فهرست10باشگاه ثروتمندفوتبال جهان:آرسنال دررده6

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 71,067 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

فهرست10باشگاه ثروتمندفوتبال جهان:آرسنال دررده6

طبق معمول فهرست ثروتمندترین باشگاه ها اعلام شد.آرسنال(LOVE)که درامدش از السیتی هم بیشتره ولی السیتی ازما خرج های هنگفتی میکنه.تازه چقدهم زیان دارن هرسال.یک توضیح:

رئال‌مادريد، نخستين باشگاه
تاريخ جهان است که به درآمد 500 ميليون يورويي در سال دست يافته است و به
اين ترتيب توانست رده نخست فهرست ثروتمندترين باشگاه‌هاي جهان را از آن خود
نگاه دارد. قهرمان ليگا در فصل 2011 – 2012 توانست 512.6 ميليون يورو کسب
کند و بالاتر از همه تيم‌ها همچنان در رده نخست قرار گيرد.

در رده
دوم بارسلونا با درآمد 483 ميليون يورويي در رده دوم ايستاد. منچستريونايتد
با 396 ميليون يورو در سال در جايگاه سوم قرار گرفت. اين در حالي است که
در بين بيست تيم برتر فهرست ثروتمندترين باشگاه‌هاي جهان هفت تيم انگليسي
قرار دارند که دليل عمده آن قراردادهاي تلويزيوني بالا براي تيم‌هاي
انگليسي و اسپانسرشيپ است. براي مثال منچستريونايتد با قرارداد با شرکت
جنرال موتور توانست مبلغ قابل توجهي از اسپانسرشيپ به دست آورد.

در
بين فهرست ثروتمندترين باشگاه‌هاي جهان منچسترسيتي با پنج پله صعود نسبت به
سال قبل بيشترين صعود را داشته است. درآمد اين باشگاه منچستري به لطف
مالکان ثروتمند عربش 51 درصد نسبت به سال قبل افزايش داشته است. در مجموع
نکته جالب اين آمار رشد درآمد ساليانه باشگاه‌ها نسبت به سال قبل بوده است.

به
گزارش بي‌بي‌سي با وجود رکورد اقتصادي در اروپا در سال گذشته تمام بيست
باشگاه برتر در ليست ثروتمندترين باشگاه‌هاي اروپا نسبت به سال قبل 10 درصد
افزايش درآمد داشتند. دان جونز، اقتصاددان ورزشي دليل رشد سود اقتصادي
باشگاه‌ها با وجود رکود اقتصادي در اروپا را علاقه مردم به ورزش فوتبال
توصيف کرد.

به گزارش ايسنا به رغم حضور رئال مادريد و بارسلونا در رده‌هاي اول و دوم در بين 20 تيم برتر، نام هيچ تيم اسپانيايي ديده نمي‌شود.

از
سال 1996 تا سال 2003 منچستريونايتد در صدر فهرست پردرآمدترين باشگاه‌هاي
جهان قرار داشت اما از آن سال به بعد رئال مادريد توانسته بود، در صدر اين
فهرست قرار گيرد.

در بين تيم‌هاي غير اروپايي کورينتيانس قهرمان جام جهاني باشگاه‌ها در سال 2012 بهترين رتبه را دارد که در رده 31 جاي گرفته است.

اینم فهرست 10 باشگاه ثروتمند جهان:
1- رئال مادريد (512.6 ميليون يورو)

2- بارسلونا (483 ميليون يورو)

3- منچستريونايتد (395.9 ميليون يورو)

4- بايرن مونيخ (368.4 ميليون يورو)

5- چلسي (322.6 ميليون يورو)

6- آرسنال (290.3 ميليون يورو)


7- منچسترسيتي (285.6 ميليون يورو)

8- ميلان (256.9 ميليون يورو)

9- ليورپول (233.2 ميليون يورو)

10- يوونتوس (195.4 ميليون يورو)


ممنون که پست رو مطالعه کردین.چاکر همه توپچی های آرسنالی


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ميلاد كشوري در 10/11/1391 | 01:16 گفت:

اين آماري كه شما دادي مربوط به ثروت باشگاه نيست، درآمد ساليانه ي باشگاهاست. اميدوارم فرق درامد و سرمايه رو متوجه بشي. در ضمن درامد منسيتي به طور مستقيم ربطي به مالكان ثروتمندش نداره، درآمديه كه باشگاه در سال گذشته ميلادي كسب كرده و اونم به خاطر قهرماني فصل قبلشونه.

