شب حیاتی

نویسنده: arash

وبلاگ من
نویسنده: arash
I love arsenal..!
کل بازدید: 15,888 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند. اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند.
آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد. آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد.
 جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول
الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد. الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد.
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.

شب حیاتی

بچه ها ازینکه پستم زیاد فوتبالی نیست ببخشید..!واسه هفته بعد خیلی استرس دارم..من 5 شنبه ی هفته ی دیگه کنکور ارشد دارم..آرسنالم شب 5شنبه با میلان بازی داره..5 6 ماهه دارم واسه کنکور میخونم و اگه کنکور رو خوب بدم خیلی خوب میشه..منم مثل همه ی آرسنالی های دیگه ازینکه آرسنال ببره خیلی شاد میشم و اگه بازی با میلان رو ببره خیلی تو روحیه م واسه کنکور تاثیر داره..!
اینارو به این دلیل اینجا گفتم چون حس میکنم ما یه خونواده ایم..ما با طرفدارای تیمای دیگه فرق داریم..هممون یه جور دیگه به فوتبال نیگاه میکنیم مگه نه میرفتیم طرفدار رئال یا منچستر میشدیم..
میخواستم خواهش کنم واسه موفقیت این عضو کوچیک از خونواده تون و آرسنال تو بازی با میلات دعا کنید..ممنون میشم..
(راستی من قول هم میدم کنکورم که تموم شد کلی اینجا پست خوب بذارم..در ضمن من کامپیوتری هستم و تا حالا چند تایی سایت هم طراحی کردم..اونجوری که شنیدم ادمین سایت دست تنهاست..اگه بخواید من از هفته ی دیگه وقتم آزاده و میتونم تو اداره ی سایت بهش کمک کنم..یا حتی اگه یخواید یه دستی به سر و روی سایت بکشیم)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arash در 20/11/1390 | 18:44 گفت:

مرسی از نظراتون..کلی دلگرمی بهم دادید..مخصوصا مرسی آقل حسین..
ایول اینجا چه بچه های باحالی داریم *علامت سرخوشی*

محمد اصغری در 19/11/1390 | 23:40 گفت:

انشاالله همتون قبولین.
واسه منم دعا کنید.

محسن آزاده در 19/11/1390 | 23:40 گفت:

دم همه بر و بچه هایه فرهیخته ی آرسنالی گرم !!! ایشالا همه دوستان موفق و سربلند باشن
آقا آرش شما هم مطمئن باش دعای همه بچه ها پشتته ، با قدرت برو جلو ;)

توپچی جنوب در 19/11/1390 | 23:37 گفت:

اول واسه ارش خان و مرتضی ارزوی موفقیت در کنکور رو میکنم

دوم واسه فرهاد عزیز هم ارزوی موفقیت در کارشناسی ارشد میکنم چون خودم هم این امتحان رو دارم ولی امسال هیچی نخوندم

سوم هم واسه اقایARSENALارزوی موفقیت در ازمون دکتری میکنم .

اصلا حال میکنم میبینم همه طرفداران آرسنال اهل علم و با شخصیت هستند این خودش یه نوع تفاوت با دیگر تیمهاست ما هواداران خاص فوتبالیم و دیدگاه فراتری از فوتبال داریم

میلان رو هم حذف میکنیم خیالتون راحت پرچم بالاست.

M o o r I در 19/11/1390 | 23:32 گفت:

داداش ايشالله ك خوب بدي كنكورتو . التماس دعا

♥Arsenal♥ در 19/11/1390 | 20:35 گفت:

ایشالله هم قبول میشی هم میبره تیمت....*دعا*

hosein در 19/11/1390 | 20:10 گفت:

