ونگر جوان گراست یا پول بهش نمیدن؟؟؟

نویسنده: حامد مبينى

وبلاگ من
نویسنده: حامد مبينى
حامد هستم امسال کنکور دادم... رشتم ریاضی-فیزیک هست....حدود 10 سال پیش توسط کاپیتان تی تی با آرسنال آشنا شدم و دیگه دیوونه ی آرسنال شدم ...همیشه باهاش بودم و هستم و خواهم بود....از اومدن آنری هم دارم از خوشحالی دیوونه میشم...می دونستم یه روز میاد..ایشالا که هر وقت خواست خداحافظی کنه با 14 آرسنال باشه...آرزو هم دارم از نزدیک ببینمش....Be A Gunner For Ever....
کل بازدید: 43,079 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

ونگر جوان گراست یا پول بهش نمیدن؟؟؟

واقعا" ونگر اینقد جوان گراست ؟؟ در این که ونگر بزرگترین ( از نظر من ) شخص استعداد یاب و بازیکن ساز  هست شکی نیست و تو مسابقات مهم به یارای جوون تیم میدون میده و اونا را به همه معرفی میکنه....

ولی فرض کنید ونگر بره بارسا یا رئال که مثل چی پول خرج میکنن...آیا در اون صورت هم ونگر تیم را جوون میکنه و ژسنی ها و ژورو ها و ... را در ترکیب میذاره یا فقط به خاطره اینکه تو آرسنال مدیر ها بهش پول درست و حسابی نمیدن مجبور میشه در این حد جوون گرایی کنه و ستاره ها را بده و با پولش یه گونی چوری* بخره و بکندشون ستاره ؟؟؟؟ * چوری : واژه ی اصفهانی ها که جوجه را چوری صدا میکنن :دی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohsen در 17/2/1391 | 23:30 گفت:

البته یزدیا هم میگن چوری

توپچی جنوب در 4/12/1390 | 00:53 گفت:

چون پول نمیدن زده تو کار جون گرایی!!!!

حامد توپچی با من کاری داشتی؟؟؟!!!!!!!!!!!!

حمید فرازی در 4/12/1390 | 00:33 گفت:

کم کم یاد میگیری مسعود جان :دی

مسعود ارسنالی در 3/12/1390 | 23:37 گفت:

آقا من سوتی دادم:دی تازه کارم..نظرمو اینجا گفتم

http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=289&PostID=2471

hesam در 3/12/1390 | 15:51 گفت:

هر دو(بيشتر بي پول بودن!)

علی ارشدی در 3/12/1390 | 15:42 گفت:

معین جان پس راجع به چی بحث کنیم؟ آب و هوا؟ یا انتخابات مجلس؟ نه آقا همینا خوبه

سیاست باشگاه اینه که تراز مالیش + باشه و با توجه به بدهی هامون ابزاری که تعیین می کنن فروش بازیکنایی که ستاره نبودن و ما ستارشون کردیم
تو باشگاه دستورات و سیاست ها از بالا به پایین تعیین میشه یعنی هر کس دیگه ای هم جای ونگر باشه باید همین مدلی کار کنه

moeinem در 3/12/1390 | 14:34 گفت:

اقا خواهشا از این پست ها نزارین بابا مشابهش رو هر روز اینجا داریم.خواهشا ول کنید این بحث های بچگونه رو.مثلا ما میایم اینجا میگیم که پول نمیدن و نتیجه نمیگیریم همه چیز درست میشه؟

محمد اصغری در 3/12/1390 | 13:42 گفت:

یه مشکل دیگه که هستش پول پرستی بازیکن ها ست.که این مسئله تو کت باشگاه نمیره.وقتی تیم های دیگه حاضرند برای یه بازیکن به اصطلاح استعداد یه قیمت نجومی بدن معلومه که باشگاه ما با دست دامن امثال ژورو و.... میشه
انصافا ارسنال چقدر دنبال الوارز بود اما با یه پیشنهاد بیشتر رفتش اینتر و نمونه های دیگه....

hamed در 3/12/1390 | 13:17 گفت:

من هم با این نظر موافقم........

