Arsenal.ir

نویسنده: مصطفی کاظمی

وبلاگ من
نویسنده: مصطفی کاظمی
دانشجوی هوافضای امیرکبیر (پلی تکنیک) :-"
کل بازدید: 27,446 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

Arsenal.ir

این پست درباره ی سایتمونه و زیاد به آرسنال مربوط نمیشه.


داداشا و آبجیای گل خسته نباشید،راستش یه چیزایی شنیدم درمورد این که آقا آرمان قراره یه سایت جدید بسازه،خواستم این پست رو بذارم تا همه بچه ها هر خواهش و نگرشی داریم این جا بگیم تا شاید یه حرکت رو به جلویی کرده باشیم هم اینکه یه باری از دوش آقا آرمان برداریم و این که سایت جدید باب میل همه باشه.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 28/11/1390 | 22:52 گفت:

همه منتظریم.به امید اونکه تو سایت جدید تمام اخبار به نفع آرسنال باشه.

Keivan در 28/11/1390 | 22:21 گفت:

همین لایک و دیسلایک بهترین نظر بود واقعا لازمه

آرمان امیراحمدی در 28/11/1390 | 22:10 گفت:

@ مصطفی : کامنت برای اخبار نمیشه تو سایت گذاشت چون عملا هایبوری رو باید ببندیم ... اونجا هم کاربرینی رو داره که علاقه ی زیادب هم بهش دارن

حمید فرازی در 28/11/1390 | 21:18 گفت:

نیازی به حذف کردنش نیست.این مدت اینقدر اسپم دیدیم که این یه پست خیلی خوبه.گفتم که اگه هرکس مظر جدیدی داره مطرح کنه.
در مورد گوشی هم کاملا درکت میکنم.خودم سختیاشو دیدم :دی

مصطفی کاظمی در 28/11/1390 | 21:11 گفت:

جدا؟من آگاهی نداشتم،پوزش می خوام از همتون،اگه بتونم حذفش میکنم آخه با گوشی میام شاید نشه،بازم شرمنده

حامد مبينى در 28/11/1390 | 21:10 گفت:

مصطفى جان به جمع ما خوش اومدى...من خودم ٢ تا پست گذاشتم واسه نظر بچه ها...آرمان جان هم جواب مثبتى دادند...حالا هر كى نظر جديد داره بگه.....

علی ارشدی در 28/11/1390 | 21:05 گفت:

حرفای

علی ارشدی در 28/11/1390 | 21:05 گفت:

\رفای حمید فرازی رو تایید می کنم :دی

فرهاد در 28/11/1390 | 21:04 گفت:

به جمع ما خوش اومدی.همونطور که حمید گفت هر چی که باید میگفتیم رو گفتیم و منتظر رونمایی از ورژن جدید هستیم

مصطفی کاظمی در 28/11/1390 | 20:59 گفت:

رضا جان،جان؟؟؟؟

مصطفی کاظمی در 28/11/1390 | 20:56 گفت:

رضا جان،جان؟؟؟؟

مصطفی کاظمی در 28/11/1390 | 20:53 گفت:

رضا جان،جان؟؟؟؟

مصطفی کاظمی در 28/11/1390 | 20:50 گفت:

رضا جان،جان؟؟؟؟

reza در 28/11/1390 | 20:47 گفت:

SHOJHVA LEGI RNDLDI FAI FIJV . H,K O,A'G JV F,N , IL HDK;I SHUJ, NVSJ ;KI

حمید فرازی در 28/11/1390 | 20:45 گفت:

مصطفی جان به جمع ما خوش اومدی. تمام نظراتی که بچه ها در این مدت دادن رو به آرمان گفتیم و منتظر پاسخ ایشون هستیم.حالا اگه کسی نظر جدیدی داره خیلی خوبه که مطرحش کنه.
البته قرار نیست سایت جدیدی ساخته بشه همین سایت با ورژن جدیدتر و امکانات بیشتر

مصطفی کاظمی در 28/11/1390 | 20:29 گفت:

به دیدگاه خودم این که تو بخش اخبار هم بشه کامنت گذاشت خوبه،راستی حرف آقا محمد هم بسیار جالب بود که گفته بود لایک و دیسلایک داشته باشیم.

مصطفی کاظمی در 28/11/1390 | 20:21 گفت:

به دیدگاه خودم این که تو بخش اخبار هم بشه کامنت گذاشت خوبه،راستی حرف آقا محمد هم بسیار جالب بود که گفته بود لایک و دیسلایک داشته باشیم.