در رده ي ثروتمندترينا ما هنوز سوم يا چهارميم!

توپچی جنوب در 9/11/1391 | 23:06 گفت:

خیلی بد كار كردیم یه زمانی ما سوم بودیم تو این لیست.
ولی اشكال نداره حالا تا با اسپانسر های جدید قرارداد ببندیم و چند ستاره به تیم اضاف كنیم و با قهرمان شدن دوباره درآمد باشگاه رو مثل قبل میكنیم.
خوشحالم كه بدون تظریق پول از خارج به باشگاه این جایگاه رو داریم و افتخار میكنم كه با درآمد خود باشگاه و بدون پول خارجی تراز تیممون مثبته

Vishka در 9/11/1391 | 22:44 گفت:

ممنون مرتضی

حیف دخترم مگه نه یه چیزی میگفتم اعصاب نذاشتن

منه اصفهانی از اینا بیشتر خرج میکنم

1372hassan ayati در 9/11/1391 | 21:57 گفت:

محمد مهدی تاج سری قبولت دارم عجیب اصلا تو خدایی

محمد مهدی در 9/11/1391 | 19:56 گفت:

اولا مرسی بابته پستت. دوما خاک تو سره این تیم پول پرست سوما حسن راست میگه هالک فوقولادس که همین کافیه که اینجا نیاد

nima در 9/11/1391 | 15:23 گفت:

مرسی مرتضی!!!چه فایده وقتی خرج نمیشه!!!

masoud mahmudpur در 9/11/1391 | 15:02 گفت:

مرسی.نسبت به گذشته افت کردیم.

1372hassan ayati در 9/11/1391 | 15:01 گفت:

داداش ما یه زمانی 31میلیون پوند دادیم به خوزه انتونیو ریس.خدایی وقتی مدافعینو دریبل میزد و گل میزد ادمو دیونه خودش میکرد.میشه با ولکاتو چمبرلینو پودولسکی ژیرود یه کاریی کرد اما یه مدافع وسط راست و چپ هافبک دفاعی تخصصی کاملا نیاز داریم

Morteza Bauer در 9/11/1391 | 14:46 گفت:

hassan ayati:
.گیبس حمل توپش خوبه اما از لحاظ دفاعی مایوس کنندس بیشتر به درد پیستون میخوره نه دفاع.
........................................
دفاش هم چندتا بازیه خوب شده.مثالش بازی باچلسی تو نیمه دوم.الان ما یه دفاع راست میخوایم و یه دفاع وسط کنار فرمایلن ویه هافبک دفاعی که از همه واجب تره.
که هیچکدوموشم نمیخریم.
این دیبوشه واقعا حیف بود رفت نیوکاسل

Morteza Bauer در 9/11/1391 | 14:42 گفت:

hassan ayati:
داش امویلا رفت کجا?بخدا عالی بود عالی.گیبس حمل توپش خوبه اما از لحاظ دفاعی مایوس کنندس بیشتر به درد پیستون میخوره نه دفاع.بنده حداقل 50تا بازی باشگاهی و ملی از هالک دیدم راستی سال 2008تو بازیای چمپیونز دریبلزن ترین بازیکن انتخاب شد قبول دارم هالک خوب نیست فوق العادس عاشق بازیشم.دادش اگه وقت نداری بازیشو ببینی چندتا کلیب از ببین مطمنم نظرت کاملا عوض میش
.............................................................................
منم عاشق ام ویلا بودم.ولی نثل اینکه به روبین کازان رفت یا زنیت.یادم نیست.
هالک زنیت براش 50میلیون داد.بنظرت ماهمچین پولی یا شایدم بیشترمیتونیم به زنیت بدیم.

Morteza Bauer در 9/11/1391 | 14:39 گفت:

HAMED toopchi:
مرتضي تا خالا كسي ديدي به اجدادش ارث بده؟؟؟ همه از اجدادشون ارث ميگيرن. دقت كن جانم
...................................................
راست میگی حامد.مرسی گفتی
منظورم اینه که به نتیجه هاشون میدن.