حمید فرازی در 3/12/1390 | 13:12 گفت:

محمد علی خودتی :) آقا تو که اینجور فکر نمیکردی.خوب شد دیگه فهمیدم باید از چه راهی حرفمو به کرسی بشونم :دی

mohammad ali در 3/12/1390 | 12:49 گفت:

bashgah hanooz dare bedehiaye varzeshgah ro mide engar.
pool nadare geroon begire. javoon migire arzoon

حمید فرازی در 3/12/1390 | 11:59 گفت:

نمیدونم چرا قبلا جوونگرا نبود ولی یه دفعه بعد از ساخت ورزشگاه جوونگرا شد.واقعا دلیلش چیه؟ مرگ بر سیاست جوونگرایی :دی

فرهاد در 3/12/1390 | 11:26 گفت:

کاملا با حامد موافقم

HAMED toopchi در 3/12/1390 | 10:26 گفت:

ونگر كله شقه، فقط ونگر به نكبتايي مثل رمزي و اون خير نديده اسمش رو نبر بازي ميده!
چطوري شهرام!؟

مرتضی در 3/12/1390 | 10:08 گفت:

به نظر من یه چیزایی پشت پرده است که باعث میشه نتونیم زیاد خرچ کنیم . باشگاه از نظر مالی وضعیت خوبی نداره . همین .

ونگر هم بخاطر همین تا الان سکوت کرده .

حامد مبينى در 3/12/1390 | 09:38 گفت:

مرسی..استفاده کردیم :دی

ali jamshidi در 3/12/1390 | 09:31 گفت:

ای بابا. بی زحمت کامنت قبلی منو پاک کن. منظورم اینه که ونگر ستاره باز نیست ستاره سازه.
معذرت سر کارم حواسم وسط تایپ پرت میشه.
از همه عذر میخوام.

ali jamshidi در 3/12/1390 | 09:28 گفت:

یه بحثی هم هستش اینه که یه سری مربی ها ستاره ساز هستن یه عده ستاره باز.
ونگر نشون داره ستاره باز نیست ستاره باز. همیشه از خرید ستاره ها طفره رفته. بازیکن متوسط و یا متوسط رو به بالا خریدیم و ستاره و نامی و شماره یک نقل او اتنقالات نه.
یکی مثله مورینیو ستاره بازه.

ali jamshidi در 3/12/1390 | 09:26 گفت:

ببین حامد جان سیاست کلی باشگاه بر این اساس که استعداد یاب ها بررسی کنن و با بهترین شرایط بازیکن های جوان رو به خدمت بگیرن و پرورش بدن. واقعاً من تا این قسمتش هیچ مشکلی ندارم. خیلی هم خوبه. روح فوتبال تو باشگاه ما در جریان. به نظر من فوتبال همش جام نیست. جام میزان موفقیت گروهی رو نشون میده که بهترین ترکیب و تاکتیک و تجربه رو از خودشون داشته باشن. ما پروسه جریان فوتبالی تو باشگاه مون خوبه. داریم به فوتبال کمک می کنیم.
اما در بعد بعدی اینکه ما داریم از اصل باشگاه فوتبالی بودن به باشگاه اقتصادی بودن نزول می کنیم. یعنی می دونیم که 3 بازیکنی که از ترکیب میرن و فروخته میشن بازیکنانی رو جانشین اونها می کنیم که 50% به پائین قرارداد بازیکن های قبلی برای باشگاه خرج دارن و واقعیت اینه که اکثراً به میزان همون 50% نسبت به بازیکن های قبلی کیفیت نشون میدن.
باشگاه ما هم داره روز به روز انحرافش از اصول اولیه خودش بیشتر میشه. یعنی پول زیر زبون یه عده مزه کرده. (حالا یا به عنوان بدهی یا پس انداز یا حرکت رو به جلوی مادی) اگه ما بازیکن پرورش بدیم ، از یه فیلتر قوی ردشون کنیم و نا خالصی رو بگیریم و بعد نگه داریم و یه عده بازیکنم اضافه کنیم اون وقت واقعاً میشه گفت باشگاه فوتبالیم (دقیقاً کاری که داره بارسا انجام میده) در غیر این صورت بانک آرسنالیم.
واقعاً متاسفم که ما بنیان گذار این سیاست کشف و پرورش استعداد در این وسعت بودیم و حالا خودمون از یک سری باشگاه ها عقبیم. اینم دلایل خودشو داره

mohammad ali در 3/12/1390 | 09:05 گفت:

هر دو