مهم‌ترين دغدغه ونگر پس ازپيروزي برابر آستون‌ويلا

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 70,712 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .
 باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد. باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد.
دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد . دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد .
طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود
 وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است
 آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند.... آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند....
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
 با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود

مهم‌ترين دغدغه ونگر پس ازپيروزي برابر آستون‌ويلا

سرمربي تيم فوتبال آرسنال از پيروزي بر آستو‌ن‌ويلا در جام حذفي انگليس ابراز رضايت و خرسندي کرد.
     به نقل از دیلی‌میل، یکشنبه شب در ادامه دور چهارم رقابت‌های جام حذفی، توپچی‌ها موفق شدند ۳ بر ۲ ویلایی‌ها را شکست داده و به دور بعد صعود کنند. این برد در حالی به دست آمد که شاگردان آرسن ونگر از دقیقه ۵۴ تا ۶۱ یعنی مدت ۷ دقیقه  ۳ گل زدند که دو مورد آن از روی نقطه پنالتی توسط روبین فان پرسی، مهاجم شاخص هلندی زده شد.


 


مربی فرانسوی آرسنال پس از کسب این نتیجه گفت: در شرایطی که برخی از تیم‌های بزرگ انگلیس مثل منچستریونایتد در دور چهارم جام حذفی مجبور به وداع شدند، کسب پیروزی و راهیابی در این جام برای ما ارزشمند است. درست است دو گل از روی نقطه پنالتی زده شد و پیروزی ۳ بر ۲ بدست آمد. اما باید در نظر گرفت که اصولا رویارویی با حریفی مثل آستون‌ویلا چقدر دشوار است.


 


او ادامه داد: تازه این مشکل در شرایطی بود که ما در خانه بازی می کردیم و می خواستیم تحت هر شرایطی برنده شده و به دور بعد راه پیدا کنیم. هدفی که سرانجام به آن رسیدیم.


 


وی در مورد احتمال خرید بازیکن در فرصتی بسیار محدودی که تا روز سه‌شنبه همزمان با خاتمه موعد نقل و انتقالات زمستانی باقیمانده، نیز بیان کرد: نمی توانم از هیچ‌چیز در این باره حرف بزنم. چون برای ما مهم‌ترین دغدغه آن است که بازیکنان مصدوم مان هرچه سریع‌تر بازگردند و آنها را مجددا در اختیار داشته باشیم.


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 10/11/1390 | 13:06 گفت:

باکاری رو موقعی که اولین بار دیدمش ازش بدم میومد ولی فقط5 دیقه دیدم چطوری میدویه با هاش حال کردم!!باکاری معرکه ست معرکه

ali jamshidi در 10/11/1390 | 12:52 گفت:

بله چند دقیقه بازی کرده. به یاری خدا برای بازی چهارشنبه فیکسه

farshad khadem در 10/11/1390 | 12:34 گفت:

از باکاری سانیا چه خبر مثل اینکه دیشب چند دقیقه ای بازی کرد .درسته ؟

محمودرضا معینی در 10/11/1390 | 11:13 گفت:

دستت هم در نکنه

محمودرضا معینی در 10/11/1390 | 11:13 گفت:

آره مصدومان در حال بازگشتن،ویلشر که نیومده مصدوم شد،دیابی یه بازی می کنه میره تا سال بعد چون دوباره مصدوم میشه(فقط خدا کنه ویلشر مصدومیتش مث دیابی نشه)سانتوس اصلا ازش خبری نیست،گیبز هم که هر دفعه یه جاش مصدوم میشه فک کنم الان عضله شکمش مصدومه(عجیب قریب مصدوم میشه ها)

Morteza Bauer در 10/11/1390 | 11:02 گفت:

خواهش میکنم حمید جون

حمید فرازی در 10/11/1390 | 11:00 گفت:

مرسی.فکر نکنم کسی به تیم نزدیک باشه