داد ولی پست اسپم که واقعا تنها چیزیه که رو اعصاب من راه میره و متاسفانه وقتی این پستا رو میبینم اصلا نمیتونم خودمو کنترل کنم.به عنوان مثال یکی از دوستان میاد و یه مقاله فنی با محتوای خوب میذاره ولی چندتا دوست دیگه به جای شرکت کردن در اون بحث میان یه سری پست بی ارزش و اسپم میذارن که من خودم به جای اونا خجالت میکشم و واقعا آدم شک میکنه طرف 20 سالشه.
با این حال امیدوارم همونطور که به بهبود خیلی از مشکلات کانون کمک کردین در این موردم همه کمک کنن تا بالاخره به اون چیزی که مدنظر خیلی از ما هست برسیم

علی ارشدی در 1/12/1390 | 14:13 گفت:

نداشتن آرشیو

علی ارشدی در 1/12/1390 | 14:13 گفت:

البته نئاشتن آرشیو تاثیر گذاره ولی آرشیو هم که باشه مطمئنا تاثیری نداره چون کسی حوصله نداره بره تو پستای قدیمی بحث کنه

اون بحث تکراری بودن پست ها بیشتر برای من مصداق داره چون من کلا تو سایتم ولی ممکنه خیلی ها اون پست ها رو ندیده باشن بنابر این این نوع پست ها خیلی هم اسپم نیستن مخصوصا اینکه افراد جدیدی میان عضو میشن و خوبه نظرات اونا رو هم درباره اون بحثا بدونیم