ونگر:از حالا به بعد هر بازي ليگ فينال است

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 70,743 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .
 باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد. باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد.
دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد . دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد .
طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود
 وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است
 آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند.... آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند....
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
 با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود

ونگر:از حالا به بعد هر بازي ليگ فينال استسرمربي تيم فوتبال آرسنال گفت: اميدوارم در پايان فصل جزو چهار تيم اول ليگ برتر قرار گرفته و سهميه ليگ قهرمانان اروپا را کسب کنيم.

آرسن ونگر که چهارشنبه شب تیمش در هفته بیست و سوم لیگ برتر مقابل بولتون به تساوی بدون گل رسید، با 37 امتیاز تا رده هفتم  جدول دچار افت شد.

 وی اظهار داشت: اگر بتوانیم پایان فصل جزو چهار تیم اول جدول جای بگیریم، بسیار خوشحال خواهم شد. در آن هنگام امکان راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا را خواهیم داشت. البته تا آن هنگام راهی بس طولانی را در پیش خواهیم داشت.


 ونگر ادامه داد: باید در نظر گرفت از یک دوره سخت و پرفشار خارج شدیم. در سه بازی بازنده شدیم . اما این قدرت را داریم که بازهم برنده شویم. برای ما از حالا به بعد هر بازی لیگ برتر حکم یک فینال را دارد.


 او ادامه داد: فکر می کنم مقابل بولتونی‌ها با بدشانسی مواجه شدیم. چون شایسته کسب هر سه امتیاز بازی بودیم، اما افسوس که دو امتیاز از دست دادیم و به یک امتیاز بسنده کردیم.


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 14/11/1390 | 13:56 گفت:

امیدوارم بتونه این حرفا رو به بازیکنا بفهمونه.واقعا بازی بو بولتون همه کار کردیم ولی وقتی ولکات و رمسی گل زن نیستن دیگه چی باید میکرد.امیدوارم دیگه از بازیا امتیاز از دست ندیم

ehsan_gunner در 14/11/1390 | 13:43 گفت:

ما هم اميدواريم جزو چهار تيم قرار بگيريم!

hesam در 14/11/1390 | 13:39 گفت:

افرين صبر کن.

♥Arsenal♥ در 14/11/1390 | 13:37 گفت:

دوست دارم حرفایی بزنم که دوست ندارم بزنم...

پس فقط صبر میکنم....