نگاهی به مطبوعات انگلستان؛ 14 می 2013

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 71,066 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

نگاهی به مطبوعات انگلستان؛ 14 می 2013- سران منچسترسیتی دیشب روبرتو مانچینی را از سمت سرمربی گری تیم خود اخراج کردند.


- وین رونی دیشب در هنگام رژه قهرمانی منچستریونایتد از طرف طرفداران هو شد.


- آلن پاردو سرمربی نیوکاسل که تیمش در این فصل بسیار ضعیف کار کرده است تاکید کرد که از بابت شغلش دغدغه ای ندارد.


 - روبرتو مانچینی دیشب از سمت سرمربی گری منچسترسیتی اخراج شد. به نظر می‌رسد وی فصل آینده در تیم موناکو سرمربیگری کند.


- دیوید مویس سرمربی جدید منچستریونایتد سه بازیکن از تیم سابق خود
(اورتون) را در لیست خرید خود جای داده است. فیل جاگیلکا، لیتون بینز و
مروان فلینی سه بازیکن مد نظر مویس هستند.


- روبرتو سولدادو مهاجم والنسا زیر نظر سران اورتون قرار گرفته است.


 - مانوئل پلگرینی سرمربی مالاگا گزینه اول سران منچسترسیتی برای هدایت این تیم در فصل آینده است.


- دیوید مویس هفته آینده برای مشخص شدن آینده وین رونی با وی جلسه ای برگزار خواهد کرد.


  


- منچسترسیتی در حال تدارک پیشنهادی 12 میلیون پوندی برای به خدمت گیری آرین روبن از بایرن مونیخ است.


- کریستین بنتکه هدف شماره یک دورتموند برای جانشینی روبرت لواندوسکی است.


- استفان یووتیچ در صدر لیست خرید آرسنال برای فصل آینده است.


 یه خبر دیگه ونگر گفته درباره رونی تا آخرفصل صبرکنید:

اینم مصاحبش:

من در حال حاضر در شرایطی
نیستم که در مورد اهداف باشگاه در بازار نقل و انتقالات صحبت کن. چیزی که
من روی آن تمرکز دارم، بازی های پیش روست و بعد از دیدار مقابل نیوکاسل،
پاسخ این سوال ها را خواهم داد."

بعد از این پاسخ، خبرنگار
دیگری از ونگر پرسید آیا می توانید تصور کنید که یکی از ستاره های
الدترافورد به امیریتس بیاید؛ و ونگر در پاسخ گفت:" فکر می کنم پاسخ شما را
دادم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

parsa در 25/2/1392 | 11:28 گفت:

مرسی داداشی

Mohammad hadi در 25/2/1392 | 11:12 گفت:

ممنون.

محمد مهدی در 25/2/1392 | 10:59 گفت:

مرسی.

علی قاسمی در 25/2/1392 | 09:44 گفت:

رونی نمیاد اما اگه بیاد عالیه و نیاز به هیچ مهاجم نوک دیگه ای نداریم

علی در 24/2/1392 | 22:00 گفت:

لایک
.
.
رونی حقشه

Morteza Bauer در 24/2/1392 | 21:41 گفت:

نوکرم سید محمد

سید محمد رضا در 24/2/1392 | 21:10 گفت:

این چه پست مسخره ایه که گذاشتی؟؟؟؟؟؟
ستاد حال گیری از دوستان خیلی صمیمی ، شوخی کردم ، دمت گرم