ونگر: همه ديدند چقدر با کيفيت کار کرديم

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 69,823 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

ونگر: همه ديدند چقدر با کيفيت کار کرديم
سرمربي تيم فوتبال آرسنال گفت: با زدن 7 گل به بلکبرن، تيم همان نتيجه و کيفيتي که مي‌خواستم را به اجرا گذاشت.

 به نقل از دیلی‌استار ،آرسن ونگر شب گذشته پس از کسب پیروزی پرگل ۷ بر یک مقابل بلکبرن کاملا با چهره‌ای شاد در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد.

او اظهار داشت: خیلی خوشحالم که مزد زحمات و بازی‌ خوب‌مان را با بردی پرگل گرفتیم. به باورم در بازی‌های چند وقت اخیر نیز خوب ظاهر شدیم. اما نتایج متناسب با زحمات‌مان در میدان نبودند؛ اما مقابل بلکبرن نتیجه و کیفیت کار دقیقا همان چیزی شد که می‌خواستم. فکر می‌کنم همه دیدند چقدر خوب و با کیفیت کار کردیم و به ۷ گل زیبا نیز رسیدیم.


او ادامه داد: بعد از این بازی همچنان باید در مسیری که برگزیده‌ایم، حرکت کنیم. باید تا پایان فصل همچنان متحد باقی بمانیم تا نتایج خوب دیگری حاصل شوند.


مربی فرانسوی توپچی‌ها در مورد درخشش روبین فان‌ پرسی، گلزن هلندی تیمش که در این بازی هت‌تریک کرد و سه گل زد، نیز عنوان کرد: روبین در این بازی نیز سه گل مهم دیگر زد. به نظرم روبین بار دیگر نشان داد چه بازیکن بزرگی است. بازی مقابل بلکبرن در عین حال مشخص کرد هر حرکت او در زمین، باید در مدارس فوتبال مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد. چرا که جنبه آموزشی دارد، او بازیکنی است که هر لحظه قابلیت گل زدن دارد.


همچنین در مورد اوکسلاد چمبرلاین، دیگر ستاره تیمش که زننده دو گل بود، نیز عنوان کرد: ابتدای فصل اوکسلاد آماده نبود. اما هرچه از مسابقات سپری شد، شرایط بهتری پیدا کرد و ماه گذشته گام بزرگی به سوی ترکیب اصلی تیم برداشت. او در این بازی نشان داد در خلق موقعیت‌ها چقدر قابلیت دارد. حتی به خوبی در کار دفاع نیز می تواند شرکت کند. به نظرم او یک بازیکن جنگنده  و با ارزش است.


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 16/11/1390 | 22:07 گفت:

آره 7 گل زدن تو لیگ انگلیس هنر میخواد اینجا لیگ اسپانیا نیست که فقط دو تیم داشته باشه

حمید فرازی در 16/11/1390 | 18:08 گفت:

حمید این عکس واسه چندسال پیشه.اصلا ربطی به این بازی نداره که متاسفانه سایتای ایرانی همیشه یک عکسو از یه مربی یا بازیکن میذارن

♥Arsenal♥ در 16/11/1390 | 16:52 گفت:

خنده رو چه ذوقی کرده...

حمید فرازی در 16/11/1390 | 16:15 گفت:

سجاد خان همین بلکبرن تو خونه منچستر این تیمو شکست داد

سید سجاد حسینی در 16/11/1390 | 16:05 گفت:

ونگر خان، هنر کردی 7تا به بلکبرن ته جدولی زدی!!!!!!!