ادن آزارد: فصل بعد من را در لیگ انگلیس خواهید دید

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 70,004 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
صحبت های وینای ونکتشام پس از انتصاب به عنوان مدیر اجرایی باشگاه آرسنال: "از زمانی که من به آرسنال پیوستم، من همیشه بهترین امتیازات را به این باشگاه فوتبال دادم، ما با کارکنان فوق العاده ای که در آرسنال داریم، احترام و بهبود تاریخ، منشور و ارزش های منحصر به فرد ما، با هدف کلی برای آوردن موفقیت به میلیون ها نفر از طرفداران خود در سراسر جهان و ایجاد افتخار آنها در باشگاه خود کار می کنند."
صحبت های وینای ونکتشام پس از انتصاب به عنوان مدیر اجرایی باشگاه آرسنال: "از زمانی که من به آرسنال پیوستم، من همیشه بهترین امتیازات را به این باشگاه فوتبال دادم، ما با کارکنان فوق العاده ای که در آرسنال داریم، احترام و بهبود تاریخ، منشور و ارزش های منحصر به فرد ما، با هدف کلی برای آوردن موفقیت به میلیون ها نفر از طرفداران خود در سراسر جهان و ایجاد افتخار آنها در باشگاه خود کار می کنند."
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا حسینی را به رهروان واقعی آن حضرت تسلیت عرض میکند. انشالله عزاداری‌های شما مقبول درگاه حق قرار گرفته باشد. کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا حسینی را به رهروان واقعی آن حضرت تسلیت عرض میکند. انشالله عزاداری‌های شما مقبول درگاه حق قرار گرفته باشد.
اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم. اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم.
تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!! تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!!
آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد . آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد .
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال] کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال]
نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال] نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال]
برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال] برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال]
به گزارش Le۱۰sport فرانسه:لاکازت تصمیم جدی برای آینده اش در آرسنال گرفته است. خروج او از باشگاه در روزهای آینده دور از ذهن نیست اگر چه باشگاه به فروش او بدون خرید جانشین راضی نیست. تیم های اروپایی به دنبال او هستند.[مجله آرسنال] به گزارش Le۱۰sport فرانسه:لاکازت تصمیم جدی برای آینده اش در آرسنال گرفته است. خروج او از باشگاه در روزهای آینده دور از ذهن نیست اگر چه باشگاه به فروش او بدون خرید جانشین راضی نیست. تیم های اروپایی به دنبال او هستند.[مجله آرسنال]

ادن آزارد: فصل بعد من را در لیگ انگلیس خواهید دید

در دوازده ماه اخیر تیمهای برتر اروپایی به دنبال این ستاره 21 ساله بودند و او اکنون اعلام کرده که مقصد آتی اش لیگ برتر انگلیس است

سایت گل- ادن آزاردEden Hazard, OSC Lille ستاره 21 ساله و بلژیکی لیل در صحبتهایی اعلام کرد که فصل آینده در لیگ برتر توپ خواهد زد این درحالی است که در دوازده ماه اخیر صحبتهای معددی در مورد احتمال انتقال این ستاره 21 ساله به تیمهای برتر اروپایی به گوش می رسید ولی الان خودآزارد اعلام کرده که روانه لیگ برتر خواهد شد آزارد در گفت و گو با کانال پلاس درمورد اینده اش به این نکته اشاره کرد که تا پایان رقابتهای این فصل جایی نمی رود:« این غیرممکن است که در ماه ژانویه به تیم دیگری بروم.همان طور که قبلا هم گفته ام فوتبالم را در لیل به پایان می برم، چون هنوز شانس قهرمانی داریم و بعد به انگلیس خواهم رفت.» این ستاره بلژیکی اخیرا از تمایلش برای پیوستن به پاری سن ژرمن گفته بود ولی آزارد در ادامه توضیح داد که تصمیمش این است که از لیگ یک فرانسه جدا شود. او ادامه داد:« این انتخاب شخصی و مهمی است و سبک فوتبالی است که به فوتبال من شبیه است. من ترجیح می دهم که به فوتبال کشور دیگری بپیوندم؛ حتی اگر پاری سن ژرمن تیم بزرگی باشد. من می خواهم به تیم بزرگی بروم و از بازی کردن درترکیب تیم مطمئن باشم.» تیمهای منچسترسیتی، چلسی، منچستریونایتد و آرسنال همگی تمایلشان برای جذب آزارد را ابراز کرده اند و انتظار می رود که او در تابستان لیل را ترک کند. سران این باشگاه فرانسوی امیدوارند تا بتوانند او را با قیمتی در حدود 40 میلیون یورو بفروشند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 10/11/1390 | 19:25 گفت:

هازارد میاد آرسنال...........بعدش کلی پیشرفت میکنه.............
بعدش میشه یکی مثل نصری.................بعدش هم میره السیتی.............
:)

توپچی جنوب در 10/11/1390 | 18:38 گفت:

تابستون میاد ارسنال با همتون شرط میبتدم!!!!!!!

