ونگر جوان گراست یا پول بهش نمیدن؟؟؟

نویسنده: حامد مبينى

وبلاگ من
نویسنده: حامد مبينى
حامد هستم امسال کنکور دادم... رشتم ریاضی-فیزیک هست....حدود 10 سال پیش توسط کاپیتان تی تی با آرسنال آشنا شدم و دیگه دیوونه ی آرسنال شدم ...همیشه باهاش بودم و هستم و خواهم بود....از اومدن آنری هم دارم از خوشحالی دیوونه میشم...می دونستم یه روز میاد..ایشالا که هر وقت خواست خداحافظی کنه با 14 آرسنال باشه...آرزو هم دارم از نزدیک ببینمش....Be A Gunner For Ever....
کل بازدید: 42,159 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

ونگر جوان گراست یا پول بهش نمیدن؟؟؟

واقعا" ونگر اینقد جوان گراست ؟؟ در این که ونگر بزرگترین ( از نظر من ) شخص استعداد یاب و بازیکن ساز  هست شکی نیست و تو مسابقات مهم به یارای جوون تیم میدون میده و اونا را به همه معرفی میکنه....

ولی فرض کنید ونگر بره بارسا یا رئال که مثل چی پول خرج میکنن...آیا در اون صورت هم ونگر تیم را جوون میکنه و ژسنی ها و ژورو ها و ... را در ترکیب میذاره یا فقط به خاطره اینکه تو آرسنال مدیر ها بهش پول درست و حسابی نمیدن مجبور میشه در این حد جوون گرایی کنه و ستاره ها را بده و با پولش یه گونی چوری* بخره و بکندشون ستاره ؟؟؟؟ * چوری : واژه ی اصفهانی ها که جوجه را چوری صدا میکنن :دی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohsen در 17/2/1391 | 23:30 گفت:

البته یزدیا هم میگن چوری

توپچی جنوب در 4/12/1390 | 00:53 گفت:

چون پول نمیدن زده تو کار جون گرایی!!!!

حامد توپچی با من کاری داشتی؟؟؟!!!!!!!!!!!!

حمید فرازی در 4/12/1390 | 00:33 گفت:

کم کم یاد میگیری مسعود جان :دی

مسعود ارسنالی در 3/12/1390 | 23:37 گفت:

آقا من سوتی دادم:دی تازه کارم..نظرمو اینجا گفتم

http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=289&PostID=2471

hesam در 3/12/1390 | 15:51 گفت:

هر دو(بيشتر بي پول بودن!)

علی ارشدی در 3/12/1390 | 15:42 گفت:

معین جان پس راجع به چی بحث کنیم؟ آب و هوا؟ یا انتخابات مجلس؟ نه آقا همینا خوبه

سیاست باشگاه اینه که تراز مالیش + باشه و با توجه به بدهی هامون ابزاری که تعیین می کنن فروش بازیکنایی که ستاره نبودن و ما ستارشون کردیم
تو باشگاه دستورات و سیاست ها از بالا به پایین تعیین میشه یعنی هر کس دیگه ای هم جای ونگر باشه باید همین مدلی کار کنه

moeinem در 3/12/1390 | 14:34 گفت:

اقا خواهشا از این پست ها نزارین بابا مشابهش رو هر روز اینجا داریم.خواهشا ول کنید این بحث های بچگونه رو.مثلا ما میایم اینجا میگیم که پول نمیدن و نتیجه نمیگیریم همه چیز درست میشه؟

محمد اصغری در 3/12/1390 | 13:42 گفت:

یه مشکل دیگه که هستش پول پرستی بازیکن ها ست.که این مسئله تو کت باشگاه نمیره.وقتی تیم های دیگه حاضرند برای یه بازیکن به اصطلاح استعداد یه قیمت نجومی بدن معلومه که باشگاه ما با دست دامن امثال ژورو و.... میشه
انصافا ارسنال چقدر دنبال الوارز بود اما با یه پیشنهاد بیشتر رفتش اینتر و نمونه های دیگه....

hamed در 3/12/1390 | 13:17 گفت:

من هم با این نظر موافقم........

