حمايت بيرهوف از حضور پودولسکي در آرسنال

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 69,829 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

حمايت بيرهوف از حضور پودولسکي در آرسنالاوليور بيرهوف معتقد است که آرسنال مي تواند مقصد ايده آلي براي لوکاس پودولسکي باشد.

 

این درحالی است که این روزها گزارشهای منتشره حکایت از انتقال این ستاره آلمانی به امیریتس می دهد و شنیده می شود که پودولسکی در بازار نقل و انتقالات تابستانی روانه انگلیس خواهد شد.

پودولسکی در رقابتهای این فصل بوندس لیگا در 18 بازی در ترکیب تیمش قرار گرفته و توانسته 15 گل برای کلن بزند و البته در بازار نقل و انتقالات زمستانی هم نظر مثبت سران ارسنال را به خود جلب کرده بود.

اکنون استاله سولباکن، سرمربی کلن در صحبتهایی اعلام کرده که این ستاره 26 ساله ممکن است در بازار تابستانی به لیگ برتر برود و یادآوری کرده که تیمش مانع از انجام انتقال بازیکنانش نمی شود.

دراین میان اولیور بیرهوف مهاجم سابق تیم ملی آلمان معتقد است که الان زمان مناسبی است تا پودولسکی زیر نظر ونگر فوتبالش را دنبال کند.

بیرهوف درصحبتهایی به اکسپرس گفت:« قلب پودولسکی به کلن تعلق دارد. ولی الان و دراین سن، او باید به فکر آینده اش باشد. آرسنال می تواند مقصد خوبی برای پودولسکی باشد. چون ارسن ونگر مربی فوق العاده ای است که لوکاس را به مرحله بعدی از فوتبالش می برد.»

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 12/12/1390 | 14:36 گفت:

آخ ساله دیگه سوارز و اریکسون به تیم اضاف بشن چی میشه!

Ali361 در 12/12/1390 | 01:20 گفت:

ایشالا گوتزه رو هم با خودش بیاره. هازارد هم بیاد سال دیگه برا جام باشگاهها رقابت میکنیم/

پويان در 12/12/1390 | 00:55 گفت:

امروز چقدر به اقا مرتضى گير دادن همه.مرتضى جان خسته نباشيد.خدا صبرت بده.

javad sbo در 11/12/1390 | 23:38 گفت:

اقا مرتضی خواهشا عکس جک باور پاک کن. مگه ندیدین چه توهینایی به اسلام ومسلمونا کردن

Farhad Rahbari در 11/12/1390 | 22:37 گفت:


واسه ورزش3 یه قربونی بکنید

Morteza Bauer در 11/12/1390 | 21:40 گفت:

Eyval Jack Bauer

علیرضا در 11/12/1390 | 21:32 گفت:

دمش گرم..............مشخصه که کارش خیلی درسته.............

علی ارشدی در 11/12/1390 | 21:19 گفت:

ایول جک بائر

توپچی جنوب در 11/12/1390 | 20:17 گفت:

خوشم میاد آلمانیه دیگه.
فوتبال رو میفهمه میدونه به کی میگن مربی و یه بازیکن اگه بخواد پیشرفت کنه باید زیر نظر کی باشه.

دمت گرم بیر هوف ای ول داری..........