(Hooman sam (Dark metal در 10/11/1390 | 17:22 گفت:

ایشالا که همین الان بیاد...الان لازمش داریم نه...

HAMED toopchi در 10/11/1390 | 15:23 گفت:

اين بياد آرسنال، همه پشمك مهمون من!

masoud mahmudpur در 10/11/1390 | 14:53 گفت:

صد در صد میاد ارسنال.از صحبتهاش معلومه

ali jamshidi در 10/11/1390 | 13:45 گفت:

ورما مخش رو بزنه بیارتش دیگه

علی ارشدی در 10/11/1390 | 13:39 گفت:

ازش خوشم نمیاد بیش از حد ازش تعریف می کنن

ali jamshidi در 10/11/1390 | 13:01 گفت:

از الان شروع کنیم نمک نذر کنیم بلکه بیاد آرسنال. واقعاً بیاد هم خودش پیشرفت می کنه هم تیم ما از زیر خط فقر خلاقیت خارج میشه

رضا عالم در 10/11/1390 | 12:45 گفت:

ما بیشتر از یه وینگ خوب، به یه هافبک تهاجمی خوب نیازمندیم !!!

*الآن تو دروازه مشکلی نداریم...
*تو دفاع وسط هم بازیکن های خیلی خوبی داریم، فقط باید چندتا بدرد نخوراشون (اسکیلاچی و جورو) را بفروشیم،
*تو دفاع کنار هم به نظرم اگه اینقدر مصدوم ندیم با وجود سانیا، جنکینسون، یناریس سانتوس، گیبز، میگل هیچ نیازی نداریم
*هافبک دفاعی هامون هم که عالین، اصلن یه پا صادر کننده هستیم...
*برای هافبک وسط هم ویلشیر و دیابی و آرتتا را داریم که از کاملا اکتفا میکنه !
*با وجود والکات، چمبرلین، جروینهو و رایو خیلی نیازی به وینگ هم نداریم گرچه اومدن هازارد اتفاق خیلی خوبی هست.
*اگه فان پرسی نره، خیلی به حمله هم نیاز نداریم چون فصل دیگه کمپبل و ولا را هم داریم ضمن اینکه والکات و جروینهو هم میتونن حمله باشن ! گرچه من ترجیح میدم یه تمام کننده خیلی خوب (مثلا فرناندو یورنته/ بنزما/ هیگوواین/ پودولسکی/ دارنت بنت) را هم به خدمت بگیریم. اما اگه فان پرسی بره، حتما باید یکی از اینا را بگیریم ! حتی با پولش میتونیم نیمار را بگیریم !!!

*** فقط میمونه یه فافبک تهاجمی بازیساز درجه یک که کم داریم و رمزی نتونسته خواسته های ونگر را جامه عمل بپوشونه و روسیچکی هم دیگه سالهای آخر بازیش تو آرسناله ! به نظرم ونگر به 2 چیز میتونه فک کنه :

1- سریعترین و مطمئن ترین راه خرید بازیکنی مثل گوتزه/ اریکسون/ همسیک هست.
در این صورت ترکیب خط هافبک :
سانگ/ ویلشیر/ گوتزه (ذخیره: فریمپونگ/ آرتتا/ رمزی)
2- ویلشیر را یه خط جلو ببره و ازش یه اسطوره بسازه !
که اونوقت هافبک میشه:
سانگ/ آرتتا/ ویلشیر (ذخیره: فریمپونگ/ کوکولین/ رمزی)

ولی تجربه بازی همزمان سانگ و ویلشیر با یه بازیساز خوب (فابرگاس) نشون داد که گزینه ی اول میتونه خیلی بهتر باشه !

Morteza Bauer در 10/11/1390 | 10:30 گفت:

خدا کنه به آرسنال بیاد