شب حیاتی

نویسنده: arash

وبلاگ من
نویسنده: arash
I love arsenal..!
کل بازدید: 15,923 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد. قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد.
آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است. آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است.
پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند. پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند.
سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد. سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
 پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود. پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود.
گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است. گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است.
طبق گزارش میرور، سول کمپل در حال مذاکره برای حضور روی نیمکت تیم مکلسفیلد تاون است.مکلسفیلد در حال حاضر در انتهای جدول لیگ دو قرار دارد، و تا حاشیه امنیت هفت امتیاز فاصله دارد، و این در حالی است که آنها از هجده بازی تنها یک پیروزی کسب کرده‌اند.این باشگاه اخیراً سرمربی اسبق تیم جان ییتس را پیرو نتایج بسیار ضعیفش اخراج کرده است و به دنبال جذب یک سرمربی جدید و باثبات است، گفته می‌شود که کمپل روز جمعه با مدیر عامل باشگاه مارک بلوور گفتگو کرده است و بر سر حضور روی نیمکت این تیم به توافق رسیده است. طبق گزارش میرور، سول کمپل در حال مذاکره برای حضور روی نیمکت تیم مکلسفیلد تاون است.مکلسفیلد در حال حاضر در انتهای جدول لیگ دو قرار دارد، و تا حاشیه امنیت هفت امتیاز فاصله دارد، و این در حالی است که آنها از هجده بازی تنها یک پیروزی کسب کرده‌اند.این باشگاه اخیراً سرمربی اسبق تیم جان ییتس را پیرو نتایج بسیار ضعیفش اخراج کرده است و به دنبال جذب یک سرمربی جدید و باثبات است، گفته می‌شود که کمپل روز جمعه با مدیر عامل باشگاه مارک بلوور گفتگو کرده است و بر سر حضور روی نیمکت این تیم به توافق رسیده است.
الکساندر لاکازت در مصاحبه با ایان رایت در سایت لیگ برتر جزیره در مورد عملکرد تیم در پایان فصل گفت:اگر قرار باشد عملکرد ما را در پایان فصل بررسی کنند و به عنوان یک فصل موفقیت آمیز از او یاد کنند باید در انتهای فصل جامی را بالای سر ببریم، بردن جام بهترین اتفاق ممکن برای ما و هوادارانمان است. الکساندر لاکازت در مصاحبه با ایان رایت در سایت لیگ برتر جزیره در مورد عملکرد تیم در پایان فصل گفت:اگر قرار باشد عملکرد ما را در پایان فصل بررسی کنند و به عنوان یک فصل موفقیت آمیز از او یاد کنند باید در انتهای فصل جامی را بالای سر ببریم، بردن جام بهترین اتفاق ممکن برای ما و هوادارانمان است.

شب حیاتی

بچه ها ازینکه پستم زیاد فوتبالی نیست ببخشید..!واسه هفته بعد خیلی استرس دارم..من 5 شنبه ی هفته ی دیگه کنکور ارشد دارم..آرسنالم شب 5شنبه با میلان بازی داره..5 6 ماهه دارم واسه کنکور میخونم و اگه کنکور رو خوب بدم خیلی خوب میشه..منم مثل همه ی آرسنالی های دیگه ازینکه آرسنال ببره خیلی شاد میشم و اگه بازی با میلان رو ببره خیلی تو روحیه م واسه کنکور تاثیر داره..!
اینارو به این دلیل اینجا گفتم چون حس میکنم ما یه خونواده ایم..ما با طرفدارای تیمای دیگه فرق داریم..هممون یه جور دیگه به فوتبال نیگاه میکنیم مگه نه میرفتیم طرفدار رئال یا منچستر میشدیم..
میخواستم خواهش کنم واسه موفقیت این عضو کوچیک از خونواده تون و آرسنال تو بازی با میلات دعا کنید..ممنون میشم..
(راستی من قول هم میدم کنکورم که تموم شد کلی اینجا پست خوب بذارم..در ضمن من کامپیوتری هستم و تا حالا چند تایی سایت هم طراحی کردم..اونجوری که شنیدم ادمین سایت دست تنهاست..اگه بخواید من از هفته ی دیگه وقتم آزاده و میتونم تو اداره ی سایت بهش کمک کنم..یا حتی اگه یخواید یه دستی به سر و روی سایت بکشیم)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arash در 20/11/1390 | 18:44 گفت:

مرسی از نظراتون..کلی دلگرمی بهم دادید..مخصوصا مرسی آقل حسین..
ایول اینجا چه بچه های باحالی داریم *علامت سرخوشی*

محمد اصغری در 19/11/1390 | 23:40 گفت:

انشاالله همتون قبولین.
واسه منم دعا کنید.

محسن آزاده در 19/11/1390 | 23:40 گفت:

دم همه بر و بچه هایه فرهیخته ی آرسنالی گرم !!! ایشالا همه دوستان موفق و سربلند باشن
آقا آرش شما هم مطمئن باش دعای همه بچه ها پشتته ، با قدرت برو جلو ;)

توپچی جنوب در 19/11/1390 | 23:37 گفت:

اول واسه ارش خان و مرتضی ارزوی موفقیت در کنکور رو میکنم

دوم واسه فرهاد عزیز هم ارزوی موفقیت در کارشناسی ارشد میکنم چون خودم هم این امتحان رو دارم ولی امسال هیچی نخوندم

سوم هم واسه اقایARSENALارزوی موفقیت در ازمون دکتری میکنم .