آرش جان واقعا امیدوارم کنکور رو به بهترین شکل بدی و نتیجه اش هم همونی بشه که خودت میخوای و براش تلاش کردی. داداش چون من این دوره رو گذروندم فقط خواستم یه موردی رو پیشنهاد بدم بهت که برای آزمون هفته بعدت سعی کن ریلکس باشی. تو تلاشت رو کردی و الان وقتی هست که اصلا نباید به آزمون پیش روت به صورت .... "کنکور ارشد".... نگاه کنی. یه آزمونه داداش. یه سری سواله، هرچقدرشو تونستی جواب میدی ... هرچیم جواب ندادی فدای سرت!! مهمون من!:-) نتیجه چی میشه؟! یچی میشه دیگه، اصلا مهم نیست. فقط برو اون چیزی رو که بلدی حل کن.
در مورد بازی آرسنال هم ... اوه! خدایی بدشانسی آوردی. بد موقعی افتاده بازی. ولی به نظر من ریلکس بشین ببین. مطمئن باش بازی رفت 3-0 ببازیم، برگشت 4-0 میزنیم میریم بالا. آرسنال جلو ایتالیایی ها همیشه سربلند بوده. پس اگه خدایی نکرده باختیم، غصه نخور، فکرشم نکن، چون برگشت جبران میکنیم میریم بالا.

امیدوارم هفته خوبی باشه برات هفته بعد. سلامت و پیروز باشی

arsenal در 19/11/1390 | 19:42 گفت:

منم برای همه ی کسانی که در راه کسب علم و دانش تلاش می کنند آرزوی موفقیت دارم. ان شاء الله بعد از قبولی در کارشناسی ارشد و گذراندن این مقطع در 2 یا 3 سال آینده یه پست دیگه بگذاری برای قبولی در آزمون دکتری. البته بچه ها من رو در قبولی آزمون دکتری که در 25 فروردین برگزار میشه هم دعا کنید.
به امید موفقیت آرسنال و تمام آرسنالی ها

فرهاد در 19/11/1390 | 18:40 گفت:

به امید موفقیت تو پسر توپچی

arash در 19/11/1390 | 17:58 گفت:

ینی فدا مدای همتون توپچیاای گل..

ali houshangi در 19/11/1390 | 17:55 گفت:

اقا ارش ارزوی موفقیت واسه تو و تیممون میکنم

ali در 19/11/1390 | 17:42 گفت:

همه با هم یک دل و یک صدا زنده باد آرسنال و هواداراش

Farhad Rahbari در 19/11/1390 | 17:18 گفت:

ایشاللا موفق میشی
منم کنکور ارشد دارم ولی دایورتش کردم.....!
منم دعا کنید توپچیها

مرتضی هادیان در 19/11/1390 | 17:09 گفت:

منم در شرایط مشابهم.
التماس دعا...

arash در 19/11/1390 | 17:00 گفت:

@قربونت آقا حمید..به هر حال من در خدمتم .........

sina در 19/11/1390 | 16:59 گفت:

شرمنده ، کامنت من اشتباه کپی‌ پست شد، شما هم داداش ایشالا قبول میشی‌ ، آرسنال هم میبره ، فقط الکی‌ به خودت استرس نده، همین !
منم موافقم ، مدیریت سایت یکم باید تغییرات بذاره رو سایت .

sina در 19/11/1390 | 16:56 گفت:

فدای همه دوستان عزیز.
مرسی‌ از خوش آمد گوییتون.
بله حرف همتون و قبول دارم ، به هر صورت مدیرانِ باشگاه هم بالا بودن تو جدول و حضور تو مراحل بالا لیقا براشون سود آور خواهد بود ، پس مطمئن باشین به زودی برای سود خودشون هم شده به تیم بازیکن تزریق می‌شه !

Saeed Milani در 19/11/1390 | 16:33 گفت:

حمید جان گفتی مقاله بذار اما نظری ندادی! علی تو چه کردی؟

حمید فرازی در 19/11/1390 | 16:07 گفت:

آفرین آقا آرش.در مورد حرف اولت باهات موافقم.ئر مورد حرف دومت هم اگه بتونی کمک کنی عالیه چون اینجا یه کم مدیرا دست تنهان و احتمالا در آینده ادمین های بیشتری میخوان

علی ارشدی در 19/11/1390 | 16:00 گفت:

ماشالله آرش دمت گرم