HAMED toopchi در 9/11/1391 | 14:35 گفت:

مرتضي تا خالا كسي ديدي به اجدادش ارث بده؟؟؟ همه از اجدادشون ارث ميگيرن. دقت كن جانم

HAMED toopchi در 9/11/1391 | 14:33 گفت:

اي خاك به سر ناخن خشكمون

1372hassan ayati در 9/11/1391 | 14:26 گفت:

داش امویلا رفت کجا?بخدا عالی بود عالی.گیبس حمل توپش خوبه اما از لحاظ دفاعی مایوس کنندس بیشتر به درد پیستون میخوره نه دفاع.بنده حداقل 50تا بازی باشگاهی و ملی از هالک دیدم راستی سال 2008تو بازیای چمپیونز دریبلزن ترین بازیکن انتخاب شد قبول دارم هالک خوب نیست فوق العادس عاشق بازیشم.دادش اگه وقت نداری بازیشو ببینی چندتا کلیب از ببین مطمنم نظرت کاملا عوض میشه

محمد حسینی در 9/11/1391 | 13:39 گفت:

اگه لیست هزینه ها هم بود خیلی بهتر بود!!!
مثلا من سیتی بیشتر از کل درآمدش به بازیکناش پرداخت می کنه هزینه های دیگش (خرید بازیکن و...) جدا

Morteza Bauer در 9/11/1391 | 13:37 گفت:

حسن جان تازه امسال بدهی ورزشگاه تموم شد.درسته خرج نمیکنیم ولی اینایرو که گفتی شدنی نیست.گیبز به نظرم جاباپیشرفت خیلی داره.الان ما یه دفاع کنار فرمایلن میخوایم یکی هم دفاع راست.
ام ویلا که رفت.باید دنبال یکی دیگه باشیم.هالک اصلا هم خوب نیست.به نظرمون حملمون خوبه ولی یه ویا هم بیاد خط حمله عالی میشه و باتجربه تر.
ولی تو ژانویه خبری نیست.ببینید من کی گفتم.

1372hassan ayati در 9/11/1391 | 13:14 گفت:

رده6که هیچ شما بگید رتبه اول چه فایده ای داره وقتی از این پول هیچ استفاده ای نمیشه?ارسنال اگه میخواد تو چند جبهه برای قهرمانی تاکید میکنم برای قهرمانی بجنگه باید یه مدافع مرکزی بدون سوتی که حداقل چند فصل بدون اشتباه وحشتناک بتونه بازی کنه و یه مدافع راست و یه مدافع چپ که هم در حمله و هم در دفاع کاملا موثر باشه رو جذب کنیم و البته یه هافبک دفاعی تخصصی که بتونه بازی حریف رو تخریب کنه و بتونه جلو ضد حملات رو بگیره و در اخر یه وینگ خلاق جوان مثه چمبرلین که بتونه از بازیکن مقابلش به اسونی بگذره...اینم ترکیب دروازه بان شزنی.مدافعین هوملز.ورمایلن.ادریانو.الابا...هافبکها امویلا.ویلشر.کاسورلا...مهاجمین چمبرلین.هالک.ژیرود. . . همه تیما خرج میکنن بجز ارسنال.مگه بایرن هم ورزشگاه درست نکرد پس چرا این همه خرج میکنه و هر سال قوی تر میشه

Morteza Bauer در 9/11/1391 | 13:13 گفت:

قربونت داش سید.

فکر کنم این پول ها رو واسه صدقه و کمک به ایتام خرج میکنن!!!
...........................
نه باو اینارو میخوان بعدا ارث بدن.تازه این براپارساله.امسال هم که یه قرارداد تپل بستن.
واقعا زور داره اینهمه ولی خرجی نداریم.این همه بازیکن باکیفیت پول خرج نمیکنیم.

سید محمد رضا در 9/11/1391 | 13:04 گفت:

مرسی داداش بابت پست خوبت

فکر کنم این پول ها رو واسه صدقه و کمک به ایتام خرج میکنن!!!

حسن در 9/11/1391 | 13:03 گفت:

خوب بود ولی این همه پول چه بدرد میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tofigh در 9/11/1391 | 12:42 گفت:

این پستا رو میذارید که مارو عصبی کنید؟؟؟؟این همه پول آخرش هم........!!!!

Morteza Bauer در 9/11/1391 | 12:35 گفت:

نمیدونم این همه پول رو میخوان چیکارش کنن.حتما میخوان برا اجداداشون ارث بدن.

میثم محمودی در 9/11/1391 | 12:31 گفت:

اینقدر پول داره دلشون نمیاد پولاشونو خرج بازیکنانشو کنن یا بازیکن بخرن واقعا که

iman sanaei در 9/11/1391 | 12:26 گفت:

مرسی جالب بود