اصلا حال میکنم میبینم همه طرفداران آرسنال اهل علم و با شخصیت هستند این خودش یه نوع تفاوت با دیگر تیمهاست ما هواداران خاص فوتبالیم و دیدگاه فراتری از فوتبال داریم

میلان رو هم حذف میکنیم خیالتون راحت پرچم بالاست.

M o o r I در 19/11/1390 | 23:32 گفت:

داداش ايشالله ك خوب بدي كنكورتو . التماس دعا

♥Arsenal♥ در 19/11/1390 | 20:35 گفت:

ایشالله هم قبول میشی هم میبره تیمت....*دعا*

hosein در 19/11/1390 | 20:10 گفت:

آرش جان واقعا امیدوارم کنکور رو به بهترین شکل بدی و نتیجه اش هم همونی بشه که خودت میخوای و براش تلاش کردی. داداش چون من این دوره رو گذروندم فقط خواستم یه موردی رو پیشنهاد بدم بهت که برای آزمون هفته بعدت سعی کن ریلکس باشی. تو تلاشت رو کردی و الان وقتی هست که اصلا نباید به آزمون پیش روت به صورت .... "کنکور ارشد".... نگاه کنی. یه آزمونه داداش. یه سری سواله، هرچقدرشو تونستی جواب میدی ... هرچیم جواب ندادی فدای سرت!! مهمون من!:-) نتیجه چی میشه؟! یچی میشه دیگه، اصلا مهم نیست. فقط برو اون چیزی رو که بلدی حل کن.
در مورد بازی آرسنال هم ... اوه! خدایی بدشانسی آوردی. بد موقعی افتاده بازی. ولی به نظر من ریلکس بشین ببین. مطمئن باش بازی رفت 3-0 ببازیم، برگشت 4-0 میزنیم میریم بالا. آرسنال جلو ایتالیایی ها همیشه سربلند بوده. پس اگه خدایی نکرده باختیم، غصه نخور، فکرشم نکن، چون برگشت جبران میکنیم میریم بالا.

امیدوارم هفته خوبی باشه برات هفته بعد. سلامت و پیروز باشی

arsenal در 19/11/1390 | 19:42 گفت:

منم برای همه ی کسانی که در راه کسب علم و دانش تلاش می کنند آرزوی موفقیت دارم. ان شاء الله بعد از قبولی در کارشناسی ارشد و گذراندن این مقطع در 2 یا 3 سال آینده یه پست دیگه بگذاری برای قبولی در آزمون دکتری. البته بچه ها من رو در قبولی آزمون دکتری که در 25 فروردین برگزار میشه هم دعا کنید.
به امید موفقیت آرسنال و تمام آرسنالی ها

فرهاد در 19/11/1390 | 18:40 گفت:

به امید موفقیت تو پسر توپچی

arash در 19/11/1390 | 17:58 گفت:

ینی فدا مدای همتون توپچیاای گل..

ali houshangi در 19/11/1390 | 17:55 گفت:

اقا ارش ارزوی موفقیت واسه تو و تیممون میکنم

ali در 19/11/1390 | 17:42 گفت:

همه با هم یک دل و یک صدا زنده باد آرسنال و هواداراش

Farhad Rahbari در 19/11/1390 | 17:18 گفت:

ایشاللا موفق میشی
منم کنکور ارشد دارم ولی دایورتش کردم.....!
منم دعا کنید توپچیها

مرتضی هادیان در 19/11/1390 | 17:09 گفت:

منم در شرایط مشابهم.
التماس دعا...

arash در 19/11/1390 | 17:00 گفت:

@قربونت آقا حمید..به هر حال من در خدمتم .........

sina در 19/11/1390 | 16:59 گفت:

شرمنده ، کامنت من اشتباه کپی‌ پست شد، شما هم داداش ایشالا قبول میشی‌ ، آرسنال هم میبره ، فقط الکی‌ به خودت استرس نده، همین !
منم موافقم ، مدیریت سایت یکم باید تغییرات بذاره رو سایت .

sina در 19/11/1390 | 16:56 گفت:

فدای همه دوستان عزیز.
مرسی‌ از خوش آمد گوییتون.
بله حرف همتون و قبول دارم ، به هر صورت مدیرانِ باشگاه هم بالا بودن تو جدول و حضور تو مراحل بالا لیقا براشون سود آور خواهد بود ، پس مطمئن باشین به زودی برای سود خودشون هم شده به تیم بازیکن تزریق می‌شه !

Saeed Milani در 19/11/1390 | 16:33 گفت:

حمید جان گفتی مقاله بذار اما نظری ندادی! علی تو چه کردی؟

حمید فرازی در 19/11/1390 | 16:07 گفت:

آفرین آقا آرش.در مورد حرف اولت باهات موافقم.ئر مورد حرف دومت هم اگه بتونی کمک کنی عالیه چون اینجا یه کم مدیرا دست تنهان و احتمالا در آینده ادمین های بیشتری میخوان

علی ارشدی در 19/11/1390 | 16:00 گفت:

ماشالله آرش دمت گرم