بازی های پیش رو..!

نویسنده: arash

وبلاگ من
نویسنده: arash
I love arsenal..!
کل بازدید: 15,967 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

بازی های پیش رو..!

بچه ها تو چند هفته ی آینده بازیهامون خیلی سخت و فشرده س..


بچه ها تو چند هفته ی آینده بازیهامون خیلی سخت و فشرده س..
ساندرلند تو خونه حریف (تیم 8 ام لیگ)
میلان تو سنسیرو..
تاتنهام..
لیورپول تو آمفیلد..
میلان..
نیوکاسل....
همشونم حساس و مهم ان..اگه همه رو ببریم بارمون رو واسه این فصل بستیم..
بچه ها نمیدونید ژروینیو کی برمیگرده؟؟!!! الان واقعا به تعداد بازیکنای بیشتری نیاز داریم..بازیکنی که اگه رئیس خواست چمبو رو ببره بیرون طراوت بازی گرفته نشه..یا اگه والکات روز خوبش نبود با خیال راحت با یه بازیکن با کیفیت عوضش کنه..
(بچه ها این اولین پستم بود..ینی هرکی اعتراض کنه همینجا خودم رو آتیش میزنماااا)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

masoud mahmudpur در 17/11/1390 | 21:42 گفت:

با این لیستی که دیدم مطمئن شدم جزو 4 تیم نمیشیم

amir mohebbi در 17/11/1390 | 19:55 گفت:

آرسنال هر سال اول فصل خوب شروع میکرد آخر فصل گند میزد امیدوارم امسال که بد شروع کردیم حداقل آخرش ختم به خیر و خوشی بشه

farshad khadem در 17/11/1390 | 17:48 گفت:

همانطور که ونگر در مصاحبه اخیر گفت تمام بازیهای پیش رو برای ما حکم فینال را دارد که اکر همه فینالها رو ببریم بدون توجه به بازیهای حریفان به اهدافمون میرسیم ضمن اینکه جام حذفی و لیگ قهرمانان هم شانس داریم

peyman در 17/11/1390 | 16:00 گفت:

namardiye bekhoda in che vazeshe .... age 12 ta masdoum nadim shans avordim :(

علی ارشدی در 17/11/1390 | 15:34 گفت:

آرش جان خوب کاری میکنی که می نویسی نوشتن خیلی خوبه انشالله هر وقت چیز جالب و مفیدی به ذهنت رسید بنویس
جروین از مغزش خوب استفاده نمی کنه اما حرکتاش میتونه نظم حریفو به هم بزنه تا بقیه یه کاری بکنن

mohsen abbasi در 17/11/1390 | 15:07 گفت:

این یه لیگه تو لیگ همه بازیا سختن فرق نمی کنه با کی و کجا بازی کتی مهم بردن
نمیتونی بگی کدوم تیم ضعیف و کدوم تیم قوی

حمید فرازی در 17/11/1390 | 14:37 گفت:

بازیای سختی داریم البته نیوکاسل و لیورپولم بازیای سختی دارن.لیورپول به ترتیب با تاتی منچستر و اورتون و آرسنال بازی داره که میتونیم کاملا ازشون فاصله بگیریم هرچند که کار خودمون سخته.فعلا چلسی بازی سختی نداره و باید منتظر بازیشون با آرسنال و سیتی باشیم

arash در 17/11/1390 | 14:07 گفت:

@حسام: عوضش بازیکن با تکنیکیه..البته من با خنگ بودنش مخالفم ولی نظر من اینه که ما به بازیکنای تعویضی آماده نیاز داریم..مثلا تو بازی با منچستر چمبو رو کشید بیرون به هر دلیلی..آرشاوین اصلا اماده نبود تیم از ریتم افتاد..یا همین بازی آخر هم همینظور..تازه ممکنه تو این بازیای فشرده اگه بخواد از تعویض استفاده نکنه و به بازیکنا زیا فشار بیاره بازیکنا مصدوم شن..ینی به هر حال ما به بازیکن تعویضی نیاز داریم..و فکر میکنم الان ژروینیو از همه بهتره...

arash در 17/11/1390 | 14:02 گفت:

@مرتضی: :)))))))) حالا من یه چیزی گفتم..درون حد جدی نگیر..بنزین لیتری 700 تومنت رو ذخیره کن لارمت میشه :))))))

hesam در 17/11/1390 | 13:56 گفت:

اه=اگه

hesam در 17/11/1390 | 13:56 گفت:

ژروينيو تقريبن ده روز ديگه بازياش تموم ميشه(اه ساحل عاج بره فينال)ولي باعرض احترام به نظرتون تو اين بازياي سخت اينده اصلن نميتونه خوب باشه چون خيلي خنگه!!!!

morteza در 17/11/1390 | 13:55 گفت:

این چه پستی گذاشتی.بنزین بدم خدمتتون