بولتون صفر – آرسنال صفر: ناکامی توپچی‌هاادامه دارد

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 69,812 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

بولتون صفر – آرسنال صفر: ناکامی توپچی‌هاادامه دارددو تیم در مقابل دروازه یکدیگر نتوانستند کار خاصی انجام دهند.
EPL: Bacary Sagna - Mark Davies, Bolton Wanderers v Arsenal
 

سایت گل – آرسنال نتوانست در ورزشگاه ریبوک به نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل دست یابد. آنها بار دیگر امتیازات حساسی را از دست دادند.


پیروزی لیورپول مقابل ولوز به این معنا بود که آرسنال برای حفظ رتبه پنجم باید در این بازی پیروز شود، اما نه‌تنها این اتفاق روی نداد که آنها به رده هفتم جدول هم سقوط کردند!


توپچی‌ها بازی را در کنترل خود داشتند اما نتوانستند از این بهره ببرند.


آرسنال با 37 امتیاز هفتم است و بولتون با 20 امتیاز هفدهم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 13/11/1390 | 13:24 گفت:

متاسفانه حقیقت تلخ اینه که این فصل برای آرسنال تموم شده با بضاعتی که داریم بعیده در ادامه هم حال و روزمون بهتر از این بشه

حمید فرازی در 13/11/1390 | 12:52 گفت:

حرفات درسته میلاد جان ولی در حال حاضر شرایط این کارو نداریم.شرایط ما به گونه ای هست که بیش از یکی دوسال کار داره تا بازم به روزای خوبمون برگردیم

میلاد کشوری در 13/11/1390 | 11:54 گفت:

بزار من بقیه حرف Morteza رو ادامه بدم: رئال رو در مرحله ی بعدش شکست می دیم، بعد بایرن و در نهایت بارسلون رو تو فینال شکست می دیم و جام قهرمانان رو می گیریم. بازیکنای مصدوم بر می گردن و همه بازیا رو با اختلاف 3 گل پست سر میزاریم و تیمای بالای جدولم که همینطوری امتیاز از دست میدن و ما قبل از هفته ی آخر قهرمانیمون رو تو لیگ قطعی می کنیم. سال بعدش هم هیچکی از تیم نمیره و غیر از چهار تا جام اصلی، سوپر جام اروپا، جام خیریه و جام باشگاه های جهان رو می گیریم. چطوره؟
با آرزو و انشالا کاری از پیش نمیره، باید به ابزار قهرمانی مجهز بشیم تا شاید بتونیم اونو به دست بیاریم...

♥Arsenal♥ در 13/11/1390 | 10:23 گفت:

فکر نکنم تو رده خوبی بمونیم دیگه.....
اون سالها که تیم خیلی خوبی داشتیم به زور تو رده 1تا4 میموندیم حالا دیگه......

Morteza Bauer در 13/11/1390 | 10:16 گفت:

کی میشه از این بحران بیرون بیایم.انشالله که آخر فصل جزو4تا قرار بگیریم.جام حذفی قهرمان بشیم.میلان رو در اروپا شکست بدیم.