شایعات

نویسنده: ali

وبلاگ من
نویسنده: ali
سلام
کل بازدید: 652 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

شایعات

خبر رسیده که مذاکرات برای تمدید قرارداد تئو والکات به خوبی پیش رفته و انتظار میره در روزهای آینده اعلام بشه!

خبر رسیده که مذاکرات برای تمدید قرارداد تئو والکات به خوبی پیش رفته و انتظار میره در روزهای آینده اعلام بشه!


چهار ساله ، حقوق هفتگی 80 هزار !!

همچنین میرور گفته که پت رایس فصل بعد قراره بازنشسته بشه و جانشینش به احتمال زیاد استیو بولد هست ...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 17/11/1390 | 08:15 گفت:

تئو همینجا میمونه

توپچی جنوب در 16/11/1390 | 22:12 گفت:

سلام علی به جمع بلاگ نویسان خوش اومدی مرسی از خبر خوبت گمونم ولکات اینقدر بیرزه و خوبه ک نگهش داریم

روبین هم میمونه و جایی نمیره

عکس اواتارت هم خیلی قشنگه عشق است محسن یگانه راستی اون یکی کت نقره ایه کیه؟
خودتی علی!!!!(علامت خنده)

حمیدرضا در 16/11/1390 | 21:22 گفت:

wenger age mikhad b in javoon gerayi haye maskharash edme bede bere behtare

amir mohebbi در 16/11/1390 | 20:37 گفت:

آقا والکات مالکات رو ول کنین
تو سایت زده یک منبع آگاه گفته ونگر به ریال مادرید میره

دعا کنید جزو شایعات باشه وگرنه بدبخت میشیم

ونگر متعلق به آرسناله نه هیچ تیم دیگه

آرسنال و ونگر دو چیز جدا نشدنی هستند
امیدوارم اینطور باشه!!!!!!!!!!!!!!

محتشم تمیزی در 16/11/1390 | 18:20 گفت:

نصری خائن بود اسمشو نیارید

محتشم تمیزی در 16/11/1390 | 18:18 گفت:

آره به امام مجید کاش برگکمپ میومد

احسان در 16/11/1390 | 16:25 گفت:

من که مطمئن بودم میمونه

از الان باید به فکر رابین باش تا تمدید کنه ...


حمید فرازی در 16/11/1390 | 15:18 گفت:

مرسی.در مورد ولکات دستمزد خوبیه.بازیکنی که پیشنهاد خوبی از یووه داه قطعا دستمزدشم باید خوب باشه.
در مورد پت رایس هم که واقعا زحمت زیادی واسه آرسنال کشید و فکر کنم استیو بولد گزینه بسیار مناسبیه و در تیم جوانان هم عالی کار کرده تازه دوست منم هست :))))) فعلا واسه برگکمپ زوده ولی قطعا در آینده به نیمکت آرسنال خواهد رسید

سید سجاد حسینی در 16/11/1390 | 14:49 گفت:

آقا رضا هر بازیکن خوبی که مربی خوبی نمیشه!

ایمان کریمی در 16/11/1390 | 13:58 گفت:

من نمیدونم یعنی نصری هفته ای 95000 پوند نمی ارزید؟!
اینارو باش میخوان به ولکات هفته ای 80000 پوند بدن!

♥Arsenal♥ در 16/11/1390 | 13:29 گفت:

خدا کنه بمونه....

پت رایس رو دوس دارم البته زیاد ازش نمیدونم....

علی ارشدی در 16/11/1390 | 13:28 گفت:

علی اقا اون سمت راستیه کیه؟

رضا عالم در 16/11/1390 | 13:11 گفت:

کاش برگکمپ را جانشینش میکردن که بعدش هم بشه جانشین ونگر !