شب حیاتی

نویسنده: arash

وبلاگ من
نویسنده: arash
I love arsenal..!
کل بازدید: 16,006 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

شب حیاتی

بچه ها ازینکه پستم زیاد فوتبالی نیست ببخشید..!واسه هفته بعد خیلی استرس دارم..من 5 شنبه ی هفته ی دیگه کنکور ارشد دارم..آرسنالم شب 5شنبه با میلان بازی داره..5 6 ماهه دارم واسه کنکور میخونم و اگه کنکور رو خوب بدم خیلی خوب میشه..منم مثل همه ی آرسنالی های دیگه ازینکه آرسنال ببره خیلی شاد میشم و اگه بازی با میلان رو ببره خیلی تو روحیه م واسه کنکور تاثیر داره..!
اینارو به این دلیل اینجا گفتم چون حس میکنم ما یه خونواده ایم..ما با طرفدارای تیمای دیگه فرق داریم..هممون یه جور دیگه به فوتبال نیگاه میکنیم مگه نه میرفتیم طرفدار رئال یا منچستر میشدیم..
میخواستم خواهش کنم واسه موفقیت این عضو کوچیک از خونواده تون و آرسنال تو بازی با میلات دعا کنید..ممنون میشم..
(راستی من قول هم میدم کنکورم که تموم شد کلی اینجا پست خوب بذارم..در ضمن من کامپیوتری هستم و تا حالا چند تایی سایت هم طراحی کردم..اونجوری که شنیدم ادمین سایت دست تنهاست..اگه بخواید من از هفته ی دیگه وقتم آزاده و میتونم تو اداره ی سایت بهش کمک کنم..یا حتی اگه یخواید یه دستی به سر و روی سایت بکشیم)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arash در 20/11/1390 | 18:44 گفت:

مرسی از نظراتون..کلی دلگرمی بهم دادید..مخصوصا مرسی آقل حسین..
ایول اینجا چه بچه های باحالی داریم *علامت سرخوشی*

محمد اصغری در 19/11/1390 | 23:40 گفت:

انشاالله همتون قبولین.
واسه منم دعا کنید.

محسن آزاده در 19/11/1390 | 23:40 گفت:

دم همه بر و بچه هایه فرهیخته ی آرسنالی گرم !!! ایشالا همه دوستان موفق و سربلند باشن
آقا آرش شما هم مطمئن باش دعای همه بچه ها پشتته ، با قدرت برو جلو ;)

توپچی جنوب در 19/11/1390 | 23:37 گفت:

اول واسه ارش خان و مرتضی ارزوی موفقیت در کنکور رو میکنم

دوم واسه فرهاد عزیز هم ارزوی موفقیت در کارشناسی ارشد میکنم چون خودم هم این امتحان رو دارم ولی امسال هیچی نخوندم

سوم هم واسه اقایARSENALارزوی موفقیت در ازمون دکتری میکنم .

اصلا حال میکنم میبینم همه طرفداران آرسنال اهل علم و با شخصیت هستند این خودش یه نوع تفاوت با دیگر تیمهاست ما هواداران خاص فوتبالیم و دیدگاه فراتری از فوتبال داریم

میلان رو هم حذف میکنیم خیالتون راحت پرچم بالاست.

M o o r I در 19/11/1390 | 23:32 گفت:

داداش ايشالله ك خوب بدي كنكورتو . التماس دعا

♥Arsenal♥ در 19/11/1390 | 20:35 گفت:

ایشالله هم قبول میشی هم میبره تیمت....*دعا*

hosein در 19/11/1390 | 20:10 گفت:

آرش جان واقعا امیدوارم کنکور رو به بهترین شکل بدی و نتیجه اش هم همونی بشه که خودت میخوای و براش تلاش کردی. داداش چون من این دوره رو گذروندم فقط خواستم یه موردی رو پیشنهاد بدم بهت که برای آزمون هفته بعدت سعی کن ریلکس باشی. تو تلاشت رو کردی و الان وقتی هست که اصلا نباید به آزمون پیش روت به صورت .... "کنکور ارشد".... نگاه کنی. یه آزمونه داداش. یه سری سواله، هرچقدرشو تونستی جواب میدی ... هرچیم جواب ندادی فدای سرت!! مهمون من!:-) نتیجه چی میشه؟! یچی میشه دیگه، اصلا مهم نیست. فقط برو اون چیزی رو که بلدی حل کن.
در مورد بازی آرسنال هم ... اوه! خدایی بدشانسی آوردی. بد موقعی افتاده بازی. ولی به نظر من ریلکس بشین ببین. مطمئن باش بازی رفت 3-0 ببازیم، برگشت 4-0 میزنیم میریم بالا. آرسنال جلو ایتالیایی ها همیشه سربلند بوده. پس اگه خدایی نکرده باختیم، غصه نخور، فکرشم نکن، چون برگشت جبران میکنیم میریم بالا.

امیدوارم هفته خوبی باشه برات هفته بعد. سلامت و پیروز باشی

arsenal در 19/11/1390 | 19:42 گفت:

منم برای همه ی کسانی که در راه کسب علم و دانش تلاش می کنند آرزوی موفقیت دارم. ان شاء الله بعد از قبولی در کارشناسی ارشد و گذراندن این مقطع در 2 یا 3 سال آینده یه پست دیگه بگذاری برای قبولی در آزمون دکتری. البته بچه ها من رو در قبولی آزمون دکتری که در 25 فروردین برگزار میشه هم دعا کنید.
به امید موفقیت آرسنال و تمام آرسنالی ها

فرهاد در 19/11/1390 | 18:40 گفت:

به امید موفقیت تو پسر توپچی

arash در 19/11/1390 | 17:58 گفت:

ینی فدا مدای همتون توپچیاای گل..

ali houshangi در 19/11/1390 | 17:55 گفت:

اقا ارش ارزوی موفقیت واسه تو و تیممون میکنم

ali در 19/11/1390 | 17:42 گفت:

همه با هم یک دل و یک صدا زنده باد آرسنال و هواداراش

Farhad Rahbari در 19/11/1390 | 17:18 گفت:

ایشاللا موفق میشی
منم کنکور ارشد دارم ولی دایورتش کردم.....!
منم دعا کنید توپچیها

مرتضی هادیان در 19/11/1390 | 17:09 گفت:

منم در شرایط مشابهم.
التماس دعا...

arash در 19/11/1390 | 17:00 گفت:

@قربونت آقا حمید..به هر حال من در خدمتم .........

sina در 19/11/1390 | 16:59 گفت:

شرمنده ، کامنت من اشتباه کپی‌ پست شد، شما هم داداش ایشالا قبول میشی‌ ، آرسنال هم میبره ، فقط الکی‌ به خودت استرس نده، همین !
منم موافقم ، مدیریت سایت یکم باید تغییرات بذاره رو سایت .

sina در 19/11/1390 | 16:56 گفت:

فدای همه دوستان عزیز.
مرسی‌ از خوش آمد گوییتون.
بله حرف همتون و قبول دارم ، به هر صورت مدیرانِ باشگاه هم بالا بودن تو جدول و حضور تو مراحل بالا لیقا براشون سود آور خواهد بود ، پس مطمئن باشین به زودی برای سود خودشون هم شده به تیم بازیکن تزریق می‌شه !

Saeed Milani در 19/11/1390 | 16:33 گفت:

حمید جان گفتی مقاله بذار اما نظری ندادی! علی تو چه کردی؟

حمید فرازی در 19/11/1390 | 16:07 گفت:

آفرین آقا آرش.در مورد حرف اولت باهات موافقم.ئر مورد حرف دومت هم اگه بتونی کمک کنی عالیه چون اینجا یه کم مدیرا دست تنهان و احتمالا در آینده ادمین های بیشتری میخوان

علی ارشدی در 19/11/1390 | 16:00 گفت:

ماشالله آرش دمت گرم