نگاه به مطبوعات انگلستان15 می+گلهاخلاصه بازی دیشب

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 71,228 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

نگاه به مطبوعات انگلستان15 می+گلهاخلاصه بازی دیشب

اول از همه برد شیرین روبه همه توپچی ها تبریک میگم انشالله نیوکاسل روهم ببریم.


- چلسی در حال آماده کردن پیشنهادی برای به خدمت گیری ادینسون کاوانی از ناپولی است. کاوانی زیر نظر منچسترسیتی نیز هست.


- آرسنالی ها خواهان به خدمت گیری گونزالو هیگواین با رقمی حدود 22 میلیون پوند هستند.- کارلو آنجلوتی گزینه اول منچستریونایتد برای جانشینی فرگوسن بود ولی در نهایت این پست به مویس رسید.


- به نظر می‌رسد درن بنت مهاجم استون ویلا در پایان این فصل از این تیم جدا خواهد شد.- رایان گیگز آماده است تا در فصل آینده به عنوان دستیار دیوید مویس در کادر مربیگری این باشگاه فعالیت کند.


- آرسن ونگر خواهان به خدمت گیری گونزالو هیگواین از مادرید است.


- چلسی در صورت شکست در انتقال فالکائو برای به خدمت گیری کاوانی اقدام خواهد کرد.


- لیورپول به بارسلونا پیشنهاد معاوضه په‌په رینا با کریستین تیلو را داده است.


- پاپیس سیسه مهاجم نیوکاسل یکی از اهداف دورتموند برای جایگزینی روبرت لواندوسکی است.- اولین هدف پلگرینی در منچسترستی تمدید قرارداد سرجیو آگرو خواهد بود.


- لئون عثمان این هفته قرارداد جدیدی با باشگاه لیورپول امضا خواهد کرد.


- وین رونی دوباره به صدر اهداف تابستانی بایرن مونیخ رفته است.

البته بایرن مونیخ درباره رونی تکذیب کرد.


اینم گل ها وخلاصه بازی دیشب:
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 26/2/1392 | 00:38 گفت:

اصلا از هیگواین خوشم نمیاد .. اههههههههههههههههههههههه اهههههههههههههههههههههههههه

ولی اگه راضیه با 10 میلیون بیاد من حرفی ندارم

ehsan zoola در 25/2/1392 | 23:26 گفت:

سید من ک دیشب گلها رو گذاشتم !!!

ehsan zoola در 25/2/1392 | 23:26 گفت:

گواردیولا

سید حسین در 25/2/1392 | 20:45 گفت:

مرسی مرتضی جان بالاخره یکی پیدا شد نکه گلها رو بزاره

سید حسین در 25/2/1392 | 20:44 گفت:

مرسی مرتضی جان بالاخره یکی پیدا شد نکه گلها رو بزاره

شاهين در 25/2/1392 | 20:12 گفت:

مرسی مرتضی جان
هیگواین و 22 میلیون پوند !!!!
شدیدا باهاش مخالفم ...

مهران در 25/2/1392 | 20:12 گفت:

man ronio dost daram ba roni hale vpr mighirim

M o o r I در 25/2/1392 | 18:59 گفت:

مرسی دادا
زیبا بود

ادلمه بده و همینطور محمد مهدی نوروزی عزیز ک پست شایعاتو میزارن دستتون درد نکنه جوونا

محمد مهدي نوروزي در 25/2/1392 | 18:51 گفت:

بچه چرا به گواردیولا فهش می دید خودش گفت ارسنال رو دوس داره یادم سالی که هفت گانه رو گرفت گفت من این تیم را به لطف ونگر به هفت گانه رسوندم چرا به طرفدار ارسنال توهین می کنید از نظر من مربی خوب و کارامدیه ویلشر هم همه ارزوی داشتنسو دارن بعدشم ونگر دهنشو سرویس کرده

محسن عاشوری در 25/2/1392 | 18:45 گفت:

اگه یه بار دیگه ببینم این گواردیولای کثیف درباره ویلشر (عزیزم) و کوشیلنی و ژیرود این حرفا رو بزنه میزارمش رو تیپا و لگد .. عجب آدم کثیفیه این جناب . عوضی آشغال ..

Morteza Bauer در 25/2/1392 | 18:42 گفت:

تا دوباره کاشان نرفتم سعی میکنم ادامه بدم سید.مسعود خیالت راحت باشه ویلشر نمیره.شایعه ای بیش نیس

سید محمد رضا در 25/2/1392 | 18:29 گفت:

دمت گرم ،کارت عالیه ، ادامه ش بده!

masoud mahmudpur در 25/2/1392 | 18:11 گفت:

دهن گواردیولا سرویس.بدبختمون کرده.گلب-فابرگاس-سانگ حالا هم ویلشر

Morteza Bauer در 25/2/1392 | 17:13 گفت:

سامر: رونی در بایرن؟ اصلا چنین برنامه ای نداریم
سامر در گفتگو با خبرنگاران گفت:" نمی دانم رونی چه چیزی می تواند به بوندس لیگا اضافه کند. ما احترام زیادی برای رونی قائل هستیم اما قراردادی با او امضا نکردیم.

هیچ تماسی با او نداشتیم و برنامه ای هم برای این انتقال نداریم؛ کُل این شایعه نادرست است."
....................................................................................
ادعای نشریات انگلیسی؛ جک ویلشر در راه بایرن
در همین حال واکنش آرسن ونگر نسبت به درج این خیر یا شایعه بسیار جالب بود. ونگر در مصاحبه با شبکه sky sport انگلیس در حالیکه که لبخند میزد درباره این موضوع عنوان نمود:"بسیار خوب !! اشکالی ندارد، پپ ویلشر را میخواهد پس من نیز شواین اشتایگر را میخواهم. زیاد به این خبرها توجه نکنید."

ونگر در عین حال نبز احتمال پیوستنش را به باشگاه پی اس جی فرانسه را نیز به کلی رد نمود.

Morteza Bauer در 25/2/1392 | 17:04 گفت:

جک ویلشر هیچ جا نمیره.

davood در 25/2/1392 | 16:30 گفت:

goal farsi neveshte pep wilshere ro mikhad !!!

masoud mahmudpur در 25/2/1392 | 16:18 گفت:

مرسی
امیدوارم حداقل هیگواین بیاد

Morteza Bauer در 25/2/1392 | 14:49 گفت:

قربانت آریان جان

Morteza Bauer در 25/2/1392 | 14:47 گفت:

اره داش مهدی.درسته.حالاسوهه تفاهم نشه.من فقط تیتر روزنامه های انگلستان روزدم.برا شماکامل تربود.

آریان در 25/2/1392 | 14:46 گفت:

مرسی داداش.......

محمد مهدي نوروزي در 25/2/1392 | 14:43 گفت:

مرسی ولی این شایعات رو اکثرا گذاشته بودم