ادن آزارد: فصل بعد من را در لیگ انگلیس خواهید دید

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 71,077 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

ادن آزارد: فصل بعد من را در لیگ انگلیس خواهید دید

در دوازده ماه اخیر تیمهای برتر اروپایی به دنبال این ستاره 21 ساله بودند و او اکنون اعلام کرده که مقصد آتی اش لیگ برتر انگلیس است

سایت گل- ادن آزاردEden Hazard, OSC Lille ستاره 21 ساله و بلژیکی لیل در صحبتهایی اعلام کرد که فصل آینده در لیگ برتر توپ خواهد زد این درحالی است که در دوازده ماه اخیر صحبتهای معددی در مورد احتمال انتقال این ستاره 21 ساله به تیمهای برتر اروپایی به گوش می رسید ولی الان خودآزارد اعلام کرده که روانه لیگ برتر خواهد شد آزارد در گفت و گو با کانال پلاس درمورد اینده اش به این نکته اشاره کرد که تا پایان رقابتهای این فصل جایی نمی رود:« این غیرممکن است که در ماه ژانویه به تیم دیگری بروم.همان طور که قبلا هم گفته ام فوتبالم را در لیل به پایان می برم، چون هنوز شانس قهرمانی داریم و بعد به انگلیس خواهم رفت.» این ستاره بلژیکی اخیرا از تمایلش برای پیوستن به پاری سن ژرمن گفته بود ولی آزارد در ادامه توضیح داد که تصمیمش این است که از لیگ یک فرانسه جدا شود. او ادامه داد:« این انتخاب شخصی و مهمی است و سبک فوتبالی است که به فوتبال من شبیه است. من ترجیح می دهم که به فوتبال کشور دیگری بپیوندم؛ حتی اگر پاری سن ژرمن تیم بزرگی باشد. من می خواهم به تیم بزرگی بروم و از بازی کردن درترکیب تیم مطمئن باشم.» تیمهای منچسترسیتی، چلسی، منچستریونایتد و آرسنال همگی تمایلشان برای جذب آزارد را ابراز کرده اند و انتظار می رود که او در تابستان لیل را ترک کند. سران این باشگاه فرانسوی امیدوارند تا بتوانند او را با قیمتی در حدود 40 میلیون یورو بفروشند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 10/11/1390 | 19:25 گفت:

هازارد میاد آرسنال...........بعدش کلی پیشرفت میکنه.............
بعدش میشه یکی مثل نصری.................بعدش هم میره السیتی.............
:)

توپچی جنوب در 10/11/1390 | 18:38 گفت:

تابستون میاد ارسنال با همتون شرط میبتدم!!!!!!!

(Hooman sam (Dark metal در 10/11/1390 | 17:22 گفت:

ایشالا که همین الان بیاد...الان لازمش داریم نه...

HAMED toopchi در 10/11/1390 | 15:23 گفت:

اين بياد آرسنال، همه پشمك مهمون من!

masoud mahmudpur در 10/11/1390 | 14:53 گفت:

صد در صد میاد ارسنال.از صحبتهاش معلومه

ali jamshidi در 10/11/1390 | 13:45 گفت:

ورما مخش رو بزنه بیارتش دیگه

علی ارشدی در 10/11/1390 | 13:39 گفت:

ازش خوشم نمیاد بیش از حد ازش تعریف می کنن

ali jamshidi در 10/11/1390 | 13:01 گفت:

از الان شروع کنیم نمک نذر کنیم بلکه بیاد آرسنال. واقعاً بیاد هم خودش پیشرفت می کنه هم تیم ما از زیر خط فقر خلاقیت خارج میشه

رضا عالم در 10/11/1390 | 12:45 گفت:

ما بیشتر از یه وینگ خوب، به یه هافبک تهاجمی خوب نیازمندیم !!!

*الآن تو دروازه مشکلی نداریم...
*تو دفاع وسط هم بازیکن های خیلی خوبی داریم، فقط باید چندتا بدرد نخوراشون (اسکیلاچی و جورو) را بفروشیم،
*تو دفاع کنار هم به نظرم اگه اینقدر مصدوم ندیم با وجود سانیا، جنکینسون، یناریس سانتوس، گیبز، میگل هیچ نیازی نداریم
*هافبک دفاعی هامون هم که عالین، اصلن یه پا صادر کننده هستیم...
*برای هافبک وسط هم ویلشیر و دیابی و آرتتا را داریم که از کاملا اکتفا میکنه !
*با وجود والکات، چمبرلین، جروینهو و رایو خیلی نیازی به وینگ هم نداریم گرچه اومدن هازارد اتفاق خیلی خوبی هست.
*اگه فان پرسی نره، خیلی به حمله هم نیاز نداریم چون فصل دیگه کمپبل و ولا را هم داریم ضمن اینکه والکات و جروینهو هم میتونن حمله باشن ! گرچه من ترجیح میدم یه تمام کننده خیلی خوب (مثلا فرناندو یورنته/ بنزما/ هیگوواین/ پودولسکی/ دارنت بنت) را هم به خدمت بگیریم. اما اگه فان پرسی بره، حتما باید یکی از اینا را بگیریم ! حتی با پولش میتونیم نیمار را بگیریم !!!

*** فقط میمونه یه فافبک تهاجمی بازیساز درجه یک که کم داریم و رمزی نتونسته خواسته های ونگر را جامه عمل بپوشونه و روسیچکی هم دیگه سالهای آخر بازیش تو آرسناله ! به نظرم ونگر به 2 چیز میتونه فک کنه :

1- سریعترین و مطمئن ترین راه خرید بازیکنی مثل گوتزه/ اریکسون/ همسیک هست.
در این صورت ترکیب خط هافبک :
سانگ/ ویلشیر/ گوتزه (ذخیره: فریمپونگ/ آرتتا/ رمزی)
2- ویلشیر را یه خط جلو ببره و ازش یه اسطوره بسازه !
که اونوقت هافبک میشه:
سانگ/ آرتتا/ ویلشیر (ذخیره: فریمپونگ/ کوکولین/ رمزی)

ولی تجربه بازی همزمان سانگ و ویلشیر با یه بازیساز خوب (فابرگاس) نشون داد که گزینه ی اول میتونه خیلی بهتر باشه !

Morteza Bauer در 10/11/1390 | 10:30 گفت:

خدا کنه به آرسنال بیاد