مهلت نقل وانتقالات زمستاني ليگ هاي اروپايي

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 69,786 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

مهلت نقل وانتقالات زمستاني ليگ هاي اروپاييمهلت نقل وانتقالات زمستاني ليگ هاي فوتبال اروپايي شامگاه سه‌شنبه (فردا) پايان مي‌يابد.      به نقل از سایت اخبار فوتبال جهان، تیم‌ باشگاهی لیگ ‌های انگلیس، آلمان، فرانسه، اسپانیا و ایتالیا مجازند تا ساعت ۱۹ فردا (۲۱:۳۰ به وقت تهران) به اتحادیه های فوتبال کشورهای یادشده و یوفا اعلام کنند چه بازیکنانی را در مهلت یک‌ ماه ژانویه جذب کرده و خود را برای ادامه فصل تقویت کرده‌اند.


 


از این رو تیم‌های پنج کشور صاحب نام قاره سبز اکنون در تکاپو آخرین اقدامات لازم برای جذب بازیکن هستند تا در این فرصت کم، احتمالا با جذب تازه‌واردینی نقاط ضعف خود را پوشش دهند.


ایام نقل و انتقالات میان فصل از تاریخ ۱۱ دی ماه سال جاری آغاز شد.


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 10/11/1390 | 19:32 گفت:

الآن بازیکن بخریم بی فایده هست.............ونگر کارش درسته.............
میدونه چه موقع بازیکن بخره..................

حمید فرازی در 10/11/1390 | 17:30 گفت:

اینو قبلا در ویکی پدیا دیده بودم ولی این سایت اطلاعات غلطم کم نداره

احسان در 10/11/1390 | 15:47 گفت:

از مصاحبه های ونگر کاملا معلومه هیچ بازیکنی رو نمیخریم بیخودی منتظر نباشید!!

سعيد غلامي در 10/11/1390 | 15:21 گفت:

كسليي كه ميگن من اشتباه ميكنم اينم منبع

منبع:ويكيپديا http://en.wikipedia.org/wiki/Lucas_Barrios#cite_note-9

ali jamshidi در 10/11/1390 | 12:51 گفت:

اولا با حمید فرازی موافقم.
ما که بازیکن بخر نیستیم الکی تو هیجان نقل و انقالات قرار نگیریم بهتره. پس فردا که تموم شه مهلت نقل و انتقالات تو ذوق مون می خوره. هر چند تو تابستون ها عادت کردیم به این مساله. بیاید پس حداقل تو زمستون دیگه خودمونو اذیت نکنیم.
خوشم میاد باز بردیم بساط تعریف پهنه.
ولی خدایی کلی بازیکن الکی تو رختکن داریم که واقعاً این پیراهن ها تو تنشون گشاده

شایان در 10/11/1390 | 12:33 گفت:

اصلا این کاسرس بازیکن خوبی نیست!!!!

حمید فرازی در 10/11/1390 | 12:24 گفت:

سعید جان قدش که 187 نیست.اینو مطمئن باش.البته فکر کنم متولد پاارگوئه باشه نه آرزانتین

سعيد غلامي در 10/11/1390 | 11:10 گفت:

نام كامل:لوكاس رمان باريوس كاسرس
سن:27
محل تولد:بنوس آيرس-آرژانتين
قد:(187cm(1.87
پست:مهاجم نك Center Forward
2003-2005:آرژانتين ژونيورز 17بازي5گل
2005–2006:تموكو-شيلي 28بازي12گل
2006–2007:كبرلوا-شيلي 35بازي22گل
2007-2008:اطلس-مكزيك14بازي1گل
2008-2009:كلو كلو-شيلي 53بازي49گل
2009-2012:بورسيا دورتموند-آلمان75بازي35گل
(2011-2012 :12بازي0گل)
تيم ملي:2010-2012پاراگوئه 21بازي6گل

محمودرضا معینی در 10/11/1390 | 11:10 گفت:

فقط کاش قضیه تابستون تکرار نشه برای بستن دهان هوادارا برن یکی مث پارک رو بخرن

حمید فرازی در 10/11/1390 | 10:57 گفت:

فعلا کسی به باشگاه نزدیک نیست.بهتره خودمون شایعه درست نکینم که فردا بگیم چرا بازیکن نخریدیم

سعيد غلامي در 10/11/1390 | 10:51 گفت:

شايد مهجم دورتموند لوكاس باريوس رو گرفت مثل اينكه قضيه جدي شده

Morteza Bauer در 10/11/1390 | 10:45 گفت:

ونگر که فکر نکنم بازیکنی بگیره.ولی امیدوارم بگیره ولی میدونم امیدواریم بی فایدس.انشالله برا فصل بعد اسکلت تیم حفظ بشه 2یا3بازیکن هم تابستان بگیریم تیم عالی میشه