مهلت نقل وانتقالات زمستاني ليگ هاي اروپايي

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 70,111 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

مهلت نقل وانتقالات زمستاني ليگ هاي اروپاييمهلت نقل وانتقالات زمستاني ليگ هاي فوتبال اروپايي شامگاه سه‌شنبه (فردا) پايان مي‌يابد.      به نقل از سایت اخبار فوتبال جهان، تیم‌ باشگاهی لیگ ‌های انگلیس، آلمان، فرانسه، اسپانیا و ایتالیا مجازند تا ساعت ۱۹ فردا (۲۱:۳۰ به وقت تهران) به اتحادیه های فوتبال کشورهای یادشده و یوفا اعلام کنند چه بازیکنانی را در مهلت یک‌ ماه ژانویه جذب کرده و خود را برای ادامه فصل تقویت کرده‌اند.


 


از این رو تیم‌های پنج کشور صاحب نام قاره سبز اکنون در تکاپو آخرین اقدامات لازم برای جذب بازیکن هستند تا در این فرصت کم، احتمالا با جذب تازه‌واردینی نقاط ضعف خود را پوشش دهند.


ایام نقل و انتقالات میان فصل از تاریخ ۱۱ دی ماه سال جاری آغاز شد.


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 10/11/1390 | 19:32 گفت:

الآن بازیکن بخریم بی فایده هست.............ونگر کارش درسته.............
میدونه چه موقع بازیکن بخره..................

حمید فرازی در 10/11/1390 | 17:30 گفت:

اینو قبلا در ویکی پدیا دیده بودم ولی این سایت اطلاعات غلطم کم نداره

احسان در 10/11/1390 | 15:47 گفت:

از مصاحبه های ونگر کاملا معلومه هیچ بازیکنی رو نمیخریم بیخودی منتظر نباشید!!

سعيد غلامي در 10/11/1390 | 15:21 گفت:

كسليي كه ميگن من اشتباه ميكنم اينم منبع

منبع:ويكيپديا http://en.wikipedia.org/wiki/Lucas_Barrios#cite_note-9

ali jamshidi در 10/11/1390 | 12:51 گفت:

اولا با حمید فرازی موافقم.
ما که بازیکن بخر نیستیم الکی تو هیجان نقل و انقالات قرار نگیریم بهتره. پس فردا که تموم شه مهلت نقل و انتقالات تو ذوق مون می خوره. هر چند تو تابستون ها عادت کردیم به این مساله. بیاید پس حداقل تو زمستون دیگه خودمونو اذیت نکنیم.
خوشم میاد باز بردیم بساط تعریف پهنه.
ولی خدایی کلی بازیکن الکی تو رختکن داریم که واقعاً این پیراهن ها تو تنشون گشاده

شایان در 10/11/1390 | 12:33 گفت:

اصلا این کاسرس بازیکن خوبی نیست!!!!

حمید فرازی در 10/11/1390 | 12:24 گفت:

سعید جان قدش که 187 نیست.اینو مطمئن باش.البته فکر کنم متولد پاارگوئه باشه نه آرزانتین

سعيد غلامي در 10/11/1390 | 11:10 گفت:

نام كامل:لوكاس رمان باريوس كاسرس
سن:27
محل تولد:بنوس آيرس-آرژانتين
قد:(187cm(1.87
پست:مهاجم نك Center Forward
2003-2005:آرژانتين ژونيورز 17بازي5گل
2005–2006:تموكو-شيلي 28بازي12گل
2006–2007:كبرلوا-شيلي 35بازي22گل
2007-2008:اطلس-مكزيك14بازي1گل
2008-2009:كلو كلو-شيلي 53بازي49گل
2009-2012:بورسيا دورتموند-آلمان75بازي35گل
(2011-2012 :12بازي0گل)
تيم ملي:2010-2012پاراگوئه 21بازي6گل

محمودرضا معینی در 10/11/1390 | 11:10 گفت:

فقط کاش قضیه تابستون تکرار نشه برای بستن دهان هوادارا برن یکی مث پارک رو بخرن

حمید فرازی در 10/11/1390 | 10:57 گفت:

فعلا کسی به باشگاه نزدیک نیست.بهتره خودمون شایعه درست نکینم که فردا بگیم چرا بازیکن نخریدیم

سعيد غلامي در 10/11/1390 | 10:51 گفت:

شايد مهجم دورتموند لوكاس باريوس رو گرفت مثل اينكه قضيه جدي شده

Morteza Bauer در 10/11/1390 | 10:45 گفت:

ونگر که فکر نکنم بازیکنی بگیره.ولی امیدوارم بگیره ولی میدونم امیدواریم بی فایدس.انشالله برا فصل بعد اسکلت تیم حفظ بشه 2یا3بازیکن هم تابستان بگیریم تیم عالی میشه