مهم‌ترين دغدغه ونگر پس ازپيروزي برابر آستون‌ويلا

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 71,226 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

مهم‌ترين دغدغه ونگر پس ازپيروزي برابر آستون‌ويلا

سرمربي تيم فوتبال آرسنال از پيروزي بر آستو‌ن‌ويلا در جام حذفي انگليس ابراز رضايت و خرسندي کرد.
     به نقل از دیلی‌میل، یکشنبه شب در ادامه دور چهارم رقابت‌های جام حذفی، توپچی‌ها موفق شدند ۳ بر ۲ ویلایی‌ها را شکست داده و به دور بعد صعود کنند. این برد در حالی به دست آمد که شاگردان آرسن ونگر از دقیقه ۵۴ تا ۶۱ یعنی مدت ۷ دقیقه  ۳ گل زدند که دو مورد آن از روی نقطه پنالتی توسط روبین فان پرسی، مهاجم شاخص هلندی زده شد.


 


مربی فرانسوی آرسنال پس از کسب این نتیجه گفت: در شرایطی که برخی از تیم‌های بزرگ انگلیس مثل منچستریونایتد در دور چهارم جام حذفی مجبور به وداع شدند، کسب پیروزی و راهیابی در این جام برای ما ارزشمند است. درست است دو گل از روی نقطه پنالتی زده شد و پیروزی ۳ بر ۲ بدست آمد. اما باید در نظر گرفت که اصولا رویارویی با حریفی مثل آستون‌ویلا چقدر دشوار است.


 


او ادامه داد: تازه این مشکل در شرایطی بود که ما در خانه بازی می کردیم و می خواستیم تحت هر شرایطی برنده شده و به دور بعد راه پیدا کنیم. هدفی که سرانجام به آن رسیدیم.


 


وی در مورد احتمال خرید بازیکن در فرصتی بسیار محدودی که تا روز سه‌شنبه همزمان با خاتمه موعد نقل و انتقالات زمستانی باقیمانده، نیز بیان کرد: نمی توانم از هیچ‌چیز در این باره حرف بزنم. چون برای ما مهم‌ترین دغدغه آن است که بازیکنان مصدوم مان هرچه سریع‌تر بازگردند و آنها را مجددا در اختیار داشته باشیم.


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 10/11/1390 | 13:06 گفت:

باکاری رو موقعی که اولین بار دیدمش ازش بدم میومد ولی فقط5 دیقه دیدم چطوری میدویه با هاش حال کردم!!باکاری معرکه ست معرکه

ali jamshidi در 10/11/1390 | 12:52 گفت:

بله چند دقیقه بازی کرده. به یاری خدا برای بازی چهارشنبه فیکسه

farshad khadem در 10/11/1390 | 12:34 گفت:

از باکاری سانیا چه خبر مثل اینکه دیشب چند دقیقه ای بازی کرد .درسته ؟

محمودرضا معینی در 10/11/1390 | 11:13 گفت:

دستت هم در نکنه

محمودرضا معینی در 10/11/1390 | 11:13 گفت:

آره مصدومان در حال بازگشتن،ویلشر که نیومده مصدوم شد،دیابی یه بازی می کنه میره تا سال بعد چون دوباره مصدوم میشه(فقط خدا کنه ویلشر مصدومیتش مث دیابی نشه)سانتوس اصلا ازش خبری نیست،گیبز هم که هر دفعه یه جاش مصدوم میشه فک کنم الان عضله شکمش مصدومه(عجیب قریب مصدوم میشه ها)

Morteza Bauer در 10/11/1390 | 11:02 گفت:

خواهش میکنم حمید جون

حمید فرازی در 10/11/1390 | 11:00 گفت:

مرسی.فکر نکنم کسی به تیم نزدیک باشه