حمید فرازی در 3/12/1390 | 13:12 گفت:

محمد علی خودتی :) آقا تو که اینجور فکر نمیکردی.خوب شد دیگه فهمیدم باید از چه راهی حرفمو به کرسی بشونم :دی

mohammad ali در 3/12/1390 | 12:49 گفت:

bashgah hanooz dare bedehiaye varzeshgah ro mide engar.
pool nadare geroon begire. javoon migire arzoon

حمید فرازی در 3/12/1390 | 11:59 گفت:

نمیدونم چرا قبلا جوونگرا نبود ولی یه دفعه بعد از ساخت ورزشگاه جوونگرا شد.واقعا دلیلش چیه؟ مرگ بر سیاست جوونگرایی :دی

فرهاد در 3/12/1390 | 11:26 گفت:

کاملا با حامد موافقم

HAMED toopchi در 3/12/1390 | 10:26 گفت:

ونگر كله شقه، فقط ونگر به نكبتايي مثل رمزي و اون خير نديده اسمش رو نبر بازي ميده!
چطوري شهرام!؟

مرتضی در 3/12/1390 | 10:08 گفت:

به نظر من یه چیزایی پشت پرده است که باعث میشه نتونیم زیاد خرچ کنیم . باشگاه از نظر مالی وضعیت خوبی نداره . همین .

ونگر هم بخاطر همین تا الان سکوت کرده .

حامد مبينى در 3/12/1390 | 09:38 گفت:

مرسی..استفاده کردیم :دی

ali jamshidi در 3/12/1390 | 09:31 گفت:

ای بابا. بی زحمت کامنت قبلی منو پاک کن. منظورم اینه که ونگر ستاره باز نیست ستاره سازه.
معذرت سر کارم حواسم وسط تایپ پرت میشه.
از همه عذر میخوام.

ali jamshidi در 3/12/1390 | 09:28 گفت:

یه بحثی هم هستش اینه که یه سری مربی ها ستاره ساز هستن یه عده ستاره باز.
ونگر نشون داره ستاره باز نیست ستاره باز. همیشه از خرید ستاره ها طفره رفته. بازیکن متوسط و یا متوسط رو به بالا خریدیم و ستاره و نامی و شماره یک نقل او اتنقالات نه.
یکی مثله مورینیو ستاره بازه.

ali jamshidi در 3/12/1390 | 09:26 گفت:

ببین حامد جان سیاست کلی باشگاه بر این اساس که استعداد یاب ها بررسی کنن و با بهترین شرایط بازیکن های جوان رو به خدمت بگیرن و پرورش بدن. واقعاً من تا این قسمتش هیچ مشکلی ندارم. خیلی هم خوبه. روح فوتبال تو باشگاه ما در جریان. به نظر من فوتبال همش جام نیست. جام میزان موفقیت گروهی رو نشون میده که بهترین ترکیب و تاکتیک و تجربه رو از خودشون داشته باشن. ما پروسه جریان فوتبالی تو باشگاه مون خوبه. داریم به فوتبال کمک می کنیم.
اما در بعد بعدی اینکه ما داریم از اصل باشگاه فوتبالی بودن به باشگاه اقتصادی بودن نزول می کنیم. یعنی می دونیم که 3 بازیکنی که از ترکیب میرن و فروخته میشن بازیکنانی رو جانشین اونها می کنیم که 50% به پائین قرارداد بازیکن های قبلی برای باشگاه خرج دارن و واقعیت اینه که اکثراً به میزان همون 50% نسبت به بازیکن های قبلی کیفیت نشون میدن.
باشگاه ما هم داره روز به روز انحرافش از اصول اولیه خودش بیشتر میشه. یعنی پول زیر زبون یه عده مزه کرده. (حالا یا به عنوان بدهی یا پس انداز یا حرکت رو به جلوی مادی) اگه ما بازیکن پرورش بدیم ، از یه فیلتر قوی ردشون کنیم و نا خالصی رو بگیریم و بعد نگه داریم و یه عده بازیکنم اضافه کنیم اون وقت واقعاً میشه گفت باشگاه فوتبالیم (دقیقاً کاری که داره بارسا انجام میده) در غیر این صورت بانک آرسنالیم.
واقعاً متاسفم که ما بنیان گذار این سیاست کشف و پرورش استعداد در این وسعت بودیم و حالا خودمون از یک سری باشگاه ها عقبیم. اینم دلایل خودشو داره

mohammad ali در 3/12/1390 | 09:05 گفت:

هر دو